Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

4.5.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 4.5.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 4223

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4728
Plašil Milan5925
Javůrek Jiří4822
Jančík Bořek6421
Brunclík Ivo5820
Pechek František5319
Hochman Filip7319
Marek František4118
Svatoň Jiří8518
Jandura Pavel4618
Karlík Michal6418
Šimůnek Jan4917
Pešek Milan6017
Krejcar Petr4516
Vávra Martin6316
Paulů Blanka5416
Záveský Vojtěch7815
Šulc Vladimír6915
Čeřovský Josef4115
Groh Stanislav4615
Tučný Jan4715
Šklíba Karel5015
Havlíček Zdeněk3515
Tauchman Miloš5315
Zoubek Zdeněk6914
Kozel Karel5214
Vimr Adolf4314
Horčička Vratislav4914
Šír Václav4814
Jarkovský Oldřich3413
Krejsa Václav5213
Janata Milan8513
Vávra Radek6313
Hovorka Karel5113
Holeček Martin7413
Čeřovský Jan7512
Šulc Jan7012
Zajíček Tomáš9212
Kutnar Jiří4812
Vraštilová Miloslava5612
Čipera Radek6412
Mach Jiří5212
Kůtek Vladimír5011
Honzák Jiří5011
Brendl Jan7511
Malý Jan7311
Horáčková Jana8511
Kupka Martin8211
Zelený Luděk6110
Košťál Karel7210

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ152Molinger JaroslavSKI klub Sněžka Trutnov7701:01:2020
2MJ203Šír DanielSpartak Rokytnice7901:02:4219
3MJ244Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:05:2218
4MJ425Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:10:2717
5MJ476Rücker LukášSK Hronov7801:11:2016
6MJ587Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:17:2115
7MJ598Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:17:2214
8MJ8010Popela PavelMicrorisc Jičín 02:10:0013
Muži 20 - 29 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:0230
2MA212Hrbek TomášHT Sport Hradec Králové6800:56:1829
3MA313Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:56:2928
4MA514Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:5127
5MA615Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:58:2726
6MA716Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:58:4225
7MA917Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:0723
8MA1218Rücker PavelSK Hronov7600:59:4122
9MA1819Peterka LuděkTJ Milovice6801:02:3019
10MA2320Polák MartinSK Hronov7101:05:0516
11MA2621Malý JanIkoma Lázně Bělohrad7301:05:3114
12MA3222Pomikálek JosefTJ Jičín7501:06:4412
13MA3523Havíř JosefChýnice6701:07:5610
14MA3824Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:08:149
15MA4425Hochman FilipMicrorisc Jičín7301:10:597
16MA5226Müller MartinMGM Praha6801:12:143
17MA5327Horčičko KarelKonecchlumí 01:13:092
18MA5528Pirk TomášPFUK Praha7301:14:221
19MA6029Rosenberg JaroslavNová Paka 01:17:580
20MA6230John MartinMlázovice 01:18:300
21MA649Řezníček MartinMaratonstav Úpice7801:19:360
22MA6731Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:25:510
23MA7433Mach JiříMlázovice 01:35:040
24MA7532Střelka HynekMicrorisc Jičín6801:35:090
25MA7634Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:53:040
26MA7835Mercl JiříMicrorisc Jičín 02:04:270
Muži 30 - 39 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2836Koucký RomanViking Jilemnice6300:59:0524
2M21337Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:4221
3M21738Klampfl PavelMana Travel Trutnov6401:01:3120
4M22139Scholz TomášČeské Budějovice6001:03:1318
5M22240Václ TomášDSZ Jilemnice6401:04:1517
6M22541Jančík BořekHořice6401:05:2715
7M22842Plašil MilanJičín5901:06:0513
8M23443Bíško JiříIVASO Jičín6401:07:3711
9M24344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:558
10M24545Knytl RomanSokol Janov 01:11:006
11M25046Šerm JiříNová Paka 01:11:475
12M25147Zajíček PavelČ. Budějovice6001:11:524
13M25648Šubr PetrIkoma Lázně Bělohrad6501:16:110
Muži 40 - 49 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0720
2MB1050Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:3519
3MB1151Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:59:3818
4MB1452Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:0817
5MB1653Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5101:01:2216
6MB2754Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:06:0015
7MB3055Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5101:06:2814
8MB3156Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:06:4013
9MB3357Tauchman MilošNová Paka5301:06:5512
10MB3658Kůtek VladimírLužany5001:08:0211
11MB3759Trnka MilanTrutnov5601:08:0410
12MB4060Kavan IvanSněžka Trutnov5001:09:169
13MB4661Schenk MiroslavMapei Stěžery4901:11:078
14MB5762Krauz IvoIkoma Lázně Bělohrad 01:16:167
15MB6163Krejsa VáclavBering Praha5201:18:216
16MB6364Mach LadislavLužany4701:19:025
17MB6965Horčička VratislavKonecchlumí4901:27:264
18MB7166Mach JiříMlázovice5201:29:403
19MB7367Kutnar JiříMlázovice4801:30:422
Muži 50 - 59 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1968Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:02:3810
2MC3969Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:359
3MC6570Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:19:428
4MC6671Miles PetrHostinné3701:20:397
5MC6972Jandura PavelSokol Jičín4601:27:266
6MC7273Čeřovský JosefChoteč4101:30:415
Muži 60 let a starší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4974Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:11:2810
2MD5475Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:509
Ženy 25 let a mladší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6876Antošová MartinaNová Paka7601:25:588
Ženy 26 - 35 let (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22977Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:06:2010
2Z24178Klampflová EvaVrchlabí6401:09:529
3Z27779Hlavatá DrahoslavaMlázovice 02:03:177
Ženy 36 let a starší (trať 12,6 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4880Knapová IvaAFK SKP Pardubice6001:11:2110
2ZB7981Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 02:04:399
Trať 12,6 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:56:0230
2MA212Hrbek TomášHT Sport Hradec Králové6800:56:1829
3MA313Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:56:2928
1MB449Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:0720
4MA514Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:57:5127
5MA615Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:58:2726
6MA716Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:58:4225
1M2836Koucký RomanViking Jilemnice6300:59:0524
7MA917Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:59:0723
2MB1050Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:59:3519
3MB1151Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:59:3818
8MA1218Rücker PavelSK Hronov7600:59:4122
2M21337Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:59:4221
4MB1452Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:01:0817
1MJ152Molinger JaroslavSKI klub Sněžka Trutnov7701:01:2020
5MB1653Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5101:01:2216
3M21738Klampfl PavelMana Travel Trutnov6401:01:3120
9MA1819Peterka LuděkTJ Milovice6801:02:3019
1MC1968Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:02:3810
2MJ203Šír DanielSpartak Rokytnice7901:02:4219
4M22139Scholz TomášČeské Budějovice6001:03:1318
5M22240Václ TomášDSZ Jilemnice6401:04:1517
10MA2320Polák MartinSK Hronov7101:05:0516
3MJ244Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7701:05:2218
6M22541Jančík BořekHořice6401:05:2715
11MA2621Malý JanIkoma Lázně Bělohrad7301:05:3114
6MB2754Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4801:06:0015
7M22842Plašil MilanJičín5901:06:0513
1Z22977Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:06:2010
7MB3055Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5101:06:2814
8MB3156Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5301:06:4013
12MA3222Pomikálek JosefTJ Jičín7501:06:4412
9MB3357Tauchman MilošNová Paka5301:06:5512
8M23443Bíško JiříIVASO Jičín6401:07:3711
13MA3523Havíř JosefChýnice6701:07:5610
10MB3658Kůtek VladimírLužany5001:08:0211
11MB3759Trnka MilanTrutnov5601:08:0410
14MA3824Bolehovský PavelLoko Trutnov7101:08:149
2MC3969Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:08:359
12MB4060Kavan IvanSněžka Trutnov5001:09:169
2Z24178Klampflová EvaVrchlabí6401:09:529
4MJ425Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:10:2717
9M24344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:10:558
15MA4425Hochman FilipMicrorisc Jičín7301:10:597
10M24545Knytl RomanSokol Janov 01:11:006
13MB4661Schenk MiroslavMapei Stěžery4901:11:078
5MJ476Rücker LukášSK Hronov7801:11:2016
1ZB4880Knapová IvaAFK SKP Pardubice6001:11:2110
1MD4974Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:11:2810
11M25046Šerm JiříNová Paka 01:11:475
12M25147Zajíček PavelČ. Budějovice6001:11:524
16MA5226Müller MartinMGM Praha6801:12:143
17MA5327Horčičko KarelKonecchlumí 01:13:092
2MD5475Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:13:509
18MA5528Pirk TomášPFUK Praha7301:14:221
13M25648Šubr PetrIkoma Lázně Bělohrad6501:16:110
14MB5762Krauz IvoIkoma Lázně Bělohrad 01:16:167
6MJ587Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:17:2115
7MJ598Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:17:2214
19MA6029Rosenberg JaroslavNová Paka 01:17:580
15MB6163Krejsa VáclavBering Praha5201:18:216
20MA6230John MartinMlázovice 01:18:300
16MB6364Mach LadislavLužany4701:19:025
21MA649Řezníček MartinMaratonstav Úpice7801:19:360
3MC6570Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:19:428
4MC6671Miles PetrHostinné3701:20:397
22MA6731Cogan RudolfTJ Sokol Nová Paka7101:25:510
1ZA6876Antošová MartinaNová Paka7601:25:588
5MC6972Jandura PavelSokol Jičín4601:27:266
17MB6965Horčička VratislavKonecchlumí4901:27:264
18MB7166Mach JiříMlázovice5201:29:403
6MC7273Čeřovský JosefChoteč4101:30:415
19MB7367Kutnar JiříMlázovice4801:30:422
23MA7433Mach JiříMlázovice 01:35:040
24MA7532Střelka HynekMicrorisc Jičín6801:35:090
25MA7634Šulc VladimírMicrorisc Jičín6901:53:040
3Z27779Hlavatá DrahoslavaMlázovice 02:03:177
26MA7835Mercl JiříMicrorisc Jičín 02:04:270
2ZB7981Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 02:04:399
8MJ8010Popela PavelMicrorisc Jičín 02:10:0013

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód