Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horský běh na Lysou horu

26.5.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Horský běh na Lysou horu
  • datum konání: 26.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: X-AIR Ostrava

Sociální sítě

Místo konání

hlavní závod:
Ostravice, fotbalové hřiště (396 m n.m.)
ŽENY - 10:30:00 z hřiště na Ostravici
MUŽI - 10:36:57 z hřiště na Ostravici
Pozn.: mužské kat. startují se ztrátou, kterou měla v loňském ročníku vítězná žena na vítězného muže

juniorky:
10:30 od dolní stanice SKI Ostrá (630 m n.m.) závodnice budou na místo startu vyvezeny, odjezd na start v 10:00

Přihlášky

do 17. května na www.behnalysou.cz, v den startu na hřišti v Ostravici od 8:00 do 10:00

Startovné

do 17. května 100 Kč na účet číslo 1533910001/2400 vedený u Ebanky, v den startu 150 Kč, v ceně zahrnuto občerstvení a pití v cíli a v místě startu, pro závodníky přihlášené do 17. 5. tričko

Popis tratě

hlavní závod - 9,2 km / 927 m převýšení (OSTRAVICE fotbalové hřiště (396 m n. m.) - sjezdovka pod OSTROU - horská chata U ZBUJA - STAŠKOV - POD LUKŠINCEM - LUKŠINEC - LYSÁ HORA (1323 m n. m.))
juniorky - 5,4 km / 693 m převýšení (dolní stanice SKI OSTRÁ - horská chata U Zbuja - Lukšinec - LYSÁ HORA)

Ceny pro vítěze

finanční, viz. Finanční odměny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Libor Bednarz
Přívozská 36
702 00 Ostrava
tel.: +420 737 708 958

Internetové stránky

http://www.behnalysou.cz/

E-mailová adresa

sport@x-air.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2015Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME259
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
28.5.2011Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME329
5.6.2010Horský běh na Lysou horu235
30.5.2009Horský běh na Lysou horu203
24.5.2008Horský běh na Lysou horu - MČR231
27.5.2006Horský běh na Lysou horu - MČR, kvalifikace MS226
28.5.2005Ostravice - Lysá hora120

Statistika závodu Horský běh na Lysou horu

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1867

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Wálek Bronislav579
Šnevajs Radomír639
Zátopek Jiří609
Krejčí Lukáš768
Kacíř Zdeněk568
Mikulenka Tomáš708
Olejník Jaroslav678
Suchánek Lukáš798
Volný Jaromír358
Kolínek František568
Olejník Dalibor658
Říha Pavel778
Horáček Michal757
Horák Ondřej757
Stránská Adéla917
Šokalová Ludmila567
Bartoš Edwin687
Šitka Josef867
Merta Jaroslav357
Vodička Jan457
Balko Peter447
Rumpertesz Petr787
Vojkůvka Jan687
Keprtová Miloslava487
Stránský Aleš607
Tučný Jan477
Vraštilová Miloslava566
Skomorowski Stanisław576
Letko Miroslav816
Šindelek Vladan676
Hrubý Vojtěch746
Beránek Roman636
Milesová Iva776
Vrobel Miroslav616
Vacek Martin696
Krejčí Josef496
Sehnal Tomáš736
Velička Zdeněk626
Brýdl Pavel806
Polášek Jan806
Brož Jiří546
Malatín Štefan556
Tománek Pavel555
Oswald Pavel735
Jeřábek Kamil765
Krejčí Tomáš825
Šír Václav485
Schorná Matyášová Pavla805
Lichý Tomáš945
Kotek Martin685

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ710Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:04105
2MJ1621Kaminski PetrSTART Havířov9200:56:3793
3MJ25190Kučinský JosefLK Veřovice9100:58:1181
4MJ3888Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:00:5372
5MJ50179Martynek JakubSKI Mosty9001:03:2366
6MJ59167Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8801:05:5860
7MJ77180Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098801:08:4957
8MJ87126Škoda Kristiánneregistrován9001:10:0754
9MJ99197Uher DominikHO FM9201:12:1851
10MJ126128Slivečka JanSK OB Ostrava8901:17:4648
11MJ128191Kučinský TadeášLK Veřovice9301:18:1545
12MJ15453Balog Lukášneregistrován9001:25:0342
13MJ170155Hrabuška Tomašneregistrován9201:32:1539
14MJ173207Herok Vojtěchneregistrován9301:34:0336
15MJ179154Hrabuška Radekneregistrován8901:47:2433
Muži 20-39 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:02105
2MA22Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:48:06-
3MA3150Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:1193
4MA4103Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5181
5MA5166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:50:5072
6MA6101Brzeski TomaszPolsko7200:51:53-
7MA899Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4466
8MA9137Regec Vojtěchneregistrován8200:52:5560
9MA10169Pop TomášMK Kopřivnice7100:53:4857
10MA11141Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:5554
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:3451
12MA17184Friček MartinSOU energet Plzeň7900:56:3948
13MA18186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5045
14MA2054Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:57:1142
15MA21163Mrózek MarianTřinec7300:57:2339
16MA308Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:1536
17MA3380Hověžák PavelBarnex Sport7500:59:5433
18MA34146Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8701:00:0130
19MA3571Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:00:2327
20MA3972Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:00:5924
21MA41127Szebesta PavelJakl Karviná6801:01:1721
22MA44182Wala PetrMC Wallo Havířov7101:02:2218
23MA47206Vlček TomášGumárny Zubří8001:02:5715
24MA4860Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:1612
25MA51162Černý Ondřejneregistrován7801:03:249
26MA52189Oberländer JanSokol Senohraby7501:03:406
27MA5463Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:483
28MA5739Pácha Zdeněkneregistrován6801:05:433
29MA60134Jančařík PetrAAC Brno6801:06:063
30MA62109Říha Pavelneregistrován7701:06:453
31MA64116Zabadal Radimneregistrován7901:06:543
32MA6797Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:07:103
33MA6824Choleva PetrHO FM7401:07:173
34MA70111Tončík PetrMULTIP Moravia7101:07:263
35MA7127Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:07:403
36MA73196Kempa Janneregistrován7901:08:143
37MA7440Krejčí LukášPepa Team FM7601:08:233
38MA78165Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:513
39MA8247Juránek AloisOstrava7901:09:243
40MA8414Kněžík RomanRubicon7201:09:493
41MA86108Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:10:033
42MA8934Slovák TomášTraged Team6901:10:263
43MA9016Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:10:533
44MA9168Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:10:593
45MA9241Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:11:083
46MA95120Kroupa Pavelneregistrován8701:11:363
47MA96151Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7501:11:43-
48MA9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:11:493
49MA9895Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:523
50MA102185Lukáč Stanislavneregistrován7901:12:473
51MA10582Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:533
52MA10735Nebesník LubošFN United8001:13:543
53MA108192Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:13:553
54MA113145Vaněk PetrOlomouc7001:14:333
55MA11518Šitka JosefDrnovice8601:15:143
56MA117115Vávra Vojtěchneregistrován8001:15:253
57MA12529Pecháček Lumírneregistrován8501:17:113
58MA128100Frnka ViktorENVY EXTREME TEAM7901:18:153
59MA130112Narovec Radekwww.behej.com7301:19:123
60MA131188Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:19:163
61MA132125Kočara JiříHO SSK Vítkovice7001:19:263
62MA136119Žídek RobertOstrava7801:20:453
63MA138139Fiala Petrneregistrován8201:21:083
64MA139136Ungr MarcelBeroun7601:21:303
65MA14025Čapla JiříHorolezci FM7301:21:403
66MA143203Musialek JiříSviadnov6801:21:443
67MA14520Szabados PeterKošice7601:22:33-
68MA146131Vojkůvka JanChuchelná6801:22:413
69MA15233Bartoš Edwinneregistrován6801:24:413
70MA15845Mikulenka Tomášneregistrován7001:26:483
71MA16337Pokluda Tomášneregistrován7001:29:133
72MA17450Křístek Martinneregistrován8001:34:053
73MA17628Kulhánek Ladislavneregistrován8501:35:073
-MA-15Ryška LumírRubicon78DNF-
Muži 40-49 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1592Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:10105
2MB236Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4693
3MB27130Vaněk PetrRT Praha6100:58:4081
4MB2842Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:58:5772
5MB31173Šindelek VladanPržno6700:59:1866
6MB36129Mrva PavelPopovice TWRZ6001:00:3060
7MB37164Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6401:00:4657
8MB40172Minařík MartinTTC Olomouc6701:01:0354
9MB42202Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5901:01:4951
10MB457Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2848
11MB4648Olejník Jaroslavneregistrován6701:02:4445
12MB4998Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:03:2242
13MB53178Martynek VladislavSKI Mosty5901:03:4639
14MB63124Vrobel MiroslavVeřovice6101:06:5336
15MB64170Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:06:5433
16MB75138Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:08:3230
17MB8031Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6101:09:1527
18MB83198Hurník PavelHO FM6501:09:4324
19MB94157Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:11:3121
20MB104205Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:13:4618
21MB105193Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:13:5315
22MB118187Antoš MilanTraged Team5901:15:4212
23MB12083Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:15:569
24MB121171Pavlica OldřichČeladná6001:16:016
25MB14019Kolčárek Rostislavneregistrován6101:21:403
26MB14412Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:133
27MB151204Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:163
28MB15758Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:25:403
29MB15969Březina LadislavSokol Ostravice6101:27:413
30MB16249Olejník Daliborneregistrován6501:28:343
Muži 50-59 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC149Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:57105
2MC2244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:3193
3MC29143Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:59:13-
4MC32140Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:4081
5MC4346Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:01:5572
6MC5677Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:05:2966
7MC6984Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2560
8MC79117Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:0857
9MC81142Flegl VlastimilBrtev5301:09:2154
10MC85113Molčan PetrVinis Třanovice5701:09:5651
11MC88199Tománek PavelLKVE Veřovice5501:10:0948
12MC100153Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:12:3145
13MC10156Najdek BohumírRacing Olešná5501:12:4142
14MC103122Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:13:1039
15MC110210Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:14:0736
16MC111176Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:0933
17MC112183Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:14:1630
18MC11496Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:5227
19MC116144Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:2424
20MC123102Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:1921
21MC13565Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:20:3318
22MC148201Jamrik Miroslavneregistrován5701:23:3215
23MC156147Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:25:3912
24MC165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:069
25MC169121Motejlek LuborNymburk5501:31:146
26MC171200Mařík Jiříneregistrován5501:33:153
27MC17855Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:47:083
28MC18062Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:50:503
Muži 60-69 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD57104Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:43105
2MD61175Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:3893
3MD12275Les JosefMaratonstav Úpice4701:16:1281
4MD12470Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:16:4572
5MD12789Tučný JanMK Pardubice4701:17:4966
6MD137209Vodička JanMK Radslavice4501:20:5560
7MD15343Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:24:4657
8MD182123Domanský IvoAVC Praha3802:07:3954
Muži 70 let a starší (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME133118Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:19:34105
2ME16773Volný JaromírHO Vítkovice3501:30:5393
3ME177181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:42:1481
Juniorky (trať 5,4 km, 693 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ126Vévodová MartinaAK Perná9000:42:30105
2ŽJ2194Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:46:5693
3ŽJ391Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:5581
4ŽJ494Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:4272
5ŽJ5195Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:49:4566
Ženy 20-34 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA121Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:59105
2ZA193Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:0193
3ZA24177Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:58:0581
4ZA26107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:58:2772
5ZA5590Dostálová MarieAK Olomouc7601:05:2666
6ZA66158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:0160
7ZA9311Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:11:1957
8ZA119160Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:15:4454
9ZA14293Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:21:4251
10ZA14757Cintulová SvatoslavaŽelezna Studienka BA8101:22:58-
11ZA15067Matalová Jananeregistrována7301:23:5848
12ZA16681Bednářová LenkaBarnex Sport Brno8201:30:2645
13ZA175114Klouparová Kateřinaneregistrována8001:34:4642
-ZA-5Šádková IrenaAC Pardubice69DNF-
Ženy 35-49 let (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB72133Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:59105
2ZB76208Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:08:36105
3ZB10913Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:0493
4ZB13466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0681
5ZB148159Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:3272
6ZB15536Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:25:1266
7ZB160152Jainta AgnieszkaForma Wodzislaw Slaski7201:28:14-
8ZB16186Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:28:2493
9ZB164149Budinská Hananeregistrována6001:29:1881
Ženy 50 let a starší (trať 9,2 km, 927 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC16878Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:31:1072
2ŽC17264Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:20105
3ŽC181174Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:55:2066
Trať 5,4 km, 693 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ126Vévodová MartinaAK Perná9000:42:30105
2ŽJ2194Kawuloková DorotaTJ TŽ Třinec8900:46:5693
3ŽJ391Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:5581
4ŽJ494Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:49:4272
5ŽJ5195Kawuloková BeataTJ TŽ Třinec8900:49:4566
Trať 9,2 km, 927 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:47:02105
2MA22Dlugosz AndrzejRMD Montrail7800:48:06-
3MA3150Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:1193
4MA4103Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:49:5181
5MA5166Polášek JanAO Slavia Havířov8000:50:5072
6MA6101Brzeski TomaszPolsko7200:51:53-
1MJ710Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:52:04105
7MA899Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:52:4466
8MA9137Regec Vojtěchneregistrován8200:52:5560
9MA10169Pop TomášMK Kopřivnice7100:53:4857
10MA11141Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:53:5554
1ZA121Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:53:59105
11MA1387Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:54:3451
1MC149Kolínek FrantišekAK Perná5600:54:57105
1MB1592Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:10105
2MJ1621Kaminski PetrSTART Havířov9200:56:3793
12MA17184Friček MartinSOU energet Plzeň7900:56:3948
13MA18186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5045
2ZA193Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:57:0193
14MA2054Sehnal TomášDRÁSAL Holešov7300:57:1142
15MA21163Mrózek MarianTřinec7300:57:2339
2MC2244Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:3193
2MB236Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:57:4693
3ZA24177Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:58:0581
3MJ25190Kučinský JosefLK Veřovice9100:58:1181
4ZA26107Schorná Matyášová PavlaCZE8000:58:2772
3MB27130Vaněk PetrRT Praha6100:58:4081
4MB2842Petráš RostislavRekrBěh Štramberk-Nový Jičín a zpět6500:58:5772
3MC29143Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:59:13-
16MA308Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:59:1536
5MB31173Šindelek VladanPržno6700:59:1866
4MC32140Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:59:4081
17MA3380Hověžák PavelBarnex Sport7500:59:5433
18MA34146Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8701:00:0130
19MA3571Kacíř VlastimilČeský Těšín7901:00:2327
6MB36129Mrva PavelPopovice TWRZ6001:00:3060
7MB37164Hrubý AntonínCyklo Mokřinka6401:00:4657
4MJ3888Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:00:5372
20MA3972Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6801:00:5924
8MB40172Minařík MartinTTC Olomouc6701:01:0354
21MA41127Szebesta PavelJakl Karviná6801:01:1721
9MB42202Bohatý TomášJump Sport Frýdek Místek5901:01:4951
5MC4346Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5601:01:5572
22MA44182Wala PetrMC Wallo Havířov7101:02:2218
10MB457Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:02:2848
11MB4648Olejník Jaroslavneregistrován6701:02:4445
23MA47206Vlček TomášGumárny Zubří8001:02:5715
24MA4860Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:03:1612
12MB4998Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:03:2242
5MJ50179Martynek JakubSKI Mosty9001:03:2366
25MA51162Černý Ondřejneregistrován7801:03:249
26MA52189Oberländer JanSokol Senohraby7501:03:406
13MB53178Martynek VladislavSKI Mosty5901:03:4639
27MA5463Pokorný JanTJ VOKD Poruba7501:04:483
5ZA5590Dostálová MarieAK Olomouc7601:05:2666
6MC5677Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5301:05:2966
28MA5739Pácha Zdeněkneregistrován6801:05:433
1MD57104Groh StanislavAC Vrchlabí4601:05:43105
6MJ59167Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8801:05:5860
29MA60134Jančařík PetrAAC Brno6801:06:063
2MD61175Leszkow PetrMK Hlinsko4401:06:3893
30MA62109Říha Pavelneregistrován7701:06:453
14MB63124Vrobel MiroslavVeřovice6101:06:5336
15MB64170Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:06:5433
31MA64116Zabadal Radimneregistrován7901:06:543
6ZA66158Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:0160
32MA6797Rumpertesz PetrFenix Jeseník7801:07:103
33MA6824Choleva PetrHO FM7401:07:173
7MC6984Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:07:2560
34MA70111Tončík PetrMULTIP Moravia7101:07:263
35MA7127Kellner LiborBarnex Sport Brno7101:07:403
1ZB72133Jančaříková LenkaAAC Brno7001:07:59105
36MA73196Kempa Janneregistrován7901:08:143
37MA7440Krejčí LukášPepa Team FM7601:08:233
16MB75138Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:08:3230
2ZB76208Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:08:36105
7MJ77180Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098801:08:4957
38MA78165Suchánek LukášKHB Radegast7901:08:513
8MC79117Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5601:09:0857
17MB8031Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6101:09:1527
9MC81142Flegl VlastimilBrtev5301:09:2154
39MA8247Juránek AloisOstrava7901:09:243
18MB83198Hurník PavelHO FM6501:09:4324
40MA8414Kněžík RomanRubicon7201:09:493
10MC85113Molčan PetrVinis Třanovice5701:09:5651
41MA86108Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8601:10:033
8MJ87126Škoda Kristiánneregistrován9001:10:0754
11MC88199Tománek PavelLKVE Veřovice5501:10:0948
42MA8934Slovák TomášTraged Team6901:10:263
43MA9016Langer MartinVSK VŠB -TU - Lepus.cz8401:10:533
44MA9168Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8101:10:593
45MA9241Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7301:11:083
7ZA9311Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7901:11:1957
19MB94157Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:11:3121
46MA95120Kroupa Pavelneregistrován8701:11:363
47MA96151Nosal BoguslawForma Wodzislaw Slaski7501:11:43-
48MA9785Mielec JaromírFIZA Ostrava6901:11:493
49MA9895Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:11:523
9MJ99197Uher DominikHO FM9201:12:1851
12MC100153Hrabuška JaroslavMK SEITL Ostrava5701:12:3145
13MC10156Najdek BohumírRacing Olešná5501:12:4142
50MA102185Lukáč Stanislavneregistrován7901:12:473
14MC103122Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:13:1039
20MB104205Němec ZdeněkFrenštát p. R.6301:13:4618
51MA10582Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:13:533
21MB105193Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5901:13:5315
52MA10735Nebesník LubošFN United8001:13:543
53MA108192Franek AlanSAK Ložiska Karviná7101:13:553
3ZB10913Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:0493
15MC110210Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:14:0736
16MC111176Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:0933
17MC112183Brož JiříMK SEITL Ostrava5401:14:1630
54MA113145Vaněk PetrOlomouc7001:14:333
18MC11496Musil LadislavSK Atletika Slavičín5601:14:5227
55MA11518Šitka JosefDrnovice8601:15:143
19MC116144Malatín ŠtefanAAC Brno5501:15:2424
56MA117115Vávra Vojtěchneregistrován8001:15:253
22MB118187Antoš MilanTraged Team5901:15:4212
8ZA119160Weissová ZuzanaGumárny Zubří8701:15:4454
23MB12083Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:15:569
24MB121171Pavlica OldřichČeladná6001:16:016
3MD12275Les JosefMaratonstav Úpice4701:16:1281
20MC123102Krupka MilanTJ Rumburk5601:16:1921
4MD12470Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:16:4572
57MA12529Pecháček Lumírneregistrován8501:17:113
10MJ126128Slivečka JanSK OB Ostrava8901:17:4648
5MD12789Tučný JanMK Pardubice4701:17:4966
58MA128100Frnka ViktorENVY EXTREME TEAM7901:18:153
11MJ128191Kučinský TadeášLK Veřovice9301:18:1545
59MA130112Narovec Radekwww.behej.com7301:19:123
60MA131188Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7001:19:163
61MA132125Kočara JiříHO SSK Vítkovice7001:19:263
1ME133118Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3501:19:34105
4ZB13466Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:20:0681
21MC13565Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:20:3318
62MA136119Žídek RobertOstrava7801:20:453
6MD137209Vodička JanMK Radslavice4501:20:5560
63MA138139Fiala Petrneregistrován8201:21:083
64MA139136Ungr MarcelBeroun7601:21:303
25MB14019Kolčárek Rostislavneregistrován6101:21:403
65MA14025Čapla JiříHorolezci FM7301:21:403
9ZA14293Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:21:4251
66MA143203Musialek JiříSviadnov6801:21:443
26MB14412Pečenka LiborKHB Radegast6101:22:133
67MA14520Szabados PeterKošice7601:22:33-
68MA146131Vojkůvka JanChuchelná6801:22:413
10ZA14757Cintulová SvatoslavaŽelezna Studienka BA8101:22:58-
5ZB148159Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:23:3272
22MC148201Jamrik Miroslavneregistrován5701:23:3215
11ZA15067Matalová Jananeregistrována7301:23:5848
27MB151204Beránek RomanEkofas Ostrava6301:24:163
69MA15233Bartoš Edwinneregistrován6801:24:413
7MD15343Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:24:4657
12MJ15453Balog Lukášneregistrován9001:25:0342
6ZB15536Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7201:25:1266
23MC156147Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4901:25:3912
28MB15758Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6501:25:403
70MA15845Mikulenka Tomášneregistrován7001:26:483
29MB15969Březina LadislavSokol Ostravice6101:27:413
7ZB160152Jainta AgnieszkaForma Wodzislaw Slaski7201:28:14-
8ZB16186Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:28:2493
30MB16249Olejník Daliborneregistrován6501:28:343
71MA16337Pokluda Tomášneregistrován7001:29:133
9ZB164149Budinská Hananeregistrována6001:29:1881
24MC165105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:30:069
12ZA16681Bednářová LenkaBarnex Sport Brno8201:30:2645
2ME16773Volný JaromírHO Vítkovice3501:30:5393
1ŽC16878Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:31:1072
25MC169121Motejlek LuborNymburk5501:31:146
13MJ170155Hrabuška Tomašneregistrován9201:32:1539
26MC171200Mařík Jiříneregistrován5501:33:153
2ŽC17264Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:33:20105
14MJ173207Herok Vojtěchneregistrován9301:34:0336
72MA17450Křístek Martinneregistrován8001:34:053
13ZA175114Klouparová Kateřinaneregistrována8001:34:4642
73MA17628Kulhánek Ladislavneregistrován8501:35:073
3ME177181Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:42:1481
27MC17855Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:47:083
15MJ179154Hrabuška Radekneregistrován8901:47:2433
28MC18062Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:50:503
3ŽC181174Leszkowová IvanaMK Hlinsko5301:55:2066
8MD182123Domanský IvoAVC Praha3802:07:3954

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 99%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 99%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super!Opravdu těžký výběh!!Opravdu stojí to za to, navíc jste v cíli odměněni nádherným výhledem!!
rasovskym
Špičkově připravený závod
dvorsky.ladislav
Jo, jo chlapci z X-AIRu opravdu umí udělat super závod a jeho obtížnost ještě umocnilo teplé počasí a také sestup dolů. Ještě, že nás dole ta Ostravica osvěžila.
astransky
Děkuji organizátorům oběma závodů – na Lysou horu i Sokolí vrch – za po všech stránkách skvěle připravené závody. Nelze nic vytknout, věci byly tentokrát vzorně zajištěny a střeženy. Po doběhu na Lysou horu mě příjemně překvapilo ovocné občerstvení, v tom horku přišlo opravdu k chuti víc než třeba tradiční sušenky. Rovněž osvěžení na trati – voda a houbičky – byly pro nás vyprahlé závodníky, z posledních sil se zoufale škrábající k vrcholu, doslova spásou. A konečně jsem si po dlouhé době přivezla ze závodu (na Lysou horu) slušivé moderní tričko (a s takovým výstřihem….juj),které můžu vzít i do „společnosti“, nejen jako noční košili ..:) Dík, organizátoři, že na nás děvčata taky trochu myslíte, abychom se neztrácely v pánských velikostech XXXL …..:). Do Jeseníku zase posílám velké díky za rehabilitační bazén s vířivkou, který báječně ulevil našim unaveným svalům po seběhu z vršku. SUPER, příští rok určitě přijedu zas!!!!!! Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova
Velký dík x-airákům, vše O.K jste borci!! - Všichni
khbradegast
Díky X-Airákům opět skvělý závod, perfektní organizace, bez chyb, už se těším na příští rok.
vojta.olejnicek
Skvělý závod s miniaturní vadou na kráse v podobě ne úplně přesného km značení v horní pasáži. Přesto máte u mě 100% a velké díky za výbornou organizaci a zvolenou trať - ještě žádnému závodu se nepodařilo mě takto fyzicky (a chvílemi i psychicky) zrušit. Jsem rád, že kromě Vánoc se mohu dopředu těšit taky na příští Běh na Lysou !
bronislav.krejci
Díky za hezký závod.I pěkné počasí si umíte zařídit.
elekol
děkujeme za Vaše reakce na závod. Budeme se snažit, ať se i příští rok vydaří. Za pár nedostatků které se objevili se omlouváme. Takže 24.5.2008 ahoj!
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód