Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

7.9.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 7.9.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora-
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 1843

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Vacek Martin6913
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Tempír František4910
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana8010
Dušková Lenka8010
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Vítek Miroslav729
Ožana Václav649
Pechek František539
Kebrle Milan759
Vodička Jan459
Šrůtek Stanislav589
Šafář Jaroslav518
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Jorová Ludmila628
Šmída Oldřich488
Krupička Robert788
Marek Dalimil608
Krňávek Vojtěch548
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Vytlačilová Lenka847
Biemann Götz437
Křenek Tomáš807
Zajíc Jan537
Ehrig Rudolf487
Červ Miloslav507
Šesták Karel717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ42Tempír TomášSokol Štíty7700:30:5720
2MJ83Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:31:4419
3MJ94Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:32:0118
4MJ175Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:33:3917
5MJ316Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:35:4116
6MJ337Bubeníček JindřichPorkert Skuhrov7800:36:1215
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:5430
2MA313Fajfr FrantišekLukavice7200:30:3429
3MA1414Václ TomášDSZ Jilemnice6400:32:5028
4MA1515Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:32:5527
5MA1616Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:0326
6MA2017Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:5625
7MA2218Holý OndřejVŠB Ostrava7600:34:0424
8MA2419Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:3223
9MA2620Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:4622
10MA3221Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:5821
11MA4522Exler PavelŽamberk5800:47:0020
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB223Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:1620
2MB524Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:30:5919
3MB625Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:1218
4MB726Broum PavelUSK Praha4800:31:3617
5MB1027Žáček StanislavKarned Děčín5600:32:0516
6MB1128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:0915
7MB1229Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:2214
8MB1330Šebek JindřichFDH Litomyšl5600:32:4113
9MB1831Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:4212
10MB1932Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:33:4511
11MB2133Skalický JiříSokol Žamberk5000:34:0110
12MB2734Švec MiroslavSokol Potštejn5200:34:539
13MB2835Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:35:018
14MB2936Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:35:197
15MB3537Kaván IvanSněžka Trutnov5000:37:416
16MB3741Koblížek JindřichSK Žamberk4800:39:005
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2538Vodička JanMK Radslavice4500:34:3710
2MC3039Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:259
3MC3440Veyr KarelSokol Doudleby4200:37:148
4MC4042Straka JosefŠumperk3900:41:067
5MC4143Novotný JiříSpartak Letohrad4500:42:446
6MC4444Kalousek JanKČT Žamberk4100:45:475
Muži D 60 let starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3945Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:40:1210
2MD4346Cupánek JosefSK Přerov2600:44:469
3MD4547Merta JaroslavJeseník3500:47:008
Ženy A 34 let a mladší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA238Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:34:0810
2ZA369Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:38:579
Ženy B 35 let a starší (trať 7 km, 361 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3810Novotná EvaOEZ Letohrad4800:39:3910
2ZB4211Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:43:509
Trať 7 km, 361 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:5430
1MB223Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:1620
2MA313Fajfr FrantišekLukavice7200:30:3429
1MJ42Tempír TomášSokol Štíty7700:30:5720
2MB524Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:30:5919
3MB625Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:1218
4MB726Broum PavelUSK Praha4800:31:3617
2MJ83Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:31:4419
3MJ94Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:32:0118
5MB1027Žáček StanislavKarned Děčín5600:32:0516
6MB1128Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:0915
7MB1229Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:32:2214
8MB1330Šebek JindřichFDH Litomyšl5600:32:4113
3MA1414Václ TomášDSZ Jilemnice6400:32:5028
4MA1515Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:32:5527
5MA1616Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:0326
4MJ175Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:33:3917
9MB1831Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:4212
10MB1932Krsek JaroslavOÁZA Luková5100:33:4511
6MA2017Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:33:5625
11MB2133Skalický JiříSokol Žamberk5000:34:0110
7MA2218Holý OndřejVŠB Ostrava7600:34:0424
1ZA238Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:34:0810
8MA2419Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:34:3223
1MC2538Vodička JanMK Radslavice4500:34:3710
9MA2620Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:4622
12MB2734Švec MiroslavSokol Potštejn5200:34:539
13MB2835Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:35:018
14MB2936Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:35:197
2MC3039Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:259
5MJ316Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:35:4116
10MA3221Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:35:5821
6MJ337Bubeníček JindřichPorkert Skuhrov7800:36:1215
3MC3440Veyr KarelSokol Doudleby4200:37:148
15MB3537Kaván IvanSněžka Trutnov5000:37:416
2ZA369Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:38:579
16MB3741Koblížek JindřichSK Žamberk4800:39:005
1ZB3810Novotná EvaOEZ Letohrad4800:39:3910
1MD3945Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:40:1210
4MC4042Straka JosefŠumperk3900:41:067
5MC4143Novotný JiříSpartak Letohrad4500:42:446
2ZB4211Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:43:509
2MD4346Cupánek JosefSK Přerov2600:44:469
6MC4444Kalousek JanKČT Žamberk4100:45:475
11MA4522Exler PavelŽamberk5800:47:0020
3MD4547Merta JaroslavJeseník3500:47:008

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód