Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velké Svatoňovice - Žaltman

8.6.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velké Svatoňovice - Žaltman
  • datum konání: 8.6.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.5.1995Velké Svatoňovice - Žaltman90

Statistika závodu Velké Svatoňovice - Žaltman

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 90

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brokeš Martin712
Hejnyš Miroslav602
Šklíba Karel502
Rücker Pavel762
Šrutek Stanislav582
Brunclík Ivo582
Rücker Lukáš782
Řezníček Martin782
Javůrek Jiří482
Poduška Josef622
Metelka Tomáš722
Podstata Martin752
Krejcar Daniel752
Klampflová Eva642
Svatoš Otakar342
Bureš Jindřich532
Vítek Miroslav722
Kavan Ivan502
Pechek František532
Lanta Jiří442
Vacková Hana562
Balcar Luboš582
Marek František412
Metelka Josef442
Javůrek Petr772
Mach Václav552
Vacl Tomáš642
Peterka Tomáš842
Přibyl František802
Novotná Eva482
Miles Petr372
Vojáček Pavel512
Nešpor Jiří542

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ72Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:3420
2MJ143Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:32:1519
3MJ194Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:33:2118
4MJ305Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:35:4617
5MJ426Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:39:0116
6MJ457Rücker LukášSK Hronov7800:39:3415
7MJ498Šretr RadekTrutnov8200:40:5914
8MJ579Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:53:4313
Muži A (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:0630
2MA211Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:28:2629
3MA312Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:3928
4MA413Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:0427
5MA614Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:30:2826
6MA815Rücker PavelSK Hronov7600:30:3725
7MA916Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:30:5224
8MA1017Metelka TomášSKI Jilemnice7200:30:5923
9MA1718Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:32:4822
10MA2019Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:2721
11MA2120Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:33:3120
12MA2421Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:4519
13MA2522Balcar LubošSK Police nad Metují5800:34:5918
14MA2923Hejnyš MiroslavHobuk6000:35:4317
15MA3524Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:4816
16MA3625Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:1615
17MA3926Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0514
Muži B (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB527Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:2020
2MB1128Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:1019
3MB1229Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:2418
4MB1330Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4517
5MB1531Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:32:2516
6MB1632Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:32:3915
7MB2233Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:3914
8MB2334Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:34:1413
9MB2735Kubr VáclavHradec Králové5500:35:2612
10MB3436Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:36:3411
11MB3737Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:37:1910
12MB5138Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:449
13MB5439Tylš JaroslavBaník Rtyně v Podkrkonoší5300:45:228
Muži C (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1840Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:1210
2MC2641Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:139
3MC3142Metelka JosefSokol Studnice4400:36:088
4MC3243Marek FrantišekASPRO Náchod4100:36:177
5MC4144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:136
6MC4845Miles PetrHostinné3700:40:125
7MC5246Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:42:054
8MC5547Domanský IvoLokomotiva Beroun3800:53:263
Muži D (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4348Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:39:2210
2MD4649Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:389
Ženy A (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2850Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:35:2810
2ZA3351Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:36:219
3ZA3852Klampflová EvaVrchlabí6400:37:518
4ZA4053Navrátilová LucieTrutnov8000:38:117
5ZA4754Mollingerová LenkaSKI Kasper Trutnov7900:39:596
6ZA5355Uličná DagmarHradec Králové6300:42:415
7ZA5556Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:264
Ženy B (trať 7,5 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4357Novotná EvaLetohrad4800:39:2210
2ZB5058Vacková HanaSK Hronov5600:41:389
Trať 7,5 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:28:0630
2MA211Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:28:2629
3MA312Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:28:3928
4MA413Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:30:0427
1MB527Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:30:2020
5MA614Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:30:2826
1MJ72Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:30:3420
6MA815Rücker PavelSK Hronov7600:30:3725
7MA916Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:30:5224
8MA1017Metelka TomášSKI Jilemnice7200:30:5923
2MB1128Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:31:1019
3MB1229Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:2418
4MB1330Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:4517
2MJ143Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:32:1519
5MB1531Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:32:2516
6MB1632Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:32:3915
9MA1718Vacl TomášDSZ Jilemnice6400:32:4822
1MC1840Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:1210
3MJ194Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:33:2118
10MA2019Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:33:2721
11MA2120Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:33:3120
7MB2233Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:3914
8MB2334Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:34:1413
12MA2421Mrva PavelČeská Kamenice6000:34:4519
13MA2522Balcar LubošSK Police nad Metují5800:34:5918
2MC2641Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:139
9MB2735Kubr VáclavHradec Králové5500:35:2612
1ZA2850Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:35:2810
14MA2923Hejnyš MiroslavHobuk6000:35:4317
4MJ305Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:35:4617
3MC3142Metelka JosefSokol Studnice4400:36:088
4MC3243Marek FrantišekASPRO Náchod4100:36:177
2ZA3351Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:36:219
10MB3436Kavan IvanSKI Klub Sněžka Trutnov5000:36:3411
15MA3524Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:4816
16MA3625Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:37:1615
11MB3737Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:37:1910
3ZA3852Klampflová EvaVrchlabí6400:37:518
17MA3926Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0514
4ZA4053Navrátilová LucieTrutnov8000:38:117
5MC4144Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:136
5MJ426Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:39:0116
1MD4348Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:39:2210
1ZB4357Novotná EvaLetohrad4800:39:2210
6MJ457Rücker LukášSK Hronov7800:39:3415
2MD4649Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:39:389
5ZA4754Mollingerová LenkaSKI Kasper Trutnov7900:39:596
6MC4845Miles PetrHostinné3700:40:125
7MJ498Šretr RadekTrutnov8200:40:5914
2ZB5058Vacková HanaSK Hronov5600:41:389
12MB5138Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:449
7MC5246Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:42:054
6ZA5355Uličná DagmarHradec Králové6300:42:415
13MB5439Tylš JaroslavBaník Rtyně v Podkrkonoší5300:45:228
7ZA5556Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:264
8MC5547Domanský IvoLokomotiva Beroun3800:53:263
8MJ579Peterka TomášMaratonstav Úpice8400:53:4313

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód