Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové u Děčína - Sněžník

22.4.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové u Děčína - Sněžník
  • datum konání: 22.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Obalex Jílové u Děčína

Sociální sítě

Místo konání

na zámku v Jílovém
10.00 hodin

Přihlášky

v místě startu do 9.30 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 7 km, převýšení 420 m
běží se po silnici s asfaltovým povrchem

Ceny pro vítěze

finanční - Muži do 39 let 1000, 600, 500, 300, 200, 100, ostatní kategorie 300, 200, 100 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Tomeš
Lipová 51
407 01 Jílové u Děčína
tel.: +420 412 551 268
mob. +420 602 657 986

E-mailová adresa

jaroslav.tomes@sca.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.4.2009Jílové u Děčína - Sněžník57
20.4.2008Jílové u Děčína - Sněžník59
16.4.2006Jílové u Děčína - Sněžník53
17.4.2005Jílové u Děčína - Sněžník50
18.4.2004Jílové u Děčína - Sněžník49
20.4.2003Jílové u Děčína - Sněžník33
26.5.2002Jílové u Děčína - Děčínský Sněžník45
27.5.2001Jílové u Děčína - Sněžník22
21.5.2000Jílové u Děčína - Sněžník44
23.5.1999Jílové u Děčína - Sněžník42
25.5.1997Jílové u Děčína - Sněžník48
12.10.1996Jílové u Děčína - Sněžník13
8.10.1995Jílové u Děčína - Sněžník22
9.10.1994Jílové u Děčína - Sněžník42
10.10.1993Jílové u Děčína - Sněžník29
14.10.1989Jílové u Děčína - Sněžník26
15.10.1988Jílové u Děčína - Sněžník44
18.10.1987Jílové u Děčína - Sněžník37

Statistika závodu Jílové u Děčína - Sněžník

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 715

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Málek Daniel3412
Gombita Josef5810
Zoubek Zdeněk699
Novák Ladislav559
Javůrek Jiří489
Krupka Milan568
Bárta Miroslav737
Jirásková Eva647
Žáček Stanislav567
Mannlová Jana807
Šimůnek Jan827
Kebrle Milan757
Stránský Aleš607
Ernest Miroslav627
Kindl Jiří446
Varchola Milan516
Horáček Michal756
Kozlík Miroslav736
Šimůnek Jan496
Mrva Pavel606
Přibylová Erika666
Lanta Jiří445
Dietrich Petr625
Šmída Oldřich485
Holcr Milan625
Myška Jiří734
Mocker Milan644
Vaněk Petr614
Vagenknecht Roman754
Chleborád Tomáš724
Vacek Martin694
Kacíř Zdeněk564
Trejbal Karel514
Merta Jaroslav354
Vytlačilová Lenka844
Král Jindřich734
Straka Josef394
Šmíd Petr694
Jirásková Hanka894
Tučný Jan474
Balcarová Petra814
Filingr Čeněk614
Les Josef474
Zoubek Jiří654
Jirásková Bára914
Sova Jaroslav604
Stránská Adéla914
Dušková Lenka804
Kašparec Petr624
Šimůnková Pavla773

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3414Kalík JakubBiatlon Jílové9200:41:5735
2MJ3515Přibyl MartinBiatlon Jílové9300:42:4431
3MJ3616Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:43:1327
4MJ3817Věchet OndřejBiatlon Jílové9200:44:1124
Muži 20-39 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:4835
2MA219Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2431
3MA320Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:30:4127
4MA421Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2224
5MA522Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:31:3322
6MA823Šmíd PetrBaník Osek6900:33:0020
7MA1524Procházka JosefDěčín7100:35:0719
8MA1625Chleborád TomášLitvínov7200:35:2518
9MA1826Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:5717
10MA2227Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:37:2616
11MA2428Handlíř JanHO Benešov nad Plouč.7800:37:5515
12MA2629Gálus IgorKOB Děčín7300:38:1714
13MA3730Mejzlík ZdeněkBiatlon Jílové7900:43:4613
Muži 40-49 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1031Gombita JosefMost5800:33:1035
2MB1132Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:33:4331
3MB1433Mrva PavelPopovice TWRZ6000:34:5327
4MB1734Zoubek JiříSCWS Lučany6500:35:3324
5MB2035Kašparec PetrČeská Lípa6200:37:1222
6MB2136Voda JanISŠT Most5900:37:1620
7MB2337Šíp LadislavSCMT Liberec6400:37:5219
8MB2738Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:2318
9MB2839Ernest MiroslavDubí6200:39:3717
10MB3040Eppert RomanCanis Lupus City5900:40:4116
11MB3341Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:41:5015
12MB3942Mocker MilanHO Grunmock6400:44:4214
Muži 50-59 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC643Kirsch PetrAC Most5600:31:4435
2MC944Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:33:0531
3MC1245Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:33:4527
4MC1346Malý JiříAC Česká Lípa5300:34:1424
5MC1947Krupka MilanTJ Rumburk5600:36:1322
6MC4748Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:3620
Muži 60-69 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2949Les JosefMaratonstav Úpice4700:40:3535
2MD3150Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:5531
Muži 70 let a starší (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5051Málek DanielJílové3401:06:2135
Juniorky (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1435
2ŽJ433Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:3131
3ŽJ454Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:48:1127
4ŽJ495Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:54:1124
Ženy 20-34 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA76Schorná Matyášová PavlaCZE8000:32:0535
2ZA257Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:0831
3ZA328Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:4127
4ZA409Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:44:5124
5ZA4410Koucká MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:48:0222
Ženy 34-49 let (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0735
Ženy 50 let a starší (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4612Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:3235
2ŽC4813Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:52:5635
Trať 7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:4835
2MA219Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:2431
3MA320Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:30:4127
4MA421Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:2224
5MA522Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany8200:31:3322
1MC643Kirsch PetrAC Most5600:31:4435
1ZA76Schorná Matyášová PavlaCZE8000:32:0535
6MA823Šmíd PetrBaník Osek6900:33:0020
2MC944Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:33:0531
1MB1031Gombita JosefMost5800:33:1035
2MB1132Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:33:4331
3MC1245Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:33:4527
4MC1346Malý JiříAC Česká Lípa5300:34:1424
3MB1433Mrva PavelPopovice TWRZ6000:34:5327
7MA1524Procházka JosefDěčín7100:35:0719
8MA1625Chleborád TomášLitvínov7200:35:2518
4MB1734Zoubek JiříSCWS Lučany6500:35:3324
9MA1826Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:5717
5MC1947Krupka MilanTJ Rumburk5600:36:1322
5MB2035Kašparec PetrČeská Lípa6200:37:1222
6MB2136Voda JanISŠT Most5900:37:1620
10MA2227Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:37:2616
7MB2337Šíp LadislavSCMT Liberec6400:37:5219
11MA2428Handlíř JanHO Benešov nad Plouč.7800:37:5515
2ZA257Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:38:0831
12MA2629Gálus IgorKOB Děčín7300:38:1714
8MB2738Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:39:2318
9MB2839Ernest MiroslavDubí6200:39:3717
1MD2949Les JosefMaratonstav Úpice4700:40:3535
10MB3040Eppert RomanCanis Lupus City5900:40:4116
2MD3150Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:5531
3ZA328Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:4127
11MB3341Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:41:5015
1MJ3414Kalík JakubBiatlon Jílové9200:41:5735
2MJ3515Přibyl MartinBiatlon Jílové9300:42:4431
3MJ3616Přibyl AdamBiatlon Jílové9100:43:1327
13MA3730Mejzlík ZdeněkBiatlon Jílové7900:43:4613
4MJ3817Věchet OndřejBiatlon Jílové9200:44:1124
12MB3942Mocker MilanHO Grunmock6400:44:4214
4ZA409Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:44:5124
1ZB4111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:0735
1ŽJ422Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:1435
2ŽJ433Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:45:3131
5ZA4410Koucká MartinaUSK VŠEM Ústí nad Labem7900:48:0222
3ŽJ454Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:48:1127
1ŽC4612Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:49:3235
6MC4748Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:3620
2ŽC4813Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:52:5635
4ŽJ495Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:54:1124
1ME5051Málek DanielJílové3401:06:2135

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Pěkný závod, ještě kdyby šlo zamezit provozu aut. Děkuji za pohotové zaslání výsledků e-mailem.
vrastilovam
Super
cenculik
Auta jsem potkal jen 2. To mě příjde docela málo. Závod byl bezva. Škoda, že nekončil u rozhledny.
lev.bill
Připojuji se k tomu, že cíl až u rozhledny by závodu prospěl. Myslím, že většina účastníků běhu tam nikdy nebyla.
t.chleborad

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód