Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

14.7.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 14.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Polici nad Metují
hlavní závod 14.30 hodin

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12.00 hodin

Startovné

dospělí 40,- Kč

Popis tratě

délka 8,9 km, převýšení 350 m

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů i žen, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Masarykovo náměstí 77
549 54 Police nad Metují
mob.: +420 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3041

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Čipera Radek6412
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3511
Šmída Oldřich4811
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Tůmová Eva6910
Šimůnek Jan8210
Hejl Dušan8410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3532Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:46:1635
2MJ45103Votava MichalVrchlabí9000:47:4631
3MJ6218Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:49:0727
4MJ72100Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:51:3624
5MJ10058Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:58:2322
Muži A 20-39 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:36:4435
2MA240Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1531
3MA415Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:5627
4MA5119Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:38:0024
5MA675Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:38:2822
6MA751Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:38:4220
7MA865Vrabec MartinLoko Trutnov7900:38:5319
8MA1079Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:39:2918
9MA1348Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:0617
10MA1573Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:2016
11MA16122Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:2215
12MA19111Kolář RadekSK Hronov6900:43:2514
13MA2198Erlebach DavidKunčice7100:43:5413
14MA2471Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:1112
15MA2592Jirka JanSTAMP Náchod8300:44:2011
16MA2610Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:3910
17MA299Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:44:469
18MA31116Pýcha TomášHO Červený Kostelec8100:45:128
19MA32123Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:45:137
20MA3377Kincl MarekBKL Machov7400:45:516
21MA3736Petr JiříINS Atelier Náchod7400:46:385
22MA393Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:46:414
23MA4434Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:47:303
24MA57120Polej JiříHronov7100:48:562
25MA58115Šilpert PavelPolice nad Metují8300:48:571
26MA6037Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:48:591
27MA6545Beran JanSpartak Police nad Metují8300:50:301
28MA6678Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:331
29MA7193Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:151
30MA7470Jančařík PetrAAC Brno6800:51:571
30MA74107Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:51:571
32MA8282Kubalík JanPolice nad Metují7800:52:501
33MA9080Lupták Peter-7000:55:301
34MA96106Šulc LubošPavlišov7600:56:571
35MA997Vajsar JiříPolice nad Metují7700:57:361
36MA10816Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:02:461
-MA-126Zajac LeszekWatbrlych83DNF-
Muži B 40-49 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB327Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:37:2635
2MB963Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:0731
3MB11109Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:40:2927
4MB1726Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:41:3324
5MB2285Čipera RadekSKI Radvanice6400:44:0122
6MB3099Dostálek PetrViking Králiky6700:44:5620
7MB3457Zoubek JiříSCWS Lučany6500:46:0319
8MB3994Havlíček IvoLánov6600:46:4118
9MB4613Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:4717
10MB4929Trnovský MiloslavHOBUK6500:47:5716
11MB5191Tichý PavelAC Náchod6300:48:0615
12MB5284Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:0714
13MB5390Drahoňovský RomanZáběhlice6700:48:1413
14MB54121Zelený LuděkAC Náchod6100:48:1612
15MB55102Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:48:2311
16MB6319Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:49:4610
17MB6830Binar LubošHOBUK6600:50:389
18MB7033Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:518
19MB7756Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:037
19MB7720Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:037
21MB8388Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:53:055
22MB84125Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:084
23MB9542Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:56:473
24MB11538Peška RobertHO Škrovád6701:08:412
Muži C 50-59 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1441Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1335
2MC1814Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3831
3MC2044Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:4927
4MC272Zajac LeszekWatbrlych5000:44:42-
5MC3686Krupička Miroslavwww.skicenkovice.cz5300:46:3624
6MC43110Winter PavelCDS Náchod5000:47:0822
7MC4766Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:47:4820
8MC5089Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:0319
9MC5661Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:48:3718
10MC595Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:48:5817
11MC6150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:49:0316
12MC6943Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:5015
13MC76114Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:0014
14MC8197Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:52:3013
15MC86124Siegel MilanHasiči Radešov5400:53:2312
16MC8760Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:53:5011
17MC9795Nejman BedřichAC Náchod5000:57:3010
18MC9825Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:349
19MC103113Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:58:548
20MC111105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:477
21MC11359Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:376
-MC-117Šorfa LubošAC Náchod57DNF-
Muži D 60-69 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4846Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:5335
2MD64112Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2731
3MD8553Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:53:1027
4MD9487Tučný JanMK Pardubice4700:56:4424
5MD10624Linhart MilošAC Náchod4401:02:0622
6MD11623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:10:0320
7MD11874Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:14:0319
Muži E 70-79 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME896Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:1635
2ME10121Zálešák FrantišekKD Havířov3700:58:3431
3ME105108Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:59:3427
4ME11475Lanta JiříLO Hronov3401:07:4224
5ME12128Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:0820
Muži F 80 let a starší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF1194Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:14:0422
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8017Indráková AdélkaSK UP Olomouc9100:52:1935
2ŽJ9135Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:55:3131
3ŽJ12331Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9101:23:0727
Ženy A 20-34 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2364Nývltová EvaOlymp Brno8600:44:0435
2ZA2752Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:4231
3ZA4112Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:4327
4ZA7339Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:4324
5ZA7955Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1122
6ZA9383Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:56:1720
7ZA11054Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:2419
8ZA1178Berková RenátaPolice nad Metují8501:11:3518
Ženy B 35-44 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1268Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:4635
2ZB3869Jančaříková LenkaAAC Brno7000:46:4031
3ZB8849Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:54:0327
4ZB92104Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:4924
5ZB107118Rubínová KateřinaFitness Mokrá-Horákov6701:02:2922
Ženy C 45-54 let (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4296Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:5435
2ŽC67101Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:50:3731
3ŽC10211Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:58:4727
4ŽC11222Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:5624
Ženy D 55 let a starší (trať 8,9 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10447Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:1835
2ZD10962Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:1331
3ZD12072Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:14:0627
4ZD12267Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4401:17:5924
Trať 8,9 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA181Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:36:4435
2MA240Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:1531
1MB327Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:37:2635
3MA415Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:37:5627
4MA5119Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7300:38:0024
5MA675Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:38:2822
6MA751Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:38:4220
7MA865Vrabec MartinLoko Trutnov7900:38:5319
2MB963Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:39:0731
8MA1079Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:39:2918
3MB11109Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:40:2927
1ZB1268Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:40:4635
9MA1348Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:0617
1MC1441Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1335
10MA1573Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:41:2016
11MA16122Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:41:2215
4MB1726Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:41:3324
2MC1814Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3831
12MA19111Kolář RadekSK Hronov6900:43:2514
3MC2044Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:4927
13MA2198Erlebach DavidKunčice7100:43:5413
5MB2285Čipera RadekSKI Radvanice6400:44:0122
1ZA2364Nývltová EvaOlymp Brno8600:44:0435
14MA2471Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:44:1112
15MA2592Jirka JanSTAMP Náchod8300:44:2011
16MA2610Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:44:3910
2ZA2752Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:44:4231
4MC272Zajac LeszekWatbrlych5000:44:42-
17MA299Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:44:469
6MB3099Dostálek PetrViking Králiky6700:44:5620
18MA31116Pýcha TomášHO Červený Kostelec8100:45:128
19MA32123Pohl VáclavHKO Police n/M.8000:45:137
20MA3377Kincl MarekBKL Machov7400:45:516
7MB3457Zoubek JiříSCWS Lučany6500:46:0319
1MJ3532Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:46:1635
5MC3686Krupička Miroslavwww.skicenkovice.cz5300:46:3624
21MA3736Petr JiříINS Atelier Náchod7400:46:385
2ZB3869Jančaříková LenkaAAC Brno7000:46:4031
22MA393Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:46:414
8MB3994Havlíček IvoLánov6600:46:4118
3ZA4112Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:46:4327
1ŽC4296Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:46:5435
6MC43110Winter PavelCDS Náchod5000:47:0822
23MA4434Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:47:303
2MJ45103Votava MichalVrchlabí9000:47:4631
9MB4613Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:47:4717
7MC4766Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:47:4820
1MD4846Groh StanislavAC Vrchlabí4600:47:5335
10MB4929Trnovský MiloslavHOBUK6500:47:5716
8MC5089Kučera ZdeněkAC Náchod5500:48:0319
11MB5191Tichý PavelAC Náchod6300:48:0615
12MB5284Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:0714
13MB5390Drahoňovský RomanZáběhlice6700:48:1413
14MB54121Zelený LuděkAC Náchod6100:48:1612
15MB55102Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:48:2311
9MC5661Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:48:3718
24MA57120Polej JiříHronov7100:48:562
25MA58115Šilpert PavelPolice nad Metují8300:48:571
10MC595Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:48:5817
26MA6037Tůma PavelINS Atelier Náchod6800:48:591
11MC6150Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:49:0316
3MJ6218Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:49:0727
16MB6319Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:49:4610
2MD64112Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:50:2731
27MA6545Beran JanSpartak Police nad Metují8300:50:301
28MA6678Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:331
2ŽC67101Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:50:3731
17MB6830Binar LubošHOBUK6600:50:389
12MC6943Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:5015
18MB7033Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:50:518
29MA7193Jirka JakubSTAMP Náchod8000:51:151
4MJ72100Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:51:3624
4ZA7339Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:51:4324
30MA7470Jančařík PetrAAC Brno6800:51:571
30MA74107Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:51:571
13MC76114Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:52:0014
19MB7756Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:52:037
19MB7720Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:037
5ZA7955Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:52:1122
1ŽJ8017Indráková AdélkaSK UP Olomouc9100:52:1935
14MC8197Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:52:3013
32MA8282Kubalík JanPolice nad Metují7800:52:501
21MB8388Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:53:055
22MB84125Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:084
3MD8553Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:53:1027
15MC86124Siegel MilanHasiči Radešov5400:53:2312
16MC8760Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:53:5011
3ZB8849Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:54:0327
1ME896Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:55:1635
33MA9080Lupták Peter-7000:55:301
2ŽJ9135Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:55:3131
4ZB92104Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:4924
6ZA9383Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:56:1720
4MD9487Tučný JanMK Pardubice4700:56:4424
23MB9542Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:56:473
34MA96106Šulc LubošPavlišov7600:56:571
17MC9795Nejman BedřichAC Náchod5000:57:3010
18MC9825Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:57:349
35MA997Vajsar JiříPolice nad Metují7700:57:361
5MJ10058Zoubek OndřejSCWS Lučany9100:58:2322
2ME10121Zálešák FrantišekKD Havířov3700:58:3431
3ŽC10211Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:58:4727
19MC103113Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:58:548
1ZD10447Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:59:1835
3ME105108Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:59:3427
5MD10624Linhart MilošAC Náchod4401:02:0622
5ZB107118Rubínová KateřinaFitness Mokrá-Horákov6701:02:2922
36MA10816Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:02:461
2ZD10962Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:04:1331
7ZA11054Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:05:2419
20MC111105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:477
4ŽC11222Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:06:5624
21MC11359Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:07:376
4ME11475Lanta JiříLO Hronov3401:07:4224
24MB11538Peška RobertHO Škrovád6701:08:412
6MD11623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:10:0320
8ZA1178Berková RenátaPolice nad Metují8501:11:3518
7MD11874Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:14:0319
1MF1194Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:14:0422
3ZD12072Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:14:0627
5ME12128Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:0820
4ZD12267Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4401:17:5924
3ŽJ12331Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9101:23:0727

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 83%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Hvězda v režii Jardy Mazače skvěle zajištěna a nelze nic vytknout – nízké startovné, spravedlivé ohodnocení v celkovém pořadí i v kategoriích u mužů i žen (však běžkyň všeho věku k Jardovi vždy přijede víc než jinam,všimli jste si?), krásná trať v přírodě…Jen ten start bych posunula na dopoledne. Naštěstí v sobotu ještě bylo teplo přijatelné a ve stínu lesa a skal bylo příjemně.Ale bude-li teda globální oteplování takto pokračovat ...:-(( Dáša
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód