Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perná u Mikulova - Běh na Děvín

2.6.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perná u Mikulova - Běh na Děvín
  • datum konání: 2.6.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná, u kostela
start žákovských kategorií a lidového běhu ve 12:00 hodin
start hlavního závodu ve 13:00 hodin
start juniorek ve 13:20 hodin

Přihlášky

kulturní dům Perná od 10 hodin

Startovné

Děti + lidový běh 30 Kč
Hlavní závod 60 Kč

Popis tratě

délka hlavního závodu: 9,1 km, převýšení 691 m
délka juniorské tratě: 4,4 km, převýšení 410 m
délka tratě pro žáky a lidový běh: 1,8 km
Povrch tratí: Převážně terén.
Cíl hlavního závodu na vrcholu Děvína. Vjezd aut není dovolen. Věci závodníků budou dovezeny 1300 m od cíle, kde bude i občerstvení. Cesta nazpět z cíle do Perné pěšky cca 3,5km.

Ceny pro vítěze

finanční, věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
Perná 244
691 86 Mikulov na Moravě
tel.: +420 519 517 155, +420 606 527 724
fax: +420 519 517 155

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2009Perná u Mikulova - Běh na Děvín63

Statistika závodu Perná u Mikulova - Běh na Děvín

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 63

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stránský Aleš602
Jirásková Eva642
Gaman Jaroslav352
Dvořák Miroslav732
Mannlová Jana802
Merta Jaroslav352
Vraštilová Miloslava562
Kolínek František562
Hlavsa František472
Vévodová Martina902
Bednarz Luděk742
Špacír Ladislav552
Mareš Bohumil512
Kubíček František462
Kopeček Ivan492
Šitka Josef862
Kubík Josef382
Zoubek Jiří652
Pechek František532
Budinská Hana602
Vodička Jan452

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:39-
2ŽS930Kopecká SáraAK Perná9700:12:30-
Žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS113Streit PetrAK Perná9300:07:58-
2MS217Kala Romanneregistrován9300:08:33-
3MS42Hustler Jaroslavneregistrován9200:09:03-
4MS510Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:09:48-
5MS630Ahmed JibrilNew Zealand9500:11:19-
6MS71Ahmed YassinNew Zealand9700:12:11-
7MS826Schiller LubomírAK Perná9600:12:24-
Junioři 19 let a mladší (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ655Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:45:2370
2MJ1058Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:46:5562
3MJ272Kolínek TomášAK Perná9000:54:2454
Muži A 20-39 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:41:1470
2MA224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:2862
3MA317Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:1654
4MA443Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:44:0548
5MA1225Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:3244
6MA1433Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:50:0940
7MA1575Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:50:1438
8MA1951Repaň PavelX-AIR Ostrava7300:50:3036
9MA2137Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:52:2734
10MA2364Worek Martinneregistrován8000:53:3332
11MA2465Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:53:5430
12MA2528Jančařík PetrAAC Brno6800:54:0228
13MA2953Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:1826
14MA3076Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:55:2224
15MA3677Řoutil LadislavOlomouc8100:57:0822
16MA3879Čepelák KarelFelbabka7700:57:4220
17MA4069Šitka JosefDrnovice8600:58:1318
18MA4357Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:58:5416
19MA5367Havelka Tomášneregistrován7601:02:0414
20MA5732Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:3112
Muži B 40-49 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB518Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:0370
2MB94Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:46:4662
3MB1614Zoubek JiříSCWS Lučany6500:50:1854
4MB1852Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6500:50:2248
5MB2680Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:54:1644
6MB339Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:56:3940
7MB4220Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:58:2238
8MB4616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:59:4336
9MB6326Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:06:0434
10MB6763Kantor PavelAK Perná6301:09:4232
Muži C 50-59 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC762Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4070
2MC839Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1162
3MC111Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:1654
4MC1350Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:48:4548
5MC173Gajdoš JaroslavAK Perná5600:50:2044
6MC2083Slavík Jiříneregistrován5400:51:3740
7MC2840Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:54:5038
8MC3161Schwarz JosefSK Chotěboř5500:55:3836
9MC3534Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:56:5734
10MC3946Hájek FrantišekFGT Stolany4900:58:0232
11MC4478Mareš BohumilLEAR Brno5100:59:1330
12MC6084Kopecký AntonínAK Perná5501:05:4828
13MC6171Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:05:5226
14MC6642Čerešňa DušanKrajné5201:08:1724
15MC7573Ludvík DavidSokol Slavkov u Brna5101:22:5922
Muži D 60-69 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD327Groh StanislavAC Vrchlabí4600:56:2270
2MD3454Haberland JanSokol Brno4200:56:4362
3MD4129Les JosefMaratonstav Úpice4700:58:2054
4MD4935Vodička JanMK Radslavice4501:00:4348
5MD5236Hlavsa FrantišekABK99 Pohořelice4701:01:3544
6MD5449Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:02:2940
7MD7068Holý JosefBrno4101:12:0238
8MD7219Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:14:2436
9MD7331Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:4034
Muži E 70 let a starší (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4760Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:00:1570
2ME5041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:2062
3ME5838Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:1954
4ME7656Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:24:3248
5ME7722Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:1944
6ME7882Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:30:2740
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,4 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1101Vévodová MartinaAK Perná9000:26:3570
2ŽJ2102Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:1062
3ŽJ3103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:5354
Ženy A 20-34 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3712Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:2470
2ZA5166Pešlová AlenaAAC Brno8301:01:2762
3ZA5615Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:4854
4ZA5913Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:4148
5ZA7444Popovová MartinaSNB Praha7401:16:4444
Ženy B 35-44 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2227Jančaříková LenkaAAC Brno7000:53:0070
2ZB4545Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:59:2362
3ZB4859Durnová MartaVHS PLUS Veselí n.M.6401:00:3154
4ZB5514Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4748
Ženy C 45-54 let (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6430Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:4070
2ŽC6872Budinská Hananeregistrována6001:10:1862
Ženy D 55 let a starší (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6247Cupalová EvaSokol Bučovice4701:05:5570
2ZD6581Janečková AnežkaAK Zlín4701:07:4662
3ZD6948Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:11:3254
4ZD7170Kociánová MarieKřenovice4601:13:1648
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS113Streit PetrAK Perná9300:07:58-
2MS217Kala Romanneregistrován9300:08:33-
1ŽS332Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:39-
3MS42Hustler Jaroslavneregistrován9200:09:03-
4MS510Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:09:48-
5MS630Ahmed JibrilNew Zealand9500:11:19-
6MS71Ahmed YassinNew Zealand9700:12:11-
7MS826Schiller LubomírAK Perná9600:12:24-
2ŽS930Kopecká SáraAK Perná9700:12:30-
Trať 4,4 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1101Vévodová MartinaAK Perná9000:26:3570
2ŽJ2102Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:1062
3ŽJ3103Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:34:5354
Trať 9,1 km, 691 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:41:1470
2MA224Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:2862
3MA317Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:43:1654
4MA443Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:44:0548
1MB518Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:0370
1MJ655Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:45:2370
1MC762Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4070
2MC839Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:46:1162
2MB94Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:46:4662
2MJ1058Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:46:5562
3MC111Kolínek FrantišekAK Perná5600:48:1654
5MA1225Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:3244
4MC1350Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:48:4548
6MA1433Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:50:0940
7MA1575Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:50:1438
3MB1614Zoubek JiříSCWS Lučany6500:50:1854
5MC173Gajdoš JaroslavAK Perná5600:50:2044
4MB1852Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6500:50:2248
8MA1951Repaň PavelX-AIR Ostrava7300:50:3036
6MC2083Slavík Jiříneregistrován5400:51:3740
9MA2137Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:52:2734
1ZB2227Jančaříková LenkaAAC Brno7000:53:0070
10MA2364Worek Martinneregistrován8000:53:3332
11MA2465Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:53:5430
12MA2528Jančařík PetrAAC Brno6800:54:0228
5MB2680Kovařík VáclavSpartak Třebíč6300:54:1644
3MJ272Kolínek TomášAK Perná9000:54:2454
7MC2840Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:54:5038
13MA2953Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:1826
14MA3076Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:55:2224
8MC3161Schwarz JosefSK Chotěboř5500:55:3836
1MD327Groh StanislavAC Vrchlabí4600:56:2270
6MB339Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:56:3940
2MD3454Haberland JanSokol Brno4200:56:4362
9MC3534Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:56:5734
15MA3677Řoutil LadislavOlomouc8100:57:0822
1ZA3712Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:2470
16MA3879Čepelák KarelFelbabka7700:57:4220
10MC3946Hájek FrantišekFGT Stolany4900:58:0232
17MA4069Šitka JosefDrnovice8600:58:1318
3MD4129Les JosefMaratonstav Úpice4700:58:2054
7MB4220Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:58:2238
18MA4357Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:58:5416
11MC4478Mareš BohumilLEAR Brno5100:59:1330
2ZB4545Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:59:2362
8MB4616Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:59:4336
1ME4760Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:00:1570
3ZB4859Durnová MartaVHS PLUS Veselí n.M.6401:00:3154
4MD4935Vodička JanMK Radslavice4501:00:4348
2ME5041Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:01:2062
2ZA5166Pešlová AlenaAAC Brno8301:01:2762
5MD5236Hlavsa FrantišekABK99 Pohořelice4701:01:3544
19MA5367Havelka Tomášneregistrován7601:02:0414
6MD5449Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:02:2940
4ZB5514Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:4748
3ZA5615Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:4854
20MA5732Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:3112
3ME5838Zálešák FrantišekKD Havířov3701:05:1954
4ZA5913Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:05:4148
12MC6084Kopecký AntonínAK Perná5501:05:4828
13MC6171Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:05:5226
1ZD6247Cupalová EvaSokol Bučovice4701:05:5570
9MB6326Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:06:0434
1ŽC6430Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:06:4070
2ZD6581Janečková AnežkaAK Zlín4701:07:4662
14MC6642Čerešňa DušanKrajné5201:08:1724
10MB6763Kantor PavelAK Perná6301:09:4232
2ŽC6872Budinská Hananeregistrována6001:10:1862
3ZD6948Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:11:3254
7MD7068Holý JosefBrno4101:12:0238
4ZD7170Kociánová MarieKřenovice4601:13:1648
8MD7219Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:14:2436
9MD7331Kubík JosefPtačina Adamov3801:14:4034
5ZA7444Popovová MartinaSNB Praha7401:16:4444
15MC7573Ludvík DavidSokol Slavkov u Brna5101:22:5922
4ME7656Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:24:3248
5ME7722Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:26:1944
6ME7882Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:30:2740

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

krásný závod na nové těžké trati v krásném prostředí Pálavy. Opět velký dík Frantrovi Kolínkovi za moc hezké poběhání. Libor B. z X-AIRu
sport
Taky panu Kolínkovi skládám poklonu. Velice pěkná dynamická trať plná houpáčků, vůbec nic mi tam nechybělo. Počasí tak téměř dokonalé. Pepa Š., Drnovice
josefsitka
Velice pěkný závod s krásnými výhledy. Nevím jestli si to dostatečně vychutnají běžci na prvních pozicích, ale my běžci posledního sledu rozhodně ano! :-) Díky! Luděk
ludek.bednarz

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód