Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

28.4.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 28.4.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PRO-SPORT ČK o.p.s.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:4960
2MJ2468Bláha JiříSokol České Budějovice8300:51:1757
3MJ3169Linhart VítSokol SŠ České Budějovice8300:52:4254
4MJ4470Šimák JanSokol SŠ České Budějovice8500:55:5351
5MJ4771Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:56:2048
6MJ5072Groš VojtěchPSK Frenštát8500:56:5045
7MJ5673Krištof DavidSokol SŠ České Budějovice8500:58:1942
8MJ6374Beneš MiroslavSokol SŠ České Budějovice8501:01:3139
Muži A (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bohdal JanSK Papa´s Bad Boys Český Krumlov7900:43:0390
2MA22Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:44:1987
3MA43Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:45:1784
4MA64Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:46:2181
5MA75Grabmueller IvoBH České Budějovice6200:46:3778
6MA86Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:5675
7MA97Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:47:0872
8MA118Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:48:0669
9MA129Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:48:5466
10MA1310Reitinger PetrKTP Tábor6400:49:0463
11MA1511Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:49:2760
12MA1712Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:3957
13MA1813Šťastný MartinSK Jiří TEAM Ostrava7400:50:2154
14MA1914Šíř DanielTJ Spartak Rokytnice7900:50:4251
15MA2015Hruška LubošSokol SŠ České Budějovice7600:50:4748
16MA2216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:51:1145
17MA2517Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:51:1942
18MA3818Jesenský JanH.M. Sport Č. Krumlov6600:54:0839
19MA4019Holeček MichalKarlštejn7400:54:4336
20MA4320Vopat JanAC VIDOX Český Krumlov8100:55:4433
21MA5221Luftner KarelVyšší Brod6800:57:2330
22MA5322Čílek MiroslavKTP Tábor6500:57:3227
23MA5823Voráček KarelCyklo Velešín6200:58:4624
24MA6024Hruška LuděkSMW Banka7301:00:1821
Muži B (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB325Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5060
2MB526Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:5857
3MB1027Koníček JiříOK 24 Praha5900:47:4854
4MB1428Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:49:1351
5MB1629Gregor AntonínKopřivnice5200:49:2848
6MB2630Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:51:2745
7MB2831Groš ŠtefanOTO Morava6100:52:1842
8MB2932Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:52:2839
9MB3033Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:52:3836
10MB3334Eister PetrDačice5400:53:1433
11MB3535Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:2330
12MB3936Černý VladimírHAC Praha5200:54:3427
13MB4137Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:55:2024
14MB4538Sýkora VáclavBH České Budějovice6100:56:0321
15MB4839Marek DalimilASK Blansko6000:56:2118
16MB5440Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:58:0115
17MB6241Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:00:4912
Muži C (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2342Vodička JanŠela Sport Přerov4500:51:1460
2MC2743Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:52:0057
3MC3444Pánek PavelLiga 20005000:53:1854
4MC4645Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:56:0851
5MC5146Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:56:5948
6MC5947Trecha RudolfJihoč. taťkové5001:00:0145
7MC7548Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:10:5842
8MC7649Šrot RadekAC Český Krumlov4901:12:0839
Muži D (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5550Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:58:1430
2MD5751Zálešák FrantišekKD Havířov3700:58:3727
3MD6152Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:00:2624
4MD6553Palkovič VladislavVětřní3901:02:4821
5MD6754Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:3418
6MD6955Reitinger LadislavLiga 20003701:05:1515
7MD7056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:5212
8MD7457Kratochvíl VojtěchVS Tábor3801:10:439
9MD7758Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:14:416
10MD7859Hošna FrantišekSKP České Budějovice3901:41:423
Juniorky (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3675Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:53:3130
2ŽJ4276Konopová KláraSokol SŠ České Budějovice8300:55:2927
3ŽJ4977Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:56:2524
4ŽJ6878Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:1121
Ženy A (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3260Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:52:5230
2ZA3761Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:53:5427
3ZA6462Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:02:0024
4ZA6663Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:2621
Ženy B (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7164Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:3130
2ZB7265Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:08:1927
3ZB7366Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:4524
Trať 10,800 km, 542,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Bohdal JanSK Papa´s Bad Boys Český Krumlov7900:43:0390
2MA22Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:44:1987
1MB325Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5060
3MA43Frelich MartinSokol Český Krumlov7100:45:1784
2MB526Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:5857
4MA64Moravec JaroslavTJ Sokol České Budějovice8100:46:2181
5MA75Grabmueller IvoBH České Budějovice6200:46:3778
6MA86Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:5675
7MA97Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:47:0872
3MB1027Koníček JiříOK 24 Praha5900:47:4854
8MA118Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:48:0669
9MA129Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:48:5466
10MA1310Reitinger PetrKTP Tábor6400:49:0463
4MB1428Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:49:1351
11MA1511Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:49:2760
5MB1629Gregor AntonínKopřivnice5200:49:2848
12MA1712Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:3957
13MA1813Šťastný MartinSK Jiří TEAM Ostrava7400:50:2154
14MA1914Šíř DanielTJ Spartak Rokytnice7900:50:4251
15MA2015Hruška LubošSokol SŠ České Budějovice7600:50:4748
1MJ2167Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:4960
16MA2216Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:51:1145
1MC2342Vodička JanŠela Sport Přerov4500:51:1460
2MJ2468Bláha JiříSokol České Budějovice8300:51:1757
17MA2517Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:51:1942
6MB2630Olšjak LadislavSKP České Budějovice5900:51:2745
2MC2743Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:52:0057
7MB2831Groš ŠtefanOTO Morava6100:52:1842
8MB2932Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:52:2839
9MB3033Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí5300:52:3836
3MJ3169Linhart VítSokol SŠ České Budějovice8300:52:4254
1ZA3260Grabmüllerová ŠárkaSKI klub Šumava Vimperk6900:52:5230
10MB3334Eister PetrDačice5400:53:1433
3MC3444Pánek PavelLiga 20005000:53:1854
11MB3535Slabý JosefSedlec - Prčice6100:53:2330
1ŽJ3675Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:53:3130
2ZA3761Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:53:5427
18MA3818Jesenský JanH.M. Sport Č. Krumlov6600:54:0839
12MB3936Černý VladimírHAC Praha5200:54:3427
19MA4019Holeček MichalKarlštejn7400:54:4336
13MB4137Zajíček PavelLokomotiva Mlázovice6000:55:2024
2ŽJ4276Konopová KláraSokol SŠ České Budějovice8300:55:2927
20MA4320Vopat JanAC VIDOX Český Krumlov8100:55:4433
4MJ4470Šimák JanSokol SŠ České Budějovice8500:55:5351
14MB4538Sýkora VáclavBH České Budějovice6100:56:0321
4MC4645Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:56:0851
5MJ4771Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:56:2048
15MB4839Marek DalimilASK Blansko6000:56:2118
3ŽJ4977Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:56:2524
6MJ5072Groš VojtěchPSK Frenštát8500:56:5045
5MC5146Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:56:5948
21MA5221Luftner KarelVyšší Brod6800:57:2330
22MA5322Čílek MiroslavKTP Tábor6500:57:3227
16MB5440Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5200:58:0115
1MD5550Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:58:1430
7MJ5673Krištof DavidSokol SŠ České Budějovice8500:58:1942
2MD5751Zálešák FrantišekKD Havířov3700:58:3727
23MA5823Voráček KarelCyklo Velešín6200:58:4624
6MC5947Trecha RudolfJihoč. taťkové5001:00:0145
24MA6024Hruška LuděkSMW Banka7301:00:1821
3MD6152Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:00:2624
17MB6241Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:00:4912
8MJ6374Beneš MiroslavSokol SŠ České Budějovice8501:01:3139
3ZA6462Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:02:0024
4MD6553Palkovič VladislavVětřní3901:02:4821
4ZA6663Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:03:2621
5MD6754Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:03:3418
4ŽJ6878Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:04:1121
6MD6955Reitinger LadislavLiga 20003701:05:1515
7MD7056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:05:5212
1ZB7164Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:3130
2ZB7265Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:08:1927
3ZB7366Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:4524
8MD7457Kratochvíl VojtěchVS Tábor3801:10:439
7MC7548Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:10:5842
8MC7649Šrot RadekAC Český Krumlov4901:12:0839
9MD7758Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:14:416
10MD7859Hošna FrantišekSKP České Budějovice3901:41:423

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód