Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

13.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
  • datum konání: 13.5.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Camping Rožnov pod Radhoštěm
11:00 hodin

Přihlášky

V místě, dne 12. 5. od 18 - 20 hodin a dne 13. 5. od 8 - 10 hodin.

Startovné

70 Kč, zahrnuje: zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, občerstvení, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky

Popis tratě

délka 6,5 km, převýšení 734 m
Úvodní kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami. Cíl se nachází u kaple na Radhošti v nadmořské výšce 1129 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel.: +420 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu MS Word (velikost cca 1 MB)

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2813

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Volný Petr7914
Vojkůvka Zdeněk6113
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Vlček Tomáš8011
Šimůnek Jan8211
Vévoda Ivan6011
Maceček Vlado7511
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Ambros Jakub8711
Horák Ondřej7511
Škapa Marek7111
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Zátopek Jiří6010
Zetek Jiří4610
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Tvrdá Zdeňka569
Karban Jiří539
Marek Dalimil609
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Vrága Filip889
Oswald Pavel739
Stránský Aleš609
Vodička Jan459
Pechková Jana858
Kacíř Zdeněk568
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558
Zálešák František378
Bednarz Libor808
Merta Jaroslav358

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ758Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:35:42105
2MJ13148Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:37:1293
3MJ1772Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:5481
4MJ21125Kaminski PetrSTART Havířov9200:38:1072
5MJ2592Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:39:1066
6MJ26149Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:39:1660
7MJ2790Solanský RobertBeskyd Bike9100:39:2857
8MJ33123Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:40:2654
9MJ3970Rzeszótko MarcinSMS - Szczyuk - Polska9000:41:35-
10MJ42147Šmeda TomášFENIX Jeseník9100:41:5951
11MJ4643Roter Sebastianneregistrován8900:42:2448
12MJ6922Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:45:5945
13MJ82154Křenek DanielSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:47:2442
14MJ103152Bitala OndřejŠSK Rožnov p. R.9200:50:2139
15MJ122168Kuczynski MichalNýdek9100:53:3436
16MJ15496Přívětivý PavelKHB Radegast9001:03:0733
17MJ16010Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9001:04:4630
18MJ164151Bitala MichalŠSK Rožnov p. R.9501:07:0327
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Swierc MarcinWKB META Lublinec - PL8500:33:12-
2MA291Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:20105
3MA339Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:4693
4MA419Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:34:0481
5MA520Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:2672
6MA669Klisz TomaszLusk Groniczek - PL8100:35:35-
7MA823Brzeski TomaszPolsko7200:36:05-
8MA9106Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:36:16-
9MA1040Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2666
10MA14150Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:37:3160
11MA1532Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:3457
12MA1897Wurst MilanBIATLON Karviná8200:38:0354
13MA1924Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0451
14MA22131Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8700:38:4348
15MA23133Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:38:5645
16MA288Przeždzik KamilKKL Kielce - Polska8700:39:33-
17MA3536Maceček VladoAK Kroměříž7500:40:3342
18MA36121Velička AlešX-AIR Ostrava7300:40:4539
19MA37124Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:41:0036
20MA3883Mrózek MarianTřinec7300:41:2133
21MA41130Drastich AdamX-Air Ostrava8200:41:5630
22MA48128Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:2927
23MA4931Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:4324
24MA53140Letko MichalManín P. Bystrica7900:43:50-
25MA5498Jančařík PetrAAC Brno6800:43:5321
26MA6186Krejčí LukášPepa Team FM7600:45:0618
27MA66144Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:45:5015
28MA7151Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1012
29MA72169Kuczyňski MarianNýdek6900:46:179
30MA7445Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:46:286
31MA7581Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:46:303
32MA76108Daněk JiříMoraviaman Team7100:46:413
33MA8035Glier MichalNeregistrován8200:47:163
34MA81127Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:193
35MA83116Inigo Arrúeneregistrován8000:47:293
36MA845Ambros JakubMK Kopřivnice8700:47:303
37MA862Laksa DariuszBytom - Polska8400:47:38-
38MA9085Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:47:553
39MA9193Oswald PavelMittal7300:47:563
40MA92142Labudík MiroslavPovážská Bystrica8200:48:10-
41MA95136Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:49:103
42MA96141Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:49:23-
43MA9884Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:49:563
44MA10042Wielgon LukaszPolska8400:50:02-
45MA107137Richter DavidHPC7700:51:083
46MA11161Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:353
47MA115129Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:51:593
48MA117105Zeman ZdeněkVšechovice6800:52:243
49MA129119Vojkůvka JanChuchelná6800:55:053
50MA13352Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:463
51MA13794Oswald PetrForrest Team7300:57:073
52MA140115Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:543
53MA14888Žídek Robertneregistrován7801:00:293
54MA149160Kryške RenéKopřivnice7301:01:213
55MA163120Dorčák Josefneregistrován8501:06:113
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11139Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:36:44-
2MB1646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:38105
3MB2020Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:0893
4MB29166Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:39:3481
5MB3212Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:40:2072
6MB3471Mrva PavelPopovice TWRZ6000:40:3166
7MB43167Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:42:0260
8MB519Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:43:2657
9MB6015Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:45:0154
10MB6329Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:45:2651
11MB67102Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:5748
12MB68110Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:45:5845
13MB79132Němec Zdeněkneregistrován6300:47:1342
14MB8859Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:47:4739
15MB10564Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:2336
16MB106118Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:50:4833
17MB10854Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:51:1630
18MB10933Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:2127
19MB11025Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:51:3324
20MB12062Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí6200:53:0121
21MB12179Kohut PetrOrlová6100:53:1218
22MB135122Březina LadislavSokol Ostravice6100:57:0315
23MB158162Boučka MilanBrno5801:04:0412
24MB165134Dobiáš JaroslavFrenštát p. R.6301:07:269
25MB16777Přívětivý JiříBranky6101:09:406
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12100Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:49105
2MC2489Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:0193
3MC3144Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:40:06-
4MC40103Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:41:4681
5MC4476Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:1972
6MC45111Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:2066
7MC5617Flegl VlastimilBrtev5300:44:1460
8MC6216Černý VladimírHAC Praha5200:45:2057
9MC64161Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:3054
10MC7049Růžička KarelČeská Ves5600:46:0351
11MC73109Plánka VojtěchKB Vseín4800:46:2448
12MC8730Molčan PetrVILIF Třanovice5700:47:4445
13MC9328Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:48:3142
14MC97143Mareš BohumilLEAR Brno5100:49:3639
15MC101138Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:50:0536
16MC104158Koval JiříTJ Frenštát5300:50:2233
17MC11265Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5000:51:4330
18MC113113Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:5127
19MC114126Martínek JiříKHB Radegast4900:51:5624
20MC125145Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:54:3421
21MC15111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:5918
22MC1616Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech5101:05:3915
23MC16887Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:3412
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD584Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21105
2MD5957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5293
3MD12463Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:54:2581
4MD12895Tučný JanMK Pardubice4700:55:0372
5MD153112Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:02:2766
6MD15726Kašpar JosefAVC Praha3801:04:0360
Muži E (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12750Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:54:57105
2ME131164Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:4293
3ME159163Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:1981
Juniorky (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ65159Vévodová MartinaAK Perná9000:45:40105
2ŽJ9973Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:49:5793
3ŽJ13047Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:1481
4ŽJ13274Domčíková Radkaneregistrována9200:56:4572
5ŽJ13475Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:56:5666
6ŽJ136153Ovčiariková SimonaŠSK Rožnov p. R.9400:57:0660
7ŽJ14114Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:2357
8ŽJ145156Blinková MonikaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:59:2054
9ŽJ146155Jurčová KarolínaŠSK Rožnov p. R.9200:59:4951
10ŽJ14748Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:0248
11ŽJ15580Kohutová VeronikaOrlová8901:03:5545
12ŽJ162157Marešová KristinaŠSK Rožnov p. R.9301:06:0242
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4768Nowak MalgorzataLSK SANA Koscjan - Polska8300:42:27-
2ZA5267Bota IwonaPOL8500:43:48-
3ZA5521Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:08105
4ZA7837Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:46:5693
5ZA8960Grygarová JanaTTC Olomouc7900:47:5281
6ZA947Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:49:0072
7ZA11655Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:2366
8ZA119114Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:52:4660
9ZA126135Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:54:5357
10ZA13853Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:1554
11ZA1393Matalová Jananeregistrována7300:57:3851
12ZA142169Michálková RenataHodonín8100:58:2448
13ZA15627Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:04:0245
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3099Šádková IrenaAC Pardubice6900:39:46105
2ZB50104Czuta-Pakosz IrenaLUKS Technik Komorno6600:43:17-
3ZB57101Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:1993
4ZB77117Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:46:48105
5ZB851Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7200:47:36-
6ZB10234Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:50:1181
7ZB11838Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:3472
8ZB12366Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:54:0393
9ZB143146Budinská Hananeregistrována6000:59:0181
10ZB15078Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:01:2266
11ZB16913Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:3566
Ženy C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC14418Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:1472
2ŽC15256Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:02:1660
3ŽC16682Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:44105
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA141Swierc MarcinWKB META Lublinec - PL8500:33:12-
2MA291Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:33:20105
3MA339Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:33:4693
4MA419Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:34:0481
5MA520Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:2672
6MA669Klisz TomaszLusk Groniczek - PL8100:35:35-
1MJ758Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:35:42105
7MA823Brzeski TomaszPolsko7200:36:05-
8MA9106Lupiezowiec PiotrMKS Centrum Dziegelow7700:36:16-
9MA1040Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:2666
1MB11139Kovačík LubošAMK Nové Zámky6600:36:44-
1MC12100Kolínek FrantišekAK Perná5600:36:49105
2MJ13148Horčička JiříFenix Ski team Jeseník9000:37:1293
10MA14150Novotný ViktorFENIX Jeseník8200:37:3160
11MA1532Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:3457
2MB1646Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:38105
3MJ1772Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:5481
12MA1897Wurst MilanBIATLON Karviná8200:38:0354
13MA1924Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:38:0451
3MB2020Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:38:0893
4MJ21125Kaminski PetrSTART Havířov9200:38:1072
14MA22131Baďura JanVSK VŠB TU Ostrava8700:38:4348
15MA23133Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:38:5645
2MC2489Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:0193
5MJ2592Hřib JakubAK ASICS Kroměříž8800:39:1066
6MJ26149Smékal VlastimilFenix Ski team Jeseník8900:39:1660
7MJ2790Solanský RobertBeskyd Bike9100:39:2857
16MA288Przeždzik KamilKKL Kielce - Polska8700:39:33-
4MB29166Hubáček JosefKVS Pozlovice6100:39:3481
1ZB3099Šádková IrenaAC Pardubice6900:39:46105
3MC3144Jasek TadeuszK. S. Beskid-Joko Zywiec5100:40:06-
5MB3212Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:40:2072
8MJ33123Zapalač DušanX-AIR Ostrava9000:40:2654
6MB3471Mrva PavelPopovice TWRZ6000:40:3166
17MA3536Maceček VladoAK Kroměříž7500:40:3342
18MA36121Velička AlešX-AIR Ostrava7300:40:4539
19MA37124Zapalač MartinX-AIR Ostrava8600:41:0036
20MA3883Mrózek MarianTřinec7300:41:2133
9MJ3970Rzeszótko MarcinSMS - Szczyuk - Polska9000:41:35-
4MC40103Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:41:4681
21MA41130Drastich AdamX-Air Ostrava8200:41:5630
10MJ42147Šmeda TomášFENIX Jeseník9100:41:5951
7MB43167Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:42:0260
5MC4476Krupka MilanTJ Rumburk5600:42:1972
6MC45111Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:42:2066
11MJ4643Roter Sebastianneregistrován8900:42:2448
1ZA4768Nowak MalgorzataLSK SANA Koscjan - Polska8300:42:27-
22MA48128Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:2927
23MA4931Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:4324
2ZB50104Czuta-Pakosz IrenaLUKS Technik Komorno6600:43:17-
8MB519Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:43:2657
2ZA5267Bota IwonaPOL8500:43:48-
24MA53140Letko MichalManín P. Bystrica7900:43:50-
25MA5498Jančařík PetrAAC Brno6800:43:5321
3ZA5521Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:08105
7MC5617Flegl VlastimilBrtev5300:44:1460
3ZB57101Jančaříková LenkaAAC Brno7000:44:1993
1MD584Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:21105
2MD5957Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:5293
9MB6015Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6100:45:0154
26MA6186Krejčí LukášPepa Team FM7600:45:0618
8MC6216Černý VladimírHAC Praha5200:45:2057
10MB6329Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:45:2651
9MC64161Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:45:3054
1ŽJ65159Vévodová MartinaAK Perná9000:45:40105
27MA66144Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:45:5015
11MB67102Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:45:5748
12MB68110Gabko JanBK Vsetín Bobrky5900:45:5845
12MJ6922Vrága FilipAK Asics Kroměříž8800:45:5945
10MC7049Růžička KarelČeská Ves5600:46:0351
28MA7151Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:1012
29MA72169Kuczyňski MarianNýdek6900:46:179
11MC73109Plánka VojtěchKB Vseín4800:46:2448
30MA7445Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:46:286
31MA7581Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:46:303
32MA76108Daněk JiříMoraviaman Team7100:46:413
4ZB77117Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:46:48105
4ZA7837Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:46:5693
13MB79132Němec Zdeněkneregistrován6300:47:1342
33MA8035Glier MichalNeregistrován8200:47:163
34MA81127Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:47:193
13MJ82154Křenek DanielSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:47:2442
35MA83116Inigo Arrúeneregistrován8000:47:293
36MA845Ambros JakubMK Kopřivnice8700:47:303
5ZB851Smolik KatarzynaPL Entre Magdalenka7200:47:36-
37MA862Laksa DariuszBytom - Polska8400:47:38-
12MC8730Molčan PetrVILIF Třanovice5700:47:4445
14MB8859Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:47:4739
5ZA8960Grygarová JanaTTC Olomouc7900:47:5281
38MA9085Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:47:553
39MA9193Oswald PavelMittal7300:47:563
40MA92142Labudík MiroslavPovážská Bystrica8200:48:10-
13MC9328Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:48:3142
6ZA947Holišová ZdeňkaX-AIR Ostrava7900:49:0072
41MA95136Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:49:103
42MA96141Letko MiroslavManín Povážská Bystrica8100:49:23-
14MC97143Mareš BohumilLEAR Brno5100:49:3639
43MA9884Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:49:563
2ŽJ9973Vrágová AnežkaSlezan Frýdek Místek9100:49:5793
44MA10042Wielgon LukaszPolska8400:50:02-
15MC101138Musil LadislavSK Atletika Slavičín5600:50:0536
6ZB10234Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:50:1181
14MJ103152Bitala OndřejŠSK Rožnov p. R.9200:50:2139
16MC104158Koval JiříTJ Frenštát5300:50:2233
15MB10564Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:50:2336
16MB106118Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:50:4833
45MA107137Richter DavidHPC7700:51:083
17MB10854Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:51:1630
18MB10933Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:2127
19MB11025Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:51:3324
46MA11161Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:51:353
17MC11265Španihel JosefTJ Liga 100 Praha5000:51:4330
18MC113113Malatín ŠtefanAAC Brno5500:51:5127
19MC114126Martínek JiříKHB Radegast4900:51:5624
47MA115129Cmol MartinTJ Gumárny Zubří7900:51:593
7ZA11655Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:2366
48MA117105Zeman ZdeněkVšechovice6800:52:243
7ZB11838Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:52:3472
8ZA119114Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:52:4660
20MB12062Baroš JiříSKI Valašské Meziříčí6200:53:0121
21MB12179Kohut PetrOrlová6100:53:1218
15MJ122168Kuczynski MichalNýdek9100:53:3436
8ZB12366Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:54:0393
3MD12463Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:54:2581
20MC125145Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:54:3421
9ZA126135Hegrová AnnaNová církev Swedenborgská8000:54:5357
1ME12750Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:54:57105
4MD12895Tučný JanMK Pardubice4700:55:0372
49MA129119Vojkůvka JanChuchelná6800:55:053
3ŽJ13047Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:55:1481
2ME131164Zálešák FrantišekKD Havířov3700:55:4293
4ŽJ13274Domčíková Radkaneregistrována9200:56:4572
50MA13352Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:56:463
5ŽJ13475Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:56:5666
22MB135122Březina LadislavSokol Ostravice6100:57:0315
6ŽJ136153Ovčiariková SimonaŠSK Rožnov p. R.9400:57:0660
51MA13794Oswald PetrForrest Team7300:57:073
10ZA13853Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:57:1554
11ZA1393Matalová Jananeregistrována7300:57:3851
52MA140115Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:57:543
7ŽJ14114Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:58:2357
12ZA142169Michálková RenataHodonín8100:58:2448
9ZB143146Budinská Hananeregistrována6000:59:0181
1ŽC14418Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:59:1472
8ŽJ145156Blinková MonikaSŠK Rožnov pod Radhoštěm9200:59:2054
9ŽJ146155Jurčová KarolínaŠSK Rožnov p. R.9200:59:4951
10ŽJ14748Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:00:0248
53MA14888Žídek Robertneregistrován7801:00:293
54MA149160Kryške RenéKopřivnice7301:01:213
10ZB15078Antošová RadomilaDSK Ostrava5801:01:2266
21MC15111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:01:5918
2ŽC15256Tvrdá ZdeňkaTJ Technoplast Chropyně5601:02:1660
5MD153112Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:02:2766
16MJ15496Přívětivý PavelKHB Radegast9001:03:0733
11ŽJ15580Kohutová VeronikaOrlová8901:03:5545
13ZA15627Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:04:0245
6MD15726Kašpar JosefAVC Praha3801:04:0360
23MB158162Boučka MilanBrno5801:04:0412
3ME159163Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:04:1981
17MJ16010Krejčí JiříPrdlavka SSSR Modřice9001:04:4630
22MC1616Mrnuštík JosefMaxrider a Cyklotech5101:05:3915
12ŽJ162157Marešová KristinaŠSK Rožnov p. R.9301:06:0242
55MA163120Dorčák Josefneregistrován8501:06:113
18MJ164151Bitala MichalŠSK Rožnov p. R.9501:07:0327
24MB165134Dobiáš JaroslavFrenštát p. R.6301:07:269
3ŽC16682Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:07:44105
25MB16777Přívětivý JiříBranky6101:09:406
23MC16887Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:11:3412
11ZB16913Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:16:3566

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 97%
Ceny vítězům: 99%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 17 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

krásné počasí super závod,borec komentátor.
rcampa
ve výsledcích máte chybu.....v juniorech nevyhrál Petr Kaminski....ubrali jste mu přesně 10 min ;-) to by byl jinak pořádnej traťák ;)
diky za upozorneni, uz jsem to opravil
kebrle
Zavod bol vyborny ako vdy ale v A kategorii sutazil Miroslav Labudik a nie Miroslav Zabudik.
V zenach A vam vypadla prvni Polka,celkove byla druha.Jmeno si ale napamatuju.
slunicko.13
Kromě výborných závodů za krásného počasí je třeba ocenit i výborné koblihy a dobré pivko.
skapamarek
Prosím organizátory nejen běhu na Radhošť, ale i další, kde se vyvážejí zavazadla běžců nahoru,aby nevyhazovali batohy a tašky volně na louku,ale nechali je v autě,dokud si pro své věci nepřijde sám závodník se startovním číslem. Určitě se tak sníží riziko ztráty a odcizení,jako se to stalo teď mně na Radhošti. Nepodezírám nikoho ze spoluběžců,ale přece jen nás tam byla spousta, početná skupina z Polska, cyklisté, turisté...Třeba se jen jednalo o omyl, nevím.Každopádně jinak hodnotím běh na Radhošť jako jednu z nejlepších vrchařských akcí u nás a děkuji organizátorům za skvělou práci a nadšení, s jakým závod připravili, a těším se na další ročník. Bylo to až na ten ztracený bágl super. Ahoj a ať vám to všem běhá OK .Dáša Kubrová
Dagmar.Kubrova
Zdravím, opravte mi prosím Příjmení na Rumpertesz (zapomněli jste na t). Díky. Jinak i díky super počasí naprosto super závod. Škoda, že vrásnění před těmi pár miliardami let neproběhlo trochu intenzivněji a sjezdvka je tak krátká, protože to je finiš jak má být.
Petr.Rumpertesz
Skvělý závod i když těžký,o to hezčí. Vřelý dík pořadatelům a přání úspěchu v dalších ročnících.Organizaci však dávám 80% a celkovému dojmu jen 90% právě pro věc s ukradeným batohem Dáši,určitě nešlo o částku stokorunovou a to bolí.Už nahoře mi bylo jasné,že nejde o žádný omyl,na to by každý přišel po pár minutách.Věci vyházené na louku formou vyber si kdo chceš při 150 účastnících s množství doprovodů a cizích turistů jsou rizikem. A poučením do příštích ročníků. A občerstvení nahoře/koblihy/jsou milou pozorností,ale jsou i mezi běžci bohužel nenažranci,kteří by nejraději spásli všechno a ještě nestydatě berou i rodinným příslušníkům.Když se nestydí,udělal bych tomu přítrž...kus za číslo/např./, ti na konci by měli taky mít nárok/netýká se mne osobně,neběžel jsem kvůli koblihám,ale sobci mě štvou!/.
mainy
Díky všem zůčastněným na běhu na Radhošť,za plusy a mínusy na tomto běhu.Zároveň mě moc mrzí ztráta věcí Dáši Kubrové, nevím jak k tomu mohlo dojít ale došlo.Příště budeme opatrnější a necháme vše v autách - ale i tady se nedá zaručit bezpečnost , neboť lidé- (běžci jsou různí!!!)Díky moc všem co jste přijeli a na Lysé nazdar. Lukáš Suchánek
khbradegast
jako vždy hodnotím kladně. Pochvala pro pořadatele. Škoda ztráty batohu, na Lysé se budeme o to více snažit, ať nemají čórkaři šanci! Libor z X-AIRu
sport
Hodně dobrý závod. Super počasí i trať byla dobrá. Hlavně bchci pochválit organizaci a občerstvení, to bylo super. Kdyby mě nebolely tak hrozně nohy, tak možná i umístění mohlo být lepší...
petr.pechek
byl hodně dobrý
bitala1
dobrí
bitala1
Za Maxrider a Cyklotech jste mi zapoměli uvést místo a to je Nový Hrozenkov. Měl jsem st. č. 42. Opravit, dík Mrnůštík.
cyklotech

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód