Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

14.9.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 14.9.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64

Statistika závodu Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1126

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Lanta Jiří4410
Vodička Jan459
Kolínek František569
Sehnal Tomáš739
Suchánek Lukáš798
Zátopek Jiří608
Blaha Tomáš767
Špacír Ladislav557
Přívětivý Miroslav537
Keller Antonín637
Dvořák Pavel826
Bejdák Silvestr436
Vévodová Martina906
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Ševčík Pavel616
Krejčí Josef496
Škapa Marek716
Novotná Martina885
Prokop Jiří565
Knebl Vladislav355
Polášek Jan835
Šnevajs Radomír635
Škorňa Vlastimil555
Rapčan Lukáš785
Gaman Jaroslav355
Lenhart Vít825
Tomíšek Jindřich395
Dřímalová Martina895
Hrozová Milena535
Šimůnek Jan495
Dostál Pavel704
Frydrych Martin834
Adamec Milan774
Vaněčková Lada624
Hrdina Pavel884
Kubíček František464
Sýkora Lukáš904
Barbořák Bohuš594
Musil Ladislav564
Lubínek Lubomír604
Wálek Bronislav574
Holec Pavel854
Šitka Josef864
Petráš Rostislav654
Dvořák Miroslav734
Čáp Bohuslav514
Haluzík Marek744
Bambušek Petr724
Palla Radovan804

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1036Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:28:4420
Muži A 20-39 let (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:25:3930
2MA25Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:25:4129
3MA313Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:4228
4MA424Baláž RomanLONG-TITAN Frenštát pod Radhoštěm6500:26:3027
5MA82Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:27:4526
6MA117Valter VítSKP RENEWA Holešov6400:29:3325
7MA1321Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:29:5024
8MA1440Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:29:5923
9MA1545Podhajský TomášLONG-TITAN Frenštát pod Radhoštěm7400:30:1422
10MA256Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:32:5121
11MA2615Blažek PavelÚpice7100:33:4920
12MA2711Rýdl JanKB Hodslavice6800:33:5719
Muži B 40-49 let (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB53Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:26:3320
2MB616Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:4119
3MB729Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:26:4618
4MB910Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:28:0717
5MB1242Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:29:4616
6MB1939Martínek VladimírSKP Holešov5600:30:5215
7MB2035Pospíšil ČeslavPřerov5100:31:0414
8MB2112Tománek PavelSokol Veřovice5500:31:0513
9MB2827Schwarz JiříSTAŘÍCI Trojanovice5100:35:0312
10MB2946Kašpařík PavelPřerov4800:35:4611
11MB3217Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:36:2110
Muži C 50-59 let (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1834Vodička JanMK Radslavice4500:30:4610
2MC2318Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:029
3MC241Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:32:288
4MC3447Straka JosefŠumperk3900:36:497
5MC3933Volf JiříMTH Hranice4600:39:346
6MC4348Stolař LadislavSlast Hranice4500:42:145
Muži D 60 let a starší (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3043Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:35:5610
2MD3738Knébl VladislavTOMA Otrokovice3500:38:099
3MD384Merta JaroslavJeseník3500:39:158
4MD458Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2300:51:447
Ženy A 34 let a mladší (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1631Volná HelenaŽelezárny Prostějov8000:30:2110
2ZA1719Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:30:449
3ZA2232Volná MarieŽelezárny Prostějov8000:31:538
4ZA3337Koucká IvanaViking Jilemnice6800:36:327
5ZA3523Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:37:206
6ZA4025Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8100:40:045
7ZA44100Kobrlová GabrielaAC Zub7600:44:264
Ženy B 35 let a starší (trať 5,7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3141Novotná EvaOEZ Letohrad4800:36:0010
2ZB3628Janečková AnežkaAK Zlín4700:37:519
3ZB4130Tvrdá ZdeňkaDrahotuše5600:40:298
4ZB4244Janečková ZdeňkaTJ Králíky5500:41:277
Trať 5,7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:25:3930
2MA25Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:25:4129
3MA313Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:4228
4MA424Baláž RomanLONG-TITAN Frenštát pod Radhoštěm6500:26:3027
1MB53Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:26:3320
2MB616Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:4119
3MB729Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:26:4618
5MA82Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:27:4526
4MB910Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:28:0717
1MJ1036Rapčan LukášBystřice pod Hostýnem7800:28:4420
6MA117Valter VítSKP RENEWA Holešov6400:29:3325
5MB1242Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:29:4616
7MA1321Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:29:5024
8MA1440Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:29:5923
9MA1545Podhajský TomášLONG-TITAN Frenštát pod Radhoštěm7400:30:1422
1ZA1631Volná HelenaŽelezárny Prostějov8000:30:2110
2ZA1719Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:30:449
1MC1834Vodička JanMK Radslavice4500:30:4610
6MB1939Martínek VladimírSKP Holešov5600:30:5215
7MB2035Pospíšil ČeslavPřerov5100:31:0414
8MB2112Tománek PavelSokol Veřovice5500:31:0513
3ZA2232Volná MarieŽelezárny Prostějov8000:31:538
2MC2318Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:029
3MC241Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:32:288
10MA256Novák KarelORELSKÁ JEDNOTA Byst6200:32:5121
11MA2615Blažek PavelÚpice7100:33:4920
12MA2711Rýdl JanKB Hodslavice6800:33:5719
9MB2827Schwarz JiříSTAŘÍCI Trojanovice5100:35:0312
10MB2946Kašpařík PavelPřerov4800:35:4611
1MD3043Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:35:5610
1ZB3141Novotná EvaOEZ Letohrad4800:36:0010
11MB3217Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:36:2110
4ZA3337Koucká IvanaViking Jilemnice6800:36:327
4MC3447Straka JosefŠumperk3900:36:497
5ZA3523Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:37:206
2ZB3628Janečková AnežkaAK Zlín4700:37:519
2MD3738Knébl VladislavTOMA Otrokovice3500:38:099
3MD384Merta JaroslavJeseník3500:39:158
5MC3933Volf JiříMTH Hranice4600:39:346
6ZA4025Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8100:40:045
3ZB4130Tvrdá ZdeňkaDrahotuše5600:40:298
4ZB4244Janečková ZdeňkaTJ Králíky5500:41:277
6MC4348Stolař LadislavSlast Hranice4500:42:145
7ZA44100Kobrlová GabrielaAC Zub7600:44:264
4MD458Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2300:51:447

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód