Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Český Krumlov - Kleť

27.4.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Český Krumlov - Kleť
  • datum konání: 27.4.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ34Stejskal LadislavJIP Větřní7700:44:4040
2MJ3839Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:53:2038
3MJ5354Růžička JiříCyklo Růžička Velešín8100:57:2436
4MJ6667Vopat JanAC Český Krumlov8101:01:3934
Muži A (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:44:3260
2MA23Kučera RadekSlavoj Pacov6700:44:3958
3MA56Grabmueller IvoLeader Fox Prachatice6200:45:3956
4MA78Frelich PavelSokol České Budějovice7100:46:1754
5MA89Pokorný ZdeněkNolex Velké Meziříčí7500:47:0252
6MA1011Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:47:1250
7MA1112Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:47:2248
8MA1415Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:47:4246
9MA1617Jesenský JanAC Slavoj Český Krumlov6600:48:0144
10MA1718Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:0742
11MA2425Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:49:0140
12MA2526Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:49:1738
13MA2627Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:49:2936
14MA2728Šesták BohuslavAKVA Kaplice7200:49:3834
15MA2829Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:50:0632
16MA2930Cílek MiroslavTábor6500:50:5530
17MA3132Komárek JindřichSpartak Sezimovo Ústí7200:51:3928
18MA3435Juráň KarelTK Český Krumlov7400:52:1726
19MA3637Bukáček MilanTK Český Krumlov5900:52:3624
20MA4243Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:54:2422
21MA4344Bažant JanTJ NOWA Kosmonosy7500:54:3420
22MA4546Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:54:5018
23MA4849Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:1716
24MA4950Tomka MartinTT Kaplice6800:55:2814
25MA5051Kresl LadislavAC Český Krumlov7200:56:1012
26MA5556Jánoška PavelTriatlon Český Krumlov5900:57:4210
27MA6162Jaksch PetrLumen České Budějovice5700:59:008
Muži B (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB45Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:3340
2MB67Vopat JanAC Český Krumlov5400:46:1138
3MB910Souček MilanSKP České Budějovice5300:47:0636
4MB1213Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:3334
5MB1314Gregor AntonínKaplice5200:47:3832
6MB1516Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:47:5530
7MB1819Žáček StanislavKarned Děčín5600:48:1628
8MB1920Okleštěk HynekLeader Fox Prachatice5400:48:2326
9MB2122Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:2724
10MB2223Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:48:3222
11MB2324Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:48:5620
12MB3031Němec JiříÚlehla Pravonín4800:51:2118
13MB3233Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:51:4416
14MB3334Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:52:0614
15MB3536Kahoun JiříSK Nemanice5200:52:2312
16MB5657Les JosefTatran Třemošná4700:57:5010
17MB6061Šuler VáclavTJ Dačice5400:58:558
18MB6364Růžička KarelCyklo Růžička Velešín5200:59:146
19MB6566Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:01:264
20MB6970Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:04:182
Muži C (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2021Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:48:2520
2MC4041Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:53:5018
3MC4445Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:54:4516
4MC4647Putschögl JaroslavJitex Písek3900:55:0614
5MC4748Petrouš FrantišekSK Včelná4000:55:0712
6MC5152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:1710
7MC5253Kopecký ZdeněkSPIRIDON České Budějovice3700:56:408
8MC5960Tracz LadislavBudvar České Budějovice4300:58:486
9MC6465Palkovič VladislavBalcar Kájov3901:00:124
10MC7475Opekar JanVelešín4501:06:182
11MC7576Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:08:430
Muži D (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5859Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:2320
2MD7172Fiedler JindřichTatran Prachatice3401:04:4018
3MD7273Cupánek JosefSK Přerov2601:04:5816
4MD7677Mauer VladimírCyklo Růžička Velešín3401:10:5214
Ženy A (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3738Válková JitkaAC Čimelice6600:53:1220
2ZA3940Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:53:4418
3ZA4142Gajdová MilenaSokol České Budějovice7200:53:5616
4ZA5455Klampflová EvaVrchlabí6400:57:3114
5ZA5758Holendová JaroslavaSokol České Budějovice7800:58:0912
6ZA6768Štěpánková EvaPekárny Příbram7201:02:3610
7ZA7071Gutwirthová PavlaSokol České Budějovice7901:04:388
Ženy B (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6263Novotná EvaLetohrad4800:59:0820
2ZB6869Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:03:3318
3ZB7374Pláničková EvaVS Tábor5401:05:0516
Trať 10,8 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:44:3260
2MA23Kučera RadekSlavoj Pacov6700:44:3958
1MJ34Stejskal LadislavJIP Větřní7700:44:4040
1MB45Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:3340
3MA56Grabmueller IvoLeader Fox Prachatice6200:45:3956
2MB67Vopat JanAC Český Krumlov5400:46:1138
4MA78Frelich PavelSokol České Budějovice7100:46:1754
5MA89Pokorný ZdeněkNolex Velké Meziříčí7500:47:0252
3MB910Souček MilanSKP České Budějovice5300:47:0636
6MA1011Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:47:1250
7MA1112Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:47:2248
4MB1213Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:47:3334
5MB1314Gregor AntonínKaplice5200:47:3832
8MA1415Hošek VáclavSport Pouzar České Budějovice5700:47:4246
6MB1516Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:47:5530
9MA1617Jesenský JanAC Slavoj Český Krumlov6600:48:0144
10MA1718Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:0742
7MB1819Žáček StanislavKarned Děčín5600:48:1628
8MB1920Okleštěk HynekLeader Fox Prachatice5400:48:2326
1MC2021Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:48:2520
9MB2122Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:2724
10MB2223Zvoníček MartinSokol České Budějovice5100:48:3222
11MB2324Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:48:5620
11MA2425Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:49:0140
12MA2526Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:49:1738
13MA2627Jašarov ZdeněkSKP České Budějovice5700:49:2936
14MA2728Šesták BohuslavAKVA Kaplice7200:49:3834
15MA2829Olšjak LadislavSAF České Budějovice5900:50:0632
16MA2930Cílek MiroslavTábor6500:50:5530
12MB3031Němec JiříÚlehla Pravonín4800:51:2118
17MA3132Komárek JindřichSpartak Sezimovo Ústí7200:51:3928
13MB3233Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:51:4416
14MB3334Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:52:0614
18MA3435Juráň KarelTK Český Krumlov7400:52:1726
15MB3536Kahoun JiříSK Nemanice5200:52:2312
19MA3637Bukáček MilanTK Český Krumlov5900:52:3624
1ZA3738Válková JitkaAC Čimelice6600:53:1220
2MJ3839Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:53:2038
2ZA3940Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:53:4418
2MC4041Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:53:5018
3ZA4142Gajdová MilenaSokol České Budějovice7200:53:5616
20MA4243Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:54:2422
21MA4344Bažant JanTJ NOWA Kosmonosy7500:54:3420
3MC4445Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:54:4516
22MA4546Kukrál MiroslavČeské Budějovice5900:54:5018
4MC4647Putschögl JaroslavJitex Písek3900:55:0614
5MC4748Petrouš FrantišekSK Včelná4000:55:0712
23MA4849Sladký RomanVSŽ Praha7200:55:1716
24MA4950Tomka MartinTT Kaplice6800:55:2814
25MA5051Kresl LadislavAC Český Krumlov7200:56:1012
6MC5152Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:56:1710
7MC5253Kopecký ZdeněkSPIRIDON České Budějovice3700:56:408
3MJ5354Růžička JiříCyklo Růžička Velešín8100:57:2436
4ZA5455Klampflová EvaVrchlabí6400:57:3114
26MA5556Jánoška PavelTriatlon Český Krumlov5900:57:4210
16MB5657Les JosefTatran Třemošná4700:57:5010
5ZA5758Holendová JaroslavaSokol České Budějovice7800:58:0912
1MD5859Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:58:2320
8MC5960Tracz LadislavBudvar České Budějovice4300:58:486
17MB6061Šuler VáclavTJ Dačice5400:58:558
27MA6162Jaksch PetrLumen České Budějovice5700:59:008
1ZB6263Novotná EvaLetohrad4800:59:0820
18MB6364Růžička KarelCyklo Růžička Velešín5200:59:146
9MC6465Palkovič VladislavBalcar Kájov3901:00:124
19MB6566Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:01:264
4MJ6667Vopat JanAC Český Krumlov8101:01:3934
6ZA6768Štěpánková EvaPekárny Příbram7201:02:3610
2ZB6869Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:03:3318
20MB6970Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:04:182
7ZA7071Gutwirthová PavlaSokol České Budějovice7901:04:388
2MD7172Fiedler JindřichTatran Prachatice3401:04:4018
3MD7273Cupánek JosefSK Přerov2601:04:5816
3ZB7374Pláničková EvaVS Tábor5401:05:0516
10MC7475Opekar JanVelešín4501:06:182
11MC7576Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:08:430
4MD7677Mauer VladimírCyklo Růžička Velešín3401:10:5214

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód