Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

6.10.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 6.10.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ777Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:35:5120
2MJ1378Havelka JanSKI Harachov7900:38:1419
3MJ1579Šír DanielSpartak Rokytnice7900:38:2718
4MJ1680Kazda JiříLomnice n. Pop.8000:38:4517
5MJ3781Panec PetrTJ Semily8000:41:2416
6MJ4082Novák TomášKRB Koberovy8000:41:3715
7MJ4183Urbánek PetrSlovan Liberec8100:41:4114
8MJ5284Donát JanSlovan Liberec8000:43:1713
9MJ5485Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:43:5112
10MJ5886Hottmar PavelLokomotiva Liberec7900:45:3711
11MJ6387Michálek PetrStadion Liberec8000:46:1610
12MJ6488Hájek JakubLiaz Jablonec8000:46:279
13MJ6689Novotný TomášSlovan Liberec8100:46:498
14MJ7190Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:49:067
15MJ7391Špak ZdeněkTT Liberec8000:49:256
16MJ9092Vild MiroslavPraha 47900:54:225
17MJ9893Ureš ViktorZŠ Ještěd8301:01:304
18MJ10094Ureš VítZŠ Ještěd8301:04:363
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:1030
2MA22Vaněk PetrRT Praha6100:34:2429
3MA43Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:35:0628
4MA54Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:35:2227
5MA65Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:35:2926
6MA86Krajč MilanLiaz Jablonec6400:36:1925
7MA97Zapadlo TomášSlovan Liberec7300:36:2224
8MA108Chládek MarcelRakovník6800:36:5823
9MA119Havelka PetrDukla Praha7200:37:0222
10MA1210Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6100:37:0421
11MA1411Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:38:2120
12MA1612Klejna JanČZU Praha7200:38:4519
13MA2013Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:39:1018
14MA2414Honzík TomášTJ Slavia TU Liberec7000:39:5417
15MA2515Tobola LuděkVS Tábor7200:40:0416
16MA2616Mrva PavelČeská Kamenice6000:40:0715
17MA2817Urbanec DavidAC Slovan Liberec7000:40:3714
18MA2918Barac TomášAC Slovan Liberec7300:40:5013
19MA3019Sladký RomanVSŽ Praha7200:40:5412
20MA3220Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:0611
21MA3421Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:1210
22MA3622Landa FrantišekSlovan Liberec7400:41:179
23MA4323Houžvička IvanTTC Český Brod6800:42:008
24MA4624Horáček RomanLokomotiva Liberec6600:42:297
25MA4725Polák LubošAQUA Liberec7400:42:306
26MA5026Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:42:585
27MA5127Lukeš ZdeněkSokol Smíchov7400:43:094
28MA5328Langr PetrJeštěd Liberec7000:43:363
29MA5629Turek ZdeněkL 2000 Písek5900:44:252
30MA6530Virt MilošSlovan AC Liberec5800:46:291
31MA7531Rambousek LubošLokomotiva Nymburk5800:49:410
32MA7632Tůma ZdeněkDBS Maraton Jablonec5700:49:540
33MA7733Morávek Josefxxx6200:50:120
34MA8034Trojan PavelAqua Liberec7400:50:280
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB335Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:3020
2MB1936Žáček StanislavBK Děčín5600:39:0619
3MB2137Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:39:1718
4MB2238Urbánek JiříSlovan AC Liberec5600:39:2417
5MB2339Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:2816
6MB2740Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:40:1215
7MB3141Jíra JiříStáří Liberec5100:41:0114
8MB3342Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:41:1013
9MB3543Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:41:1512
10MB3844Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:41:2811
11MB4245Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:4610
12MB4446Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:089
13MB4847Kůtek VladimírLužany5000:42:378
14MB4948Halamka JosefHrádek5000:42:527
15MB5749Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:44:286
16MB5950Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:45:385
17MB6751Háchl JosefSKI Benešov u Sem.5300:47:534
18MB6852Mindžák AndrejLiberec5400:48:263
19MB6953Tučný JanMK Pardubice4700:48:452
20MB7054Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:48:581
21MB7255Půlkrab JanSvazarm Manušice4900:49:190
22MB7456Kožáni PavelČeská Lípa5600:49:350
23MB8157Krejsa VáclavBering Praha5200:50:450
24MB8458Holub JosefAC Slovan Liberec5600:52:090
25MB8660Hejduk LuděkREIN Praha4800:52:420
26MB8759Gratias LiborPneu Liberec5500:53:290
27MB8961Jágr IvanČD Liberec4900:53:450
28MB9262Bláha EduardED Motol5200:54:290
29MB9663Vondráček PavelSlávia VŠ Praha5000:56:210
30MB9764Derijckere WillyBelgie4900:58:55-
31MB9965Málek JaroslavLiberec4801:01:360
Muži C 50 a starší (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1866Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:38:4810
2MC4567Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:42:159
3MC6068Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:438
4MC6169Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:46:037
5MC6270Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:46:126
6MC7971Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:165
7MC8272Bydžovský VáclavJablonec n. N.3000:51:124
8MC8573Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:233
9MC9374Šikl KarelSlovan Liberec3700:55:322
10MC10375Michels AndreBelgie2101:07:15-
11MC10476Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4201:07:311
Ženy A (trať 8,4 km, 567 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3995Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:41:3010
2ZA5596Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:44:139
3ZA7897Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:50:138
4ZA8398Pštrossová MarieAVC Praha5900:51:147
5ZA8899Jandová ZuzanaLiberec7900:53:356
6ZA91100Lenčová JanaAC Turnov6900:54:245
7ZA94101Verheye LindaBelge - Harelbeke5100:55:37-
8ZA95102Havlová PavlaStruna Liberec5700:56:044
9ZA101103Lajtkepová SandraSlovan Liberec7301:06:093
10ZA102104Tomešová EvaAqua Liberec7701:06:232
Trať 8,4 km, 567 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:34:1030
2MA22Vaněk PetrRT Praha6100:34:2429
1MB335Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:34:3020
3MA43Zoubek ZdeněkSlovan Liberec6900:35:0628
4MA54Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:35:2227
5MA65Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7300:35:2926
1MJ777Krutský TomášAC Slovan Liberec7900:35:5120
6MA86Krajč MilanLiaz Jablonec6400:36:1925
7MA97Zapadlo TomášSlovan Liberec7300:36:2224
8MA108Chládek MarcelRakovník6800:36:5823
9MA119Havelka PetrDukla Praha7200:37:0222
10MA1210Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6100:37:0421
2MJ1378Havelka JanSKI Harachov7900:38:1419
11MA1411Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:38:2120
3MJ1579Šír DanielSpartak Rokytnice7900:38:2718
4MJ1680Kazda JiříLomnice n. Pop.8000:38:4517
12MA1612Klejna JanČZU Praha7200:38:4519
1MC1866Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:38:4810
2MB1936Žáček StanislavBK Děčín5600:39:0619
13MA2013Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:39:1018
3MB2137Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:39:1718
4MB2238Urbánek JiříSlovan AC Liberec5600:39:2417
5MB2339Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:39:2816
14MA2414Honzík TomášTJ Slavia TU Liberec7000:39:5417
15MA2515Tobola LuděkVS Tábor7200:40:0416
16MA2616Mrva PavelČeská Kamenice6000:40:0715
6MB2740Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:40:1215
17MA2817Urbanec DavidAC Slovan Liberec7000:40:3714
18MA2918Barac TomášAC Slovan Liberec7300:40:5013
19MA3019Sladký RomanVSŽ Praha7200:40:5412
7MB3141Jíra JiříStáří Liberec5100:41:0114
20MA3220Pivrnec PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou6600:41:0611
8MB3342Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:41:1013
21MA3421Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:41:1210
9MB3543Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:41:1512
22MA3622Landa FrantišekSlovan Liberec7400:41:179
5MJ3781Panec PetrTJ Semily8000:41:2416
10MB3844Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:41:2811
1ZA3995Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:41:3010
6MJ4082Novák TomášKRB Koberovy8000:41:3715
7MJ4183Urbánek PetrSlovan Liberec8100:41:4114
11MB4245Kordina ZdeněkAC Slovan Liberec4900:41:4610
23MA4323Houžvička IvanTTC Český Brod6800:42:008
12MB4446Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:42:089
2MC4567Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:42:159
24MA4624Horáček RomanLokomotiva Liberec6600:42:297
25MA4725Polák LubošAQUA Liberec7400:42:306
13MB4847Kůtek VladimírLužany5000:42:378
14MB4948Halamka JosefHrádek5000:42:527
26MA5026Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:42:585
27MA5127Lukeš ZdeněkSokol Smíchov7400:43:094
8MJ5284Donát JanSlovan Liberec8000:43:1713
28MA5328Langr PetrJeštěd Liberec7000:43:363
9MJ5485Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:43:5112
2ZA5596Kocumová KarinAC Slovan Liberec7600:44:139
29MA5629Turek ZdeněkL 2000 Písek5900:44:252
15MB5749Sedláček OldřichOLDS Liberec4800:44:286
10MJ5886Hottmar PavelLokomotiva Liberec7900:45:3711
16MB5950Michálek OtakarJiskra Vratislavice5300:45:385
3MC6068Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:45:438
4MC6169Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:46:037
5MC6270Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:46:126
11MJ6387Michálek PetrStadion Liberec8000:46:1610
12MJ6488Hájek JakubLiaz Jablonec8000:46:279
30MA6530Virt MilošSlovan AC Liberec5800:46:291
13MJ6689Novotný TomášSlovan Liberec8100:46:498
17MB6751Háchl JosefSKI Benešov u Sem.5300:47:534
18MB6852Mindžák AndrejLiberec5400:48:263
19MB6953Tučný JanMK Pardubice4700:48:452
20MB7054Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:48:581
14MJ7190Pastrnek OndřejSlovan Liberec7800:49:067
21MB7255Půlkrab JanSvazarm Manušice4900:49:190
15MJ7391Špak ZdeněkTT Liberec8000:49:256
22MB7456Kožáni PavelČeská Lípa5600:49:350
31MA7531Rambousek LubošLokomotiva Nymburk5800:49:410
32MA7632Tůma ZdeněkDBS Maraton Jablonec5700:49:540
33MA7733Morávek Josefxxx6200:50:120
3ZA7897Náhlovská KatkaAC Slovan Liberec6300:50:138
6MC7971Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:50:165
34MA8034Trojan PavelAqua Liberec7400:50:280
23MB8157Krejsa VáclavBering Praha5200:50:450
7MC8272Bydžovský VáclavJablonec n. N.3000:51:124
4ZA8398Pštrossová MarieAVC Praha5900:51:147
24MB8458Holub JosefAC Slovan Liberec5600:52:090
8MC8573Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:52:233
25MB8660Hejduk LuděkREIN Praha4800:52:420
26MB8759Gratias LiborPneu Liberec5500:53:290
5ZA8899Jandová ZuzanaLiberec7900:53:356
27MB8961Jágr IvanČD Liberec4900:53:450
16MJ9092Vild MiroslavPraha 47900:54:225
6ZA91100Lenčová JanaAC Turnov6900:54:245
28MB9262Bláha EduardED Motol5200:54:290
9MC9374Šikl KarelSlovan Liberec3700:55:322
7ZA94101Verheye LindaBelge - Harelbeke5100:55:37-
8ZA95102Havlová PavlaStruna Liberec5700:56:044
29MB9663Vondráček PavelSlávia VŠ Praha5000:56:210
30MB9764Derijckere WillyBelgie4900:58:55-
17MJ9893Ureš ViktorZŠ Ještěd8301:01:304
31MB9965Málek JaroslavLiberec4801:01:360
18MJ10094Ureš VítZŠ Ještěd8301:04:363
9ZA101103Lajtkepová SandraSlovan Liberec7301:06:093
10ZA102104Tomešová EvaAqua Liberec7701:06:232
10MC10375Michels AndreBelgie2101:07:15-
11MC10476Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4201:07:311

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód