Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

21.7.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 21.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2546

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1378Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:26:5820
2MJ1979Havelka JanSKI Harrachov7900:27:1919
3MJ2080Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:27:4818
4MJ3281Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:28:5417
5MJ3482Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:29:0316
6MJ5083Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:30:3415
7MJ6284Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:31:4014
8MJ6685Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:32:0913
9MJ7086Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:32:3412
10MJ7787Beran JanSKI Police nad Metují8300:33:3511
11MJ7988Rücker LukášSK Hronov7800:33:5510
12MJ9789Samek JanBěloves7900:45:419
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:25:2730
2MA32Abrahám LuděkSK Hronov7500:25:5629
3MA43Metelka TomášSKI Jilemnice7200:26:1328
4MA54Rautenkranc MiroslavS.K. Vysoké Mýto6400:26:2827
5MA75Rücker PavelSK Hronov7600:26:3826
6MA96Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:5125
7MA107Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:26:5324
8MA158Rys JaromírSKP Renca Holešov6400:27:0723
9MA179Myška JiříSK Polička7300:27:1422
10MA2110Václ TomášDSZ Jilemnice6400:27:5421
11MA2311Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:5720
12MA2412Klampfl PavelMana Trutnov6400:27:5919
13MA2513Vanta JosefSK Nové Město n. M.6200:28:0018
14MA2814Koukol ZdeněkNáchod6100:28:1217
15MA2915Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:28:3316
16MA3116Chmelík JosefSK Polička7300:28:5015
17MA3617Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:29:0814
18MA3718Polák MartinSK Hronov7100:29:1713
19MA3819Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:29:3112
20MA3920Sladký RomanVSŽ Praha7200:29:3211
21MA4221Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:4710
22MA4622Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:30:079
23MA4723Balcar LubošPolice nad Metují5800:30:178
24MA4924Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:30:227
25MA5125Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:30:456
26MA5926Křivda IvanKOB Choceň6700:31:265
27MA6027Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:274
28MA6128Tichý PavelAC Náchod6300:31:373
29MA8329Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:34:342
30MA8430Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:34:501
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:24:5440
2MB632Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:3138
3MB833Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:26:4836
4MB1134Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:5534
5MB1235Havlík JiříČalounictví Bořitov5300:26:5632
6MB1436Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:0230
7MB1637Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:1028
8MB1838Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:27:1626
9MB2239Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:27:5524
10MB2640Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:28:0322
11MB2741Opitz JaromírHradec Králové5100:28:0920
12MB3042Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:28:4118
13MB3343Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:29:0016
14MB3544Červ MiloslavSK Polička5000:29:0714
15MB4045Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:29:3312
16MB4146Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:29:3610
17MB4547Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:048
18MB5248Dobýval JaroslavOA Náchod5000:30:566
19MB5449Berger JanSK Hronov4700:31:144
20MB5550Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:31:162
21MB5651Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:31:180
22MB5752Erber JiříStamp Náchod5600:31:200
23MB6353Kavan IvanSněžka Trutnov5000:31:430
24MB6454Lipowczyk EugeniuszWroclaw5000:31:55-
25MB7355Urbánek JindřichLesy Choceň4800:32:470
26MB8156Tučný JanPardubice4700:34:000
27MB8557Krejsa VáclavBering Praha5200:34:520
28MB8858Kolorenč PavelDěčín5100:36:560
29MB9059Čepelka OldřichTima Liberec4800:38:370
30MB9460Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:42:090
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4361Metelka JosefSokol Studnice4400:29:5310
2MC4462Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:009
3MC5363Marek FrantišekASPRO Náchod4100:31:078
4MC5864Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:247
5MC6565Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:31:586
6MC6866Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:185
7MC7867Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:33:474
8MC8268Polej JiříSokol Hronov4600:34:073
9MC8769Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:35:532
10MC8970Zounar VladimírŠAK Chodov4200:37:571
11MC9271Škoda KryštofNáchod4100:41:590
Muži D 60 let a starší (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6972Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:32:2710
2MD7173Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:32:429
3MD7674Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:188
4MD8675Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:35:387
5MD9176Cupánek JosefSK Přerov2600:40:506
6MD9677Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3100:43:065
Ženy A 34 let a mladší (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4890Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:30:2010
2ZA6791Klampflová EvaVrchlabí6400:32:159
3ZA7292Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:32:468
4ZA7993Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:33:557
5ZA9394Schwábová EvaKB Jaroměř7300:42:086
6ZA9595Kašparová EvaMaratonstav Úpice7100:42:455
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7496Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:32:5910
2ZB7597Vacková HanaSK Hronov5600:33:139
Trať 8 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB131Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:24:5440
1MA21Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:25:2730
2MA32Abrahám LuděkSK Hronov7500:25:5629
3MA43Metelka TomášSKI Jilemnice7200:26:1328
4MA54Rautenkranc MiroslavS.K. Vysoké Mýto6400:26:2827
2MB632Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:3138
5MA75Rücker PavelSK Hronov7600:26:3826
3MB833Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:26:4836
6MA96Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:26:5125
7MA107Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:26:5324
4MB1134Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:26:5534
5MB1235Havlík JiříČalounictví Bořitov5300:26:5632
1MJ1378Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:26:5820
6MB1436Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:0230
8MA158Rys JaromírSKP Renca Holešov6400:27:0723
7MB1637Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:1028
9MA179Myška JiříSK Polička7300:27:1422
8MB1838Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:27:1626
2MJ1979Havelka JanSKI Harrachov7900:27:1919
3MJ2080Kocián PetrSK Týniště nad Orlicí7800:27:4818
10MA2110Václ TomášDSZ Jilemnice6400:27:5421
9MB2239Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:27:5524
11MA2311Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:5720
12MA2412Klampfl PavelMana Trutnov6400:27:5919
13MA2513Vanta JosefSK Nové Město n. M.6200:28:0018
10MB2640Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:28:0322
11MB2741Opitz JaromírHradec Králové5100:28:0920
14MA2814Koukol ZdeněkNáchod6100:28:1217
15MA2915Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:28:3316
12MB3042Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:28:4118
16MA3116Chmelík JosefSK Polička7300:28:5015
4MJ3281Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:28:5417
13MB3343Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:29:0016
5MJ3482Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:29:0316
14MB3544Červ MiloslavSK Polička5000:29:0714
17MA3617Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:29:0814
18MA3718Polák MartinSK Hronov7100:29:1713
19MA3819Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:29:3112
20MA3920Sladký RomanVSŽ Praha7200:29:3211
15MB4045Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:29:3312
16MB4146Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:29:3610
21MA4221Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:4710
1MC4361Metelka JosefSokol Studnice4400:29:5310
2MC4462Veyr KarelSokol Doudleby4200:30:009
17MB4547Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:048
22MA4622Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:30:079
23MA4723Balcar LubošPolice nad Metují5800:30:178
1ZA4890Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:30:2010
24MA4924Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:30:227
6MJ5083Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:30:3415
25MA5125Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:30:456
18MB5248Dobýval JaroslavOA Náchod5000:30:566
3MC5363Marek FrantišekASPRO Náchod4100:31:078
19MB5449Berger JanSK Hronov4700:31:144
20MB5550Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:31:162
21MB5651Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:31:180
22MB5752Erber JiříStamp Náchod5600:31:200
4MC5864Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:31:247
26MA5926Křivda IvanKOB Choceň6700:31:265
27MA6027Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:274
28MA6128Tichý PavelAC Náchod6300:31:373
7MJ6284Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:31:4014
23MB6353Kavan IvanSněžka Trutnov5000:31:430
24MB6454Lipowczyk EugeniuszWroclaw5000:31:55-
5MC6565Chwastyk KarolKąty Wrocławskie3800:31:586
8MJ6685Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:32:0913
2ZA6791Klampflová EvaVrchlabí6400:32:159
6MC6866Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:185
1MD6972Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:32:2710
9MJ7086Losman PavelLiga 100 Hradec Králové7800:32:3412
2MD7173Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:32:429
3ZA7292Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:32:468
25MB7355Urbánek JindřichLesy Choceň4800:32:470
1ZB7496Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:32:5910
2ZB7597Vacková HanaSK Hronov5600:33:139
3MD7674Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:188
10MJ7787Beran JanSKI Police nad Metují8300:33:3511
7MC7867Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:33:474
11MJ7988Rücker LukášSK Hronov7800:33:5510
4ZA7993Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:33:557
26MB8156Tučný JanPardubice4700:34:000
8MC8268Polej JiříSokol Hronov4600:34:073
29MA8329Diviš ZdeněkKB Jaroměř6400:34:342
30MA8430Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:34:501
27MB8557Krejsa VáclavBering Praha5200:34:520
4MD8675Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:35:387
9MC8769Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:35:532
28MB8858Kolorenč PavelDěčín5100:36:560
10MC8970Zounar VladimírŠAK Chodov4200:37:571
29MB9059Čepelka OldřichTima Liberec4800:38:370
5MD9176Cupánek JosefSK Přerov2600:40:506
11MC9271Škoda KryštofNáchod4100:41:590
5ZA9394Schwábová EvaKB Jaroměř7300:42:086
30MB9460Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:42:090
6ZA9595Kašparová EvaMaratonstav Úpice7100:42:455
6MD9677Lada JaroslavSK Týniště nad Orlicí3100:43:065
12MJ9789Samek JanBěloves7900:45:419

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód