Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

1.7.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 1.7.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

70,- Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
běh do vrchu po asfaltové silnici

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 6.900 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
Telefon: 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 2697

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8219
Zajíc Jan5319
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Mannlová Jana8016
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Červ Miloslav5012
Šimůnková Pavla7712
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Doleček Josef7911
Kostřicová Blanka6111
Šrůtek Stanislav5810
Vacarda Vladimír5910
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010
Vítek Miroslav7210
Kubišta Oto5310
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Velechovský Jiří5510
Stránská Adéla9110
Král Josef4010

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6109Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:3735
2MJ3265Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:21:4731
3MJ4767Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:23:0727
4MJ4891Votava MichalVrchlabí9000:23:0924
5MJ832Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:26:2822
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5135
2MA357Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2431
3MA458Moravec OndřejSKP Jablonex8400:19:2827
4MA595Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:3324
5MA735Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:5122
6MA882Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:20:0420
7MA956Hradecký PetrSKP Jablonex8500:20:0619
8MA12108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:20:2318
9MA1471Chlubna JanNové Město na Moravě8400:20:2817
10MA1530Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:3116
11MA16121Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3315
12MA1759Holubec TomášSKP Jablonex7600:20:3914
13MA18111Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:20:5313
14MA2128Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:0012
15MA2462Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:21:1511
16MA27116Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:21:2210
17MA2892Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:249
18MA2977Hudec JiříTraged Team6800:21:298
19MA30107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:327
20MA3198Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:21:446
21MA3353Homola PetrČeská Třebová7800:21:555
22MA3566Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:594
23MA3689Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:123
24MA3896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:302
25MA4338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:541
26MA4473Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:581
27MA4618Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:23:021
28MA5084Jančařík PetrAAC Brno6800:23:141
29MA5441Krejčí LukášPepa Team FM7600:23:241
30MA5893Novák PavelPohled8100:23:421
31MA59122Kalous PetrSK Žamberk7700:24:071
32MA75110Krištof PetrAtletika Polička7500:25:281
33MA7644Kubalík JanPolice nad Metují7800:25:361
34MA8261Marhold LubošChoceň7700:26:231
35MA8436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:351
36MA9678Borek PetrHorní Čermná7000:27:461
37MA10879Dušek TomášHorní Čermná8200:29:211
38MA1135Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:30:271
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:19:1735
2MB10100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:0931
3MB11114Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:1527
4MB1963Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:5524
5MB2364Veselý PetrAK Kroměříž6700:21:1022
6MB25124Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:2120
7MB3486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:5719
8MB4070Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:3318
9MB5539Sedlák JiříPřelouč5800:23:2717
10MB61106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:1916
11MB6213Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:2015
12MB63112Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:2314
13MB6417Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:2713
14MB6590Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:24:3012
15MB68123Rys JaromírPraha6400:24:5611
16MB707Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:0910
17MB1123Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:30:079
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1315Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:2535
2MC2081Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:5631
3MC2612Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:2227
4MC3914Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:3224
5MC4288Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:4822
6MC4983Schwarz JosefSK Chotěboř5500:23:1020
7MC5126Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:1519
8MC5352Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2118
9MC569Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:3717
10MC6648Musil LadislavSK Slavičín5600:24:3316
11MC6724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:3615
12MC6940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:0114
13MC7197Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:25:1213
14MC72102Stráník AlešBlansko5000:25:1412
15MC7434Němec JanTJ Sokol Osík5100:25:2211
16MC7746Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:25:4610
17MC81101Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:139
18MC9468Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:27:398
19MC9594Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:27:447
20MC9829Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:536
21MC10174Volf BřetislavLanškroun5200:28:085
22MC11116Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:374
23MC114120Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:493
24MC12342Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:37:242
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4532Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:0135
2MD5747Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:3931
3MD78119Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:5727
4MD8010Vodička JanMK Radslavice4500:26:1124
5MD8660Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:26:5422
6MD9051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0720
7MD9343Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3619
8MD10211Tučný JanMK Pardubice4700:28:1818
9MD10375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:2017
10MD120118Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:35:0816
11MD124115Kalousek JanKČT Žamberk4100:39:1815
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:2135
2ME11531Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:31:0931
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8521Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:5335
2ŽJ926Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3131
3ŽJ10087Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:28:0727
4ŽJ10649Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:28:4624
5ŽJ11055Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:2822
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3720Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:22:2535
2ZA41103Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:22:3831
3ZA6050Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1427
4ZA7322Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:25:1424
5ZA7919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:0322
6ZA8837Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:27:0420
7ZA89105Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:0619
8ZA9799Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:4818
9ZA99113Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5417
10ZA1074Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:0416
11ZA11723Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:33:0615
12ZA11872Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:33:0714
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:0735
2ZB5285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:23:1731
3ZB87104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0227
4ZB9154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2524
5ZB10533Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:2522
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1098Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:2335
2ŽC119117Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:4431
3ŽC12245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5127
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11625Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:1835
2ZD12176Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2431
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5135
1MB227Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:19:1735
2MA357Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:2431
3MA458Moravec OndřejSKP Jablonex8400:19:2827
4MA595Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:3324
1MJ6109Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:3735
5MA735Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:5122
6MA882Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:20:0420
7MA956Hradecký PetrSKP Jablonex8500:20:0619
2MB10100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:0931
3MB11114Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:20:1527
8MA12108Berka MartinSK OMT Pardubice8700:20:2318
1MC1315Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:2535
9MA1471Chlubna JanNové Město na Moravě8400:20:2817
10MA1530Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:20:3116
11MA16121Řemínek MatějAC Choceň8600:20:3315
12MA1759Holubec TomášSKP Jablonex7600:20:3914
13MA18111Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:20:5313
4MB1963Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:5524
2MC2081Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:5631
14MA2128Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:21:0012
1ZB2280Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:0735
5MB2364Veselý PetrAK Kroměříž6700:21:1022
15MA2462Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:21:1511
6MB25124Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:21:2120
3MC2612Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:2227
16MA27116Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:21:2210
17MA2892Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:249
18MA2977Hudec JiříTraged Team6800:21:298
19MA30107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:21:327
20MA3198Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:21:446
2MJ3265Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:21:4731
21MA3353Homola PetrČeská Třebová7800:21:555
7MB3486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:5719
22MA3566Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:21:594
23MA3689Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:123
1ZA3720Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:22:2535
24MA3896Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:302
4MC3914Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:3224
8MB4070Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:22:3318
2ZA41103Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:22:3831
5MC4288Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:4822
25MA4338Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:541
26MA4473Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:22:581
1MD4532Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:0135
27MA4618Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:23:021
3MJ4767Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:23:0727
4MJ4891Votava MichalVrchlabí9000:23:0924
6MC4983Schwarz JosefSK Chotěboř5500:23:1020
28MA5084Jančařík PetrAAC Brno6800:23:141
7MC5126Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:1519
2ZB5285Jančaříková LenkaAAC Brno7000:23:1731
8MC5352Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2118
29MA5441Krejčí LukášPepa Team FM7600:23:241
9MB5539Sedlák JiříPřelouč5800:23:2717
9MC569Krupka MilanTJ Rumburk5600:23:3717
2MD5747Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:3931
30MA5893Novák PavelPohled8100:23:421
31MA59122Kalous PetrSK Žamberk7700:24:071
3ZA6050Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1427
10MB61106Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:1916
11MB6213Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:24:2015
12MB63112Myšák MilanSokol Jehnědí6600:24:2314
13MB6417Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:24:2713
14MB6590Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:24:3012
10MC6648Musil LadislavSK Slavičín5600:24:3316
11MC6724Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:3615
15MB68123Rys JaromírPraha6400:24:5611
12MC6940Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:0114
16MB707Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:0910
13MC7197Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:25:1213
14MC72102Stráník AlešBlansko5000:25:1412
4ZA7322Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:25:1424
15MC7434Němec JanTJ Sokol Osík5100:25:2211
32MA75110Krištof PetrAtletika Polička7500:25:281
33MA7644Kubalík JanPolice nad Metují7800:25:361
16MC7746Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:25:4610
3MD78119Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:5727
5ZA7919Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:0322
4MD8010Vodička JanMK Radslavice4500:26:1124
17MC81101Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:139
34MA8261Marhold LubošChoceň7700:26:231
5MJ832Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:26:2822
35MA8436Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:351
1ŽJ8521Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:5335
5MD8660Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:26:5422
3ZB87104Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0227
6ZA8837Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:27:0420
7ZA89105Mikulecká MarcelaSloupnice7300:27:0619
6MD9051Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:27:0720
4ZB9154Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2524
2ŽJ926Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3131
7MD9343Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:3619
18MC9468Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:27:398
19MC9594Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:27:447
36MA9678Borek PetrHorní Čermná7000:27:461
8ZA9799Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:4818
20MC9829Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:536
9ZA99113Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5417
3ŽJ10087Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:28:0727
21MC10174Volf BřetislavLanškroun5200:28:085
8MD10211Tučný JanMK Pardubice4700:28:1818
9MD10375Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:28:2017
1ME1041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:28:2135
5ZB10533Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:28:2522
4ŽJ10649Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:28:4624
10ZA1074Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:0416
37MA10879Dušek TomášHorní Čermná8200:29:211
1ŽC1098Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:2335
5ŽJ11055Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:2822
22MC11116Velechovský JiříSAZS Králíky5500:29:374
17MB1123Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:30:079
38MA1135Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:30:271
23MC114120Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:30:493
2ME11531Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:31:0931
1ZD11625Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:31:1835
11ZA11723Šimonová BarboraNové Město na Moravě8700:33:0615
12ZA11872Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:33:0714
2ŽC119117Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:34:4431
10MD120118Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:35:0816
2ZD12176Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:35:2431
3ŽC12245Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:5127
24MC12342Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:37:242
11MD124115Kalousek JanKČT Žamberk4100:39:1815

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

super
jampb
Populární béčko s minimálním silničním provozem. Dobré občerstvení v cíli. Dobré zázemí, včetně teplé sprchy.
Jediný závod, kde na závodníka čeká v cíli MELOUN :-) Klidná trasa a dobré zázemí. Díky, Luděk
ludek.bednarz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč