Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

2.9.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 2.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

start u Mateřské školy Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka 7,8 km
Převýšení 375 m
první kilometr po asfaltu, poté polní a lesní cesty s největším převýšením na posledním kilometru

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v hodnotě 13.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
Telefon 731 558 531

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Vraštilová Miloslava5611
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Šrůtek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Sejkorová Lenka638
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378
Tempír František498

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ568Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:4535
2MJ640Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:4831
3MJ1839Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:36:5727
4MJ2731Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:40:0924
5MJ5342Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:46:3022
Muži A 20-39 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krupička RobertSKI Čenkovice7800:31:0935
2MA237Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:3931
3MA316Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5027
4MA473Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:3824
5MA73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0422
6MA1075Řemínek MatějAC Choceň8600:34:3420
7MA1122Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:3719
8MA1267Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:35:1218
9MA1347Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:3217
10MA1459Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:35:5816
11MA1719Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3615
12MA1977Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:0614
13MA2057Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:37:3313
14MA2463Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:0612
15MA2656Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:3311
16MA2854Krmela PavelTJ Rychnov7800:40:3910
17MA314Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:539
18MA3334Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:358
19MA3430Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:497
20MA4880Hejduk Jiříneregistrován8000:44:306
21MA5053Marhold LubošChoceň7700:44:545
22MA5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:254
Muži B 40-49 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB82Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1135
2MB920Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:2931
3MB1550Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:0427
4MB2212Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5124
5MB251Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:1822
6MB3645Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:41:5520
7MB4078Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:43:0219
8MB4276Šilar TomášPardubice6300:43:2518
9MB5555Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:46:4117
Muži C 50-59 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2149Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4535
2MC237Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:3331
3MC2926Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:4927
4MC358Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:5224
5MC3943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5622
6MC4348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:2820
7MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4519
8MC5825Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4018
9MC6052Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:48:1217
10MC6261Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:48:1816
11MC6358Volf BřetislavLanškroun5200:48:2015
12MC7023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2414
Muži D 60-69 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1611Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:1935
2MD3027Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:5031
3MD4729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2727
4MD7360Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:53:2024
5MD7710Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:5722
Muži E 70 let a starší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME595Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:5735
2ME6414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:48:4731
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3241Vévodová MartinaAK Perná9000:41:3435
2ŽJ4135Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:43:1931
3ŽJ5138Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:45:4727
4ŽJ7132Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9100:52:3224
5ŽJ7224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:52:5322
6ŽJ7872Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:1520
Ženy A 20-34 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3736Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:0335
2ZA3813Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:3131
3ZA4421Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:43:3627
4ZA4528Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4024
5ZA5465Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3822
6ZA5717Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1520
7ZA6146Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:1319
8ZA6662Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3518
9ZA6774Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:1017
10ZA6970FišerováSKI Čenkovice8400:51:3316
11ZA7544Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1515
Ženy B 35-49 let (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:44:4935
2ZB5664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:47:0431
3ZB6571Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1227
Ženy C 50 let a starší (trať 7,8 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:1835
2ŽC7479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:0231
3ŽC769Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:1127
4ŽC7915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:1524
Trať 7,8 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Krupička RobertSKI Čenkovice7800:31:0935
2MA237Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:32:3931
3MA316Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:32:5027
4MA473Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:33:3824
1MJ568Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:33:4535
2MJ640Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:4831
5MA73Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0422
1MB82Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:1135
2MB920Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:2931
6MA1075Řemínek MatějAC Choceň8600:34:3420
7MA1122Chlubna JanNové Město na Moravě8400:34:3719
8MA1267Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:35:1218
9MA1347Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:3217
10MA1459Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:35:5816
3MB1550Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:36:0427
1MD1611Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:1935
11MA1719Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:3615
3MJ1839Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:36:5727
12MA1977Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:37:0614
13MA2057Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:37:3313
1MC2149Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4535
4MB2212Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:5124
2MC237Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:3331
14MA2463Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:0612
5MB251Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:1822
15MA2656Chlup JiříTJ Rychnov7000:39:3311
4MJ2731Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9000:40:0924
16MA2854Krmela PavelTJ Rychnov7800:40:3910
3MC2926Hájek FrantišekFGT Stolany4900:40:4927
2MD3027Leszkow PetrMK Hlinsko4400:40:5031
17MA314Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:539
1ŽJ3241Vévodová MartinaAK Perná9000:41:3435
18MA3334Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:41:358
19MA3430Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:41:497
4MC358Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:41:5224
6MB3645Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:41:5520
1ZA3736Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:0335
2ZA3813Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:42:3131
5MC3943Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:5622
7MB4078Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:43:0219
2ŽJ4135Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:43:1931
8MB4276Šilar TomášPardubice6300:43:2518
6MC4348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:43:2820
3ZA4421Klímová IvanaHvězda Pardubice8700:43:3627
4ZA4528Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:43:4024
7MC4666Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:4519
3MD4729Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:44:2727
20MA4880Hejduk Jiříneregistrován8000:44:306
1ZB4951Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:44:4935
21MA5053Marhold LubošChoceň7700:44:545
3ŽJ5138Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:45:4727
22MA5218Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:254
5MJ5342Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:46:3022
5ZA5465Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:46:3822
9MB5555Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:46:4117
2ZB5664Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:47:0431
6ZA5717Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:1520
8MC5825Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:47:4018
1ME595Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:5735
9MC6052Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:48:1217
7ZA6146Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:48:1319
10MC6261Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:48:1816
11MC6358Volf BřetislavLanškroun5200:48:2015
2ME6414Zálešák FrantišekKD Havířov3700:48:4731
3ZB6571Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:1227
8ZA6662Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3518
9ZA6774Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:1017
1ŽC686Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:1835
10ZA6970FišerováSKI Čenkovice8400:51:3316
12MC7023Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:2414
4ŽJ7132Chejnovská AnnaSKI Skuhrov nad Bělou9100:52:3224
5ŽJ7224Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:52:5322
4MD7360Novotný JiříKB OEZ Letohrad4500:53:2024
2ŽC7479Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:0231
11ZA7544Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1515
3ŽC769Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:56:1127
5MD7710Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:57:5722
6ŽJ7872Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:1520
4ŽC7915Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:1524

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Takova organizacni rychlovka se jen tak nevidi.. supr! Navic krasny zavod, proste bez chyby!
kakn
Pěkné béčko v krásné přírodě. Dobré zázemí a péče o závodníky.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód