Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

15.9.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 15.9.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

před Kulturním střediskem, Skuhrov nad Bělou
10.00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Délka hlavního závodu 13 km, juniorky a lidový běh 4,5 km
Běh do vrchu s převýšením 750 m, povrch asfalt a terén

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě 5.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě 15.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Krunčík Pavel
517 03 Skuhrov nad Bělou 139
Telefon 608 519 061

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 972

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Flegl Bohumil608
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Šrutek Stanislav587
Matyášová Jana657
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Ožana Václav647
Paulů Blanka547
Flegl Vlastimil537
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Kučera Zdeněk556
Stránský Aleš606
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Kubrová Dagmar636
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Valenta Michal625
Chlubna Jan845
Šimůnek Jan495

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší r. 98 a mladší (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2357Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:00-
2Ž2451Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:04:22-
3Ž2754Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:44-
Žáci nejmladší r. 98 a mladší (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:03:39-
2M2253Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:03:41-
3M2555Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:28-
4M2658Crhák Tomášneregistrován 00:04:29-
5M2856Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:45-
Žáci mladší r. 96-97 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31311Štefek MartinSKI Skuhrov9600:07:49-
Žákyně mladší r. 96-97 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31012Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:01-
2Ž31413Peterková PavlínaSkuhrov nad Bělou 00:08:34-
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM112Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:33-
2ŽM121Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:45-
Žáci mladší r. 94-95 (trať 1,5 km, 60 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM93Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:06:12-
Muži - Příchozí (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP1132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:27-
2MP2134Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:27:35-
3MP3140Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:28:28-
4MP5138Čermák MiroslavTatry.cz7600:29:34-
5MP7139Čížek MilošSK Choceň6000:31:05-
6MP9137Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:32:49-
7MP12142Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:39:51-
Junioři 19 let a mladší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:02:46105
2MJ1130Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:03:5193
3MJ2723Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9001:10:4581
4MJ4482Votava MichalVrchlabí9001:15:5172
Muži A 20-39 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:54105
2MA231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:2093
3MA369Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4281
4MA462Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:5372
5MA573Řemínek MatějAC Choceň8601:00:0666
6MA856Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:3760
7MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:3957
8MA1214Matula MartinPraha 57101:04:1354
9MA1355Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:04:3551
10MA1429Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7401:06:2648
11MA1579Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:06:4945
12MA1620Herda JanDobřichov8301:07:0742
13MA1834Benák JanHradec Králové8201:07:2939
14MA2452Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:3236
15MA2577Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5833
16MA2851Jančařík PetrAAC Brno6801:10:4730
17MA3411Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:4527
18MA3728Havel LukášASA Trutnov7701:13:0024
19MA3857Jirka JanSTAMP Náchod8301:13:0121
20MA4632Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1818
21MA4993Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:5315
22MA509Bednář MiroslavTraged Team7501:16:5812
23MA5680Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:559
24MA616Šebánek RadekDoříš8001:19:456
25MA6246Ungr MarcelBeroun7601:20:153
26MA6415Kubalík JanPraha7801:20:553
27MA7224Štefek RichardSolnice7401:24:573
28MA801Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7801:26:453
Muži B 40-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB640Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6601:00:25105
2MB737Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:1793
3MB1791Zelený LuděkAC Náchod6101:07:1681
4MB2267Sychrovský PavelPoříčany6701:09:1772
5MB2327Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6501:09:1966
6MB3039Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:10:5660
7MB3283Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:1557
8MB3381Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:4254
9MB3665Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:12:5351
10MB4012Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:13:1648
11MB457Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0445
12MB5188Tomšů PetrMlýn Janderov6401:17:0142
13MB6676Vraniak JanSolnice6201:21:1139
14MB6784Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:21:2736
15MB7063Škrha JiříAC Náchod6101:24:3433
16MB8470Črhák LuděkOrel Černovice ZETOR5901:28:5230
Muži C 50-59 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC205Flegl VlastimilBrtev5301:08:07105
2MC2166Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:08:5593
3MC3160Hrdina VilémHO Banka Praha5601:11:1681
4MC3536Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:4672
5MC4258Kučera ZdeněkKC Náchod5501:14:5866
6MC4387Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:15:2360
7MC4716Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:16:3457
8MC5559Nejman BedřichAC Náchod5001:17:4854
9MC5713Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:0451
10MC6038Leszkow JosefMK Hlinsko5101:18:2448
11MC6525Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:21:0245
12MC6889Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:22:2642
13MC6935Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:23:1739
14MC7486Koblížek JindřichSK Žamberk4801:25:1836
15MC7771Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:5133
16MC8353Motejlek LuborNymburk5501:28:1130
17MC8694Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:30:3127
Muži D 60-69 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2633Melišík MilanTrutnov4701:10:18105
2MD3944Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0293
3MD4126Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:14:0481
4MD5919Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:1272
5MD7364Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:25:1066
6MD7510Tučný JanMK Pardubice4701:25:2660
7MD7690Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4701:25:4957
8MD8948Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:2754
9MD9061Linhart MilošAC Náchod4401:34:4951
10MD9243Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:42:5448
Muži E 70 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9441Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:56:54105
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4131Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:29:15105
2ŽJ6133Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:30:1793
3ŽJ8136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:3081
4ŽJ10135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2072
5ŽJ11141Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2366
Ženy A 20-34 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA192Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:57105
2ZA5274Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:1393
3ZA5318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:17:4281
4ZA7168Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:24:4572
5ZA7878Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:0966
6ZA8222Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:27:5260
7ZA8592Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:29:1957
Ženy B 35-49 let (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2950Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:55105
2ZB4885Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:16:4593
3ZB5475Víchová JanaHSK Benecko7201:17:4381
4ZB583Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:0572
5ZB6317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:20:3466
6ZB8145Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:27:2160
7ZB8772Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4457
8ZB9354Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:44:2881
Ženy C 50 let a starší (trať 13 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7949Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:26:38105
2ŽC888Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:32:24105
3ŽC9142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:42:1193
Trať 1,5 km, 60 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Remeš VojtěchSKI Skuhrov9800:03:39-
2M2253Martinec OndřejSKI Skuhrov9900:03:41-
1Ž2357Holíková ZuzanaSKI Skuhrov9900:04:00-
2Ž2451Štefková JitkaSKI Skuhrov9900:04:22-
3M2555Nosek VáclavSKI Skuhrov nad Bělou9900:04:28-
4M2658Crhák Tomášneregistrován 00:04:29-
3Ž2754Frydrychová KateřinaSKI Skuhrov nad Bělou0000:04:44-
5M2856Nosek TomášSKI Skuhrov nad Bělou9900:05:45-
1MM93Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9400:06:12-
1Ž31012Holíková KristýnaSKI Skuhrov9600:07:01-
1ŽM112Knápková MonikaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:33-
2ŽM121Henclová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9400:07:45-
1M31311Štefek MartinSKI Skuhrov9600:07:49-
2Ž31413Peterková PavlínaSkuhrov nad Bělou 00:08:34-
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP1132Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9300:26:27-
2MP2134Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9300:27:35-
3MP3140Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:28:28-
1ŽJ4131Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:29:15105
4MP5138Čermák MiroslavTatry.cz7600:29:34-
2ŽJ6133Schejbalová AlenaSKI Skuhrov nad Bělou9300:30:1793
5MP7139Čížek MilošSK Choceň6000:31:05-
3ŽJ8136Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:32:3081
6MP9137Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:32:49-
4ŽJ10135Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:2072
5ŽJ11141Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:33:2366
7MP12142Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:39:51-
Trať 13 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:57:54105
2MA231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:58:2093
3MA369Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:59:4281
4MA462Flegl VlastimilVrchlabí8600:59:5372
5MA573Řemínek MatějAC Choceň8601:00:0666
1MB640Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6601:00:25105
2MB737Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:01:1793
6MA856Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:02:3760
1MJ947Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:02:46105
7MA1021Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:03:3957
2MJ1130Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9101:03:5193
8MA1214Matula MartinPraha 57101:04:1354
9MA1355Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8101:04:3551
10MA1429Melišík JanRedpoint Pearl Izumi7401:06:2648
11MA1579Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7701:06:4945
12MA1620Herda JanDobřichov8301:07:0742
3MB1791Zelený LuděkAC Náchod6101:07:1681
13MA1834Benák JanHradec Králové8201:07:2939
1ZA192Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:07:57105
1MC205Flegl VlastimilBrtev5301:08:07105
2MC2166Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5701:08:5593
4MB2267Sychrovský PavelPoříčany6701:09:1772
5MB2327Kozák MiloslavTJ Sokol Mladá Boleslav6501:09:1966
14MA2452Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:09:3236
15MA2577Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5833
1MD2633Melišík MilanTrutnov4701:10:18105
3MJ2723Zatloukal LukášSKI Skuhrov nad Bělou9001:10:4581
16MA2851Jančařík PetrAAC Brno6801:10:4730
1ZB2950Jančaříková LenkaAAC Brno7001:10:55105
6MB3039Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:10:5660
3MC3160Hrdina VilémHO Banka Praha5601:11:1681
7MB3283Flegl BohumilSkiboby Dobruška6001:12:1557
8MB3381Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6301:12:4254
17MA3411Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:12:4527
4MC3536Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:4672
9MB3665Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:12:5351
18MA3728Havel LukášASA Trutnov7701:13:0024
19MA3857Jirka JanSTAMP Náchod8301:13:0121
2MD3944Leszkow PetrMK Hlinsko4401:13:0293
10MB4012Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6101:13:1648
3MD4126Metelka JosefSpartak Police nad Metují4401:14:0481
5MC4258Kučera ZdeněkKC Náchod5501:14:5866
6MC4387Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5601:15:2360
4MJ4482Votava MichalVrchlabí9001:15:5172
11MB457Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0445
20MA4632Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:16:1818
7MC4716Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5501:16:3457
2ZB4885Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:16:4593
21MA4993Pilgr LuděkOB Česká Třebová7601:16:5315
22MA509Bednář MiroslavTraged Team7501:16:5812
12MB5188Tomšů PetrMlýn Janderov6401:17:0142
2ZA5274Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:17:1393
3ZA5318Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:17:4281
3ZB5475Víchová JanaHSK Benecko7201:17:4381
8MC5559Nejman BedřichAC Náchod5001:17:4854
23MA5680Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:17:559
9MC5713Stuchlík ZdeněkKoncept HK5001:18:0451
4ZB583Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:18:0572
4MD5919Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:18:1272
10MC6038Leszkow JosefMK Hlinsko5101:18:2448
24MA616Šebánek RadekDoříš8001:19:456
25MA6246Ungr MarcelBeroun7601:20:153
5ZB6317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:20:3466
26MA6415Kubalík JanPraha7801:20:553
11MC6525Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:21:0245
13MB6676Vraniak JanSolnice6201:21:1139
14MB6784Kapl LiborRychnov nad Kněžnou6501:21:2736
12MC6889Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:22:2642
13MC6935Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:23:1739
15MB7063Škrha JiříAC Náchod6101:24:3433
4ZA7168Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:24:4572
27MA7224Štefek RichardSolnice7401:24:573
5MD7364Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:25:1066
14MC7486Koblížek JindřichSK Žamberk4801:25:1836
6MD7510Tučný JanMK Pardubice4701:25:2660
7MD7690Michl PavelPorkert Skuhrov n. B.4701:25:4957
15MC7771Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:25:5133
5ZA7878Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:26:0966
1ŽC7949Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:26:38105
28MA801Pokorný LubošKralupy nad Vltavou7801:26:453
6ZB8145Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:27:2160
6ZA8222Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:27:5260
16MC8353Motejlek LuborNymburk5501:28:1130
16MB8470Črhák LuděkOrel Černovice ZETOR5901:28:5230
7ZA8592Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:29:1957
17MC8694Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:30:3127
7ZB8772Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:30:4457
2ŽC888Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:32:24105
8MD8948Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:2754
9MD9061Linhart MilošAC Náchod4401:34:4951
3ŽC9142Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:42:1193
10MD9243Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:42:5448
8ZB9354Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:44:2881
1ME9441Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:56:54105

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 99%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Výborně značená trať, hezký závod... Flegl ml.
v.flegl
Skuhrovští lyžaři! Bylo to SUPER. Hlavně ty buchty..... (myslím ty se švestkama), ale i vše ostatní.
astransky
Moc pěkný závod...co tkhle příště končit už v Luisině údolí? :-)
m.reminek
Velmi dobře udělaný závod,hezká trasa,výborné značení i to občerstvení nakonec. Jen tak dál!
vacekma
Díky za po všech stránkách skvělý závod, pořadatele nezaskočil ani výpadek dopravy na start kratšího závodu. V gastronomickém průvodci po závodech byste dosáhli na 5 hvězdiček :-). Jako běžec bez velkých výsledkových ambicí si stačím při běhu všímat okolní krajiny, a v tomto směru mě potěšilo střídání lučních a lesních pasáží. Hodně zdaru do dalších ročníků !
bronislav.krejci
Dík organizátorům. Byl to skvělý závod. Mé hodnocení je ve všech aspektech 100%. Tak dobře jsem se po závodě už dlouho nenacpala..:)) Dáša
Dagmar.Kubrova
Příjemný závod, krajinu a přírodu jsem si užil při vyklusání nazpátek. Pochvalte pekaře(ku)! Buchty neměly chybu.
flegl
výborný závod, dobrá organizace i zázemí, trať zajímavá, jen přesun 4km do sedla k Masarykově boudě nemusí každému sednout.
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód