Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

28.7.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 28.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15.00 hodin

Přihlášky

restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje v době od 12:30 do 14:30 hodin
nebo písemně na níže uvedenou adresu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 8,4 km, převýšení 704 m, asfaltový povrch

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, pořadatel zajistí předání diplomů závodníkům na prvních třech místech hodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska, každý účastník obdrží účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Chalupa Jaroslav
V. Klicpery 4/288
Havířov
736 01 Šumbark
tel. byt +420 596 883 926

Propozice pořadatele

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3035

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1494Tejchman JakubTJ Šumperk8800:41:21105
2MJ1990Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3393
3MJ2329Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:43:2481
4MJ243Kaminski PetrSTART Havířov9200:43:3472
5MJ3292Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:44:4766
6MJ3824Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:45:2960
7MJ4122Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:45:5557
8MJ4299Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8800:46:0454
9MJ5415Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:47:5451
10MJ7023Polívka OndřejKB Nové Město na Moravě8800:50:1448
11MJ7432Fluksa JiříKrásná8900:50:3845
12MJ7913Votava MichalVrchlabí9000:51:1942
13MJ9888Řeha DavidLískovec9000:54:2839
14MJ10326Kozák JanSK Nové Město n. M.9100:56:0736
15MJ11116Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:58:2833
16MJ11525Kadlec MilošSK Nové Město n. M.9200:59:0930
17MJ1434Kaminski MichalAO Slavia Havířov9001:08:1827
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:48105
2MA276Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:5093
3MA347Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0781
4MA493Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:38:3472
5MA666Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:38:5266
6MA7119Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:0360
7MA821Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:39:0757
8MA958Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:5454
9MA10124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0251
10MA1137Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:40:1148
11MA12104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4645
12MA1346Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:5142
13MA1718Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:5539
14MA18134Jurčik JánKKM Čadca6800:42:10-
15MA2091Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:3436
16MA2271Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1733
17MA2768Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:1330
18MA3034Horný PavelSK Přerov7300:44:3427
19MA3165Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:44:4024
20MA35145Trebuna RenéČeský Těšín8400:45:0721
21MA39112Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6800:45:4318
22MA44102Wala PetrMC Wallo Havířov7100:46:4015
23MA488Richter OndřejHavířov8700:47:0512
24MA5164Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:339
25MA5497Jančařík PetrAAC Brno6800:47:546
26MA5612Záleský StanislavAO Slavia Havířov8700:47:563
27MA57146Repaň PavelX-AIR Ostrava7300:48:083
28MA586Nebesník LubošOstrava8000:48:373
29MA6155Krejčí LukášPepa Team FM7600:48:453
30MA6372Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:49:013
31MA6496Suchánek LukášKHB Radegast7900:49:153
32MA66148Vondrák ZbyněkMělník7500:49:493
33MA677Tomeček EduardSK Strážnice6900:49:543
34MA7753Motl MartinOlymp Praha8100:50:583
35MA78109Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:593
36MA83107Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:51:453
37MA8540Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:503
38MA862Nasal BoguslawPl Forma Wodzislaw7500:52:05-
39MA87128Kuczynski MarianNýdek6900:52:153
40MA93142Vojkůvka JanChuchelná6800:53:283
41MA1001Tur RobertLeszczyny Polsko7600:55:12-
42MA101106Čapla JiříHorolezci FM7300:55:313
43MA10462Kohut LiborTOR Frýdek Místek8000:56:283
44MA10636Musialek JiříSviadnov6800:56:573
45MA113144Pětraš MichalOstrava7800:58:523
46MA11470Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:58:583
47MA11795Fluksa TomášKrásná8700:59:193
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5101Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:38:49105
2MB1620Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:3293
3MB2183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:0981
4MB2641Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:43:4672
5MB2819Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:44:1466
6MB29138Jaroš JanKKM Čadca6100:44:18-
7MB33120Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:44:4860
8MB3477Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:0257
9MB40118Rýdl PavelStudénka6700:45:5454
10MB4530Rouha MichalAVC Praha6200:46:4851
11MB5054Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:47:2548
12MB5257Havlíček IvoLánov6600:47:4645
13MB60108Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:48:4142
14MB65116Pavlica OldřichČeladná6000:49:1839
15MB6935Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:50:1136
16MB75115Rys JaromírPraha6400:50:4033
17MB76123Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:50:4130
18MB8114Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:3427
19MB82133Jahn AntonínDarkov5800:51:4224
20MB9087Řeha RomanLískovec6600:52:5021
21MB9184Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:52:5518
22MB96137Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:0915
23MB97143Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:1712
24MB10528Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:56:559
25MB121139Kohut PetrOrlová6100:59:446
Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1538Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:28105
2MC2589Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4093
3MC3674Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:45:1381
4MC37105Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:2072
5MC4373Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:46:0566
6MC4617Flegl VlastimilBrtev5300:46:5460
7MC47122Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:47:0357
8MC4979Krupka MilanTJ Rumburk5600:47:1654
9MC62136Šuška AntonKKM Čadca4900:48:57-
10MC7285Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:3251
11MC73141Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:50:3648
12MC805Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:2345
13MC9981Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:55:0942
14MC102132Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:55:4739
15MC112114Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:3936
16MC12775Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:01:1533
17MC133147Mařík JiříOstrava5501:03:5330
18MC139150Švrček JiříOstrava5301:06:5227
19MC146149Stoklasa MartinDoubrava5201:12:1724
20MC14856Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:12:5921
Muži D 60-69 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5960Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:40105
2MD9233Vodička JanMK Radslavice4500:53:2493
3MD10744Tučný JanMK Pardubice4700:57:0981
4MD10878Les JosefMaratonstav Úpice4700:57:5372
5MD11852Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:59:2166
6MD120131Macura JindřichHavířov4300:59:3260
7MD12561Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:00:0957
8MD12886Navara PetrMK Kopřivnice4501:01:5654
9MD13845Kašpar JosefAVC Praha3801:05:4051
10MD145111Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:1048
Muži E 70 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11010Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:23105
2ME11669Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:1393
3ME14950Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:13:1181
4ME150129Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:4672
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8739Vévodová MartinaAK Perná9000:52:15105
2ŽJ12343Weissová LucieFIZA AOV Ostrava8901:00:0493
3ŽJ130140Kohutová VeronikaOrlová8901:02:2881
Ženy A 20-34 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA84125Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:49105
2ZA8927Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:52:2693
3ZA94117Haroková HanaHavířov7700:53:3581
4ZA95127Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5872
5ZA109103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:0566
6ZA11942Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:59:2260
7ZA1319Matalová JanaOstrava7301:02:3857
8ZA13263Janošcová MonikaTJ Slezan Frýdek-Místek8301:03:3954
9ZA14148Popovová MartinaSNB Praha7401:07:2251
Ženy B 35-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB5398Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:47105
2ŽB68100Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:49:5793
3ŽB129135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1081
4ŽB134113Budinská HanaJihlava6001:03:5566
5ŽB13759Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:05:2972
6ŽB14049Tovaryšová HanaSK Přerov6101:07:0757
7ŽB147126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:4751
Ženy C 50 a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7180Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:18105
2ŽC12282Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:5793
3ŽC12467Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:00:0681
4ŽC12631Valentová KvětaAVC Praha5601:00:5272
5ŽC13551Cupalová EvaSokol Bučovice4701:04:09105
6ŽC136121Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:05:2160
7ŽC142130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:4593
8ŽC144110Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:11:0554
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Polášek JanAO Slavia Havířov8000:36:48105
2MA276Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:37:5093
3MA347Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:38:0781
4MA493Novotný ViktorFENIX Ski Team Jeseník8200:38:3472
1MB5101Kynčl StanislavSKP Pardubice6400:38:49105
5MA666Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:38:5266
6MA7119Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:39:0360
7MA821Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:39:0757
8MA958Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:39:5454
9MA10124Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:0251
10MA1137Rosenberg DavidAK ASICS Kroměříž8600:40:1148
11MA12104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:4645
12MA1346Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:40:5142
1MJ1494Tejchman JakubTJ Šumperk8800:41:21105
1MC1538Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:28105
2MB1620Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:41:3293
13MA1718Flegl VlastimilVrchlabí8600:41:5539
14MA18134Jurčik JánKKM Čadca6800:42:10-
2MJ1990Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:42:3393
15MA2091Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:42:3436
3MB2183Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:0981
16MA2271Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:43:1733
3MJ2329Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:43:2481
4MJ243Kaminski PetrSTART Havířov9200:43:3472
2MC2589Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4093
4MB2641Baláž RomanMK SEITL Ostrava6500:43:4672
17MA2768Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:1330
5MB2819Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:44:1466
6MB29138Jaroš JanKKM Čadca6100:44:18-
18MA3034Horný PavelSK Přerov7300:44:3427
19MA3165Karkoška PetrBK SAK LOŽISKA KARNIVÁ7300:44:4024
5MJ3292Šmerda TomášFENIX Ski Team Jeseník9100:44:4766
7MB33120Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:44:4860
8MB3477Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:45:0257
20MA35145Trebuna RenéČeský Těšín8400:45:0721
3MC3674Krupička MiroslavSKI Čenkovice5300:45:1381
4MC37105Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:45:2072
6MJ3824Prokop KarelKB Nové Město na Moravě9000:45:2960
21MA39112Trávníček RostislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6800:45:4318
9MB40118Rýdl PavelStudénka6700:45:5454
7MJ4122Žák MichalKB Nové Město na Moravě9100:45:5557
8MJ4299Nytra MatějAC Moravská Slávia Brno8800:46:0454
5MC4373Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:46:0566
22MA44102Wala PetrMC Wallo Havířov7100:46:4015
10MB4530Rouha MichalAVC Praha6200:46:4851
6MC4617Flegl VlastimilBrtev5300:46:5460
7MC47122Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:47:0357
23MA488Richter OndřejHavířov8700:47:0512
8MC4979Krupka MilanTJ Rumburk5600:47:1654
11MB5054Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:47:2548
24MA5164Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:47:339
12MB5257Havlíček IvoLánov6600:47:4645
1ŽB5398Jančaříková LenkaAAC Brno7000:47:47105
25MA5497Jančařík PetrAAC Brno6800:47:546
9MJ5415Ketner KarelAO Slavia Havířov9000:47:5451
26MA5612Záleský StanislavAO Slavia Havířov8700:47:563
27MA57146Repaň PavelX-AIR Ostrava7300:48:083
28MA586Nebesník LubošOstrava8000:48:373
1MD5960Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:40105
13MB60108Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:48:4142
29MA6155Krejčí LukášPepa Team FM7600:48:453
9MC62136Šuška AntonKKM Čadca4900:48:57-
30MA6372Vítek AntonínX-AIR Ostrava8100:49:013
31MA6496Suchánek LukášKHB Radegast7900:49:153
14MB65116Pavlica OldřichČeladná6000:49:1839
32MA66148Vondrák ZbyněkMělník7500:49:493
33MA677Tomeček EduardSK Strážnice6900:49:543
2ŽB68100Kynčlová DagmarHvězda SKP Pardubice7200:49:5793
15MB6935Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5900:50:1136
10MJ7023Polívka OndřejKB Nové Město na Moravě8800:50:1448
1ŽC7180Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:18105
10MC7285Kvita JosefMK Kopřivnice5100:50:3251
11MC73141Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:50:3648
11MJ7432Fluksa JiříKrásná8900:50:3845
16MB75115Rys JaromírPraha6400:50:4033
17MB76123Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:50:4130
34MA7753Motl MartinOlymp Praha8100:50:583
35MA78109Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:593
12MJ7913Votava MichalVrchlabí9000:51:1942
12MC805Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:51:2345
18MB8114Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:3427
19MB82133Jahn AntonínDarkov5800:51:4224
36MA83107Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:51:453
1ZA84125Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:51:49105
37MA8540Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:503
38MA862Nasal BoguslawPl Forma Wodzislaw7500:52:05-
1ŽJ8739Vévodová MartinaAK Perná9000:52:15105
39MA87128Kuczynski MarianNýdek6900:52:153
2ZA8927Zárybnická LucieTJ Spartak Třebíč8700:52:2693
20MB9087Řeha RomanLískovec6600:52:5021
21MB9184Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava6500:52:5518
2MD9233Vodička JanMK Radslavice4500:53:2493
40MA93142Vojkůvka JanChuchelná6800:53:283
3ZA94117Haroková HanaHavířov7700:53:3581
4ZA95127Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5872
22MB96137Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:54:0915
23MB97143Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:54:1712
13MJ9888Řeha DavidLískovec9000:54:2839
13MC9981Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:55:0942
41MA1001Tur RobertLeszczyny Polsko7600:55:12-
42MA101106Čapla JiříHorolezci FM7300:55:313
14MC102132Brož JiříMK SEITL Ostrava5400:55:4739
14MJ10326Kozák JanSK Nové Město n. M.9100:56:0736
43MA10462Kohut LiborTOR Frýdek Místek8000:56:283
24MB10528Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:56:559
44MA10636Musialek JiříSviadnov6800:56:573
3MD10744Tučný JanMK Pardubice4700:57:0981
4MD10878Les JosefMaratonstav Úpice4700:57:5372
5ZA109103Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:58:0566
1ME11010Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:58:23105
15MJ11116Miklas VojtěchOA Slavia Havířov9000:58:2833
15MC112114Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:58:3936
45MA113144Pětraš MichalOstrava7800:58:523
46MA11470Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:58:583
16MJ11525Kadlec MilošSK Nové Město n. M.9200:59:0930
2ME11669Zálešák FrantišekKD Havířov3700:59:1393
47MA11795Fluksa TomášKrásná8700:59:193
5MD11852Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:59:2166
6ZA11942Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:59:2260
6MD120131Macura JindřichHavířov4300:59:3260
25MB121139Kohut PetrOrlová6100:59:446
2ŽC12282Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:5793
2ŽJ12343Weissová LucieFIZA AOV Ostrava8901:00:0493
3ŽC12467Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:00:0681
7MD12561Balko PeterTiS VILHELM Frýdek Místek4401:00:0957
4ŽC12631Valentová KvětaAVC Praha5601:00:5272
16MC12775Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5001:01:1533
8MD12886Navara PetrMK Kopřivnice4501:01:5654
3ŽB129135Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1081
3ŽJ130140Kohutová VeronikaOrlová8901:02:2881
7ZA1319Matalová JanaOstrava7301:02:3857
8ZA13263Janošcová MonikaTJ Slezan Frýdek-Místek8301:03:3954
17MC133147Mařík JiříOstrava5501:03:5330
4ŽB134113Budinská HanaJihlava6001:03:5566
5ŽC13551Cupalová EvaSokol Bučovice4701:04:09105
6ŽC136121Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:05:2160
5ŽB13759Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6601:05:2972
9MD13845Kašpar JosefAVC Praha3801:05:4051
18MC139150Švrček JiříOstrava5301:06:5227
6ŽB14049Tovaryšová HanaSK Přerov6101:07:0757
9ZA14148Popovová MartinaSNB Praha7401:07:2251
7ŽC142130Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:4593
17MJ1434Kaminski MichalAO Slavia Havířov9001:08:1827
8ŽC144110Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:11:0554
10MD145111Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:12:1048
19MC146149Stoklasa MartinDoubrava5201:12:1724
7ŽB147126Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:12:4751
20MC14856Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:12:5921
3ME14950Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:13:1181
4ME150129Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:16:4672

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 91%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 79%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 91%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Jsem rád, že jsem se po několika letech v Beskydech nezklamal, pořadatelé se velice vylepšily jak v občerstvení tak v organizaci i v cenách pro výtěze, velmi pěkný závod..., zdraví Standa Kynčl
kyncl.stani
Souhlasim se Standou, ze poradatele se velmi zlepsili jak v "rychlosti" zavodu, tak i (a to predevsim) v obcerstveni, bez ktereho to na takto tezkych kopeccich nejde! Diky za supr odpoledne;-) Martin Zapalac
kakn
Zavod bol pre nas velkým zažitkom, len tam chýbal suvenir pre bezcov. Napriklad tričko s emblemom Lysej Hore.
janj
Jako zapřísahlý nepřítel asfaltu musím konstatovat, že takové klasiky jako Lysá nebo Praděd se prostě nevynechávají. Po letech na Lysé vyšlo počasí, ale stejně jako každý rok si dovolím poprosit pořadatele aby pro příští rok zkusili dát občerstvení trochu dřív. Na Zimném už je to fakt pozdě. Myslím, že ta 100 metrová rovinka za 4. kilometrem by byla mnohem lepším místem.
Petr.Rumpertesz
Dobře vidilné označení kilometrů bylo plusem, jinak pořadatelé by po ostartování závodu už nemuseli jezdit nahoru auty a zamořovat ovzduší. Organizačně je to snad schůdné.
estilo
závod byl perfektní, počasí vyšlo a zároveň se připojuji k názoru, že by každý účastník mohl místo účastnického listu obdržet tričko. Kdy se dočkáme fotografií z tohoto závodu????
rydl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód