Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník

12.5.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník
  • datum konání: 12.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PJR Frenštát p. R.

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků, Frenštát pod Radhoštěm
10:00 hodin

Přihlášky

Do 10. května 2007 na níže uvedenou adresu nebo on-line: www.jetcom.cz/prihlaska.
Při prezentaci za zvýšené startovné.

Startovné

Žáci a dorost 25 Kč, junioři a dospělí 50 Kč, zvýšené startovné činí dvojnásobek.

Popis tratě

délka 7,1 km, převýšení 527 m

Ceny pro vítěze

První 3 závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží poháry a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 11 Frenštát pod Radhoštěm
tel. domů: +420 556 831 423

Propozice pořadatele ve formátu .gif

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2250

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6813
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4513
Kolínek František5613
Šnevajs Radomír6312
Melčák Tomáš7512
Baláž Roman6511
Tománek Pavel5511
Šír Václav4811
Kvita Josef5111
Oškera Oldřich2311
Škapa Marek7111
Jelínek Petr5211
Volný Jaromír3511
Šokalová Ludmila5611
Vraštilová Miloslava5610
Tončík Petr7110
Šimůnek Jan4910
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Balko Peter4410
Keprtová Miloslava489
Vlček Tomáš809
Žák Jiří719
Suchánek Lukáš799
Walek Bronislav579
Piskoř Karel389
Pechek František539
Šimůnek Jan829
Bednařík Jiří458
Stránský Aleš608
Gaman Jaroslav358
Leszkow Petr448
Krejčí Lukáš768
Marek Dalimil607
Horáček Michal757
Fejgl Zdeněk427
Velička Zdeněk627
Kubíček František467
Zoubek Zdeněk697
Svatoš Otakar347
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637
Krejsa Václav527
Filipec Petr847

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 13 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS8130Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:47:1662

Žáci 13 let a mladší (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Dorostenci 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1253Kučinský JosefLK Veřovice9100:33:4062
2MD5436Šrajer JanSSK Vítkovice9100:41:1448
3MD5656Hudeček AlešSKP Nový Jičín9200:41:5444
4MD6754Kučinský TadeášLK Veřovice9300:44:0340
5MD7155Čáň DanielLK Veřovice9300:44:5638
6MD7925Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:47:1336
7MD9128Fajkus FilipTJ Frenštát p. R.9000:49:5034

Dorostenky 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7642Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:3870
2ŽD8770Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:1854
3ŽD9337Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:50:1248
4ŽD9896Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:52:0044
5ŽD103104Hauserová KristínaTrojanovice9300:57:5438

Junioři 18-19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:4970
2MJ4362Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098800:39:4954

Muži A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:3170
2MA235Polášek JanSK Hranice8300:30:5262
3MA349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:0054
4MA4100Regec VojtěchOlomouc8200:31:2948
5MA589Pop TomášMK Kopřivnice7100:31:5644
6MA771Keller MartinMK Kopřivnice7800:31:5840
7MA833Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:2138
8MA1187Kišš MartinSSK Vítkovice8100:33:0536
9MA1490Szebesta PavelJakl Karviná6800:34:0934
10MA1672Keller MichalMK Kopřivnice7500:34:3732
11MA2145Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3630
12MA2467Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:36:1228
13MA25105Jurák TomášMK Kopřivnice7500:36:3726
14MA2992Vlček TomášGumárny Zubří8000:37:4424
15MA3393Nebesník LubošOstrava8000:38:3222
16MA3651Krejčí LukášPepa Team FM7600:39:0420
17MA3747Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:0818
18MA3916Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:2816
19MA48108Goršanov DanielKopřivnice7700:41:0214
20MA5184Čampa RadekAČR7900:41:1112
21MA5378Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:41:1310
22MA6594Korhelík KarolHO Start Ostrava7800:43:408
23MA7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:506
24MA787Szabados PeterKošice7600:47:034
25MA8466Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:47:382
26MA8519Lacina VojtěchFrenštát p. R.6800:47:432

Muži B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1069Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5770
2MB1568Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:34:2762
3MB1743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4854
4MB1827Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:35:0348
5MB2079Švihel MiroslavBS Sloupné5800:35:2344
6MB224Mrva PavelPopovice6000:35:4440
7MB2724Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:37:0238
8MB2885Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:37:3336
9MB3513Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:39:0134
10MB4481Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:40:2532
11MB465Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:40:3330
12MB5082Čech ZdeněkOstrava Dubina5800:41:0628
13MB5526Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:3226
14MB6648Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:5324
15MB699Pečenka LiborKHB Radegast6100:44:1822
16MB7795Březina LadislavSokol Ostravice6100:46:5420
17MB8299Beránek RomanMalenovice6300:47:1718

Muži C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC621Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5770
2MC1373Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:5762
3MC192Krupka MilanTJ Rumburk5600:35:1154
4MC2318Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:35:5748
5MC2697Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:4544
6MC303Černý VladimírHAC Praha5200:37:5040
7MC3474Najdek BohumírRacing Olešná5500:38:4538
8MC3812Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:39:2536
9MC4064Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:2934
10MC4565Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:3132
11MC4723Tománek PavelSokol Veřovice5500:40:3930
12MC4975Mareš BohumilLEAR Brno5100:41:0528
13MC5732Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5000:42:0326
14MC5852Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:42:1124
15MC6158Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:43:0522
16MC6334Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:43:2720
17MC8083Koval JiříTJ Frenštát5300:47:1418
18MC8920Zapletalík PavelNohyb Praha4900:48:5116
19MC9639Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:3514
20MC10076David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:53:3612
21MC10450Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:58:5510

Muži D (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5670
2MD4263Bednařík JiříMniší4500:39:4262
3MD5991Vodička JanRaclavice4500:42:1554
4MD6831Balko PeterTIS VILHELM4400:44:1348
5MD738Tučný JanMK Pardubice4700:46:0344
6MD7461Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:46:2740
7MD9457Nanke WernerBK Kravaře3800:50:3038

Muži E (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7511Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:3270
2ME9559Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:51:3162
3ME9798Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:51:5554
4ME10615Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:21:3348

Juniorky 18-19 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ10210Vrlíková VandaTJ Frenštát p. R.8900:54:2340

Ženy A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA32101Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:3070
2ZA4186Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:39:3562
3ZA5244Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:1254
4ZA6088Bobotová KateřinaAK Zlín8300:42:5648
5ZA8322Matalová JanaOstrava7300:47:3244
6ZA8641Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:5540

Ženy B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB626Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:0770
2ZB6460Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:43:3770
3ZB7238Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:3562
4ZB9080Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7100:49:4554
5ZB10529Fajkusová LudmilaTJ Frenštát p. R.7001:00:4748

Ženy C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC8877Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:48:4462
2ŽC921Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:0454
3ŽC9914Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:52:2048
4ŽC10146Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:5370

Trať 7,1 km, 520 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1102Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:3170
2MA235Polášek JanSK Hranice8300:30:5262
3MA349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:0054
4MA4100Regec VojtěchOlomouc8200:31:2948
5MA589Pop TomášMK Kopřivnice7100:31:5644
1MC621Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:5770
6MA771Keller MartinMK Kopřivnice7800:31:5840
7MA833Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:2138
1MJ9103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:32:4970
1MB1069Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5770
8MA1187Kišš MartinSSK Vítkovice8100:33:0536
1MD1253Kučinský JosefLK Veřovice9100:33:4062
2MC1373Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:5762
9MA1490Szebesta PavelJakl Karviná6800:34:0934
2MB1568Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:34:2762
10MA1672Keller MichalMK Kopřivnice7500:34:3732
3MB1743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4854
4MB1827Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:35:0348
3MC192Krupka MilanTJ Rumburk5600:35:1154
5MB2079Švihel MiroslavBS Sloupné5800:35:2344
11MA2145Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:35:3630
6MB224Mrva PavelPopovice6000:35:4440
4MC2318Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:35:5748
12MA2467Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:36:1228
13MA25105Jurák TomášMK Kopřivnice7500:36:3726
5MC2697Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:4544
7MB2724Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:37:0238
8MB2885Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:37:3336
14MA2992Vlček TomášGumárny Zubří8000:37:4424
6MC303Černý VladimírHAC Praha5200:37:5040
1MD3117Leszkow PetrMK Hlinsko4400:37:5670
1ZA32101Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:38:3070
15MA3393Nebesník LubošOstrava8000:38:3222
7MC3474Najdek BohumírRacing Olešná5500:38:4538
9MB3513Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:39:0134
16MA3651Krejčí LukášPepa Team FM7600:39:0420
17MA3747Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:0818
8MC3812Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:39:2536
18MA3916Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:39:2816
9MC4064Jelínek PetrPJR Frenštát p. R.5200:39:2934
2ZA4186Kiššová PetraSSK Vítkovice8000:39:3562
2MD4263Bednařík JiříMniší4500:39:4262
2MJ4362Rašovský MatějSKI KLUB Liberec 20098800:39:4954
10MB4481Němec ZdeněkFrenštát p. R.6300:40:2532
10MC4565Kvita JosefMK Kopřivnice5100:40:3132
11MB465Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:40:3330
11MC4723Tománek PavelSokol Veřovice5500:40:3930
19MA48108Goršanov DanielKopřivnice7700:41:0214
12MC4975Mareš BohumilLEAR Brno5100:41:0528
12MB5082Čech ZdeněkOstrava Dubina5800:41:0628
20MA5184Čampa RadekAČR7900:41:1112
3ZA5244Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:1254
21MA5378Tvrdý TomášFrýdek Místek7800:41:1310
2MD5436Šrajer JanSSK Vítkovice9100:41:1448
13MB5526Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:3226
3MD5656Hudeček AlešSKP Nový Jičín9200:41:5444
13MC5732Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5000:42:0326
14MC5852Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:42:1124
3MD5991Vodička JanRaclavice4500:42:1554
4ZA6088Bobotová KateřinaAK Zlín8300:42:5648
15MC6158Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:43:0522
1ZB626Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:0770
16MC6334Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:43:2720
2ZB6460Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:43:3770
22MA6594Korhelík KarolHO Start Ostrava7800:43:408
14MB6648Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:43:5324
4MD6754Kučinský TadeášLK Veřovice9300:44:0340
4MD6831Balko PeterTIS VILHELM4400:44:1348
15MB699Pečenka LiborKHB Radegast6100:44:1822
23MA7040Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:506
5MD7155Čáň DanielLK Veřovice9300:44:5638
3ZB7238Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:3562
5MD738Tučný JanMK Pardubice4700:46:0344
6MD7461Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:46:2740
1ME7511Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:46:3270
1ŽD7642Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:46:3870
16MB7795Březina LadislavSokol Ostravice6100:46:5420
24MA787Szabados PeterKošice7600:47:034
6MD7925Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9000:47:1336
17MC8083Koval JiříTJ Frenštát5300:47:1418
1ŽS8130Tomíčková BarboraTj Frenštát p. R.9500:47:1662
17MB8299Beránek RomanMalenovice6300:47:1718
5ZA8322Matalová JanaOstrava7300:47:3244
25MA8466Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:47:382
26MA8519Lacina VojtěchFrenštát p. R.6800:47:432
6ZA8641Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:47:5540
2ŽD8770Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:48:1854
1ŽC8877Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5600:48:4462
18MC8920Zapletalík PavelNohyb Praha4900:48:5116
4ZB9080Rampírová KláraTJ Frenštát p. R.7100:49:4554
7MD9128Fajkus FilipTJ Frenštát p. R.9000:49:5034
2ŽC921Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:0454
3ŽD9337Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:50:1248
7MD9457Nanke WernerBK Kravaře3800:50:3038
2ME9559Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:51:3162
19MC9639Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:51:3514
3ME9798Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:51:5554
4ŽD9896Hlaváčová MarkétaTJ Frenštát p. R.9100:52:0044
3ŽC9914Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5600:52:2048
20MC10076David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:53:3612
4ŽC10146Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:5370
1ŽJ10210Vrlíková VandaTJ Frenštát p. R.8900:54:2340
5ŽD103104Hauserová KristínaTrojanovice9300:57:5438
21MC10450Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:58:5510
5ZB10529Fajkusová LudmilaTJ Frenštát p. R.7001:00:4748
4ME10615Oškera OldřichPJR Frenštát p. R.2301:21:3348

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 89%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 40%
Celkový dojem ze závodu: 91%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Na Velkém Javorníku jsem byl poprvé v životě a vůbec jsem nevěděl, že nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Beskydech. To byla jen třešinka na dortu perfektně uspořádaného závodu.
Petr.Rumpertesz
poprvé je to stejně vždycky nejkrásnější
bronislav.krejci

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód