Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

21.7.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 21.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí T. G. M. v Bystřici pod Hostýnem
14.00 hodin

Přihlášky

od 12.15 do 13.30 hodin v budově Společenského domu ve Fryčajově ulici

Startovné

60,- Kč (v ceně guláš)
30,- Kč (členové Orla)

Popis tratě

délka 5 km, převýšení 422 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží pohár nebo medaili. Věcné ceny a tombola v částce 10 000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel.: +420 573 380 479
mob.: +420 776 589 329

Internetové stránky

http://www.hostyn.cz/Propozice_zavodu.pdf

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1041

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Lanta Jiří4410
Kolínek František569
Sehnal Tomáš739
Vodička Jan459
Zátopek Jiří608
Suchánek Lukáš798
Špacír Ladislav557
Přívětivý Miroslav537
Keller Antonín637
Blaha Tomáš767
Ševčík Pavel616
Krejčí Josef496
Škapa Marek716
Dvořák Pavel826
Bejdák Silvestr436
Vévodová Martina906
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Šnevajs Radomír635
Škorňa Vlastimil555
Rapčan Lukáš785
Gaman Jaroslav355
Tomíšek Jindřich395
Lenhart Vít825
Dřímalová Martina895
Hrozová Milena535
Šimůnek Jan495
Novotná Martina885
Prokop Jiří565
Knebl Vladislav355
Polášek Jan835
Lubínek Lubomír604
Wálek Bronislav574
Holec Pavel854
Šitka Josef864
Petráš Rostislav654
Dvořák Miroslav734
Čáp Bohuslav514
Haluzík Marek744
Palla Radovan804
Švihel Miroslav584
Bambušek Petr724
Paus Aleš784
Bělka Jaroslav524
Merta Jaroslav354
Fritscher Adam754
Vodák Jiří714
Bednarz Libor804
Frydrych Martin834
Adamec Milan774

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ206Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:25:5435
2MJ4834Švihel RadomírSlopné8800:29:1731
3MJ5268Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:29:3727
4MJ10466Krčková ŠárkaFOSA Prostějov8800:35:3524
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA238Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:4935
2MA352Polášek JanSK Hranice8300:22:0031
3MA425Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:22:4527
4MA5125Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:23:2524
5MA651Šádek RobertMK Kopřivnice7000:23:3622
6MA7114Keller MartinMK Kopřivnice7800:23:4520
7MA1194Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:4419
8MA12126Vlček TomášGumárny Zubří8000:24:4818
9MA14124Vít AntonínVSK Medik8500:25:0317
10MA15129Sehnal TomášHO TJ Bystřice p. H.7300:25:0416
11MA16117Přibyl BronislavSKOB Zlín8600:25:0915
12MA1822Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:3814
13MA1919Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:5013
14MA21113Keller MichalMK Kopřivnice7500:26:0112
15MA3049Krkoška MichalTJ Slezan Frýdek Místek8700:27:3211
16MA33120Suchánek LukášKHB Radegast7900:27:4410
17MA34104Trebuna RenéČeský Těšín8400:27:569
18MA35130Večeřa RomanBiatlon PU Čenovice8000:28:028
19MA3678Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:28:097
20MA4155Vaculík JanTJ Sokol Chomýž8500:28:416
21MA4395Dvorský MichalLipník nad Bečvou6800:28:515
22MA4459Jančařík PetrAAC Brno6800:28:584
23MA5042Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:29:203
24MA53115Frydrych MartinLíšná8300:29:462
25MA5684Šitka JosefDrnovice8600:30:081
26MA5827Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:30:201
27MA59116Rapčan LukášOrel Bystřice pod Hostýnem7800:30:211
28MA6024Perutka TomášBystřice pod Hostýnem7500:30:341
29MA6354Schopf JanTRAGÉD Team7900:30:511
30MA6429Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:30:531
31MA6521Telička MarekChvalčov7200:30:541
32MA6643Vaněk PetrOlomouc7000:31:021
33MA6853Vizner MarekH. O. Holešov7200:31:091
34MA6930Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:31:101
35MA8045Mark MartinOrel Veřovice8400:32:381
36MA8265Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:33:001
37MA839Paus AlešOrel Hranice7800:33:191
38MA8471Heger JiříSmart Team6900:33:241
39MA8986Musiálek JiříSviadnov6800:33:381
40MA9364Zeman ZdeněkVšechovice6800:33:471
41MA9799Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:34:251
42MA9881Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:34:381
43MA99131Ratiborský JanKB Prostějov8700:34:401
44MA10520Szabados PeterMK Seitl Ostrava7600:35:361
45MA110102Filip LukášKorfbal Kolín7500:36:551
46MA11174Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:36:581
47MA11373Říha PetrSmart Team6800:37:531
48MA11857Linhart VáclavFC Cheb7200:39:011
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB123Čotov IvanLubná6600:21:4435
2MB889Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:24:1031
3MB1058Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:24:2627
4MB1397Horák PavelAHA Vyškov6100:24:5824
5MB2290Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:26:0522
6MB2418Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:26:2620
7MB2993Veselý PetrAK Kroměříž6700:27:2119
8MB3144Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:3318
9MB3233Švihel MiroslavBS Sloupné5800:27:4017
10MB37133Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:28:1316
11MB405Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:28:3815
12MB42107Kollárik PavolStříbrnice5800:28:4614
13MB4780Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:29:1313
14MB4998Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:1912
15MB513Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:3011
16MB74127Janek PetrOrel Bystřice pod Hostýnem6200:32:0310
17MB7577Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:32:099
18MB7887Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:32:228
19MB7983Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky6000:32:28-
20MB8126Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:557
21MB9472Gremlica VáclavHulín6400:34:036
22MB101105Adámek PavelADA Servis Šumperk5800:34:535
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC912Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:1935
2MC1767Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:3231
3MC2340Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:26:2127
4MC2576Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:26:2724
5MC2610Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:26:3222
6MC2828Škrabánek AloisViva Zlín5200:26:5820
7MC3914Gajdoš JaroslavAK Perná5600:28:2519
8MC4662Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:1018
9MC54119Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:29:4717
10MC552Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:30:0716
11MC5747Gromus PetrAK Olomouc5600:30:1415
12MC71128Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:31:4614
13MC7292Martínek JiříKHB Radegast4900:31:5413
14MC7363Musil LadislavSK Slavičín5600:31:5612
15MC7615Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:32:1011
16MC7785Peška AntonínSokol Holešov4800:32:1310
17MC88100Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:33:379
18MC95103Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:34:108
19MC10817Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:36:057
20MC115108Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5500:38:306
21MC11735Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:525
22MC122111Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:39:374
23MC12841Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:42:363
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6261Bednařík JiříMniší4500:30:4535
2MD7088Vodička JanMK Radslavice4500:31:1931
3MD8670Tučný JanMK Pardubice4700:33:3027
4MD8746Lajčík AloisAK Olomouc4000:33:3424
5MD9669Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:34:1322
6MD103110Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:35:3420
7MD106106Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:35:4219
8MD114132Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:38:1018
9MD1277Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:42:3117
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME911Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:4235
2ME10711Zálešák FrantišekKD Havířov3700:35:5531
3ME125109Knebl VladislavToma Otrokovice3500:41:1227
4ME13037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:0524
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4513Vévodová MartinaAK Perná9000:29:0035
2ŽJ9256Novotná MartinaTJ Sokol Chomýž8800:33:4331
3ŽJ9991Dřímalová MartinaSpartak Přerov8900:34:4027
4ŽJ12482Macháčová MonikaOrel Bystřice pod Hostýnem9400:40:4824
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8532Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:2935
2ZA90101Pszczótka NataliaPolsko8600:33:41-
3ZA11975Spurná JanaSmart Team Olomouc7600:39:1531
Ženy B 35-49 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2750Šádková IrenaAC Pardubice6900:26:3535
2ZB3860Jančaříková LenkaAAC Brno7000:28:1931
3ZB61166Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:30:3527
4ZB6796Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:31:0435
5ZB10236Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:2224
6ZB11548Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:38:3024
7ZB12379Tovaryšová HanaSK Přerov6100:39:4220
Ženy C 50 let a starší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1094Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:1531
2ŽC11239Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:37:5227
3ŽC12031Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:39:2135
4ŽC121118Lednická ZdenkaAK Zlín5600:39:2722
5ŽC1268Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:42:0419
6ŽC129112Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:4918
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB123Čotov IvanLubná6600:21:4435
1MA238Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:4935
2MA352Polášek JanSK Hranice8300:22:0031
3MA425Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:22:4527
4MA5125Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:23:2524
5MA651Šádek RobertMK Kopřivnice7000:23:3622
6MA7114Keller MartinMK Kopřivnice7800:23:4520
2MB889Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:24:1031
1MC912Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:1935
3MB1058Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:24:2627
7MA1194Adamec MilanOrel Vyškov7700:24:4419
8MA12126Vlček TomášGumárny Zubří8000:24:4818
4MB1397Horák PavelAHA Vyškov6100:24:5824
9MA14124Vít AntonínVSK Medik8500:25:0317
10MA15129Sehnal TomášHO TJ Bystřice p. H.7300:25:0416
11MA16117Přibyl BronislavSKOB Zlín8600:25:0915
2MC1767Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:3231
12MA1822Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:3814
13MA1919Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:5013
1MJ206Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:25:5435
14MA21113Keller MichalMK Kopřivnice7500:26:0112
5MB2290Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:26:0522
3MC2340Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:26:2127
6MB2418Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:26:2620
4MC2576Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:26:2724
5MC2610Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:26:3222
1ZB2750Šádková IrenaAC Pardubice6900:26:3535
6MC2828Škrabánek AloisViva Zlín5200:26:5820
7MB2993Veselý PetrAK Kroměříž6700:27:2119
15MA3049Krkoška MichalTJ Slezan Frýdek Místek8700:27:3211
8MB3144Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:3318
9MB3233Švihel MiroslavBS Sloupné5800:27:4017
16MA33120Suchánek LukášKHB Radegast7900:27:4410
17MA34104Trebuna RenéČeský Těšín8400:27:569
18MA35130Večeřa RomanBiatlon PU Čenovice8000:28:028
19MA3678Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:28:097
10MB37133Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:28:1316
2ZB3860Jančaříková LenkaAAC Brno7000:28:1931
7MC3914Gajdoš JaroslavAK Perná5600:28:2519
11MB405Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:28:3815
20MA4155Vaculík JanTJ Sokol Chomýž8500:28:416
12MB42107Kollárik PavolStříbrnice5800:28:4614
21MA4395Dvorský MichalLipník nad Bečvou6800:28:515
22MA4459Jančařík PetrAAC Brno6800:28:584
1ŽJ4513Vévodová MartinaAK Perná9000:29:0035
8MC4662Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:29:1018
13MB4780Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:29:1313
2MJ4834Švihel RadomírSlopné8800:29:1731
14MB4998Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:1912
23MA5042Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:29:203
15MB513Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:29:3011
3MJ5268Špacír JanSK ÚP Olomouc8800:29:3727
24MA53115Frydrych MartinLíšná8300:29:462
9MC54119Přívětivý MiroslavKHB Radegast Příbor5300:29:4717
10MC552Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:30:0716
25MA5684Šitka JosefDrnovice8600:30:081
11MC5747Gromus PetrAK Olomouc5600:30:1415
26MA5827Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:30:201
27MA59116Rapčan LukášOrel Bystřice pod Hostýnem7800:30:211
28MA6024Perutka TomášBystřice pod Hostýnem7500:30:341
3ZB61166Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:30:3527
1MD6261Bednařík JiříMniší4500:30:4535
29MA6354Schopf JanTRAGÉD Team7900:30:511
30MA6429Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:30:531
31MA6521Telička MarekChvalčov7200:30:541
32MA6643Vaněk PetrOlomouc7000:31:021
4ZB6796Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:31:0435
33MA6853Vizner MarekH. O. Holešov7200:31:091
34MA6930Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:31:101
2MD7088Vodička JanMK Radslavice4500:31:1931
12MC71128Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:31:4614
13MC7292Martínek JiříKHB Radegast4900:31:5413
14MC7363Musil LadislavSK Slavičín5600:31:5612
16MB74127Janek PetrOrel Bystřice pod Hostýnem6200:32:0310
17MB7577Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:32:099
15MC7615Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:32:1011
16MC7785Peška AntonínSokol Holešov4800:32:1310
18MB7887Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:32:228
19MB7983Novák PeterSBS Lokomotiva Vrůtky6000:32:28-
35MA8045Mark MartinOrel Veřovice8400:32:381
20MB8126Pečenka LiborKHB Radegast6100:32:557
36MA8265Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:33:001
37MA839Paus AlešOrel Hranice7800:33:191
38MA8471Heger JiříSmart Team6900:33:241
1ZA8532Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:33:2935
3MD8670Tučný JanMK Pardubice4700:33:3027
4MD8746Lajčík AloisAK Olomouc4000:33:3424
17MC88100Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:33:379
39MA8986Musiálek JiříSviadnov6800:33:381
2ZA90101Pszczótka NataliaPolsko8600:33:41-
1ME911Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:33:4235
2ŽJ9256Novotná MartinaTJ Sokol Chomýž8800:33:4331
40MA9364Zeman ZdeněkVšechovice6800:33:471
21MB9472Gremlica VáclavHulín6400:34:036
18MC95103Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:34:108
5MD9669Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:34:1322
41MA9799Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:34:251
42MA9881Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7500:34:381
3ŽJ9991Dřímalová MartinaSpartak Přerov8900:34:4027
43MA99131Ratiborský JanKB Prostějov8700:34:401
22MB101105Adámek PavelADA Servis Šumperk5800:34:535
5ZB10236Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:2224
6MD103110Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:35:3420
4MJ10466Krčková ŠárkaFOSA Prostějov8800:35:3524
44MA10520Szabados PeterMK Seitl Ostrava7600:35:361
7MD106106Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:35:4219
2ME10711Zálešák FrantišekKD Havířov3700:35:5531
19MC10817Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:36:057
1ŽC1094Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:1531
45MA110102Filip LukášKorfbal Kolín7500:36:551
46MA11174Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:36:581
2ŽC11239Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:37:5227
47MA11373Říha PetrSmart Team6800:37:531
8MD114132Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:38:1018
20MC115108Raclavský VlastimilLIGA 100 Olomouc5500:38:306
6ZB11548Gromusová AlexandraOlymp Brno6200:38:3024
21MC11735Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:525
48MA11857Linhart VáclavFC Cheb7200:39:011
3ZA11975Spurná JanaSmart Team Olomouc7600:39:1531
3ŽC12031Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:39:2135
4ŽC121118Lednická ZdenkaAK Zlín5600:39:2722
22MC122111Bělka JaroslavLRS ČD Vyškov5200:39:374
7ZB12379Tovaryšová HanaSK Přerov6100:39:4220
4ŽJ12482Macháčová MonikaOrel Bystřice pod Hostýnem9400:40:4824
3ME125109Knebl VladislavToma Otrokovice3500:41:1227
5ŽC1268Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:42:0419
9MD1277Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:42:3117
23MC12841Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:42:363
6ŽC129112Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:43:4918
4ME13037Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:0524

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Krásný závod v krásném prostředí. I to vedro jsme prožili:-).
sport
na to, že je to kategorie B, bylo všecko výborně organizované. Trasa parádní, běžecká. Trošku vadila mačkanice v cíli, u rozhledny je strašně málo místa. Počasí se aspoň trochu smilovalo a vzduch byl dýchatelný. Díky za pěkný sportovní zážitek. Pepa od Vyškova.
josefsitka
Běh na Svatý Hostýnek je tradičně skvělý sportovní zážitek. Díky všem, kteří se o to přičinili. Rádi přijedeme znovu. Vyškováci
jarda.belka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód