Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora - MČR

10.8.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora - MČR
  • datum konání: 10.8.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora - MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5525

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Vodička Jan4512
Kynčl Stanislav6412
Kozel Karel5212

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12147Losman PetrHradec Králové7900:37:2460
2MJ13148Flemr LiborStará Boleslav7800:37:3557
3MJ16149Jiras PavelTJ Klatovy7700:38:0354
4MJ21150Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:38:4651
5MJ28151Stejskal LadislavTJ Větřní7700:39:4448
6MJ29152Csabo MartinPoldi Kladno7700:39:5545
7MJ35153Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:40:5842
8MJ36154Janík AlanSlávia Havířov7700:41:1339
9MJ46155Janík MichalSlávia Havířov7700:42:2436
10MJ56156Havelka JanSKI Harrachov7900:43:0333
11MJ57157Šír DanielSpartak Rokytnice7900:43:1830
12MJ66158Mikelka OskarÚstí nad Orlicí7800:43:5327
13MJ68159Novák TomášKRB Koberovy8000:44:0324
14MJ71160Matějů MichalUSK Praha7700:44:1421
15MJ86161Panec PetrTJ Semily8000:45:1418
16MJ89162Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:45:3715
17MJ95163Vaníček ViktorKrkonoše Vrchlabí8000:46:0512
18MJ101164Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:46:429
19MJ115165Rücker LukášSK Hronov7800:48:036
20MJ120166Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:48:303
21MJ129167Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:49:390
22MJ153168Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:55:080
23MJ166169Peterka TomášMaratonstav Úpice8401:06:130
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanDukla Praha7200:34:0490
2MA23Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:34:5187
3MA34Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:35:1184
4MA45Wipler MartinBK HOPE Moldava6600:35:4081
5MA56Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:3078
6MA67Vašek VladimírCHS Chotěboř6900:36:3975
7MA78Dryák LubošSpolana Neratovice7600:36:4872
8MA89Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0269
9MA910Vaněk PetrRT Praha6100:37:0966
10MA1111Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2063
11MA1412Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:37:5560
12MA1513Klesnil IvoAC Poldi Kladno6500:37:5857
13MA1714Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:2054
14MA1915Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:38:3751
15MA2016Kadlec PetrSigma Hodonín6500:38:4348
16MA2217Abrahám LuděkSK Hronov7500:38:5045
17MA2418Havelka PetrDukla Praha7200:39:0342
18MA2719Novotný BronislavAK Kroměříž7000:39:4239
19MA3120Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:40:2336
20MA3221Rücker PavelSK Hronov7600:40:2833
21MA3322Koucký RomanViking Jilemnice6300:40:2930
22MA3423Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:40:3727
23MA3724Gombita JosefAuto Mazda L.K.R. Most5800:41:1424
24MA3925Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:41:2721
25MA4026Cupák MartinSlovan Liberec7100:41:2818
26MA4127Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:41:3815
27MA4228Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:41:4612
28MA4329Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:41:519
29MA4430Klampfl PavelMana Trutnov6400:41:556
30MA4731Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:42:303
31MA5032Toman JiříSokol Žamberk6100:42:400
32MA5133Nývlt MilanSKI Radvanice6100:42:430
33MA5334Jančík BořekJiskra Hořice6400:42:530
34MA5435Koukol ZdeněkNáchod6100:42:560
35MA5536Tobola LuděkDukla Praha7200:43:000
36MA5837Matěják JosefMK Hlinsko6700:43:270
37MA5938Václ TomášDSZ Jilemnice6400:43:310
38MA6039Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:43:380
39MA6140Polák MartinSK Hronov7100:43:450
40MA6241Šnejdar DušanMazda L.K.R. Most7000:43:460
41MA6342Vašíček MartinSKI Radvanice7100:43:480
42MA6443Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:500
43MA7244Weiss MichalAC Praha5900:44:180
44MA7345Petržela PavelMladé Buky6300:44:220
45MA7446Vejnar JosefSki Jilemnice5700:44:240
46MA7547Voda JanMazda L.K.R. Most5900:44:260
47MA7648Mrva PavelZERO6000:44:350
48MA7849Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:44:460
49MA7950Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:44:480
50MA8251Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:530
51MA8352Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:45:000
52MA8853Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:310
53MA9054Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:410
54MA9255Vales HenryLC Hohenbocka6800:45:56-
55MA9656Jesenský JanAC Slavoj Český Krumlov6600:46:080
56MA9857Tomíček JosefPenzion 98 Paseky5900:46:210
57MA9958Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:330
58MA10059Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:46:370
59MA10860Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:47:190
60MA11061Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:47:290
61MA11162Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:47:330
62MA11663Šesták KarelZdobnice7100:48:050
63MA11764Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:48:140
64MA12465Frank PetrHO Banka Praha7000:48:570
65MA12766Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:210
66MA13667Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:50:240
67MA13868Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:50:520
68MA14069Voda MilanMazda L.K.R. Most6300:51:280
69MA15070Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:53:300
70MA15671Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:57:120
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1072Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:37:1560
2MB1873Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:38:2657
3MB2374Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:5754
4MB2575Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:2151
5MB2676Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:2848
6MB3077Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0545
7MB3878Žáček StanislavKarned Děčín5600:41:1942
8MB4579Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:2039
9MB4780Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:3036
10MB5281Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:4533
11MB6782Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:43:5930
12MB7083Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:44:1227
13MB7784Zajíc ZdeněkTábor5300:44:4124
14MB8185Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:5221
15MB8586Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:45:0718
16MB9387Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:45:5915
17MB10288Erben JiříStamp Náchod5600:46:4412
18MB10689Kavan IvanSněžka Trutnov5000:47:129
19MB10790Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:47:186
20MB10891Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:47:193
21MB11292Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4900:47:350
22MB11393Kučera ZdeněkMK Kladno5600:47:520
23MB12394Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:48:550
24MB13495Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:50:190
25MB13796Tučný JanPardubice4700:50:490
26MB14397Krejsa VáclavBering Praha5200:51:460
27MB14698Urbánek JindřichLesy Choceň4800:52:240
28MB14899Krejčí MilanPardubice5300:52:380
29MB151100Lhotka RadomilFoto - kino Sekot5300:53:320
30MB152101Vyhnalík JiříMFF Praha5600:53:410
31MB155102Fišer MilanSK Bečváry5300:56:250
32MB158103Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:57:550
33MB159104Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:070
34MB162105Čerepušťák OndřejSKP Olympia Kutná Hora4800:59:300
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC49106Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:42:3330
2MC91107Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5527
3MC94108Metelka JosefSokol Studnice4400:46:0224
4MC97109Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:1021
5MC105110Marek FrantišekASPRO Náchod4100:47:0518
6MC128111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3515
7MC131112Miles PetrHostinné3700:49:5012
8MC142113Pojda ZvonimírBK Pardubice4600:51:379
9MC157114Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:57:456
10MC160115Domanský IvoLokomotiva Beroun3800:58:103
11MC168116Stránský IgorJaroměř4401:13:070
Muži D 60 let starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119117Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:2130
2MD122118Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:48:5127
3MD132119Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:0024
4MD139120Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:5321
5MD154121Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:56:1118
6MD161122Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:2115
7MD165123Merta JaroslavJeseník3501:05:5512
Ženy A 34 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA65124Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:43:5130
2ZA69125Krátká JitkaLIAZ Jablonec7400:44:1027
3ZA80126Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:44:5024
4ZA84127Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:45:0121
5ZA87128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:45:2318
6ZA103129Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:5015
7ZA104130Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:5312
8ZA113131Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:529
9ZA118132Pešková MarcelaAC Slovan Liberec6700:48:186
10ZA121133Pešáková SilvieKrkonoše Vrchlabí8200:48:433
11ZA126134Klampflová EvaVrchlabí6400:49:120
12ZA135135Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:230
13ZA140136Paulů RadkaKrkonoše Vrchlabí8300:51:280
14ZA144137Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:52:060
15ZA145138Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:52:180
16ZA149139Gafriková EvaTJ Spolana Neratovice6600:53:180
17ZA163140Řehořková KristinaTJ Jičín7901:00:020
18ZA164141Vyhnalíková JanaSpartak Praha 46601:01:520
19ZA167142Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:07:500
Ženy B 35 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB125143Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0030
2ZB130144Novotná EvaLetohrad4800:49:4727
3ZB133145Vacková HanaSK Hronov5600:50:1724
4ZB147146Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:2621
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Pešava JanDukla Praha7200:34:0490
2MA23Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:34:5187
3MA34Soukup RadomírAC Poldi Kladno6800:35:1184
4MA45Wipler MartinBK HOPE Moldava6600:35:4081
5MA56Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:3078
6MA67Vašek VladimírCHS Chotěboř6900:36:3975
7MA78Dryák LubošSpolana Neratovice7600:36:4872
8MA89Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:0269
9MA910Vaněk PetrRT Praha6100:37:0966
1MB1072Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:37:1560
10MA1111Karlík FrantišekSKP Most6500:37:2063
1MJ12147Losman PetrHradec Králové7900:37:2460
2MJ13148Flemr LiborStará Boleslav7800:37:3557
11MA1412Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:37:5560
12MA1513Klesnil IvoAC Poldi Kladno6500:37:5857
3MJ16149Jiras PavelTJ Klatovy7700:38:0354
13MA1714Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:2054
2MB1873Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:38:2657
14MA1915Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:38:3751
15MA2016Kadlec PetrSigma Hodonín6500:38:4348
4MJ21150Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:38:4651
16MA2217Abrahám LuděkSK Hronov7500:38:5045
3MB2374Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:5754
17MA2418Havelka PetrDukla Praha7200:39:0342
4MB2575Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:2151
5MB2676Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:2848
18MA2719Novotný BronislavAK Kroměříž7000:39:4239
5MJ28151Stejskal LadislavTJ Větřní7700:39:4448
6MJ29152Csabo MartinPoldi Kladno7700:39:5545
6MB3077Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:0545
19MA3120Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:40:2336
20MA3221Rücker PavelSK Hronov7600:40:2833
21MA3322Koucký RomanViking Jilemnice6300:40:2930
22MA3423Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:40:3727
7MJ35153Zdržálek EmilKrkonoše Vrchlabí8100:40:5842
8MJ36154Janík AlanSlávia Havířov7700:41:1339
23MA3724Gombita JosefAuto Mazda L.K.R. Most5800:41:1424
7MB3878Žáček StanislavKarned Děčín5600:41:1942
24MA3925Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:41:2721
25MA4026Cupák MartinSlovan Liberec7100:41:2818
26MA4127Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:41:3815
27MA4228Sláma MiroslavAC Poldi Kladno7200:41:4612
28MA4329Kopáček MiroslavBK Chrudim6000:41:519
29MA4430Klampfl PavelMana Trutnov6400:41:556
8MB4579Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:2039
9MJ46155Janík MichalSlávia Havířov7700:42:2436
9MB4780Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:3036
30MA4731Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:42:303
1MC49106Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:42:3330
31MA5032Toman JiříSokol Žamberk6100:42:400
32MA5133Nývlt MilanSKI Radvanice6100:42:430
10MB5281Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:4533
33MA5334Jančík BořekJiskra Hořice6400:42:530
34MA5435Koukol ZdeněkNáchod6100:42:560
35MA5536Tobola LuděkDukla Praha7200:43:000
10MJ56156Havelka JanSKI Harrachov7900:43:0333
11MJ57157Šír DanielSpartak Rokytnice7900:43:1830
36MA5837Matěják JosefMK Hlinsko6700:43:270
37MA5938Václ TomášDSZ Jilemnice6400:43:310
38MA6039Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:43:380
39MA6140Polák MartinSK Hronov7100:43:450
40MA6241Šnejdar DušanMazda L.K.R. Most7000:43:460
41MA6342Vašíček MartinSKI Radvanice7100:43:480
42MA6443Čipera RadekSKI Radvanice6400:43:500
1ZA65124Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:43:5130
12MJ66158Mikelka OskarÚstí nad Orlicí7800:43:5327
11MB6782Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:43:5930
13MJ68159Novák TomášKRB Koberovy8000:44:0324
2ZA69125Krátká JitkaLIAZ Jablonec7400:44:1027
12MB7083Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:44:1227
14MJ71160Matějů MichalUSK Praha7700:44:1421
43MA7244Weiss MichalAC Praha5900:44:180
44MA7345Petržela PavelMladé Buky6300:44:220
45MA7446Vejnar JosefSki Jilemnice5700:44:240
46MA7547Voda JanMazda L.K.R. Most5900:44:260
47MA7648Mrva PavelZERO6000:44:350
13MB7784Zajíc ZdeněkTábor5300:44:4124
48MA7849Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:44:460
49MA7950Valenta OndřejKrkonoše Vrchlabí7300:44:480
3ZA80126Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:44:5024
14MB8185Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:44:5221
50MA8251Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:530
51MA8352Ouřecký MilošLoko OB Pardubice6700:45:000
4ZA84127Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:45:0121
15MB8586Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:45:0718
15MJ86161Panec PetrTJ Semily8000:45:1418
5ZA87128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:45:2318
52MA8853Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:310
16MJ89162Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:45:3715
53MA9054Sladký RomanVSŽ Praha7200:45:410
2MC91107Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:5527
54MA9255Vales HenryLC Hohenbocka6800:45:56-
16MB9387Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:45:5915
3MC94108Metelka JosefSokol Studnice4400:46:0224
17MJ95163Vaníček ViktorKrkonoše Vrchlabí8000:46:0512
55MA9656Jesenský JanAC Slavoj Český Krumlov6600:46:080
4MC97109Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:46:1021
56MA9857Tomíček JosefPenzion 98 Paseky5900:46:210
57MA9958Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:46:330
58MA10059Tlustý JanAC Poldi Kladno7400:46:370
18MJ101164Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:46:429
17MB10288Erben JiříStamp Náchod5600:46:4412
6ZA103129Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:5015
7ZA104130Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:5312
5MC105110Marek FrantišekASPRO Náchod4100:47:0518
18MB10689Kavan IvanSněžka Trutnov5000:47:129
19MB10790Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:47:186
20MB10891Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:47:193
59MA10860Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:47:190
60MA11061Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:47:290
61MA11162Cvejn JosefTRI KOHA Náchod6300:47:330
21MB11292Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4900:47:350
8ZA113131Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:47:529
22MB11393Kučera ZdeněkMK Kladno5600:47:520
19MJ115165Rücker LukášSK Hronov7800:48:036
62MA11663Šesták KarelZdobnice7100:48:050
63MA11764Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:48:140
9ZA118132Pešková MarcelaAC Slovan Liberec6700:48:186
1MD119117Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:48:2130
20MJ120166Valdman MilošSpartak Rokytnice7800:48:303
10ZA121133Pešáková SilvieKrkonoše Vrchlabí8200:48:433
2MD122118Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:48:5127
23MB12394Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:48:550
64MA12465Frank PetrHO Banka Praha7000:48:570
1ZB125143Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:49:0030
11ZA126134Klampflová EvaVrchlabí6400:49:120
65MA12766Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:210
6MC128111Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3515
21MJ129167Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:49:390
2ZB130144Novotná EvaLetohrad4800:49:4727
7MC131112Miles PetrHostinné3700:49:5012
3MD132119Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:0024
3ZB133145Vacková HanaSK Hronov5600:50:1724
24MB13495Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:50:190
12ZA135135Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:50:230
66MA13667Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:50:240
25MB13796Tučný JanPardubice4700:50:490
67MA13868Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:50:520
4MD139120Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:50:5321
13ZA140136Paulů RadkaKrkonoše Vrchlabí8300:51:280
68MA14069Voda MilanMazda L.K.R. Most6300:51:280
8MC142113Pojda ZvonimírBK Pardubice4600:51:379
26MB14397Krejsa VáclavBering Praha5200:51:460
14ZA144137Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:52:060
15ZA145138Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:52:180
27MB14698Urbánek JindřichLesy Choceň4800:52:240
4ZB147146Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:52:2621
28MB14899Krejčí MilanPardubice5300:52:380
16ZA149139Gafriková EvaTJ Spolana Neratovice6600:53:180
69MA15070Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6500:53:300
29MB151100Lhotka RadomilFoto - kino Sekot5300:53:320
30MB152101Vyhnalík JiříMFF Praha5600:53:410
22MJ153168Řezníček MartinMaratonstav Úpice7800:55:080
5MD154121Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:56:1118
31MB155102Fišer MilanSK Bečváry5300:56:250
70MA15671Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:57:120
9MC157114Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:57:456
32MB158103Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:57:550
33MB159104Čepelka OldřichTima Liberec4800:58:070
10MC160115Domanský IvoLokomotiva Beroun3800:58:103
6MD161122Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:2115
34MB162105Čerepušťák OndřejSKP Olympia Kutná Hora4800:59:300
17ZA163140Řehořková KristinaTJ Jičín7901:00:020
18ZA164141Vyhnalíková JanaSpartak Praha 46601:01:520
7MD165123Merta JaroslavJeseník3501:05:5512
23MJ166169Peterka TomášMaratonstav Úpice8401:06:130
19ZA167142Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:07:500
11MC168116Stránský IgorJaroměř4401:13:070

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód