Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd

6.10.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd
  • datum konání: 6.10.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště HVĚZDA nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál
13.05 hodin

Přihlášky

Parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 11 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka 9600 metrů, převýšení 660 metrů. Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.-9,6 km stoupání. Silnice bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2500 Kč). Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s motivem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ LIGA 100
Dolní náměstí 38
772 00 Olomouc
mob.: +420 602 752 447
tel.: +420 585 224 885

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3103Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:39:36105
2MJ4104Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:40:2093
3MJ5105Zapalač DušanFenix Jeseník9000:40:3181
4MJ8106Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:41:0572
5MJ14107Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:42:3066
6MJ15108Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:42:3160
7MJ27109Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:44:0557
8MJ29110Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:44:1554
9MJ31111Vysloužil LiborAC Prostějov8900:44:4651
10MJ33113Slezák Václavxxx8800:44:4748
11MJ45114Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0045
12MJ52115Orság LubomírStará Ves9100:47:5242
13MJ53116Fellner AdamFenix Jeseník9300:48:1939
14MJ68117Votava MichalVrchlabí9000:50:0436
15MJ84118Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:52:2033
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horák OndřejAK Kroměříž7500:37:47105
2MA22Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:39:0393
3MA63Polach RostislavAK ASICS Koměříž7500:40:4381
4MA74Řemínek MatějAC Choceň8600:40:4772
5MA95Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2066
6MA106Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:41:3860
7MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4057
8MA128Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:4654
9MA139Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:5851
10MA1710Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:4848
11MA1911Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:42:5745
12MA2012Zajíc AlešKPS Opava6900:43:0042
13MA2113Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:43:2039
14MA2214Čarňanský OndřejProgress Probio8100:43:3936
15MA2315Zahrádka TomášSSC Otrokovice7100:43:4133
16MA2816Tomeček LubomírZHOR TEAM7900:44:0930
17MA3017Bošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:2627
18MA32112Hrabal TomášAC Prostějov8700:44:4724
19MA3818Sosna JakubSDH Stará Bělá8500:45:5321
20MA4319Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:46:2218
21MA4620Benák JanHradec Králové8200:47:0615
22MA4721Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:47:1412
23MA4822Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:159
24MA4923Krejčí LukášPepa Team FM7600:47:206
25MA5024Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:47:283
26MA5425Kučera PetrSK Grymov7500:48:253
27MA5527Tomeček EduardSK Strážnice6900:48:383
28MA5726Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:48:453
29MA5928Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:49:253
30MA6029Fančovič PetrLOS úderos8000:49:293
31MA6130Štýbnar MirekSTS Chvojkovice Brod7900:49:353
32MA6231Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:49:363
33MA6332Blahut JanxxX6800:49:373
34MA6433Hudeček PetrMammut Mančaft7200:49:473
35MA6534Sázel JanCK Stará Ves7200:49:503
36MA7035Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:50:123
37MA7236Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:50:413
38MA7337Vojkůvka JanChuchelná6800:50:443
39MA7438Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:50:483
40MA7539Frnka DavidHZS Bruntál7900:50:503
41MA7640Pácha ZdeněkMSO PIPES+TUBES6800:50:553
42MA7941Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:51:273
43MA8042Černý MaxOlomouc7200:51:323
44MA8543Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:52:243
45MA8744Hejtmánek JiříŠumperk6900:52:373
46MA8845Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:52:423
47MA9046Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:53:023
48MA9147Vodička JanTTC Olomouc6800:53:153
49MA9348Figura MichalMammut Mančaft7700:53:203
50MA9449Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:53:293
51MA9550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:393
52MA9851Vaněk PetrOlomouc7000:54:183
53MA10552Soviš IvoCK Stará Ves7100:55:213
54MA10653Nový OndřejSK K2 Prostějov7800:55:523
55MA10954Herman Jakubxxx7500:56:203
56MA11255Heger JiříSmart Team6900:56:353
57MA11556Kroutil PetrCH3 Šumperk7500:57:233
58MA11757Kovář DanielASPV Vápenná8000:57:483
59MA11858Jankto PetrAD Cyklo Brodek7100:57:543
60MA12259Sedláček GambaAD Cyklo Brodek6900:58:363
61MA12760Holub PavelSlovan Rýmařov7301:00:053
62MA12961Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:00:333
63MA143119Ratiborský JanKB Prostějov8701:02:193
64MA14562Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:02:333
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB16146Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:33105
2MB18147Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:5293
3MB24148Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:43:4581
4MB26149Minařík MartinTTC Olomouc6700:43:5872
5MB34150Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:5066
6MB39151Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:45:5460
7MB40152Jokel LubomírPraha Běchovice6400:45:5557
8MB41153Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:5954
9MB42154Mrva PavelPopovice TWRZ6000:46:1851
10MB56155Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:48:3948
11MB58156Nakládal ČestmírACS Drak Vrbno6400:49:2045
12MB66157Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:49:5342
13MB77158Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:0239
14MB82159Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:0236
15MB100160Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:4433
16MB101161Bezucha JiříTTC Olomouc6200:54:4630
17MB104162Krampla TomášTTC Olomouc6600:55:1027
18MB111163Března JiříTJ Spartak Třebíč6600:56:3024
19MB113164Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:56:4421
20MB121165Stuchlík KarelBK Kravaře6100:58:2218
21MB138166Stržínek KarelCK Stará Ves6401:01:2815
22MB148167Boučka MilanBrno5801:04:5212
23MB149168Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:04:59-
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC25120Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:43:48105
2MC35121Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3993
3MC36122Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:45:4381
4MC37123Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:45:5072
5MC44124Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:2666
6MC51125Flegl VlastimilBrtev5300:47:5060
7MC67126Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:5657
8MC69127Hájek FrantišekFGT Stolany4900:50:0854
9MC86128Červenec DušanKolsport Děhylov5700:52:2751
10MC89129Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:5248
11MC92130Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:53:1745
12MC102131Sadílek VáclavAlbrechtice5000:54:4742
13MC110132Švrček JiříOstrava5300:56:2539
14MC124133Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:59:1636
15MC131134Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:00:4833
16MC133135Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:00:5830
17MC136136Volek IvoRýmařov4801:01:1727
18MC146137Komárek BedřichSK Hlubočky5301:04:0724
19MC147138Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:3821
20MC150139Mařík JiříOstrava5501:06:0218
21MC152140Sosna VlastimilPJR Radhošť4901:06:5015
22MC158141Kubíček JanLitomyšl5001:10:4812
23MC159142Pikal KarelSK Haná Náměšť4901:12:489
24MC164143Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:18:256
25MC166144Seitl OttoMK SEITL Ostrava5301:20:293
-MC-145Moták JaroslavZa sebe56DNF-
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7897Vodička JanMK Radslavice4500:51:07105
2MD9798Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:5093
3MD12099Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:58:2081
4MD130100Navara PetrMK Kopřivnice4501:00:3672
5MD156101Soviš IvanCK Stará Ves4601:08:3066
6MD157102Engliš JiříCVK Opava3801:09:0960
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12394Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:39105
2ME12695Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:3593
3ME16196Stuchlík KarelBK Kravaře3701:14:3081
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8187Vévodová MartinaAK Perná9000:51:43105
2ŽJ8388Jakobová AdélaSK ÚP Olomouc9000:52:0993
3ŽJ11989Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9100:58:0181
4ŽJ13290Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:00:5472
5ŽJ13791Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:01:2066
6ŽJ14292Krčková ŠárkaFOSA Prostějov8801:02:0560
7ŽJ15493Kohutová VeronikaOrlová8901:07:3157
Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7176Dostálová MarieAK Olomouc7600:50:32105
2ZA9677Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:53:4893
3ZA9978Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:2881
4ZA10379Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:54:5172
5ZA10780Kolářová KateřinaSKSU Šumperk8400:56:0266
6ZA11481Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:56:5060
7ZA12582Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:2157
8ZA13483Večeřová MichaelaSmart Team8101:01:0554
9ZA14084Snášelová DanielaProstějov7501:01:4851
10ZA16085Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:14:2848
11ZA16286Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:15:5045
Ženy B 35-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB10868Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:56:13105
2ŽB11669Horčičková EvaSK Vol7000:57:36105
3ŽB12870Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:0693
4ŽB13571Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:01:1293
5ŽB15572Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:0460
6ŽB16373Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6001:16:5957
7ŽB16574Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:18:4554
8ŽB16775Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:25:2581
Ženy C 50 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13963Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4181
2ZC14164Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:01:5872
3ZC14465Cupalová EvaSokol Bučovice4701:02:21105
4ZC15166Lednická ZdenkaAK Zlín5601:06:1966
5ZC15367Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:1993
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Horák OndřejAK Kroměříž7500:37:47105
2MA22Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:39:0393
1MJ3103Horčička JiříFenix Ski Team Jeseník9000:39:36105
2MJ4104Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:40:2093
3MJ5105Zapalač DušanFenix Jeseník9000:40:3181
3MA63Polach RostislavAK ASICS Koměříž7500:40:4381
4MA74Řemínek MatějAC Choceň8600:40:4772
4MJ8106Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:41:0572
5MA95Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:2066
6MA106Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:41:3860
7MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4057
8MA128Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:4654
9MA139Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:5851
5MJ14107Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:42:3066
6MJ15108Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:42:3160
1MB16146Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:33105
10MA1710Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:4848
2MB18147Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:5293
11MA1911Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk8600:42:5745
12MA2012Zajíc AlešKPS Opava6900:43:0042
13MA2113Žaludek PřemyslDT SWISS Zlín7700:43:2039
14MA2214Čarňanský OndřejProgress Probio8100:43:3936
15MA2315Zahrádka TomášSSC Otrokovice7100:43:4133
3MB24148Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:43:4581
1MC25120Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:43:48105
4MB26149Minařík MartinTTC Olomouc6700:43:5872
7MJ27109Smékal VlastimilFENIX Ski Team Jeseník8900:44:0557
16MA2816Tomeček LubomírZHOR TEAM7900:44:0930
8MJ29110Kautz MichalSKI klub Šumperk8900:44:1554
17MA3017Bošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7500:44:2627
9MJ31111Vysloužil LiborAC Prostějov8900:44:4651
18MA32112Hrabal TomášAC Prostějov8700:44:4724
10MJ33113Slezák Václavxxx8800:44:4748
5MB34150Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:5066
2MC35121Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:3993
3MC36122Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:45:4381
4MC37123Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:45:5072
19MA3818Sosna JakubSDH Stará Bělá8500:45:5321
6MB39151Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:45:5460
7MB40152Jokel LubomírPraha Běchovice6400:45:5557
8MB41153Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:45:5954
9MB42154Mrva PavelPopovice TWRZ6000:46:1851
20MA4319Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:46:2218
5MC44124Krupka MilanTJ Rumburk5600:46:2666
11MJ45114Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:47:0045
21MA4620Benák JanHradec Králové8200:47:0615
22MA4721Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:47:1412
23MA4822Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:47:159
24MA4923Krejčí LukášPepa Team FM7600:47:206
25MA5024Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:47:283
6MC51125Flegl VlastimilBrtev5300:47:5060
12MJ52115Orság LubomírStará Ves9100:47:5242
13MJ53116Fellner AdamFenix Jeseník9300:48:1939
26MA5425Kučera PetrSK Grymov7500:48:253
27MA5527Tomeček EduardSK Strážnice6900:48:383
10MB56155Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:48:3948
28MA5726Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:48:453
11MB58156Nakládal ČestmírACS Drak Vrbno6400:49:2045
29MA5928Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:49:253
30MA6029Fančovič PetrLOS úderos8000:49:293
31MA6130Štýbnar MirekSTS Chvojkovice Brod7900:49:353
32MA6231Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:49:363
33MA6332Blahut JanxxX6800:49:373
34MA6433Hudeček PetrMammut Mančaft7200:49:473
35MA6534Sázel JanCK Stará Ves7200:49:503
12MB66157Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:49:5342
7MC67126Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:49:5657
14MJ68117Votava MichalVrchlabí9000:50:0436
8MC69127Hájek FrantišekFGT Stolany4900:50:0854
36MA7035Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:50:123
1ZA7176Dostálová MarieAK Olomouc7600:50:32105
37MA7236Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:50:413
38MA7337Vojkůvka JanChuchelná6800:50:443
39MA7438Menšík RadekHO Vrbno pod Pradědem7000:50:483
40MA7539Frnka DavidHZS Bruntál7900:50:503
41MA7640Pácha ZdeněkMSO PIPES+TUBES6800:50:553
13MB77158Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:51:0239
1MD7897Vodička JanMK Radslavice4500:51:07105
42MA7941Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:51:273
43MA8042Černý MaxOlomouc7200:51:323
1ŽJ8187Vévodová MartinaAK Perná9000:51:43105
14MB82159Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:0236
2ŽJ8388Jakobová AdélaSK ÚP Olomouc9000:52:0993
15MJ84118Klosovský TomášFENIX Ski Team Jeseník9000:52:2033
44MA8543Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:52:243
9MC86128Červenec DušanKolsport Děhylov5700:52:2751
45MA8744Hejtmánek JiříŠumperk6900:52:373
46MA8845Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:52:423
10MC89129Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:5248
47MA9046Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:53:023
48MA9147Vodička JanTTC Olomouc6800:53:153
11MC92130Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:53:1745
49MA9348Figura MichalMammut Mančaft7700:53:203
50MA9449Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:53:293
51MA9550Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:53:393
2ZA9677Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:53:4893
2MD9798Cetkovský VladimírARC Brno4500:53:5093
52MA9851Vaněk PetrOlomouc7000:54:183
3ZA9978Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:2881
15MB100160Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:4433
16MB101161Bezucha JiříTTC Olomouc6200:54:4630
12MC102131Sadílek VáclavAlbrechtice5000:54:4742
4ZA10379Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8300:54:5172
17MB104162Krampla TomášTTC Olomouc6600:55:1027
53MA10552Soviš IvoCK Stará Ves7100:55:213
54MA10653Nový OndřejSK K2 Prostějov7800:55:523
5ZA10780Kolářová KateřinaSKSU Šumperk8400:56:0266
1ŽB10868Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:56:13105
55MA10954Herman Jakubxxx7500:56:203
13MC110132Švrček JiříOstrava5300:56:2539
18MB111163Března JiříTJ Spartak Třebíč6600:56:3024
56MA11255Heger JiříSmart Team6900:56:353
19MB113164Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:56:4421
6ZA11481Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:56:5060
57MA11556Kroutil PetrCH3 Šumperk7500:57:233
2ŽB11669Horčičková EvaSK Vol7000:57:36105
58MA11757Kovář DanielASPV Vápenná8000:57:483
59MA11858Jankto PetrAD Cyklo Brodek7100:57:543
3ŽJ11989Čermáková MagdalenaSK UP Olomouc9100:58:0181
3MD12099Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:58:2081
20MB121165Stuchlík KarelBK Kravaře6100:58:2218
60MA12259Sedláček GambaAD Cyklo Brodek6900:58:363
1ME12394Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:39105
14MC124133Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:59:1636
7ZA12582Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:2157
2ME12695Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:3593
61MA12760Holub PavelSlovan Rýmařov7301:00:053
3ŽB12870Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:0693
62MA12961Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:00:333
4MD130100Navara PetrMK Kopřivnice4501:00:3672
15MC131134Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:00:4833
4ŽJ13290Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:00:5472
16MC133135Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5501:00:5830
8ZA13483Večeřová MichaelaSmart Team8101:01:0554
4ŽB13571Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:01:1293
17MC136136Volek IvoRýmařov4801:01:1727
5ŽJ13791Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:01:2066
21MB138166Stržínek KarelCK Stará Ves6401:01:2815
1ZC13963Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:4181
9ZA14084Snášelová DanielaProstějov7501:01:4851
2ZC14164Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:01:5872
6ŽJ14292Krčková ŠárkaFOSA Prostějov8801:02:0560
63MA143119Ratiborský JanKB Prostějov8701:02:193
3ZC14465Cupalová EvaSokol Bučovice4701:02:21105
64MA14562Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:02:333
18MC146137Komárek BedřichSK Hlubočky5301:04:0724
19MC147138Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:3821
22MB148167Boučka MilanBrno5801:04:5212
23MB149168Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:04:59-
20MC150139Mařík JiříOstrava5501:06:0218
4ZC15166Lednická ZdenkaAK Zlín5601:06:1966
21MC152140Sosna VlastimilPJR Radhošť4901:06:5015
5ZC15367Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:1993
7ŽJ15493Kohutová VeronikaOrlová8901:07:3157
5ŽB15572Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:08:0460
5MD156101Soviš IvanCK Stará Ves4601:08:3066
6MD157102Engliš JiříCVK Opava3801:09:0960
22MC158141Kubíček JanLitomyšl5001:10:4812
23MC159142Pikal KarelSK Haná Náměšť4901:12:489
10ZA16085Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:14:2848
3ME16196Stuchlík KarelBK Kravaře3701:14:3081
11ZA16286Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:15:5045
6ŽB16373Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6001:16:5957
24MC164143Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:18:256
7ŽB16574Metelková IvanaACS Drak Vrbno6101:18:4554
25MC166144Seitl OttoMK SEITL Ostrava5301:20:293
8ŽB16775Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:25:2581

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 91%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 89%
Ceny vítězům: 53%
Celkový dojem ze závodu: 86%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Vše OK až na ten guláš na Pradědu,příště ho tam už neobjednávejte.
karel.strzinek
Souhlasím s gulášem. Ještě v 10 večer jsem ho cítil. Ale jinak opět klasicky všechno na 100% I když nesnáším asfalt, tak je to prostě můj domácí kopec a bojím se pomyslet na okamžik, kdy někdy budu první říjnovou sobotu třeba nemocný. Tento termín už je v kalendáři jasný stejně jako například 24.12. Štědrý den.
petr.rumpertesz
Ceny pto juniory byli dost trapné... Když vezmeme, že první tři junioři byli 3-5 celkově tak to je dost velký rozdíl oproti třeba mužům A
jakub.tejchman
Vzhledem k komu, že délka tratě měla být 9,6 km, tak značka devátého kilometru byla před cílem hodně blízko. Pak fakt, že jsem už v cíli mě hodně zaskočil. Protože se běželo v mlze, tak jiná orientace nebyla. Jinak je to dobrý závod.
flegl
Proč tak pozdní start.Ne každý jede domů autem.Na kole dojíždím za soumraku.
jiri.englis

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód