Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hvězda - Praděd - MČR veteránů

22.9.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Hvězda - Praděd - MČR veteránů
  • datum konání: 22.9.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89

Statistika závodu Hvězda - Praděd - MČR veteránů

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1875

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5913
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4612
Vodička Jan4511
Pechek František5310
Stuchlík Karel3710
Šimůnek Jan8210
Stránský Aleš608
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Urbiš Vilém548
Merta Jaroslav358
Stuchlík Karel618
Talaš Jaromír548
Strouhal Tomáš748
Novotný Viktor828
Krupička Miroslav538
Němeček Radim817
Tempír František497
Stržínek Karel647
Mazač Jaroslav687
Horák Ondřej757
Keprtová Miloslava487
Živělová Vladimíra617
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Vraštilová Miloslava567
Kňáva Martin707
Fritscher Adam757
Večeřa Roman806
Sadílek Václav506
Holub Pavel736
Dobrý Jaroslav396
Kovář Daniel806
Bronec Jaromír676
Kozák Radim806
Žák Jiří716
Rapčan Lukáš786
Dvořák Miroslav736
Kolínek František566
Dvořák Pavel826
Šír Václav486
Šíma Josef536
Krejsa Václav526
Raclavský Vlastimil556
Komárek Bedřich536
Procházka Václav455
Sekanina Svatopluk785
Kubíček František465
Lerch Vladislav485

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ151Tempír TomášSokol Štíty7700:44:0660
2MJ302Holý JakubSki klub Šumperk7800:46:2057
3MJ703Groš ŠtefanFrenštát8401:06:2454
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:38:3490
2MA25Vaněk PetrRT Praha6100:38:4487
3MA36Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:39:0484
4MA47Poduška JosefAC Kladno6200:39:0881
5MA88Šesták RadimBeroun7100:41:5078
6MA109Baláž RomanLong TITAN Frenštát p. R.6500:42:3675
7MA1110Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:42:4572
8MA1411Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:43:4369
9MA1812Rančák JanAK MILO Olomouc6700:44:1966
10MA2013Vičan LubomírOB Bruntál6500:44:4063
11MA2114Mrva PavelZero6000:44:4560
12MA2515Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:3057
13MA2716Kňáva MartinVIT Olomouc7000:45:5154
14MA3117Brokeš MartinTaxI BROKEŠ Letohrad7100:46:2451
15MA3818Kalandra StanislavSvitavy6000:49:0448
16MA4619Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:51:4245
17MA4920Barbořák BohušLokomotiva Olomouc5900:52:2142
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:1060
2MB622Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:5557
3MB723Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2354
4MB924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:1551
5MB1225Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:5148
6MB1326Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:3645
7MB1627Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:44:0842
8MB1728Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:44:1739
9MB1929Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:44:2736
10MB2230Tomanec PetrTJ Svitavy5600:45:0733
11MB2331Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:45:1330
12MB2432Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:45:2327
13MB2933Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:46:0924
14MB3234Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:3421
15MB3535Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:47:4218
16MB3936Lerch VladislavMilo Olomouc4800:49:1715
17MB4037Ryba MiloslavAVC Praha5200:49:4712
18MB4338Kaván IvanSněžka Trutnov5000:50:339
19MB4439Krejsa VáclavBering Praha5200:50:566
20MB4540Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:51:143
21MB4841Tučný JanMK Pardubice4700:52:190
22MB5042Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:230
23MB5643Komárek BedřichSK Hlubočky5300:55:570
24MB5744Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:250
25MB6045Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:080
26MB6746Kolmaš OldřichOlomouc5201:02:310
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2647Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:45:4030
2MC2848Vodička JanMK Radslavice4500:46:0127
3MC3349Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:4924
4MC3450Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:5321
5MC3751Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:3318
6MC4252Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:0315
7MC4753Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:52:1312
8MC5154Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:319
9MC5255Kousal OldřichSK Přerov3800:52:476
10MC5456Miles PetrHostinné3700:53:463
11MC5557Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:54:270
12MC5858Soviš IvanHorská služba Rýmařov4600:57:150
13MC6159Gottfried JanLiga 100 Olomouc4600:58:200
14MC6260Straka JosefŠumperk3900:58:310
15MC6361Tuček JosefMK Pardubice4400:58:570
16MC6562Herbst ManfredJeseník4101:00:400
17MC6663Domanský IvoAVC Praha3801:00:570
18MC6864Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:03:110
Muži D 60 a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4165Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:49:5530
2MD5966Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:57:3027
3MD6967Cupánek JosefSK Přerov2601:03:2124
4MD7168Merta JaroslavTJ Maratonstav Úpice3501:07:5021
Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3669Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:5430
Ženy B 35 a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5370Novotná EvaLetohrad4800:52:5230
2ZB6471Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:1027
3ZB7272Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:13:4324
4ZB7373Rychlá OlgaRýmařov5501:20:2821
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:38:3490
2MA25Vaněk PetrRT Praha6100:38:4487
3MA36Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:39:0484
4MA47Poduška JosefAC Kladno6200:39:0881
1MB521Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav5600:40:1060
2MB622Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:40:5557
3MB723Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:2354
5MA88Šesták RadimBeroun7100:41:5078
4MB924Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:1551
6MA109Baláž RomanLong TITAN Frenštát p. R.6500:42:3675
7MA1110Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:42:4572
5MB1225Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:5148
6MB1326Tempír FrantišekSokol Štíty4900:43:3645
8MA1411Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:43:4369
1MJ151Tempír TomášSokol Štíty7700:44:0660
7MB1627Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:44:0842
8MB1728Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:44:1739
9MA1812Rančák JanAK MILO Olomouc6700:44:1966
9MB1929Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:44:2736
10MA2013Vičan LubomírOB Bruntál6500:44:4063
11MA2114Mrva PavelZero6000:44:4560
10MB2230Tomanec PetrTJ Svitavy5600:45:0733
11MB2331Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:45:1330
12MB2432Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:45:2327
12MA2515Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:3057
1MC2647Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:45:4030
13MA2716Kňáva MartinVIT Olomouc7000:45:5154
2MC2848Vodička JanMK Radslavice4500:46:0127
13MB2933Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:46:0924
2MJ302Holý JakubSki klub Šumperk7800:46:2057
14MA3117Brokeš MartinTaxI BROKEŠ Letohrad7100:46:2451
14MB3234Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:46:3421
3MC3349Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:4924
4MC3450Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:5321
15MB3535Pospíšil ČeslavSON Přerov5100:47:4218
1ZA3669Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:5430
5MC3751Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:48:3318
15MA3818Kalandra StanislavSvitavy6000:49:0448
16MB3936Lerch VladislavMilo Olomouc4800:49:1715
17MB4037Ryba MiloslavAVC Praha5200:49:4712
1MD4165Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:49:5530
6MC4252Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:0315
18MB4338Kaván IvanSněžka Trutnov5000:50:339
19MB4439Krejsa VáclavBering Praha5200:50:566
20MB4540Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:51:143
16MA4619Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:51:4245
7MC4753Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:52:1312
21MB4841Tučný JanMK Pardubice4700:52:190
17MA4920Barbořák BohušLokomotiva Olomouc5900:52:2142
22MB5042Zajíc JanKRB Chrudim5300:52:230
8MC5154Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:319
9MC5255Kousal OldřichSK Přerov3800:52:476
1ZB5370Novotná EvaLetohrad4800:52:5230
10MC5456Miles PetrHostinné3700:53:463
11MC5557Zedník PetrSK Velká Bystřice4100:54:270
23MB5643Komárek BedřichSK Hlubočky5300:55:570
24MB5744Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:250
12MC5858Soviš IvanHorská služba Rýmařov4600:57:150
2MD5966Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:57:3027
25MB6045Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:58:080
13MC6159Gottfried JanLiga 100 Olomouc4600:58:200
14MC6260Straka JosefŠumperk3900:58:310
15MC6361Tuček JosefMK Pardubice4400:58:570
2ZB6471Janečková AnežkaAK Zlín4700:59:1027
16MC6562Herbst ManfredJeseník4101:00:400
17MC6663Domanský IvoAVC Praha3801:00:570
26MB6746Kolmaš OldřichOlomouc5201:02:310
18MC6864Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:03:110
3MD6967Cupánek JosefSK Přerov2601:03:2124
3MJ703Groš ŠtefanFrenštát8401:06:2454
4MD7168Merta JaroslavTJ Maratonstav Úpice3501:07:5021
3ZB7272Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:13:4324
4ZB7373Rychlá OlgaRýmařov5501:20:2821

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód