Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lom - Loučná

8.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lom - Loučná
  • datum konání: 8.9.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Republiky. Lom
11.00 hodin

Přihlášky

9.30 - 10.30 hodin v knihovně Městského úřadu Lom

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 8,2 km, převýšení 657 m
z náměstí Republiky po silnici do horní části města, na křižovatce doleva směr Litvínov cca 300 m , pak odbočit doprava terénem na vrchol Loučná

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Město Lom
Městský úřad
náměstí Republiky 13
435 11 Lom
tel.: +420 476 769 874
mobil: 602 709 503 - Petr Dietrich
mobil: 721 163 410 - paní Riegrová

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.loucna956.estranky.cz

E-mailová adresa

knihovna@mesto-lom.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.9.2006Lom - Loučná38
10.7.2005Lom - Loučná58

Statistika závodu Lom - Loučná

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 96

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kacíř Zdeněk563
Šimůnek Jan493
Jirásková Eva643
Korenyev Volodymyr593
Svatoš Otakar343
Ernest Miroslav623
Tučný Jan473
Jerie Miroslav733
Červenka Karel412
Flegl Vlastimil862
Brejška Pavel702
Popovová Martina742
Mrva Pavel602
Karlík František652
Vavruška Jiří782
Šimůnek Jaromír552
Jirásková Hanka892
Krupka Milan562
Poduška Josef622
Voda Jan592
Janoušek Martin632
Vraštilová Miloslava562
Smeták Václav502
Mannlová Jana802
Gombita Josef582

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1545Däter SimonTSV 1872 Pobershau8800:48:25-
Muži A 20-39 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:3770
2MA211Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:0662
3MA89Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:45:2354
4MA1437Mical TomášVŠSK UHK8500:48:0348
5MA1846Behr ThomasTSV 1872 Pobershau7800:50:26-
6MA2340Chleborád TomášLitvínov7200:52:3144
7MA2636Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:53:3240
8MA2735Brejška PavelLitvínov7000:54:1838
9MA2831Jerie MiroslavCyklo B+B Litvínov7300:54:2536
10MA2918Soška JanTraged Team Litvínov8400:55:2434
11MA3341Pabišta PetrSKP Most6800:58:3432
Muži B 40-49 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB316Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:42:3570
2MB638Gombita JosefMost5800:44:4262
3MB730Karas KarelCHZ Litvínov6600:45:1654
4MB98Mrva PavelPopovice6000:45:3348
5MB1125Karlík FrantišekSKP Most6500:46:5144
6MB1343Koucký RomanViking Jilemnice6300:47:3440
7MB165Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:3738
8MB2148Voda JanSŠT Most5900:51:2936
9MB2219Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:0934
10MB3528Ernest MiroslavDubí6200:59:2232
11MB4042Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6001:03:0030
Muži C 50-59 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC433Kirsch PetrAK Most5600:42:5470
2MC510Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:43:5862
3MC102Krupka MilanTJ Rumburk5600:45:5554
4MC1212Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:47:1248
5MC2044Hannes ReichelTSV 1872 Pobershau5100:51:10-
6MC2429Zeman ZbyněkLitvínov5400:52:5244
7MC2524Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2040
8MC4134Michler PetrLiga 100 Praha5501:04:1338
9MC4227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:0436
Muži D 60-69 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD197Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:3870
2MD3117Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0162
3MD3222Tučný JanMK Pardubice4700:58:1754
4MD3913Procházka VáclavC.B. Litvínov4001:02:4748
5MD4332Červenka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:05:4644
6MD454Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:1040
7MD4639Ryska PavelLitvínov4401:08:4738
Muži E 70 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3620Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:0570
2ME4715Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:15:1762
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3723Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:2070
Ženy A 20-34 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3021Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3470
2ZA4847May ReginaTSV 1872 Pobershau8201:16:25-
Ženy B 35-44 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3426Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:0970
Ženy C 45-54 let (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC176Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:0270
2ŽC381Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:02:0662
3ŽC443Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:07:5754
Ženy D 55 let a starší (trať 8,2 km, 657 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 8,2 km, 657 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:3770
2MA211Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:0662
1MB316Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:42:3570
1MC433Kirsch PetrAK Most5600:42:5470
2MC510Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:43:5862
2MB638Gombita JosefMost5800:44:4262
3MB730Karas KarelCHZ Litvínov6600:45:1654
3MA89Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:45:2354
4MB98Mrva PavelPopovice6000:45:3348
3MC102Krupka MilanTJ Rumburk5600:45:5554
5MB1125Karlík FrantišekSKP Most6500:46:5144
4MC1212Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:47:1248
6MB1343Koucký RomanViking Jilemnice6300:47:3440
4MA1437Mical TomášVŠSK UHK8500:48:0348
1MJ1545Däter SimonTSV 1872 Pobershau8800:48:25-
7MB165Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:48:3738
1ŽC176Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:49:0270
5MA1846Behr ThomasTSV 1872 Pobershau7800:50:26-
1MD197Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:3870
5MC2044Hannes ReichelTSV 1872 Pobershau5100:51:10-
8MB2148Voda JanSŠT Most5900:51:2936
9MB2219Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:0934
6MA2340Chleborád TomášLitvínov7200:52:3144
6MC2429Zeman ZbyněkLitvínov5400:52:5244
7MC2524Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2040
7MA2636Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:53:3240
8MA2735Brejška PavelLitvínov7000:54:1838
9MA2831Jerie MiroslavCyklo B+B Litvínov7300:54:2536
10MA2918Soška JanTraged Team Litvínov8400:55:2434
1ZA3021Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:56:3470
2MD3117Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:0162
3MD3222Tučný JanMK Pardubice4700:58:1754
11MA3341Pabišta PetrSKP Most6800:58:3432
1ZB3426Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:0970
10MB3528Ernest MiroslavDubí6200:59:2232
1ME3620Zálešák FrantišekKD Havířov3701:00:0570
1ŽJ3723Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:2070
2ŽC381Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:02:0662
4MD3913Procházka VáclavC.B. Litvínov4001:02:4748
11MB4042Sova JaroslavUSK VŠEM Ústí nad Labem6001:03:0030
8MC4134Michler PetrLiga 100 Praha5501:04:1338
9MC4227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:0436
5MD4332Červenka KarelHORA SV. KATEŘINY4101:05:4644
3ŽC443Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:07:5754
6MD454Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:08:1040
7MD4639Ryska PavelLitvínov4401:08:4738
2ME4715Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:15:1762
2ZA4847May ReginaTSV 1872 Pobershau8201:16:25-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 92%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Opět výborně zorganizovaný závod! Skvělé značení trati, občerstvení, oběd v ceně startovného (50Kč), vtipný konfernenciér a dokonce i mažoretky - to vše nám připravili pořadatelé. Příští rok přijedeme určitě znova. Díky Jirka Vavruška
bajvocko
vynikající !!!
voda.honza
Zaváhal ten kdo nepřijel, protože to bylo sportovně i společensky na výborné úrovni. Přijedu zas, abych viděl i z hor dolů. Letos to nevyšlo.
opět super!!!! díky
janiceo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód