Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

10.6.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 10.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Popis tratě

délka 7,5 km, převýšení 450 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Zdeněk Seidl
Sadová 176
512 11 Vysoké nad Jizerou
tel.: +420 481 593 495 byt
mob.: +420 605 970 785

E-mailová adresa

skivysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1161

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Zoubek Zdeněk699
Tomíček Josef599
Šimůnek Jan499
Marek František419
Buchar Jan339
Smutný Vladimír328
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Nesvadba Petr867
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Wolf David726
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Navrátilová Lucie805
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545
Poduška Josef625
Šlechta Dan765
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Soukup Ladislav585
Žák Jiří715
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1169Havel JakubTJ Vysoké8800:32:1835
2MJ1361Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:32:3331
3MJ2180Krupčík TomášSKI klub Jablonec n. Nisou8800:33:2527
4MJ2362Prášil VojtěchSKI klub Jablonec n. Nisou9000:34:0424
5MJ2779Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9100:34:5522
6MJ2878Zahula VítSKI klub Jablonec n. Nisou9000:35:1420
7MJ3560Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:36:3019
8MJ4559Votava MichalVrchlabí9000:38:0518
9MJ5319Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:39:4017
10MJ6265Daněk MiroslavSKA klub Harrachov9200:41:3416
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Linhart RadekTJČZU Praha7600:29:5335
2MA263Berka MartinKozákov8500:30:0931
3MA313Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:1127
4MA464Berka RadimKozákov8200:30:3324
5MA755Balcar JanAC Turnov7300:31:4422
6MA851Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:4720
7MA94Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:31:5619
8MA1021Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:31:5718
9MA1610Oberländer JanSokol Senohraby7500:33:0017
10MA1875Horký PavelSK Přerov7300:33:1716
11MA1916Flegl VlastimilVrchlabí8600:33:2115
12MA2084Major JiříSKP Harrachov8300:33:2414
13MA2241Novotný JiříKateřinky7100:33:2913
14MA2672Šáfr VladimírTJ Liaz Jablonec nad Nisou8100:34:2612
15MA2939Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:1811
16MA3252Erlebach DavidKunčice7100:36:1010
17MA3666Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:36:359
18MA4371Roubíček PetrJablonec7300:37:428
19MA4882Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:38:267
20MA5031Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:446
21MA5122Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:575
22MA5624Kubalík JanPolice nad Metují7800:40:134
23MA752Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:45:223
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5035
2MB647Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:31:0731
3MB1234Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2427
4MB3118Zoubek JiříSCWS Lučany6500:35:5124
5MB3350Matěják JosefMiletín6700:36:1122
6MB3838Havlíček IvoLánov6600:36:5720
7MB4428Drahoňovský RomanZáběhlice6700:38:0019
8MB465Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:0918
9MB4958Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:38:4117
10MB5917Průcha JosefJiskra Tanvald6000:40:5216
11MB6185Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:2915
12MB6425Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:5314
13MB7211Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:4813
14MB8136Sedlák JiříPřelouč5800:50:3012
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC141Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:5035
2MC177Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:0831
3MC2415Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:34:0627
4MC3053Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:2924
5MC3414Flegl VlastimilBrtev5300:36:2722
6MC3783Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:36:4620
7MC4781Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:38:2519
8MC5456Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:0918
9MC6674Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:3517
10MC6732Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:43:0616
11MC6848Leszkow JosefMK Hlinsko5100:43:3215
12MC7137Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:44:3114
13MC8242Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:50:4513
14MC8544Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:0312
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3940Groh StanislavAC Vrchlabí4600:37:0135
2MD4249Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:1731
3MD5767Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:2127
4MD636Les JosefMaratonstav Úpice4700:41:5124
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7023Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:4635
2ME7433Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:1131
3ME7820Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:46:5127
4ME8012Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:50:0924
5ME8335Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:51:3322
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6546Marešová MichaelaAC Pardubice8900:42:2235
2ŽJ7629Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:3531
3ŽJ7727Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:4127
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA158Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:5935
2ZA4057Poborská HelenaKERTEAM Praha7800:37:0131
3ZA413Dostálová MarieAK Olomouc7600:37:1427
4ZA5877Rösslerová ZuzanaSKI Jablonec nad Nisou8700:40:5124
5ZA6976Zelenková ŠárkaSKI klub Jablonec nad Nisou8700:43:4322
6ZA8426Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:3120
Ženy B 35-49 let (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2568Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:34:1235
2ZB5554Víchová JanaHSK Benecko7200:40:1131
3ZB6043Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:0227
4ZB7345Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0424
Ženy C 50 let a starší (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5273Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:1535
2ŽC799Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:1231
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA170Linhart RadekTJČZU Praha7600:29:5335
2MA263Berka MartinKozákov8500:30:0931
3MA313Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:30:1127
4MA464Berka RadimKozákov8200:30:3324
1MB530Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:5035
2MB647Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:31:0731
5MA755Balcar JanAC Turnov7300:31:4422
6MA851Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:31:4720
7MA94Kotouč MartinSSK Vítkovice8500:31:5619
8MA1021Vavruška JiříJablonec nad Nisou7800:31:5718
1MJ1169Havel JakubTJ Vysoké8800:32:1835
3MB1234Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:2427
2MJ1361Lopota MartinTJ Dukla Liberec9200:32:3331
1MC141Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:5035
1ZA158Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:32:5935
9MA1610Oberländer JanSokol Senohraby7500:33:0017
2MC177Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:33:0831
10MA1875Horký PavelSK Přerov7300:33:1716
11MA1916Flegl VlastimilVrchlabí8600:33:2115
12MA2084Major JiříSKP Harrachov8300:33:2414
3MJ2180Krupčík TomášSKI klub Jablonec n. Nisou8800:33:2527
13MA2241Novotný JiříKateřinky7100:33:2913
4MJ2362Prášil VojtěchSKI klub Jablonec n. Nisou9000:34:0424
3MC2415Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:34:0627
1ZB2568Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:34:1235
14MA2672Šáfr VladimírTJ Liaz Jablonec nad Nisou8100:34:2612
5MJ2779Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9100:34:5522
6MJ2878Zahula VítSKI klub Jablonec n. Nisou9000:35:1420
15MA2939Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:1811
4MC3053Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:35:2924
4MB3118Zoubek JiříSCWS Lučany6500:35:5124
16MA3252Erlebach DavidKunčice7100:36:1010
5MB3350Matěják JosefMiletín6700:36:1122
5MC3414Flegl VlastimilBrtev5300:36:2722
7MJ3560Nyč DavidTJ Dukla Liberec9300:36:3019
17MA3666Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:36:359
6MC3783Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:36:4620
6MB3838Havlíček IvoLánov6600:36:5720
1MD3940Groh StanislavAC Vrchlabí4600:37:0135
2ZA4057Poborská HelenaKERTEAM Praha7800:37:0131
3ZA413Dostálová MarieAK Olomouc7600:37:1427
2MD4249Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:1731
18MA4371Roubíček PetrJablonec7300:37:428
7MB4428Drahoňovský RomanZáběhlice6700:38:0019
8MJ4559Votava MichalVrchlabí9000:38:0518
8MB465Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:0918
7MC4781Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:38:2519
19MA4882Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:38:267
9MB4958Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:38:4117
20MA5031Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:446
21MA5122Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:38:575
1ŽC5273Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:1535
9MJ5319Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:39:4017
8MC5456Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:40:0918
2ZB5554Víchová JanaHSK Benecko7200:40:1131
22MA5624Kubalík JanPolice nad Metují7800:40:134
3MD5767Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:40:2127
4ZA5877Rösslerová ZuzanaSKI Jablonec nad Nisou8700:40:5124
10MB5917Průcha JosefJiskra Tanvald6000:40:5216
3ZB6043Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:41:0227
11MB6185Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:41:2915
10MJ6265Daněk MiroslavSKA klub Harrachov9200:41:3416
4MD636Les JosefMaratonstav Úpice4700:41:5124
12MB6425Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:41:5314
1ŽJ6546Marešová MichaelaAC Pardubice8900:42:2235
9MC6674Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:42:3517
10MC6732Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:43:0616
11MC6848Leszkow JosefMK Hlinsko5100:43:3215
5ZA6976Zelenková ŠárkaSKI klub Jablonec nad Nisou8700:43:4322
1ME7023Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:4635
12MC7137Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:44:3114
13MB7211Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:44:4813
4ZB7345Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0424
2ME7433Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:45:1131
23MA752Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:45:223
2ŽJ7629Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:3531
3ŽJ7727Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:4127
3ME7820Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:46:5127
2ŽC799Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:1231
4ME8012Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:50:0924
14MB8136Sedlák JiříPřelouč5800:50:3012
13MC8242Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:50:4513
5ME8335Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:51:3322
6ZA8426Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:52:3120
14MC8544Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:0312

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 47%
Zpracování výsledků: 47%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
73%

Názory na závod

Závod na tradiční trati s vyloučením motorových vozidel. Krásná příroda a výhledy na hory, Krkonoše i Jizerky. Vhodná je doprava od cíle k místu vyhlášení.
Trať Šachty-Štěpánka patří k mým oblíbeným a jsem pravidelnou účastnicí. Vede opravdu krásnou přírodou a pohledy z rozhledny v cíli jsou tou nejlepší odměnou za vynaloženou fyzickou námahu.O to víc mě mrzelo, že jsem vypadla organizátorům z PC. Já vím, stane se,ale tady se správné vyhlášení podařilo až na potřetí, a to jsme byly v kategorii jen 4. Už jsem si myslela, že budu muset shánět svědecké důkazy spoluběžců, že jsem opravdu trať běžela a absolvovala. Bylo mi to vážně trapný, že jsem tak vehementně o tu „bednu“ musela bojovat (dalo mi to paradoxně víc práce než na trati samotné),ale šlo mi hlavně o princip – proč se neozvat, když je člověk v právu. Taky se mi nelíbí, že po nás chtějí na přihláškách rodné číslo – proč je tento údaj nutný, nestačí datum narození? Dáša
Dagmar.Kubrova
Nutnost uvést rodné číslo mě byla vysvětlena potřebou rozlišit na přihláškách muže a ženy. K tomu obvykle stačí M a Ž. Rodné číslo je nadbytečné.
buchar.hra
No já nevím, do kolonky rodné číslo jsem napsal rok narození, nikdo po mě rodné číslo nevyžadoval a ve výsledcích jsem. Jinak velice pěkný závod, na který vždy rád jezdím.
jirin.jirin

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód