Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

28.4.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy
  • datum konání: 28.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Horní Maršov

Sociální sítě

Místo konání

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov
start v 10.00 hodin

Přihlášky

Písemné na adresu:
Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. byt - 499 771 207
tel., fax - 499 874 171
e-mail: dvu@volny.cz
Výjimečně možno i na místě do 30 min. před startem závodu.

Startovné

60,- Kč, výsledková listina 10,- Kč

Popis tratě

délka 15 km, převýšení 471 m
Běží se po silnici II. třídy údolím Úpy, cíl před Pomezní boudou v n. v. 1050m. Závod probíhá za regulovaného silničního provozu, závodníci musí dodržovat jeho pravidla.

Ceny pro vítěze

finanční a věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. zam.: +420 499 874 171

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

dvu@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
22.4.2017VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy62
23.4.2016VC Krkonoš H. Maršov - P. Boudy - kvalifikace na Světový pohár mládeže82
25.4.2015Horní Maršov - Pomezní Boudy78
26.4.2014Horní Maršov - Pomezní Boudy62
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
23.4.2011VC KRKONOŠ Horní Maršov - Pomezní Boudy67
25.4.2009VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy72
26.4.2008VC KRKONOŠ - Horní Maršov - Pomezní boudy82
22.4.2006VC Krkonoš - Horní Maršov - Pomezní Boudy76
30.4.2005Horní Maršov - Pomezní Boudy91
24.4.2004Horní Maršov - Pomezní Boudy93
26.4.2003Horní Maršov - Pomezní Boudy100
20.4.2002Velká cena Krkonoš144
21.4.2001Velká cena Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy74
22.4.2000Velká Cena Krkonoš88
17.4.1999Velká cena Krkonoš99
18.4.1998Velká cena Krkonoš103
19.4.1997VC Krkonoš - Horní Maršov81
20.4.1996VC KRKONOŠ - Horní Maršov76
22.4.1995Velká cena Krkonoš - Horní Maršov63
23.4.1994VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy76
17.4.1993Horní Maršov - Pomezní boudy72
18.4.1992Horní Maršov - Pomezní Boudy63
20.4.1991Horní Maršov - Pomezní Boudy61
21.4.1990Horní Maršov - Pomezní Boudy58
22.4.1989Velká cena Krkonoš - Horní Maršov- Pomezní boudy55

Statistika závodu VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2121

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4826
Pechek František5321
Tichý Pavel6319
Lanta Jiří4419
Paulů Blanka5418
Mach Václav5516
Trnka Milan5616
Tučný Jan4716
Holub Petr6615
Brunclík Ivo5815
Zoubek Zdeněk6915
Mazač Jaroslav6815
Čipera Radek6415
Ulich Petr6814
Marek František4113
Šklíba Karel5013
Linhart Miloš4413
Vašíček Martin7113
Novotná Eva4813
Šimůnek Jan4913
Vítek Miroslav7212
Šmída Oldřich4812
Miles Petr3711
Nečas Josef5811
Hlusička Josef3811
Krejcar Petr4511
Vojáček Pavel5111
Šteinc Ludvík4111
Fátor Miloslav6411
Hynek Petr6310
Šrutek Stanislav5810
Vraštilová Miloslava5610
Pešek Milan6010
Bolehovský Pavel7110
Šesták Karel7110
Havlíček Zdeněk3510
Zahradník Jan5610
Rücker Oldřich5510
Kynčl Stanislav649
Klimeš Bedřich569
Vacková Hana569
Vacarda Vladimír599
Cejzlar Roman719
Kavan Ivan509
Jirásková Eva649
Sadílek Ota469
Svatoš Otakar348
Král Josef408
Herda Jan838
Vaněk Petr618

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3073Kwiatkowski TomaszJelenia Gora9001:07:51-
2MJ3939Votava MichalVrchlabí9001:10:1270
3MJ7164Dolejška LukášTJ Jiskra Horní Maršov8901:21:0662
4MJ8063Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:23:2954
Muži A (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:5470
2MA321Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:2362
3MA496Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:57:5654
4MA560Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:58:25-
5MA676Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3248
6MA714Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:59:1244
7MA844Cupák MartinBOKUKO7101:00:0040
8MA952Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:4238
9MA1075Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:4336
10MA1641Vavruška JiříJablonec nad Nisou7801:02:4434
11MA1797Borek AlešVSK Univerzita Brno7701:02:5532
12MA1823Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7401:03:5830
13MA3195Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:0528
14MA3249Erlebach DavidKunčice7101:08:4026
15MA3524Meisner ZbyněkTriatlon Team Trutnov6901:09:3324
16MA3745Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:10:1022
17MA4582Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:11:3820
18MA4794Králík MichalTriatlon Team Trutnov7301:12:3318
19MA4851Komárek TomášTJ Záblatí7501:12:3416
20MA4965Herda JanDobřichov8301:13:0014
21MA5569Černohorský MiroslavČD Tanvald7001:14:3412
22MA5688Lukšan DavidConsys Dvůr Králové7601:14:5810
23MA5789Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:148
24MA609Suchánek LukášKHB Radegast7901:15:456
25MA6311Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:17:004
Muži B (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1198Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:01:0070
2MB1234Svoboda MojmírHvězda Pardubice6601:01:1962
3MB1361Kwiatkowski MariszLZS Jelenia Gora5801:01:24-
4MB1515Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6201:01:4854
5MB1971Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:04:2148
6MB2046Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:5844
7MB2228Klimeš JiříAC Náchod6101:06:0940
8MB2658Zoubek JiříSCWS Lučany6501:07:2738
9MB2792Tichý PavelAC Náchod6301:07:2836
10MB282Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:3334
11MB3642Havlíček IvoLánov6601:09:5132
12MB4133Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:5230
13MB5238Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:5528
14MB7270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:21:2526
15MB7593Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:22:2324
16MB8510Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:4722
-MB-87Pešek MilanConsys Dvůr Králové60DNF-
Muži C (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC213Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0970
2MC143Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:3862
3MC2116Krupka MilanTJ Rumburk5601:05:5854
4MC2340Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:06:3248
5MC2474Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:06:5044
6MC3366Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:09:1040
7MC3419Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:2338
8MC4026Trnka MilanLoko Trutnov5601:10:2136
9MC5022Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:0434
10MC5336Kučera ZdeněkAC Náchod5501:14:0432
11MC647Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:17:0230
12MC6578Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:17:0828
13MC6730Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:18:3926
14MC7348Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:21:4424
15MC7655Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5401:22:4222
16MC9154Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:2720
17MC9232Rücker OldřichLhota5501:31:3818
18MC9585Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:3316
Muži D (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD436Leszkow PetrMK Hlinsko4401:11:0770
2MD4412Groh StanislavAC Vrchlabí4601:11:3662
3MD514Hrach JanSAK Ložiska Karviná4401:13:2054
4MD5862Wojtasik KazimierMKS Jelenia Gora4201:15:17-
5MD5967Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:2448
6MD6172Melišík MilanTrutnov4701:16:1944
7MD6820Vodička JanRadslavice4501:19:0340
8MD698Les JosefMaratonstav Úpice4701:19:1638
9MD7057Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:19:4536
10MD8159Tučný JanMK Pardubice4701:25:0334
11MD8927Linhart MilošAC Náchod4401:29:5032
12MD9484Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:32:4630
13MD9725Tuček JosefMK Pardubice4401:38:2028
Muži E (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4247Libra JiříNové Město nad Metují3701:11:0270
2ME7868Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:22:5662
3ME8435Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:27:1354
4ME8817Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:29:2948
5ME9331Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:32:0044
Juniorky (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8381Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:26:2870
2ŽJ8680Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:0262
Ženy A (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2518Nývltová EvaOlymp Brno8601:07:0070
2ZA291Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7901:07:4462
3ZA3783Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:1054
4ZA6677Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:18:1448
5ZA7956Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:23:0744
6ZA8253Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:26:2240
Ženy B (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4650Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7201:11:3970
2ZB6243Strnádková JanaDolní Kalná7101:16:2662
3ZB7490Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:22:0162
4ZB7786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:4454
5ZB9029Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:29:5648
Ženy C (trať 15 km, 471 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5437Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:14:1270
2ŽC875Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:28:3854
3ŽC9679Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:1970
Trať 15 km, 471 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:56:5470
1MC213Smrčka MilošBK Říčany5400:57:0970
2MA321Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:2362
3MA496Ondráček TomášVSK Universita Brno7700:57:5654
4MA560Paciejwski PiotrLZS Siedlecin7500:58:25-
5MA676Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:58:3248
6MA714Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:59:1244
7MA844Cupák MartinBOKUKO7101:00:0040
8MA952Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:00:4238
9MA1075Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:00:4336
1MB1198Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:01:0070
2MB1234Svoboda MojmírHvězda Pardubice6601:01:1962
3MB1361Kwiatkowski MariszLZS Jelenia Gora5801:01:24-
2MC143Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:3862
4MB1515Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6201:01:4854
10MA1641Vavruška JiříJablonec nad Nisou7801:02:4434
11MA1797Borek AlešVSK Univerzita Brno7701:02:5532
12MA1823Štangler DavidTriatlon Team Trutnov7401:03:5830
5MB1971Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:04:2148
6MB2046Čipera RadekSKI Radvanice6401:04:5844
3MC2116Krupka MilanTJ Rumburk5601:05:5854
7MB2228Klimeš JiříAC Náchod6101:06:0940
4MC2340Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:06:3248
5MC2474Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:06:5044
1ZA2518Nývltová EvaOlymp Brno8601:07:0070
8MB2658Zoubek JiříSCWS Lučany6501:07:2738
9MB2792Tichý PavelAC Náchod6301:07:2836
10MB282Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:3334
2ZA291Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7901:07:4462
1MJ3073Kwiatkowski TomaszJelenia Gora9001:07:51-
13MA3195Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:08:0528
14MA3249Erlebach DavidKunčice7101:08:4026
6MC3366Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:09:1040
7MC3419Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:09:2338
15MA3524Meisner ZbyněkTriatlon Team Trutnov6901:09:3324
11MB3642Havlíček IvoLánov6601:09:5132
3ZA3783Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:1054
16MA3745Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:10:1022
2MJ3939Votava MichalVrchlabí9001:10:1270
8MC4026Trnka MilanLoko Trutnov5601:10:2136
12MB4133Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:5230
1ME4247Libra JiříNové Město nad Metují3701:11:0270
1MD436Leszkow PetrMK Hlinsko4401:11:0770
2MD4412Groh StanislavAC Vrchlabí4601:11:3662
17MA4582Motl JiříDvůr Králové nad Labem7801:11:3820
1ZB4650Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7201:11:3970
18MA4794Králík MichalTriatlon Team Trutnov7301:12:3318
19MA4851Komárek TomášTJ Záblatí7501:12:3416
20MA4965Herda JanDobřichov8301:13:0014
9MC5022Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:0434
3MD514Hrach JanSAK Ložiska Karviná4401:13:2054
13MB5238Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:13:5528
10MC5336Kučera ZdeněkAC Náchod5501:14:0432
1ŽC5437Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:14:1270
21MA5569Černohorský MiroslavČD Tanvald7001:14:3412
22MA5688Lukšan DavidConsys Dvůr Králové7601:14:5810
23MA5789Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:148
4MD5862Wojtasik KazimierMKS Jelenia Gora4201:15:17-
5MD5967Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:15:2448
24MA609Suchánek LukášKHB Radegast7901:15:456
6MD6172Melišík MilanTrutnov4701:16:1944
2ZB6243Strnádková JanaDolní Kalná7101:16:2662
25MA6311Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:17:004
11MC647Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:17:0230
12MC6578Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:17:0828
4ZA6677Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:18:1448
13MC6730Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:18:3926
7MD6820Vodička JanRadslavice4501:19:0340
8MD698Les JosefMaratonstav Úpice4701:19:1638
9MD7057Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:19:4536
3MJ7164Dolejška LukášTJ Jiskra Horní Maršov8901:21:0662
14MB7270Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:21:2526
14MC7348Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:21:4424
3ZB7490Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:22:0162
15MB7593Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:22:2324
15MC7655Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5401:22:4222
4ZB7786Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:22:4454
2ME7868Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:22:5662
5ZA7956Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:23:0744
4MJ8063Šimůnek AdamJiskra Horní Maršov8801:23:2954
10MD8159Tučný JanMK Pardubice4701:25:0334
6ZA8253Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:26:2240
1ŽJ8381Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:26:2870
3ME8435Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:27:1354
16MB8510Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:27:4722
2ŽJ8680Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:28:0262
2ŽC875Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:28:3854
4ME8817Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:29:2948
11MD8927Linhart MilošAC Náchod4401:29:5032
5ZB9029Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:29:5648
16MC9154Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:31:2720
17MC9232Rücker OldřichLhota5501:31:3818
5ME9331Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:32:0044
12MD9484Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:32:4630
18MC9585Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:3316
3ŽC9679Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:38:1970
13MD9725Tuček JosefMK Pardubice4401:38:2028

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

supr pocasi!
tkm
Díky organizátorům za vydařenou akci. Dobře byla omezena doprava. Krásný výlet do hor.
Závody pro děti příště nepořádejte,úroveň strašná a na vyhlášení se čekalo skoro dvě hodiny a výsledky dětí nejsou ani zveřejněny
icik
Závody pro děti to byla katastrofa, vzal jsem sebou vnoučata nažhavená na závodění z Poháru mládeže "O krále Jestřebích hor 2006/2007"kde vše klapalo.
v.lelek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód