Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

7.7.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 7.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1175

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Marek František419
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Tomíček Josef599
Šimůnek Jan499
Smutný Vladimír328
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Wolf David726
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Václ Tomáš645
Navrátilová Lucie805
Krejcar Daniel755

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1311Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:30:2920
2MJ2041Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:31:1219
3MJ2240Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:31:4818
4MJ2713Havelka JanSILEN Harrachov7900:32:5117
5MJ3320Javůrek PetrSvoboda nad Úpou7700:34:1716
6MJ4028Panec PetrTJ Semily8000:35:0115
7MJ4169Šír DanielSpartak Rokytnice7900:35:1114
8MJ5426Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:2013
9MJ5938Rücker LukášSK Hronov7800:38:2012
10MJ6929Krejsa JiříTJ Semily 00:49:5911
Muži A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:27:2230
2MA233Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:27:3529
3MA314Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:2328
4MA442Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:2527
5MA557Lisý KarelSKP Most6200:28:5126
6MA651Metelka TomášSKI Jilemnice7200:29:0725
7MA753Vaněk PetrRT Praha6100:29:1324
8MA816Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:2623
9MA1022Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:0622
10MA1246Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:30:2321
11MA1444Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:30:3120
12MA1555Šlechta DanJiskra Harrachov7600:30:3519
13MA1637Rücker PavelSK Hronov7600:30:5018
14MA1945Sláma JaroslavAC Poldi Kladno 00:31:1017
15MA2359Gombita JosefMazda Most5800:31:5216
16MA2549Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:32:2415
17MA2970Vejnar JosefSki Jilemnice5700:33:1614
18MA3061Šnejdar DušanSKP Most7000:33:3813
19MA3221Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:5912
20MA3536Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:2611
21MA3618Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:2910
22MA3964Šilhán MartinJilemnice6600:34:599
23MA4363Voda JanMazda Most5900:35:208
24MA4435Sladký RomanVSŽ Praha7200:35:367
25MA4647Šesták KarelZdobnice7100:35:546
26MA4824Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:325
Muži B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB966Kirsch PetrAC Most5600:29:4220
2MB1117Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:1419
3MB1732Šmída OldřichČervený Kostelec4800:31:0118
4MB1819Javůrek JiříSvoboda nad Úpou4800:31:0317
5MB2158Urbánek JiříLiberec5600:31:3616
6MB2425Vojáček PavelTrutnov5100:32:0715
7MB2634Mach VáclavTrutnov5500:32:4414
8MB2852Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:32:5913
9MB3168Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:5312
10MB3712Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:34:3411
11MB4930Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:4410
12MB5256Tauchman MilošOLOP Nová Paka5300:37:099
13MB5650Les JosefKČT Třemošná4700:37:358
14MB5723Kavan IvanTrutnov5000:37:457
15MB6260Kosáček VáclavJilemnice4900:39:136
16MB6567Hádek JosefBenešov u Semil5300:40:085
17MB6765Tučný JanPardubice4700:41:424
Muži C (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3415Veyr KarelSokol Doudleby4200:34:1810
2MC4254Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:35:179
3MC4727Marek FrantišekČervený Kostelec4100:36:138
4MC6462Miles PetrHostinné3700:39:507
Muži D (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5148Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:0010
2MD6039Buchar JanVrchlabí3300:38:219
3MD6843Smutný VladimírVrchlabí3200:42:198
Ženy A (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA382Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:34:4410
2ZA454Tůmová EvaLoko Trutnov6900:35:459
3ZA503Bublová PetraJablonec nad Nisou 00:36:568
4ZA5511Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:37:297
5ZA587Klampflová EvaVrchlabí6400:38:046
6ZA618Mollingerová LenkaTrutnov7900:38:535
7ZA705Pohlová TerezaPolice nad Metují7800:51:064
8ZA716Tomíšková DášaFriesovky 01:00:013
Ženy B (trať 7,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB539Knapová IvaPardubice6000:37:1310
2ZB6310Grohová JaroslavaVrchlabí5100:39:259
3ZB661Vacková HanaSK Hronov5600:40:098
Trať 7,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA131Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:27:2230
2MA233Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:27:3529
3MA314Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:28:2328
4MA442Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:2527
5MA557Lisý KarelSKP Most6200:28:5126
6MA651Metelka TomášSKI Jilemnice7200:29:0725
7MA753Vaněk PetrRT Praha6100:29:1324
8MA816Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:29:2623
1MB966Kirsch PetrAC Most5600:29:4220
9MA1022Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:30:0622
2MB1117Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:30:1419
10MA1246Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:30:2321
1MJ1311Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:30:2920
11MA1444Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:30:3120
12MA1555Šlechta DanJiskra Harrachov7600:30:3519
13MA1637Rücker PavelSK Hronov7600:30:5018
3MB1732Šmída OldřichČervený Kostelec4800:31:0118
4MB1819Javůrek JiříSvoboda nad Úpou4800:31:0317
14MA1945Sláma JaroslavAC Poldi Kladno 00:31:1017
2MJ2041Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:31:1219
5MB2158Urbánek JiříLiberec5600:31:3616
3MJ2240Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:31:4818
15MA2359Gombita JosefMazda Most5800:31:5216
6MB2425Vojáček PavelTrutnov5100:32:0715
16MA2549Klampfl PavelTJ Spartak Vrchlabí6400:32:2415
7MB2634Mach VáclavTrutnov5500:32:4414
4MJ2713Havelka JanSILEN Harrachov7900:32:5117
8MB2852Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:32:5913
17MA2970Vejnar JosefSki Jilemnice5700:33:1614
18MA3061Šnejdar DušanSKP Most7000:33:3813
9MB3168Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:33:5312
19MA3221Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:5912
5MJ3320Javůrek PetrSvoboda nad Úpou7700:34:1716
1MC3415Veyr KarelSokol Doudleby4200:34:1810
20MA3536Balcar LubošPolice nad Metují5800:34:2611
21MA3618Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:2910
10MB3712Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:34:3411
1ZA382Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:34:4410
22MA3964Šilhán MartinJilemnice6600:34:599
6MJ4028Panec PetrTJ Semily8000:35:0115
7MJ4169Šír DanielSpartak Rokytnice7900:35:1114
2MC4254Metelka JosefTJ Sokol Studnice4400:35:179
23MA4363Voda JanMazda Most5900:35:208
24MA4435Sladký RomanVSŽ Praha7200:35:367
2ZA454Tůmová EvaLoko Trutnov6900:35:459
25MA4647Šesták KarelZdobnice7100:35:546
3MC4727Marek FrantišekČervený Kostelec4100:36:138
26MA4824Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:36:325
11MB4930Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:4410
3ZA503Bublová PetraJablonec nad Nisou 00:36:568
1MD5148Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:0010
12MB5256Tauchman MilošOLOP Nová Paka5300:37:099
1ZB539Knapová IvaPardubice6000:37:1310
8MJ5426Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:37:2013
4ZA5511Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:37:297
13MB5650Les JosefKČT Třemošná4700:37:358
14MB5723Kavan IvanTrutnov5000:37:457
5ZA587Klampflová EvaVrchlabí6400:38:046
9MJ5938Rücker LukášSK Hronov7800:38:2012
2MD6039Buchar JanVrchlabí3300:38:219
6ZA618Mollingerová LenkaTrutnov7900:38:535
15MB6260Kosáček VáclavJilemnice4900:39:136
2ZB6310Grohová JaroslavaVrchlabí5100:39:259
4MC6462Miles PetrHostinné3700:39:507
16MB6567Hádek JosefBenešov u Semil5300:40:085
3ZB661Vacková HanaSK Hronov5600:40:098
17MB6765Tučný JanPardubice4700:41:424
3MD6843Smutný VladimírVrchlabí3200:42:198
10MJ6929Krejsa JiříTJ Semily 00:49:5911
7ZA705Pohlová TerezaPolice nad Metují7800:51:064
8ZA716Tomíšková DášaFriesovky 01:00:013

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód