Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

5.5.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 5.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota, na mostě na železničním přejezdu
13:30 hodin

Přihlášky

písemně: Josef Zvoníček, Mezihoří 10, Šárovcova Lhota
telefonicky: 493 538 125 (dopoledne), 493 792 828 (odpoledne)
faxem: 493 538 126

Popis tratě

délka 13,6 km, převýšení 395 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Zvoníček
Mezihoří 10
Šárovcova Lhota
tel.: +420 493 792 828

Internetové stránky

http://zvicina.cz/_zvicina/zvicina_propozice.php

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4164

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Krejcar Petr4516
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Mach Jiří5212
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Čeřovský Jan7512
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Košťál Karel7210
Klimeš Jiří6110

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1105Fejfar Ondřejneregistrován8900:56:3770
2MJ4190Votava MichalVrchlabí9001:09:3662
3MJ11012Fiala OndřejDvůr Králové nad Labem9201:27:4454
4MJ11432Zajíček LiborMladá Boleslav9501:30:2648
5MJ11531Zajíček TomášMladá Boleslav9201:30:2744
6MJ121129Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:32:4840
7MJ139145Vomáčko VáclavStaré Místo9502:17:0138
Muži A (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:57:2170
2MA3107Cupák MartinBOKUKO7100:57:3162
3MA4133Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:59:0854
4MA5144Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4448
5MA779Vrabec Martinneregistrován7901:00:2444
6MA8121Kupka MartinHořice8201:01:0040
7MA9115Pomikálek JosefMK Kladno7501:01:1838
8MA1791Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:04:0436
9MA195Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:2534
10MA22127Novotný JiříKateřinky7101:05:0232
11MA2584Erlebach DavidKunčice7101:05:3430
12MA2876Krupka LukášSokol Jičín8301:06:0628
13MA2994Abrahám LuděkSK Hronov7501:06:1426
14MA3033Hochman FilipFLOPY Software7301:06:5224
15MA3171Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:07:0422
16MA3773Štafl KarelPřepeře8301:09:0720
17MA3850Čepelák KarelFelbabka7701:09:1318
18MA439Jančařík PetrAAC Brno6801:09:5016
19MA48138Kosina JanLázně Bělohrad8701:10:2614
20MA4930Kubíček MichalRudá Hvězda Kartouz.7301:10:5412
21MA5328Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6801:11:2910
22MA5543Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:508
23MA5661Šulc JanJičín7001:12:146
24MA63109Holas VáclavMnichovo Hradiště8601:14:464
25MA6424Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:14:502
26MA6577Krupka JiříSokol Jičín8101:15:042
27MA6925Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:16:082
28MA7626Vejvara MilanMarathon club Syřenov6901:18:072
29MA7916Šandera MartinJičín7601:18:232
30MA80142Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:18:492
31MA8340Schánilec AntonínŠárovcova Lhota7401:20:132
32MA93110Lhota AlešPivovar Miletín7801:23:252
33MA94147Strnad KarelSQS Vláknová optika7901:23:362
34MA97136Červenka JaroslavDobřenice7901:24:112
35MA10272Brendl JanLázně Bělohrad7501:24:552
36MA10385Dušek MartinLitomyšl7701:25:042
37MA108148Tauchman RadekSQS Vláknová optika8001:25:212
38MA11222Letošník DušanSK EXPRES Praha7601:28:312
39MA113112Štregl PetrSQS Vláknová optika7301:30:122
40MA12075Klecík PetrPraha7001:32:372
41MA12315Fišar MartinSQS Vláknová optika7301:36:082
42MA126134Nýdrle MarekSokol Nová Paka7101:38:182
43MA127150Holeček MartinDvůr Králové7401:39:542
44MA13013Mistrík IvanMicrorisc7401:41:112
45MA13282Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:48:302
46MA13567Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:54:332
47MA13834Vomáčko VáclavSQS Vláknová optika7102:17:002
Muži B (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6131Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:00:0170
2MB11111Vaněk PetrRT Praha6101:01:2962
3MB1357Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:5254
4MB1470Plášil MilanMlázovice5901:02:3248
5MB1542Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:03:1344
6MB16114Jančík BořekJiskra Hořice6401:03:2140
7MB1880Klimeš JiříAC Náchod6101:04:1838
8MB2010Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:04:2936
9MB2136Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:4634
10MB2695Zelený LuděkAC Náchod6101:05:4232
11MB2792Dostálek PetrViking Králiky6701:05:5530
12MB35124Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4328
13MB47106Havlíček IvoLánov6601:10:1226
14MB5069Sedlák JiříPřelouč5801:11:0724
15MB5789Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:2622
16MB68125Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:15:4520
17MB71140Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:16:3818
18MB7599Blaha StanislavBK Visky6301:17:5516
19MB82118Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:19:1914
20MB8544Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:21:1112
21MB8886Havíř JosefChýnice6701:21:3610
22MB907Falta VladanJičín6701:22:268
23MB10623Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:25:206
24MB111146Čapek MilanSQS Vláknová optika6501:27:454
Muži C (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1051Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:2470
2MC12108Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:01:3262
3MC2488Krupka MilanTJ Rumburk5601:05:1054
4MC3387Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:07:2848
5MC3474Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:07:3844
6MC3646Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:08:3340
7MC39139Flegl VlastimilBrtev5301:09:1638
8MC44122Trnka MilanLoko Trutnov5601:09:5236
9MC5296Kučera ZdeněkAC Náchod5501:11:1734
10MC5897Nejman BedřichAC Náchod5001:12:3132
11MC6011Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:2830
12MC62135Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:14:1428
13MC6617Exner VladimírSokol Srch5601:15:2326
14MC73130Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:16:5724
15MC8718Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:21:2822
16MC89126Kubík VladimírSL Chlumec nad Cidlinou5601:22:0320
17MC966Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:24:0218
18MC10147Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:24:3116
19MC10468Krejsa VáclavBering Praha5201:25:1114
20MC10514Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:25:1812
21MC11648Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:30:3110
22MC122120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:238
23MC12464Poš JiříMicrorisc Jičín5701:37:076
24MC12537Horčička VratislavKonecchlumí4901:37:204
25MC131141Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:43:282
Muži D (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4021Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:2470
2MD4581Hrach JanDvůr Králové nad Labem4401:09:5562
3MD51101Biemann GötzSKI Harrachov4301:11:1054
4MD54102Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:11:3648
5MD6119Melišík MilanTrutnov4701:14:0744
6MD7039Mach LadislavŠachy Lužany4701:16:1540
7MD8458Kašpar JosefAVC Praha3801:20:2938
8MD9159Tučný JanMK Pardubice4701:22:4036
9MD11960Tuček JosefMK Pardubice4401:32:0534
Muži E (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME81103Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:19:0070
2ME99128Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:24:1762
3ME100104Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:24:2754
4ME11766Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:30:4248
Juniorky (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ106123Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:2070
2ŽJ12838Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:39:5662
3ŽJ1294Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:40:4154
4ŽJ13662Šulcová LenkaMicrorisc Sobotka9001:56:0848
Ženy A (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2378Nývltová EvaOlymp Brno8601:05:0470
2ZA3249Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:07:1862
3ZA4252Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:09:4554
4ZA86143Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:21:2048
5ZA13329Horáčková JanaOrel Studenec8501:50:0344
6ZA13483Cihlářová MartinaÚstí nad Labem7901:54:3240
7ZA13763Skonecka JustinaPolsko8301:56:09-
Ženy B (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB468Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:0670
2ZB59137Strnádková JanaDolní Kalná7101:13:0962
3ZB673Víchová JanaHSK Benecko7201:15:3354
4ZB72149Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:16:4270
5ZB74116Klampflová EvaVrchlabí6401:17:4248
6ZB77132Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:1544
7ZB7845Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:18:2040
8ZB9298Crhová IvanaBK visky6601:22:4438
9ZB95100Blahová JaroslavaBK Visky6701:23:5736
10ZB98119Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:1434
Ženy C (trať 13,6 km, 395 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10993Kosáčková OlgaJilemnice5401:26:4962
2ŽC11865Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:31:2354
Trať 13,6 km, 395 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1105Fejfar Ondřejneregistrován8900:56:3770
1MA2113Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:57:2170
2MA3107Cupák MartinBOKUKO7100:57:3162
3MA4133Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:59:0854
4MA5144Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4448
1MB6131Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6601:00:0170
5MA779Vrabec Martinneregistrován7901:00:2444
6MA8121Kupka MartinHořice8201:01:0040
7MA9115Pomikálek JosefMK Kladno7501:01:1838
1MC1051Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:01:2470
2MB11111Vaněk PetrRT Praha6101:01:2962
2MC12108Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:01:3262
3MB1357Čipera RadekSKI Radvanice6401:01:5254
4MB1470Plášil MilanMlázovice5901:02:3248
5MB1542Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6401:03:1344
6MB16114Jančík BořekJiskra Hořice6401:03:2140
8MA1791Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:04:0436
7MB1880Klimeš JiříAC Náchod6101:04:1838
9MA195Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:04:2534
8MB2010Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:04:2936
9MB2136Zoubek JiříSCWS Lučany6501:04:4634
10MA22127Novotný JiříKateřinky7101:05:0232
1ZA2378Nývltová EvaOlymp Brno8601:05:0470
3MC2488Krupka MilanTJ Rumburk5601:05:1054
11MA2584Erlebach DavidKunčice7101:05:3430
10MB2695Zelený LuděkAC Náchod6101:05:4232
11MB2792Dostálek PetrViking Králiky6701:05:5530
12MA2876Krupka LukášSokol Jičín8301:06:0628
13MA2994Abrahám LuděkSK Hronov7501:06:1426
14MA3033Hochman FilipFLOPY Software7301:06:5224
15MA3171Zoubek ZdeněkABK Liberec6901:07:0422
2ZA3249Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:07:1862
4MC3387Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:07:2848
5MC3474Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:07:3844
12MB35124Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4328
6MC3646Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:08:3340
16MA3773Štafl KarelPřepeře8301:09:0720
17MA3850Čepelák KarelFelbabka7701:09:1318
7MC39139Flegl VlastimilBrtev5301:09:1638
1MD4021Groh StanislavAC Vrchlabí4601:09:2470
2MJ4190Votava MichalVrchlabí9001:09:3662
3ZA4252Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:09:4554
18MA439Jančařík PetrAAC Brno6801:09:5016
8MC44122Trnka MilanLoko Trutnov5601:09:5236
2MD4581Hrach JanDvůr Králové nad Labem4401:09:5562
1ZB468Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:0670
13MB47106Havlíček IvoLánov6601:10:1226
19MA48138Kosina JanLázně Bělohrad8701:10:2614
20MA4930Kubíček MichalRudá Hvězda Kartouz.7301:10:5412
14MB5069Sedlák JiříPřelouč5801:11:0724
3MD51101Biemann GötzSKI Harrachov4301:11:1054
9MC5296Kučera ZdeněkAC Náchod5501:11:1734
21MA5328Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6801:11:2910
4MD54102Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:11:3648
22MA5543Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:11:508
23MA5661Šulc JanJičín7001:12:146
15MB5789Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:2622
10MC5897Nejman BedřichAC Náchod5001:12:3132
2ZB59137Strnádková JanaDolní Kalná7101:13:0962
11MC6011Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:13:2830
5MD6119Melišík MilanTrutnov4701:14:0744
12MC62135Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:14:1428
24MA63109Holas VáclavMnichovo Hradiště8601:14:464
25MA6424Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:14:502
26MA6577Krupka JiříSokol Jičín8101:15:042
13MC6617Exner VladimírSokol Srch5601:15:2326
3ZB673Víchová JanaHSK Benecko7201:15:3354
16MB68125Bečvařík JiříSplašená lokomotiva Chlumec6001:15:4520
27MA6925Svoboda RomanMarathon club Syřenov7001:16:082
6MD7039Mach LadislavŠachy Lužany4701:16:1540
17MB71140Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:16:3818
4ZB72149Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:16:4270
14MC73130Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:16:5724
5ZB74116Klampflová EvaVrchlabí6401:17:4248
18MB7599Blaha StanislavBK Visky6301:17:5516
28MA7626Vejvara MilanMarathon club Syřenov6901:18:072
6ZB77132Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:1544
7ZB7845Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:18:2040
29MA7916Šandera MartinJičín7601:18:232
30MA80142Nálevka PetrLázně Bělohrad7201:18:492
1ME81103Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:19:0070
19MB82118Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:19:1914
31MA8340Schánilec AntonínŠárovcova Lhota7401:20:132
7MD8458Kašpar JosefAVC Praha3801:20:2938
20MB8544Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:21:1112
4ZA86143Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:21:2048
15MC8718Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:21:2822
21MB8886Havíř JosefChýnice6701:21:3610
16MC89126Kubík VladimírSL Chlumec nad Cidlinou5601:22:0320
22MB907Falta VladanJičín6701:22:268
8MD9159Tučný JanMK Pardubice4701:22:4036
8ZB9298Crhová IvanaBK visky6601:22:4438
32MA93110Lhota AlešPivovar Miletín7801:23:252
33MA94147Strnad KarelSQS Vláknová optika7901:23:362
9ZB95100Blahová JaroslavaBK Visky6701:23:5736
17MC966Záveský VojtěchLázně Bělohrad5601:24:0218
34MA97136Červenka JaroslavDobřenice7901:24:112
10ZB98119Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:1434
2ME99128Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:24:1762
3ME100104Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:24:2754
18MC10147Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5701:24:3116
35MA10272Brendl JanLázně Bělohrad7501:24:552
36MA10385Dušek MartinLitomyšl7701:25:042
19MC10468Krejsa VáclavBering Praha5201:25:1114
20MC10514Kosáček VáclavKHS Jilemnice4901:25:1812
23MB10623Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:25:206
1ŽJ106123Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:25:2070
37MA108148Tauchman RadekSQS Vláknová optika8001:25:212
1ŽC10993Kosáčková OlgaJilemnice5401:26:4962
3MJ11012Fiala OndřejDvůr Králové nad Labem9201:27:4454
24MB111146Čapek MilanSQS Vláknová optika6501:27:454
38MA11222Letošník DušanSK EXPRES Praha7601:28:312
39MA113112Štregl PetrSQS Vláknová optika7301:30:122
4MJ11432Zajíček LiborMladá Boleslav9501:30:2648
5MJ11531Zajíček TomášMladá Boleslav9201:30:2744
21MC11648Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:30:3110
4ME11766Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:30:4248
2ŽC11865Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:31:2354
9MD11960Tuček JosefMK Pardubice4401:32:0534
40MA12075Klecík PetrPraha7001:32:372
6MJ121129Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:32:4840
22MC122120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:33:238
41MA12315Fišar MartinSQS Vláknová optika7301:36:082
23MC12464Poš JiříMicrorisc Jičín5701:37:076
24MC12537Horčička VratislavKonecchlumí4901:37:204
42MA126134Nýdrle MarekSokol Nová Paka7101:38:182
43MA127150Holeček MartinDvůr Králové7401:39:542
2ŽJ12838Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8801:39:5662
3ŽJ1294Záveská KateřinaLázně Bělohrad9101:40:4154
44MA13013Mistrík IvanMicrorisc7401:41:112
25MC131141Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:43:282
45MA13282Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:48:302
5ZA13329Horáčková JanaOrel Studenec8501:50:0344
6ZA13483Cihlářová MartinaÚstí nad Labem7901:54:3240
46MA13567Šulc VladimírMicrorisc Sobotka6901:54:332
4ŽJ13662Šulcová LenkaMicrorisc Sobotka9001:56:0848
7ZA13763Skonecka JustinaPolsko8301:56:09-
47MA13834Vomáčko VáclavSQS Vláknová optika7102:17:002
7MJ139145Vomáčko VáclavStaré Místo9502:17:0138

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 93%
Ceny vítězům: 96%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 12 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Když mají pořadatelé počítač mohli by průběžně vyvěšovat předběžné výsledky. Některé nesrovnalosti byly mezi údaji na webu a ve skutečnosti(startovné, doba startu).
Čas startu by měl být daný pevně, Někde bylo psáno ve 13:00 hod někde 13:30 hod, pak že až projede vlak........???
flegl
Závod se mi konečně běžel dobře, takže dojem je kladnější než býval dříve. Sice za to nemohou pořadatelé, ale člověka to určitě ovlivní. Musím uznat, že se snažili podle svých sil, vždyť jen sehnat tolik ochotných lidí na kontroly a občerstvení je dnes velmi obtížné. Takže díky za pěkný zážitek a za rok ahoj. A pozdravujte Mahonyho :-)
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód