Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

20.7.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 20.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3123

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šrůtek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Bogdał Paweł769
Palko Aleš719

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ990Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:40:2640
2MJ2391Dobšíček PavelJablonné nad Orlicí8000:44:1738
3MJ3692Zezulka PetrPrecioza Králíky8100:46:2836
4MJ4893Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:48:1534
5MJ6394Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:50:5132
6MJ7095Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:52:0730
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:38:1060
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:38:3758
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:0456
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:39:2654
5MA56Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:39:3952
6MA67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0050
7MA78Stejskal JosefSportdres Ústí nad Orlicí6600:40:0348
8MA169Siemaszko ZbigniewWBK Wroclaw5800:42:02-
9MA1810Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:42:3646
10MA2011Wiacek MarekWBK Wroclaw6200:43:26-
11MA2212Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:43:5344
12MA2413Václ TomášDSZ Jilemnice6400:44:3442
13MA2614Toman JiříSokol Žamberk6100:44:5540
14MA2715Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:45:0538
15MA2916Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:45:4536
16MA3017Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:5134
17MA3118Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:0632
18MA3219Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:46:1030
19MA3320Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:46:1228
20MA3421Mrva PavelZERO6000:46:1526
21MA3822Bříza VáclavBorec 96 Klášterec nad Orlicí7000:46:4524
22MA4023Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:47:2322
23MA4324Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:4620
24MA4925Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:2018
25MA5126Levý TomášRokytnice v Orlických horách6700:48:3816
26MA5227Stejskal PavelLichkov7500:48:4714
27MA5328Sladký RomanVSŽ Praha7200:48:4812
28MA5829Suchodol JosefBorec Žamberk6700:50:0110
29MA6230Jandejsek ZdeněkStudené6100:50:488
30MA6531Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:50:576
31MA6732Olbrich MartinReform Klášterec n. O.7100:51:234
32MA6933Jirčík MiroslavReform Klášterec n. O.7600:51:542
33MA7834Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:55:560
34MA8235Hlaváč MiroslavSokol Žamberk5800:57:220
35MA8836Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:01:060
36MA9237Exler PavelBorec Žamberk5801:05:050
37MA9338Bříza DanielBorec 96 Žamberk7301:08:220
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB839Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:1540
2MB1040Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:3938
3MB1141Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:5136
4MB1242Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:5534
5MB1443Havlík JiříČalounictví Bořitov5300:41:4232
6MB1544Krsek MiroslavLuková4900:41:5130
7MB1745Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0728
8MB1946Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:43:0926
9MB2147Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:4224
10MB2548Krsek JaroslavLuková5100:44:5022
11MB2849Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:3720
12MB4150Pučan BřetislavCihelna Kinský4700:47:2618
13MB4251Hejl JanAC Šumperk5300:47:3816
14MB4552Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:5414
15MB4653Kalous JaroslavBorec 96 Žamberk5500:48:1012
16MB4754Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:48:1310
17MB5055Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:48:318
18MB5456Kaván IvanSněžka Trutnov5000:49:106
19MB5557Koblížek JindřichSK Žamberk4800:49:154
20MB5758Leicht JiříTěchonín4900:49:522
21MB6659Tajbr JaroslavBorec Žamberk5000:51:060
22MB6860Krejsa VáclavBering Praha5200:51:400
23MB7261Tučný JanPardubice4700:52:440
24MB7562Krejčí MilanPardubice5300:54:110
25MB7763Zajíc JanKRB Chrudim5300:55:410
26MB8064Puchacz AndrzejWKB Wroclaw5600:57:02-
27MB8665Strnad MiroslavBorec 96 Žamberk5200:58:560
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1366Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:41:0920
2MC3767Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:3718
3MC3968Vodička JanMK Radslavice4500:47:0116
4MC5669Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3014
5MC5970Marek FrantišekASPRO Náchod4100:50:0312
6MC6471Herbst ManfredJeseník4100:50:5210
7MC7472Bielčik JindřichLichkov4000:53:548
8MC7673Majchrzycki AndrzejWKB Wroclaw4600:54:37-
9MC7974Pochobradský PavelZelenina Jindřichův Hradec4600:56:356
10MC8375Straka JosefŠumperk3900:57:294
11MC8476Kalousek JanKČT Žamberk4100:57:462
12MC8577Strnad JosefSokol Žamberk4400:58:120
13MC9578Pleticha FrantišekSparta Praha4201:33:120
Muži D 60 let a starší (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7379Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:3420
2MD8980Malicki JanWKB Wroclaw2901:01:09-
3MD9081Merta JaroslavJeseník3501:02:2518
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8196Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:57:1312
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3582Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:2220
2ZA4483Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:5018
3ZA6084Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:1616
4ZA6185Klampflová EvaVrchlabí6400:50:4714
5ZA9186Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:03:3710
6ZA9387MichalovičováBorec Žamberk7401:08:228
Ženy B 35 let a starší (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7088Vacková HanaSK Hronov5600:52:0720
2ZB8789Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:59:5818
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:38:1060
2MA23Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:38:3758
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:39:0456
4MA45Vaněk PetrRT Praha6100:39:2654
5MA56Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:39:3952
6MA67Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0050
7MA78Stejskal JosefSportdres Ústí nad Orlicí6600:40:0348
1MB839Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:1540
1MJ990Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:40:2640
2MB1040Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:3938
3MB1141Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:40:5136
4MB1242Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:40:5534
1MC1366Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:41:0920
5MB1443Havlík JiříČalounictví Bořitov5300:41:4232
6MB1544Krsek MiroslavLuková4900:41:5130
8MA169Siemaszko ZbigniewWBK Wroclaw5800:42:02-
7MB1745Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0728
9MA1810Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:42:3646
8MB1946Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:43:0926
10MA2011Wiacek MarekWBK Wroclaw6200:43:26-
9MB2147Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:43:4224
11MA2212Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:43:5344
2MJ2391Dobšíček PavelJablonné nad Orlicí8000:44:1738
12MA2413Václ TomášDSZ Jilemnice6400:44:3442
10MB2548Krsek JaroslavLuková5100:44:5022
13MA2614Toman JiříSokol Žamberk6100:44:5540
14MA2715Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:45:0538
11MB2849Červ MiloslavAtletika Polička5000:45:3720
15MA2916Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:45:4536
16MA3017Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:5134
17MA3118Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:0632
18MA3219Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:46:1030
19MA3320Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:46:1228
20MA3421Mrva PavelZERO6000:46:1526
1ZA3582Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:2220
3MJ3692Zezulka PetrPrecioza Králíky8100:46:2836
2MC3767Veyr KarelSokol Doudleby4200:46:3718
21MA3822Bříza VáclavBorec 96 Klášterec nad Orlicí7000:46:4524
3MC3968Vodička JanMK Radslavice4500:47:0116
22MA4023Hovad FrantišekReform Klášterec n. O.7000:47:2322
12MB4150Pučan BřetislavCihelna Kinský4700:47:2618
13MB4251Hejl JanAC Šumperk5300:47:3816
23MA4324Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:47:4620
2ZA4483Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:5018
14MB4552Švec MiroslavSokol Potštejn5200:47:5414
15MB4653Kalous JaroslavBorec 96 Žamberk5500:48:1012
16MB4754Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:48:1310
4MJ4893Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:48:1534
24MA4925Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:2018
17MB5055Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:48:318
25MA5126Levý TomášRokytnice v Orlických horách6700:48:3816
26MA5227Stejskal PavelLichkov7500:48:4714
27MA5328Sladký RomanVSŽ Praha7200:48:4812
18MB5456Kaván IvanSněžka Trutnov5000:49:106
19MB5557Koblížek JindřichSK Žamberk4800:49:154
4MC5669Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3014
20MB5758Leicht JiříTěchonín4900:49:522
28MA5829Suchodol JosefBorec Žamberk6700:50:0110
5MC5970Marek FrantišekASPRO Náchod4100:50:0312
3ZA6084Antošová IrenaLOKO Česká Třebová6700:50:1616
4ZA6185Klampflová EvaVrchlabí6400:50:4714
29MA6230Jandejsek ZdeněkStudené6100:50:488
5MJ6394Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:50:5132
6MC6471Herbst ManfredJeseník4100:50:5210
30MA6531Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:50:576
21MB6659Tajbr JaroslavBorec Žamberk5000:51:060
31MA6732Olbrich MartinReform Klášterec n. O.7100:51:234
22MB6860Krejsa VáclavBering Praha5200:51:400
32MA6933Jirčík MiroslavReform Klášterec n. O.7600:51:542
1ZB7088Vacková HanaSK Hronov5600:52:0720
6MJ7095Hovad JaroslavReform Klášterec n. O.7700:52:0730
23MB7261Tučný JanPardubice4700:52:440
1MD7379Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:53:3420
7MC7472Bielčik JindřichLichkov4000:53:548
24MB7562Krejčí MilanPardubice5300:54:110
8MC7673Majchrzycki AndrzejWKB Wroclaw4600:54:37-
25MB7763Zajíc JanKRB Chrudim5300:55:410
33MA7834Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:55:560
9MC7974Pochobradský PavelZelenina Jindřichův Hradec4600:56:356
26MB8064Puchacz AndrzejWKB Wroclaw5600:57:02-
1ŽJ8196Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad8100:57:1312
34MA8235Hlaváč MiroslavSokol Žamberk5800:57:220
10MC8375Straka JosefŠumperk3900:57:294
11MC8476Kalousek JanKČT Žamberk4100:57:462
12MC8577Strnad JosefSokol Žamberk4400:58:120
27MB8665Strnad MiroslavBorec 96 Žamberk5200:58:560
2ZB8789Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad5700:59:5818
35MA8836Novotný PřemyslSKI Pastviny5901:01:060
2MD8980Malicki JanWKB Wroclaw2901:01:09-
3MD9081Merta JaroslavJeseník3501:02:2518
5ZA9186Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:03:3710
36MA9237Exler PavelBorec Žamberk5801:05:050
6ZA9387MichalovičováBorec Žamberk7401:08:228
37MA9338Bříza DanielBorec 96 Žamberk7301:08:220
13MC9578Pleticha FrantišekSparta Praha4201:33:120

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód