Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

2.6.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť
  • datum konání: 2.6.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.6.2013Běh na Radhošť125
14.5.2011Běh na Radhošť176
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2851

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6117
Kolínek František5615
Přívětivý Miroslav5315
Tučný Jan4715
Šnevajs Radomír6315
Tomečka Libor6214
Špacír Ladislav5514
Volný Petr7914
Vojkůvka Zdeněk6113
Zeman Zdeněk6812
Šimůnek Jan4912
Šír Václav4812
Malatín Štefan5512
Vlček Tomáš8011
Vévoda Ivan6011
Šimůnek Jan8211
Maceček Vlado7511
Sadílek Ota4611
Šádková Irena6911
Ambros Jakub8711
Škapa Marek7111
Horák Ondřej7511
Jirásková Eva6410
Pop Tomáš7110
Zoubek Zdeněk6910
Zetek Jiří4610
Zátopek Jiří6010
Dobeš Vlastimil7010
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Novotná Eva489
Tončík Petr719
Marek Dalimil609
Tvrdá Zdeňka569
Karban Jiří539
Rys Jaromír649
Velička Zdeněk629
Oswald Pavel739
Vrága Filip889
Stránský Aleš609
Vodička Jan459
Pechková Jana858
Kacíř Zdeněk568
Černík Milan658
Sehnal Tomáš738
Velička Aleš738
Tománek Pavel558
Bednarz Libor808
Zálešák František378
Merta Jaroslav358

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ910Lhotka RadekFOTO-KINO Sekot7800:35:2960
2MJ3132Pelc NorbertNolex Titan Frenštát7900:39:2557
3MJ3334Gerych DavidDelta Design N. J.7700:39:4554
4MJ4445Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:41:1151
5MJ6364Hegar TomášValašské Meziříčí8000:44:0048
6MJ7273Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:45:0545
7MJ7475Vrážel JakubRožnov pod Radhoštěm7900:45:2342
8MJ7576Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:45:3339
9MJ8283Položil MartinGU-ZU7900:47:0436
10MJ8889Zapletal PetrFrenštát pod Radhoštěm8100:48:1633
11MJ9495Volný PetrGU-ZU7900:49:5130
12MJ9697Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:50:3327
13MJ121122Kulovaný MartinSuchdol n. O.8001:00:1024
Muži A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:32:2690
2MA23Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:33:2287
3MA34Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:34:0184
4MA45Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:2481
5MA56Hajzler JiříReproservis Brno6300:34:4278
6MA67Vaněk PetrRT Praha6100:34:5275
7MA89Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1772
8MA1011Maceček VladoAK Kroměříž7500:35:3569
9MA1112Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:1166
10MA1213Koucký RomanViking Jilemnice6300:36:2563
11MA1314Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:36:2760
12MA1415Prokop PetrAC Havířov7200:36:4857
13MA1617Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:1854
14MA1719Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:37:2851
15MA1920Macíček MiroslavTATRA Kopřivnice6100:37:3948
16MA2021Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:37:5145
17MA2122Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:37:5942
18MA2324Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:38:0839
19MA2829Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:38:4236
20MA3031Němec KamilÚLEHLA Pravonín7500:38:5933
21MA3233Holiš MartinNolex Titan Frenštát7400:39:3230
22MA3435Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:40:0627
23MA3536Václ TomášDSZ Jilemnice6400:40:1424
24MA3637Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:40:2321
25MA3738Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:40:2718
26MA3940Vévoda IvanSK Švábenice6000:40:4915
27MA4142Veverka PetrAC RENTEA Čejkovice6400:41:0112
27MA4143Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:41:0112
29MA4344Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:056
30MA4546Březina LadislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6100:41:143
31MA4647Kotek MiroslavTJ Vagónka Studénka6000:41:220
32MA4950Jánošík RudolfRC Vlašim7100:42:100
33MA5152Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:42:210
34MA5253Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:42:350
35MA5355Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:42:370
36MA6161Vojkůvka ZdeněkBK Opava6100:43:500
37MA6262Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:43:540
38MA6667Martinec JindřichSokol Radostice6100:44:100
39MA6768Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:380
40MA6970Mrva PavelČeská Kamenice6000:44:550
41MA7071Vojkůvka JanBK Opava6800:44:590
42MA7172Hasal VáclavStarý Jičín7500:45:040
43MA7980Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:46:420
44MA8182Zeman ZdeněkLAVEL Kelč6800:46:590
45MA8485Hanák JiříValašské Meziříčí7100:47:400
46MA8687Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:48:060
47MA9798Troják JaromírGU-ZU7600:50:560
48MA9899Zgabaj MiroslavVsetín7300:51:030
49MA101102Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:51:370
50MA103104Both PetrValašské Meziříčí7000:53:000
51MA104105Vraj LubomírRajnochovice7300:53:170
52MA105106Pšenica PavelZubří6700:53:200
53MA107108Mičkal ZdeněkRožnov pod Radhoštěm6600:54:220
54MA108109Blinka AlešDolní Bečva7600:54:520
55MA110111Bartoš JiříTeplice nad Bečvou7400:55:110
56MA118119Stodůlka SvatoplukRožnov pod Radhoštěm6600:59:400
57MA123124Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:01:020
58MA125126Kulovaný MichalSuchdol n. O.7301:10:290
Muži B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB78Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:35:0760
2MB1516Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0957
3MB1718Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:2854
4MB2223Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:0551
5MB2425Janoseč JosefFr. n. O.5500:38:0948
6MB2526Žáček StanislavKarned Děčín5600:38:1945
7MB2627Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:2942
8MB2728Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:38:3739
9MB2930Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:4936
10MB4748Přívětivý MiroslavŠITASPORT Kopřivnice5300:41:3233
11MB4849Kolařík AloisKB Hodslavice5500:41:4830
12MB5051Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:42:1627
13MB5556Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:42:5924
14MB5757Pobořil JanKotouč Štramberk4800:43:2121
15MB6060Němec JiříÚlehla Pravonín4800:43:4818
16MB6566Tománek PavelSokol Veřovice5500:44:0515
17MB7778Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:46:0612
18MB7879Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:119
19MB8081Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:46:556
20MB8586Rek JanPohorská J. Radhošť5300:48:023
21MB9091Krejsa VáclavBering Praha5200:48:340
22MB9192Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:48:570
23MB9293Tučný JanMK Pardubice4700:49:050
24MB99100Fischer PavelHranice4900:51:180
25MB119120Olšovský LumírVyškov4801:00:030
26MB124125Kantorek ZdeněkValašské Meziříčí5501:03:080
Muži C (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3839Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:40:3530
2MC4041Veselý PavelMK Kopřivnice4600:40:5927
3MC5663Vodička JanMK Radslavice4500:43:0024
4MC5959Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:3821
5MC6465Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:0218
6MC7374Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:45:1615
7MC8384Miles PetrHostinné3700:47:0712
8MC8788Linhart MilošKČT Náchod4400:48:149
9MC9596Kabelík JaroslavSlovan Uherské Hradiště4100:50:026
10MC100101Tuček JosefMK-TIGA Pardubice4400:51:243
11MC102103Balko PeterKČT Ostravice4400:52:550
12MC106107Rod VladimírVítkovice4400:53:310
13MC109110Straka JosefŠumperk3900:55:040
14MC112113Volf JiříMTH Hranice4600:56:040
15MC113114Stolař LadislavSlast Hranice4500:56:170
16MC115116Březina JiříSK Přerov3900:57:230
Muži D (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8990Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:48:2430
2MD9394Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:1727
3MD117118Merta JaroslavJeseník3500:59:1424
Ženy A (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5354Hajná DanaNolex Titan Frenštát6400:42:3730
2ZA5858Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:3027
3ZA6869Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:44:5424
4ZA7677Martincová IvanaSokol Radostice6300:45:5121
5ZA114115Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:56:3718
6ZA116117Bumbálová JitkaRožnov pod Radhoštěm7300:57:3615
7ZA120121Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8101:00:0512
8ZA122123Miklová ZdeňkaValašské Meziříčí8101:00:219
9ZA126127Chovancová MarieJuventus7901:33:226
10ZA127128Konečná BarboraJuventus7801:33:233
11ZA128129Čermáková LenkaJuventus7801:33:230
12ZA129130Mičolová LucieJuventus7801:33:230
13ZA130131Malerová MichaelaJuventus7901:33:230
Ženy B (trať 6,5 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB111112Novotná EvaLetohrad4800:55:5130
2ZB131132Hanáková MarieSpoje Šumperk2201:35:2127
Trať 6,5 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:32:2690
2MA23Stanka PetrLIAZ Jablonec6900:33:2287
3MA34Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:34:0184
4MA45Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:2481
5MA56Hajzler JiříReproservis Brno6300:34:4278
6MA67Vaněk PetrRT Praha6100:34:5275
1MB78Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:35:0760
7MA89Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1772
1MJ910Lhotka RadekFOTO-KINO Sekot7800:35:2960
8MA1011Maceček VladoAK Kroměříž7500:35:3569
9MA1112Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:36:1166
10MA1213Koucký RomanViking Jilemnice6300:36:2563
11MA1314Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:36:2760
12MA1415Prokop PetrAC Havířov7200:36:4857
2MB1516Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:0957
13MA1617Kolínek ZdeněkLoko Břeclav5900:37:1854
14MA1719Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:37:2851
3MB1718Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:2854
15MA1920Macíček MiroslavTATRA Kopřivnice6100:37:3948
16MA2021Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:37:5145
17MA2122Pokorný ZdeněkNolex Titan Frenštát7500:37:5942
4MB2223Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:38:0551
18MA2324Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:38:0839
5MB2425Janoseč JosefFr. n. O.5500:38:0948
6MB2526Žáček StanislavKarned Děčín5600:38:1945
7MB2627Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:2942
8MB2728Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:38:3739
19MA2829Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:38:4236
9MB2930Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:4936
20MA3031Němec KamilÚLEHLA Pravonín7500:38:5933
2MJ3132Pelc NorbertNolex Titan Frenštát7900:39:2557
21MA3233Holiš MartinNolex Titan Frenštát7400:39:3230
3MJ3334Gerych DavidDelta Design N. J.7700:39:4554
22MA3435Bouška MiloslavSokol Přísnotice5800:40:0627
23MA3536Václ TomášDSZ Jilemnice6400:40:1424
24MA3637Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:40:2321
25MA3738Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:40:2718
1MC3839Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:40:3530
26MA3940Vévoda IvanSK Švábenice6000:40:4915
2MC4041Veselý PavelMK Kopřivnice4600:40:5927
27MA4143Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:41:0112
27MA4142Veverka PetrAC RENTEA Čejkovice6400:41:0112
29MA4344Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:056
4MJ4445Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:41:1151
30MA4546Březina LadislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6100:41:143
31MA4647Kotek MiroslavTJ Vagónka Studénka6000:41:220
10MB4748Přívětivý MiroslavŠITASPORT Kopřivnice5300:41:3233
11MB4849Kolařík AloisKB Hodslavice5500:41:4830
32MA4950Jánošík RudolfRC Vlašim7100:42:100
12MB5051Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:42:1627
33MA5152Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:42:210
34MA5253Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:42:350
1ZA5354Hajná DanaNolex Titan Frenštát6400:42:3730
35MA5355Lexa LubomírNolex Titan Frenštát6700:42:370
13MB5556Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:42:5924
3MC5663Vodička JanMK Radslavice4500:43:0024
14MB5757Pobořil JanKotouč Štramberk4800:43:2121
2ZA5858Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:43:3027
4MC5959Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:3821
15MB6060Němec JiříÚlehla Pravonín4800:43:4818
36MA6161Vojkůvka ZdeněkBK Opava6100:43:500
37MA6262Machala PetrSC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm7600:43:540
5MJ6364Hegar TomášValašské Meziříčí8000:44:0048
5MC6465Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:0218
16MB6566Tománek PavelSokol Veřovice5500:44:0515
38MA6667Martinec JindřichSokol Radostice6100:44:100
39MA6768Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:44:380
3ZA6869Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:44:5424
40MA6970Mrva PavelČeská Kamenice6000:44:550
41MA7071Vojkůvka JanBK Opava6800:44:590
42MA7172Hasal VáclavStarý Jičín7500:45:040
6MJ7273Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:45:0545
6MC7374Zetek JiříTJ SKLO Valašské Meziříčí4600:45:1615
7MJ7475Vrážel JakubRožnov pod Radhoštěm7900:45:2342
8MJ7576Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:45:3339
4ZA7677Martincová IvanaSokol Radostice6300:45:5121
17MB7778Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:46:0612
18MB7879Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:46:119
43MA7980Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:46:420
19MB8081Kvassay LadislavLiga 100 Frýdek Místek5400:46:556
44MA8182Zeman ZdeněkLAVEL Kelč6800:46:590
9MJ8283Položil MartinGU-ZU7900:47:0436
7MC8384Miles PetrHostinné3700:47:0712
45MA8485Hanák JiříValašské Meziříčí7100:47:400
20MB8586Rek JanPohorská J. Radhošť5300:48:023
46MA8687Hlavica KarelValašské Meziříčí7300:48:060
8MC8788Linhart MilošKČT Náchod4400:48:149
10MJ8889Zapletal PetrFrenštát pod Radhoštěm8100:48:1633
1MD8990Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:48:2430
21MB9091Krejsa VáclavBering Praha5200:48:340
22MB9192Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:48:570
23MB9293Tučný JanMK Pardubice4700:49:050
2MD9394Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:49:1727
11MJ9495Volný PetrGU-ZU7900:49:5130
9MC9596Kabelík JaroslavSlovan Uherské Hradiště4100:50:026
12MJ9697Groš ŠtefanFrenštát p. R.8400:50:3327
47MA9798Troják JaromírGU-ZU7600:50:560
48MA9899Zgabaj MiroslavVsetín7300:51:030
24MB99100Fischer PavelHranice4900:51:180
10MC100101Tuček JosefMK-TIGA Pardubice4400:51:243
49MA101102Mikel PavelSK Chvojkovice Brod7400:51:370
11MC102103Balko PeterKČT Ostravice4400:52:550
50MA103104Both PetrValašské Meziříčí7000:53:000
51MA104105Vraj LubomírRajnochovice7300:53:170
52MA105106Pšenica PavelZubří6700:53:200
12MC106107Rod VladimírVítkovice4400:53:310
53MA107108Mičkal ZdeněkRožnov pod Radhoštěm6600:54:220
54MA108109Blinka AlešDolní Bečva7600:54:520
13MC109110Straka JosefŠumperk3900:55:040
55MA110111Bartoš JiříTeplice nad Bečvou7400:55:110
1ZB111112Novotná EvaLetohrad4800:55:5130
14MC112113Volf JiříMTH Hranice4600:56:040
15MC113114Stolař LadislavSlast Hranice4500:56:170
5ZA114115Šrubařová MarieNolex Titan Frenštát8000:56:3718
16MC115116Březina JiříSK Přerov3900:57:230
6ZA116117Bumbálová JitkaRožnov pod Radhoštěm7300:57:3615
3MD117118Merta JaroslavJeseník3500:59:1424
56MA118119Stodůlka SvatoplukRožnov pod Radhoštěm6600:59:400
25MB119120Olšovský LumírVyškov4801:00:030
7ZA120121Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8101:00:0512
13MJ121122Kulovaný MartinSuchdol n. O.8001:00:1024
8ZA122123Miklová ZdeňkaValašské Meziříčí8101:00:219
57MA123124Teichman JiříSK Chvojkovice - Brod6501:01:020
26MB124125Kantorek ZdeněkValašské Meziříčí5501:03:080
58MA125126Kulovaný MichalSuchdol n. O.7301:10:290
9ZA126127Chovancová MarieJuventus7901:33:226
10ZA127128Konečná BarboraJuventus7801:33:233
11ZA128129Čermáková LenkaJuventus7801:33:230
12ZA129130Mičolová LucieJuventus7801:33:230
13ZA130131Malerová MichaelaJuventus7901:33:230
2ZB131132Hanáková MarieSpoje Šumperk2201:35:2127

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód