1996 - 11. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoubek Zdeněk | AC Slovan Liberec | 69 | 654 | 13 | S:4/330, A:4/210, B:4/114 |
1 | Poduška Josef | AC Kladno | 62 | 654 | 18 | S:4/315, A:4/224, B:4/115 |
3 | Mazač Jaroslav | SK Nové Město nad Metují | 68 | 611 | 15 | S:4/285, A:4/222, B:4/104 |
4 | Vaněk Petr | R-Team Praha | 600 | 12 | S:4/303, A:4/214, B:3/83 | |
5 | Vítek Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 72 | 597 | 11 | S:4/357, A:2/120, B:4/120 |
6 | Pokorný Zdeněk | Nolex Valašské Meziříčí | 75 | 539 | 13 | S:4/261, A:4/190, B:4/88 |
7 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 512 | 9 | S:4/285, A:4/204, B:1/23 |
8 | Vymazal Petr | AK Milo Olomouc | 75 | 448 | 9 | S:4/312, A:1/54, B:3/82 |
9 | Brokeš Martin | TaxI BROKEŠ Letohrad | 71 | 436 | 18 | S:4/201, A:4/138, B:4/97 |
10 | Raim Ladislav | Inkoma Lázně Bělohrad | 64 | 434 | 6 | S:4/351, A:1/54, B:1/29 |
11 | Klampfl Pavel | Mana Travel Trutnov | 64 | 399 | 12 | S:4/225, A:4/120, B:3/54 |
12 | Václ Tomáš | DSZ Jilemnice | 64 | 319 | 11 | S:4/93, A:4/160, B:3/66 |
13 | Mrva Pavel | Zero | 60 | 312 | 15 | S:4/153, A:4/86, B:4/73 |
14 | Hajzler Jiří | Reproservis Brno | 63 | 302 | 4 | S:3/246, A:1/56, B:0/0 |
15 | Balcar Luboš | Police nad Metují | 58 | 286 | 15 | S:4/144, A:4/72, B:4/70 |
16 | Dúbravčík Zdeněk | AC Start Karlovy Vary | 64 | 259 | 4 | S:2/171, A:1/58, B:1/30 |
17 | Groš Štefan | Boty Kiša Frenštát p. R. | 61 | 254 | 8 | S:3/105, A:3/100, B:2/49 |
18 | Baláž Roman | LONG TITAN Frenštát p. R. | 65 | 249 | 5 | S:2/120, A:2/102, B:1/27 |
19 | Kynčl Stanislav | Viking Jilemnice | 64 | 247 | 5 | S:1/78, A:2/110, B:2/59 |
20 | Rys Jaromír | SKP Renewa Holešov | 64 | 244 | 6 | S:4/198, A:0/0, B:2/46 |
21 | Skalický Roman | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 231 | 6 | S:2/111, A:1/48, B:3/72 |
22 | Šrůtek Stanislav | SK Hronov | 223 | 15 | S:4/72, A:3/46, B:5/105 | |
23 | Dostálek Petr | ŠME Lukavice | 67 | 222 | 11 | S:3/36, A:3/90, B:5/96 |
24 | Koucký Roman | Viking Jilemnice | 63 | 215 | 5 | S:2/93, A:2/98, B:1/24 |
25 | Kolínek Zdeněk | Sokol Perná | 59 | 212 | 4 | S:2/120, A:2/92, B:0/0 |
26 | Karlík František | SKP Most | 65 | 207 | 3 | S:3/207, A:0/0, B:0/0 |
27 | Rücker Pavel | SK Hronov | 76 | 203 | 8 | S:1/33, A:2/58, B:5/112 |
28 | Pleticha Richard | Elektrárny Kadaň | 75 | 191 | 3 | S:2/135, A:1/56, B:0/0 |
29 | Metelka Tomáš | SKI Jilemnice | 72 | 190 | 6 | S:1/54, A:1/38, B:4/98 |
30 | Pešava Jan | Dukla Praha | 72 | 180 | 2 | S:2/180, A:0/0, B:0/0 |
31 | Wipler Martin | BK HOPE Moldava | 66 | 171 | 2 | S:2/171, A:0/0, B:0/0 |
31 | Fux Stanislav | TJ Loko Beroun | 58 | 171 | 3 | S:1/81, A:1/60, B:1/30 |
33 | Skalský Roman | SSC Mariánské Lázně | 75 | 164 | 4 | S:2/75, A:1/60, B:1/29 |
34 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 155 | 11 | S:4/81, A:4/50, B:2/24 |
35 | Biolek Martin | TIS Vilhelm Frýdek Místek | 73 | 151 | 3 | S:2/99, A:1/52, B:0/0 |
36 | Sladký Roman | VŠ Plzeň | 145 | 10 | S:3/57, A:4/58, B:3/30 | |
37 | Pinkava Luděk | SK Nové Město nad Metují | 66 | 136 | 6 | S:3/81, A:1/24, B:2/31 |
38 | Jelínek Jiří | TŽ Třinec | 63 | 132 | 2 | S:1/78, A:1/54, B:0/0 |
38 | Podstata Martin | Maratonstav Úpice | 75 | 132 | 4 | S:0/0, A:3/108, B:1/24 |
40 | Krejcar Daniel | Maratonstav Úpice | 75 | 131 | 6 | S:2/36, A:2/52, B:2/43 |
41 | Lisý Karel | SKP Most | 62 | 130 | 3 | S:0/0, A:2/104, B:1/26 |
42 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 128 | 4 | S:1/45, A:1/30, B:2/53 |
43 | Jánošík Rudolf | RC Vlašim | 71 | 118 | 4 | S:1/0, A:3/118, B:0/0 |
44 | Beránek Václav | Ikoma Lázně Bělohrad | 73 | 117 | 3 | S:1/57, A:1/32, B:1/28 |
45 | Gombita Josef | Auto Mazda L.K.R. Most | 58 | 114 | 4 | S:2/78, A:1/20, B:1/16 |
46 | Tončík Petr | MULTIP Nový Jičín | 71 | 113 | 4 | S:2/39, A:2/74, B:0/0 |
47 | Velička Zdeněk | Helia Rožnov | 62 | 109 | 2 | S:1/51, A:1/58, B:0/0 |
48 | Potůček Pavel | ČS Triatlon Team | 72 | 103 | 2 | S:1/63, A:1/40, B:0/0 |
49 | Cupák Martin | Slovan Liberec | 71 | 100 | 3 | S:2/78, A:1/22, B:0/0 |
50 | Pavlica Oldřich | Čeladná | 60 | 95 | 2 | S:1/51, A:1/44, B:0/0 |
51 | Vévoda Ivan | SK Švábenice | 60 | 91 | 3 | S:1/15, A:2/76, B:0/0 |
52 | Peška Tomáš | Maraton Hostinné | 74 | 90 | 2 | S:2/90, A:0/0, B:0/0 |
52 | Stránský Dušan | Loko OB Pardubice | 74 | 90 | 2 | S:2/90, A:0/0, B:0/0 |
54 | Toman Jiří | Sokol Žamberk | 61 | 88 | 3 | S:2/48, A:1/40, B:0/0 |
55 | Stanka Petr | LIAZ Jablonec | 69 | 87 | 1 | S:1/87, A:0/0, B:0/0 |
56 | Krajč Milan | Liaz Jablonec | 64 | 85 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/25 |
56 | Němec Kamil | ÚLEHLA Pravonín | 75 | 85 | 2 | S:1/33, A:1/52, B:0/0 |
58 | Soukup Radomír | AC Poldi Kladno | 68 | 84 | 1 | S:1/84, A:0/0, B:0/0 |
58 | Sláma Miroslav | AC Poldi Kladno | 72 | 84 | 3 | S:2/60, A:1/24, B:0/0 |
58 | Jirásek Aleš | Lokomotiva Pardubice | 76 | 84 | 2 | S:2/84, A:0/0, B:0/0 |
61 | Lysý Karel | SKP Most | 62 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
62 | Kratochvíl Miloš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 75 | 80 | 2 | S:0/0, A:1/52, B:1/28 |
63 | Šesták Radim | Beroun | 71 | 78 | 1 | S:1/78, A:0/0, B:0/0 |
63 | Bláha Jan | SŠ Sokol České Budějovice | 71 | 78 | 1 | S:1/78, A:0/0, B:0/0 |
65 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/50, B:1/25 |
65 | Stejskal Josef | Jiskra Ústí nad Orlicí | 66 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/27 |
65 | Vašek Vladimír | CHS Chotěboř | 69 | 75 | 1 | S:1/75, A:0/0, B:0/0 |
68 | Tlustý Jan | AC Poldi Kladno | 74 | 73 | 3 | S:1/0, A:1/52, B:1/21 |
69 | Gaisl Luboš | Jablonec nad Nisou | 85 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
69 | Dryák Luboš | Spolana Neratovice | 76 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
69 | Dedek Aleš | SK Přerov | 75 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
72 | Maceček Vladimír | GU-ZU | 69 | 1 | S:1/69, A:0/0, B:0/0 | |
72 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 64 | 69 | 2 | S:2/69, A:0/0, B:0/0 |
74 | Rautenkranc Miroslav | S.K. Vysoké Mýto | 64 | 68 | 3 | S:1/21, A:0/0, B:2/47 |
75 | Ulich Petr | ČS Triatlon Team | 68 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/42, B:1/24 |
75 | Rančák Jan | AK MILO Olomouc | 67 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Žižka Robert | Country Life Praha | 61 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
78 | Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 65 | 65 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/20 |
78 | Vejnar Josef | Ski Jilemnice | 57 | 65 | 4 | S:2/45, A:1/6, B:1/14 |
80 | Havelka Petr | Dukla Praha | 72 | 64 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/22 |
81 | Juna Jaroslav | AC Slovan Liberec | 61 | 63 | 1 | S:1/63, A:0/0, B:0/0 |
81 | Vičan Lubomír | OB Bruntál | 65 | 63 | 1 | S:1/63, A:0/0, B:0/0 |
83 | Houžvička Ivan | TTC Český Brod | 68 | 61 | 5 | S:2/39, A:2/14, B:1/8 |
84 | Ouřecký Miloš | Loko OB Pardubice | 67 | 59 | 3 | S:1/0, A:1/36, B:1/23 |
84 | Barbořák Bohuš | Lokomotiva Olomouc | 59 | 59 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/17 |
86 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 58 | 1 | S:0/0, A:1/58, B:0/0 |
86 | Kučera Radek | Slavoj Pacov | 67 | 58 | 1 | S:0/0, A:1/58, B:0/0 |
86 | Cejzlar Roman | Maratonstav Úpice | 71 | 58 | 3 | S:1/15, A:0/0, B:2/43 |
89 | Vinš Pavel | AC Poldi Kladno | 69 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
89 | Prokop Petr | AC Havířov | 72 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
89 | Walek Bronislav | Hrádek | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 | |
89 | Klesnil Ivo | AC Poldi Kladno | 65 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
93 | Grabmueller Ivo | Leader Fox Prachatice | 62 | 56 | 1 | S:0/0, A:1/56, B:0/0 |
93 | Olšjak Ladislav | FBI České Budějovice | 59 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/24 |
95 | Novák Karel | ORELSKÁ JEDNOTA Byst | 62 | 55 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/21 |
96 | Kňáva Martin | VIT Olomouc | 70 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
96 | Frelich Pavel | Sokol České Budějovice | 71 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
96 | Jadrníček Petr | Lokomotiva Ostrava | 57 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
99 | Březina Ladislav | TiS Vilhelm Frýdek Místek | 61 | 53 | 2 | S:1/3, A:1/50, B:0/0 |
99 | Čechal Milan | ČTBK Česká Třebová | 59 | 53 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/21 |
101 | Polák Martin | SK Hronov | 71 | 52 | 5 | S:1/0, A:1/10, B:3/42 |
101 | Karlík Michal | TJ Lokomotiva Trutnov | 64 | 52 | 3 | S:1/3, A:1/28, B:1/21 |
103 | Keprt Josef | VTŽ Chomutov | 57 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
104 | Geryk Jaromír | Ostrava | 71 | 50 | 1 | S:0/0, A:1/50, B:0/0 |
104 | Veselý Petr | AK Kroměříž | 67 | 50 | 1 | S:0/0, A:1/50, B:0/0 |
106 | Laštovka František | AC Český Krumlov | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
106 | Kadlec Petr | Sigma Hodonín | 65 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
106 | Kalandra Stanislav | Svitavy | 60 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
106 | Macíček Miroslav | TATRA Kopřivnice | 61 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
110 | Hošek Václav | Sport Pouzar České Budějovice | 57 | 46 | 1 | S:0/0, A:1/46, B:0/0 |
110 | Beran Ondřej | Dukla Praha | 75 | 46 | 1 | S:0/0, A:1/46, B:0/0 |
110 | Rončák Jan | Olomouc | 67 | 46 | 1 | S:0/0, A:1/46, B:0/0 |
113 | Šíp Luděk | ASC Rozsochy | 76 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
113 | Tkáč Petr | ALL COMPUTER Ostrava | 64 | 45 | 4 | S:2/3, A:2/42, B:0/0 |
115 | Šimko Vincent | MK Kopřivnice | 64 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
115 | Kunrt Jaroslav | SK Týniště nad Orlicí | 75 | 44 | 4 | S:1/0, A:1/30, B:2/14 |
115 | Jesenský Jan | AC Slavoj Český Krumlov | 66 | 44 | 2 | S:1/0, A:1/44, B:0/0 |
118 | Filingr Čeněk | Remontas Kadaň | 61 | 42 | 1 | S:0/0, A:1/42, B:0/0 |
118 | Kucka Jiří | AK Milo Olomouc | 72 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Votýpka Rostislav | Podhoran Černíkov | 64 | 42 | 1 | S:0/0, A:1/42, B:0/0 |
118 | Poledna P. | neregistrován | 72 | 42 | 1 | S:0/0, A:1/42, B:0/0 |
118 | Karas Karel | CHZ Litvínov | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Marhan Milan | HO Banka Praha | 68 | 42 | 2 | S:2/42, A:0/0, B:0/0 |
118 | Buzinis Petr | Všechovice | 69 | 42 | 1 | S:0/0, A:1/42, B:0/0 |
126 | Bolehovský Pavel | Loko Trutnov | 71 | 41 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/9 |
127 | Drahoňovský Aleš | AC Turnov | 72 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
127 | Veber Tomáš | Slavoj Plzeň | 74 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
127 | Boháč Lukáš | Frenštát pod Radhoštěm | 75 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
130 | Rýdl Jan | KB Hodslavice | 68 | 39 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/19 |
130 | Sudický Josef | Lokomotiva Břeclav | 63 | 39 | 3 | S:2/15, A:1/24, B:0/0 |
130 | Novotný Bronislav | AK Kroměříž | 70 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
133 | Zikmund Zdeněk | SC Jičín | 67 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
134 | Fait Karel | ZAS Folmava | 75 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
134 | Chládek František | Valašské Meziříčí | 58 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
134 | Holub Petr | SK Vella Mazda Trutnov | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
134 | Jašarov Zdeněk | SKP České Budějovice | 57 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
134 | Tomečka Libor | SK HRanice | 62 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
134 | Dostál Zbyněk | SSC Mariánské Lázně | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
140 | Šrachta V. | Cyklo Cvikov | 60 | 35 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/35 |
141 | Kalina Jan | Spartak Vlašim | 75 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
141 | Ryška Vít | Trojanovice | 75 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
141 | Šesták Bohuslav | AKVA Kaplice | 72 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
144 | Klos Václav | MK Kladno | 60 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Hlavinka Pavel | TJ Loukov | 69 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
146 | Machalický Milan | AK MILO Olomouc | 61 | 30 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/30 |
146 | Cílek Miroslav | Tábor | 65 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
146 | Tittelbach Karel | BS Most | 64 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
146 | Krůse Rederic | Poděbrady | 64 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
146 | Novák Jiří | Sokol Nová Paka | 75 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
146 | Holiš Martin | Nolex Titan Frenštát | 74 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
146 | Melčák Tomáš | Kotouč Štramberk | 75 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
153 | Hronek Dušan | AK MILO Olomouc | 71 | 29 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/29 |
153 | Jančík Bořek | Jiskra Hořice | 64 | 29 | 3 | S:1/0, A:0/0, B:2/29 |
153 | Hrbek Tomáš | HT Sport Hradec Králové | 68 | 29 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/29 |
153 | Fajfr František | Lukavice | 72 | 29 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/29 |
153 | Vaněk P. | RT Praha | 61 | 29 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/29 |
158 | Chaňo Pert | Loukov | 69 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
158 | Komárek Jindřich | Spartak Sezimovo Ústí | 72 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
158 | Vyšohlíd Vladimír | Domažlice | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
158 | Drážný Ladislav | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 28 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/28 |
162 | Procházka J. | ADISP Krásná Lípa | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 | |
162 | Šmíd Michal | AFK SKP Pardubice | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
162 | Bouška Miloslav | Sokol Přísnotice | 58 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
162 | Hluchník Rudolf | TODAR Dobešov | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
162 | Blažek Michal | OLYMPIE Bruntál | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
162 | Toms Jiří | Sokolov | 59 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
168 | Strouhal Tomáš | VŠB Ostrava | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/26 |
168 | Jirásek Pavel | Spartak Police nad Metují | 62 | 26 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/26 |
168 | Sladký R. | ČZU Praha | 72 | 26 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/26 |
168 | Lajtkep Petr | AC Slovan Liberec | 73 | 26 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/26 |
168 | Štěpař Petr | ABNEZ Moravská Třebová | 64 | 26 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/26 |
168 | Juráň Karel | TK Český Krumlov | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
174 | Valter Vít | SKP RENEWA Holešov | 64 | 25 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/25 |
175 | Bukáček Milan | TK Český Krumlov | 59 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
175 | Holý Ondřej | VŠB Ostrava | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
175 | Zapadlo T. | Slovan Liberec | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
175 | Pokorný Jan | TJ VOKD Poruba | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
175 | Tabach Tomáš | TiS VILHELM | 66 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
175 | Bulíček Petr | TJ Sokol Uhlířské Janovice | 60 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
175 | Bříza Václav | Borec 96 Klášterec nad Orlicí | 70 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
175 | Martinec Jindřich | Sokol Radostice | 61 | 24 | 2 | S:1/0, A:1/24, B:0/0 |
183 | Chládek M. | Horní Slvavkov | 23 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/23 | |
183 | Ropek Rudolf | Dukla Liberec | 70 | 23 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/23 |
185 | Podhajský Tomáš | LONG-TITAN Frenštát pod Radhoštěm | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
185 | Myška Jiří | SK Polička | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
185 | Sedláček Rostislav | SKI Stará Ves | 61 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
185 | Fiedler Jindřich | Tatran Prachatice | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
185 | Vacl Tomáš | DSZ Jilemnice | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
185 | Hovad František | Reform Klášterec n. O. | 70 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
191 | Opatrný Zdeněk | VŠB Ostrava | 67 | 21 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/21 |
191 | Jůna Jaroslav | AC Slovan Liberec | 61 | 21 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/21 |
193 | Vašíček Martin | SKI Radvanice | 71 | 20 | 2 | S:1/0, A:1/20, B:0/0 |
193 | Exler Pavel | Borec Žamberk | 58 | 20 | 2 | S:0/0, A:1/0, B:1/20 |
193 | Blažek Pavel | Úpice | 71 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Podroužek Dušan | AC Slovan Liberec | 74 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Bažant Jan | TJ NOWA Kosmonosy | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
199 | Krejčí Kamil | VOKD Poruba | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
199 | Klejna J. | ČZU Praha | 72 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
199 | Peterka Luděk | TJ Milovice | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
199 | Šlechta Dan | Jiskra Harrachov | 76 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
203 | Polášek Petr | Bobrovníky | 76 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
203 | Čtvrtečka Pavel | Loko Trutnov | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
203 | Scholz Tomáš | České Budějovice | 60 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
203 | Kukrál Miroslav | České Budějovice | 59 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
203 | Cvejn Josef | TRI KOHA Náchod | 63 | 18 | 3 | S:1/0, A:0/0, B:2/18 |
203 | Vanta Josef | SK Nové Město n. M. | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
203 | Eliáš Pavel | KČT Frýdlant nad Ostravicí | 67 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
203 | Juračka Emil | VSK VŠB - TU Ostrava | 76 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
211 | Sláma Jaroslav | AC Poldi Kladno | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 | |
211 | Kolář Radek | Rádio Metuje | 69 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
211 | Hejnyš Miroslav | Hobuk | 60 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
211 | Honzík Tomáš | TJ Slavia TU Liberec | 70 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
211 | Koukol Zdeněk | Náchod | 61 | 17 | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Petřek Zdeněk | Mora Moravia | 58 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
216 | Schneider D. | SKP Most | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
216 | Levý Tomáš | Rokytnice v Orlických horách | 67 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
216 | Tobola L. | VS Tábor | 72 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
220 | Nerušil Robert | Uničov | 62 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
220 | Sokolář Zdeněk | Ekonom Praha OB | 72 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
220 | Chmelík Josef | SK Polička | 73 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
223 | Rohleder Jiří | ZK SIGMIA Olomouc | 57 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
223 | Zeman Zdeněk | LAVEL Kelč | 68 | 14 | 2 | S:1/0, A:1/14, B:0/0 |
223 | Stejskal Pavel | Lichkov | 75 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
223 | Urbanec D. | AC Slovan Liberec | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
223 | Tomka Martin | TT Kaplice | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
223 | Malý Jan | Ikoma Lázně Bělohrad | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
229 | Šnejdar Dušan | Mazda L.K.R. Most | 70 | 13 | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/13 |
229 | Barac Tomáš | AC Slovan Liberec | 73 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
229 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
229 | Plašil Milan | Jičín | 59 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
233 | Šnajdar Dušan | SKP Most | 70 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
233 | Štěpán Libor | Moravský Krumlov | 69 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
233 | Šidlík Luděk | Špindlerův Mlýn | 59 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
233 | Pomikálek Josef | TJ Jičín | 75 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
233 | Veverka Petr | AC RENTEA Čejkovice | 64 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
233 | Stříž Roman | Frýdlant nad Ostravicí | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
233 | Kresl Ladislav | AC Český Krumlov | 72 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
233 | Jahoda R. | Mar. Jabl. | 58 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
241 | Pivrnec Petr | BC Sport Lomnice nad Popelkou | 66 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
241 | Bíško Jiří | IVASO Jičín | 64 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
243 | Beran Jaromír | Bezděkov | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
243 | Havíř Josef | Chýnice | 67 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
243 | Pavelek Jakub | Frýdlant nad Ostravicí | 75 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
243 | Suchodol Josef | Borec Žamberk | 67 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
243 | Jánoška Pavel | Triatlon Český Krumlov | 59 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
243 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 62 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
249 | Šilhán Martin | Jilemnice | 66 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
249 | Žďárský Aleš | SK Nové Město n. M. | 61 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
249 | Dunka Štěpán | SAC Špindlerův Mlýn | 72 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
249 | Křivda Ivan | KOB Choceň | 67 | 9 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/9 |
249 | Landa František | Slovan Liberec | 74 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
249 | Kopáček Miroslav | BK Chrudim | 60 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
255 | Voda Jan | Mazda L.K.R. Most | 59 | 8 | 3 | S:1/0, A:1/0, B:1/8 |
255 | Jandejsek Zdeněk | Studené | 61 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
255 | Vašíček Roman | SKI Radvanice | 74 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
255 | Pinkava Luboš | SK Nové Město nad Metují | 66 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
255 | Jaksch Petr | Lumen České Budějovice | 57 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
260 | Hochman Filip | Microrisc Jičín | 73 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
260 | Horáček R. | Lokomotiva Liberec | 66 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
260 | Pohl Jan | Spartak Police nad Metují | 76 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
263 | Antoš Jakub | YPELANT Úštěk | 64 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
263 | Knytl Roman | Sokol Janov | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 | |
263 | Polák L. | AQUA Liberec | 74 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
263 | Šesták Karel | Zdobnice | 71 | 6 | 2 | S:1/0, A:0/0, B:1/6 |
263 | Zelenka Petr | TJ Roprachtice | 68 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
263 | Trnovský Miroslav | HOBUK | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 | |
263 | Nejezchleba Josef | TJ Slezan Frýdek-Místek | 57 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
270 | Šerm Jiří | Nová Paka | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 | |
270 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 87 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
272 | Olbrich Martin | Reform Klášterec n. O. | 71 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
272 | Zajíček Pavel | Č. Budějovice | 60 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
272 | Lukeš Zdeněk | Sokol Smíchov | 74 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
272 | Diviš Zdeněk | KB Jaroměř | 64 | 4 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/4 |
272 | Strouhal Zdeněk | KRB Koberovy | 59 | 4 | 2 | S:1/0, A:1/4, B:0/0 |
277 | Langr Petr | Ještěd Liberec | 70 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
277 | Pavlica Petr | Praha | 63 | 3 | 2 | S:1/3, A:1/0, B:0/0 |
277 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
277 | Müller Martin | MGM Praha | 68 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
277 | Mollinger Luděk | Start Náchod OB | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
277 | Bahník Miroslav | Ložiska Police nad Metují | 66 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
283 | Jirčík Miroslav | Reform Klášterec n. O. | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
283 | Krátký Josef | Liga 100 Hradec Králové | 65 | 2 | 6 | S:2/0, A:2/0, B:2/2 |
283 | Horčičko Karel | Konecchlumí | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 | |
283 | Turek Z. | L 2000 Písek | 59 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
287 | Virt M. | Slovan AC Liberec | 58 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
287 | Pirk Tomáš | PFUK Praha | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
289 | Bartoš Jiří | Teplice nad Bečvou | 74 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Mičkal Zdeněk | Rožnov pod Radhoštěm | 66 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Morávek J. | xxx | 62 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Blinka Aleš | Dolní Bečva | 76 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Kulovaný Michal | Suchdol n. O. | 73 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Tomíček Josef | Penzion 98 Paseky | 59 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Matěják Josef | MK Hlinsko | 67 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Bříza Daniel | Borec 96 Žamberk | 73 | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 |
289 | Hlaváč Miroslav | Sokol Žamberk | 58 | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 |
289 | Urbánek Lubomír | Lesy Choceň | 75 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Frank Petr | HO Banka Praha | 70 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Budík Radek | Elektrárna Kadaň | 72 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Čihák J. | Maratonstav Úpice | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 | |
289 | Trojan Pavel | Aqua Liberec | 74 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Stodůlka Svatopluk | Rožnov pod Radhoštěm | 66 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Martinák Zdeněk | TJ Slezan Frýdek-Místek | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 | |
289 | Petržela Pavel | Mladé Buky | 63 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Juřička Miroslav | Biatlon Karviná | 76 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Přibyla Libor | Liga 100 Frýdek Místek | 66 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Hlavica Karel | Valašské Meziříčí | 73 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Hasal Václav | Starý Jičín | 75 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Salvet Martin | neregistrován | 75 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Dvořák Martin | neregistrován | 76 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Řezníček Martin | Maratonstav Úpice | 78 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Korhel Martin | Vrchlabí | 70 | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 |
289 | Cogan Rudolf | TJ Sokol Nová Paka | 71 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Nývlt Milan | SKI Radvanice | 61 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Tůma Zdeněk | DBS Maraton Jablonec | 57 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Weiss Michal | AC Praha | 59 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Kotek Miroslav | TJ Vagónka Studénka | 60 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Vojkůvka Jan | BK Opava | 68 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Šubr Petr | Ikoma Lázně Bělohrad | 65 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Hrdina Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 75 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Valenta Ondřej | Krkonoše Vrchlabí | 73 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Lexa Lubomír | Nolex Titan Frenštát | 67 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Voda Milan | Mazda L.K.R. Most | 63 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Vejnar Jiří | TJ Benešov | 67 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | John Martin | Mlázovice | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 | |
289 | Mach Jiří | Mlázovice | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 | |
289 | Mercl Jiří | Microrisc Jičín | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 | |
289 | Šulc Vladimír | Microrisc Jičín | 69 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Střelka Hynek | Microrisc Jičín | 68 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Hanák Jiří | Valašské Meziříčí | 71 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | --- | 1 | S:0/0, A:1/0, B:0/0 |
289 | Vraj Lubomír | Rajnochovice | 73 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Rosenberg Jaroslav | Nová Paka | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 | |
289 | Machala Petr | SC NOLEX TITAN Frenštát pod Radhoštěm | 76 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Vojkůvka Zdeněk | BK Opava | 61 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Rambousek L. | Lokomotiva Nymburk | 58 | --- | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/0 |
289 | Hloušek Petr | AC Poldi Kladno | 75 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Tobola Luděk | Dukla Praha | 72 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Mikel Pavel | SK Chvojkovice Brod | 74 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Teichman Jiří | SK Chvojkovice - Brod | 65 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Troják Jaromír | GU-ZU | 76 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Zgabaj Miroslav | Vsetín | 73 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Both Petr | Valašské Meziříčí | 70 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
289 | Pšenica Pavel | Zubří | 67 | --- | 1 | S:1/0, A:0/0, B:0/0 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.