Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník

1.6.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník
  • datum konání: 1.6.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
18.6.2005Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník101
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2271

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Zátopek Jiří6016
Přívětivý Miroslav5315
Szebesta Pavel6813
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4513
Kolínek František5613
Melčák Tomáš7512
Šnevajs Radomír6312
Oškera Oldřich2311
Jelínek Petr5211
Škapa Marek7111
Volný Jaromír3511
Šokalová Ludmila5611
Baláž Roman6511
Tománek Pavel5511
Šír Václav4811
Kvita Josef5111
Balko Peter4410
Šimůnek Jan4910
Vraštilová Miloslava5610
Tončík Petr7110
Černý Vladimír5210
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Piskoř Karel389
Pechek František539
Šimůnek Jan829
Keprtová Miloslava489
Žák Jiří719
Vlček Tomáš809
Suchánek Lukáš799
Wálek Bronislav579
Krejčí Lukáš768
Bednařík Jiří458
Stránský Aleš608
Gaman Jaroslav358
Leszkow Petr448
Dobiáš Jaroslav637
Krejsa Václav527
Filipec Petr847
Zeman Vladimír567
Pečenka Libor617
Kebrle Milan757
Marek Dalimil607
Horáček Michal757
Fejgl Zdeněk427
Kubíček František467
Velička Zdeněk627

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ62Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:31:5940
2MJ353Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:0738
3MJ414Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:37:5736
4MJ545Kobiela PetrTJ Frenštát8100:40:2234
5MJ636Horák TomášFrenštát pod Radhoštěm7800:41:4032
6MJ677Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:0030
7MJ718Kvita PavelMK Kopřivnice7900:43:4528
8MJ799Pařízek JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm8400:48:1526
9MJ8110Švrček RostislavMEZ Frenštát pod Radhoštěm8400:49:3224

Muži A (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:0460
2MA212Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:31:1858
3MA313Koucký RomanViking Jilemnice6300:31:3056
4MA1014Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:32:5154
5MA1115Němec KamilÚLEHLA Pravonín7500:33:0452
6MA1216Březina LadislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6100:33:1250
7MA1417Václ TomášDSZ Jilemnice6400:33:4748
8MA1618Vévoda IvanSK Švábenice6000:34:0146
9MA1919Šimko VincentMK Kopřivnice6400:34:2644
10MA2220Jánošík RudolfÚLEHLA Pravonín7100:35:0642
11MA2421Boháč LukášFrenštát pod Radhoštěm7500:35:1340
12MA2522Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:35:1638
13MA2623Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:35:2036
14MA2824Ryška VítTrojanovice7500:35:3634
15MA3025Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:35:5332
16MA3626Melčák TomášKotouč Štramberk7500:37:1230
17MA4227Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:5828
18MA4328Mrva PavelČeská Kamenice6000:38:0026
19MA4429Martinec JindřichSokol Radostice6100:38:0924
20MA4530Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:38:4222
21MA4831Rýdl JanKB Hodslavice6800:38:5520
22MA5032Eliáš PavelKČT Frýdlant nad Ostravicí6700:39:1618
23MA5133Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:39:3816
24MA5834Zeman ZdeněkLAVEL Kelč6800:41:1114
25MA7235Stříž RomanFrýdlant nad Ostravicí7600:44:1712
26MA7636Pavelek JakubFrýdlant nad Ostravicí7500:45:4210

Muži B (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB437Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:4540
2MB538Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:5838
3MB739Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:32:0736
4MB840Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:1434
5MB941Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4932
6MB1342Kolařík AloisKB Hodslavice5500:33:2030
7MB1743Žáček StanislavKarned Děčín5600:34:0628
8MB2044Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:34:3326
9MB2145Neuwirth AlexandrMK Kopřivnice5500:34:4324
10MB2346Němec JiříÚlehla Pravonín4800:35:0922
11MB2747Pobořil JanKotouč Štramberk4800:35:2820
12MB2948Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:35:4418
13MB3149Kvita JosefMK Kopřivnice5100:36:3016
14MB3450Tománek PavelSokol Veřovice5500:36:5914
15MB3751Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:37:2712
16MB3852Přívětivý MiroslavŠITASPORT Kopřivnice5300:37:3410
17MB4753Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:38:498
18MB5354Turček MiroslavLaguna Nový Jičín5400:40:186
19MB5555Krejsa VáclavBering Praha5200:40:254
20MB5956Zapletalík PavelNohyb Praha4900:41:122
21MB6457Schwarz JiříSTAŘÍCI Trojanovice5100:41:470
22MB6558Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:510
23MB6959Tučný JanPardubice4700:42:450
24MB7560Mika PavelSPŠ Vítkovice5100:45:140

Muži C (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1561Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:5720
2MC1862Veselý PavelMK Kopřivnice4600:34:1818
3MC3263Vodička JanMK Radslavice4500:36:3716
4MC3964Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:37:3714
5MC4065Piskoř KarelSokol Tichá3800:37:3912
6MC4566Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4210
7MC5767Linhart MilošKČT Náchod4400:40:388
8MC6268Miles PetrTatran Hostinné3700:41:356
9MC6669Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:41:584
10MC6870Balko PeterFrýdek Místek4400:42:012
11MC7371Jelínek MiroslavHranice4100:44:500
12MC7472Miencil MiroslavOstrava4500:45:100
13MC7773Straka JosefŠumperk3900:46:270

Muži D (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5274Tatarka JosefBETIS Frýdlant nad Ostravicí3600:39:4020
2MD5675Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:40:2818
3MD6076Menšík PetrJiskra Ústí nad Orlicí3400:41:1516
4MD6177Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:2114
5MD7878Čižmar PetrSKP Nový Jičín2700:46:3712
6MD8079Volný JaromírSSK Vítkovice3500:48:1710

Juniorky (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8280Šrubařová KateřinaTrojanovice8300:49:3314
2ŽJ8481Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8100:51:4412
3ŽJ8582Pribulová DanielaFrenštát pod Radhoštěm8400:58:2010

Ženy A (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3383Hajná DanaNOLEX Valašské Meziříčí6400:36:4320
2ZA4984Martincová IvanaSokol Radostice6300:39:1018
3ZA7085Koucká IvanaEkonom Praha6800:43:2116

Ženy B (trať 7,1 km, 514 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8286Novotná EvaOEZ Letohrad4800:49:3320

Trať 7,1 km, 514 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:0460
2MA212Velička ZdeněkHelia Rožnov6200:31:1858
3MA313Koucký RomanViking Jilemnice6300:31:3056
1MB437Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:4540
2MB538Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:31:5838
1MJ62Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:31:5940
3MB739Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:32:0736
4MB840Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:32:1434
5MB941Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:4932
4MA1014Baláž RomanNolex Titan Frenštát6500:32:5154
5MA1115Němec KamilÚLEHLA Pravonín7500:33:0452
6MA1216Březina LadislavTiS Vilhelm Frýdek Místek6100:33:1250
6MB1342Kolařík AloisKB Hodslavice5500:33:2030
7MA1417Václ TomášDSZ Jilemnice6400:33:4748
1MC1561Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:33:5720
8MA1618Vévoda IvanSK Švábenice6000:34:0146
7MB1743Žáček StanislavKarned Děčín5600:34:0628
2MC1862Veselý PavelMK Kopřivnice4600:34:1818
9MA1919Šimko VincentMK Kopřivnice6400:34:2644
8MB2044Pojezdný DaliborSvit Zlín5500:34:3326
9MB2145Neuwirth AlexandrMK Kopřivnice5500:34:4324
10MA2220Jánošík RudolfÚLEHLA Pravonín7100:35:0642
10MB2346Němec JiříÚlehla Pravonín4800:35:0922
11MA2421Boháč LukášFrenštát pod Radhoštěm7500:35:1340
12MA2522Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:35:1638
13MA2623Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:35:2036
11MB2747Pobořil JanKotouč Štramberk4800:35:2820
14MA2824Ryška VítTrojanovice7500:35:3634
12MB2948Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:35:4418
15MA3025Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:35:5332
13MB3149Kvita JosefMK Kopřivnice5100:36:3016
3MC3263Vodička JanMK Radslavice4500:36:3716
1ZA3383Hajná DanaNOLEX Valašské Meziříčí6400:36:4320
14MB3450Tománek PavelSokol Veřovice5500:36:5914
2MJ353Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:37:0738
16MA3626Melčák TomášKotouč Štramberk7500:37:1230
15MB3751Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:37:2712
16MB3852Přívětivý MiroslavŠITASPORT Kopřivnice5300:37:3410
4MC3964Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:37:3714
5MC4065Piskoř KarelSokol Tichá3800:37:3912
3MJ414Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:37:5736
17MA4227Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:37:5828
18MA4328Mrva PavelČeská Kamenice6000:38:0026
19MA4429Martinec JindřichSokol Radostice6100:38:0924
6MC4566Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:4210
20MA4530Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6100:38:4222
17MB4753Jelínek PetrMK Kopřivnice5200:38:498
21MA4831Rýdl JanKB Hodslavice6800:38:5520
2ZA4984Martincová IvanaSokol Radostice6300:39:1018
22MA5032Eliáš PavelKČT Frýdlant nad Ostravicí6700:39:1618
23MA5133Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:39:3816
1MD5274Tatarka JosefBETIS Frýdlant nad Ostravicí3600:39:4020
18MB5354Turček MiroslavLaguna Nový Jičín5400:40:186
4MJ545Kobiela PetrTJ Frenštát8100:40:2234
19MB5555Krejsa VáclavBering Praha5200:40:254
2MD5675Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:40:2818
7MC5767Linhart MilošKČT Náchod4400:40:388
24MA5834Zeman ZdeněkLAVEL Kelč6800:41:1114
20MB5956Zapletalík PavelNohyb Praha4900:41:122
3MD6076Menšík PetrJiskra Ústí nad Orlicí3400:41:1516
4MD6177Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:41:2114
8MC6268Miles PetrTatran Hostinné3700:41:356
5MJ636Horák TomášFrenštát pod Radhoštěm7800:41:4032
21MB6457Schwarz JiříSTAŘÍCI Trojanovice5100:41:470
22MB6558Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:510
9MC6669Koňařík FrantišekTJ Valašské Meziříčí4600:41:584
6MJ677Vlček TomášGumárny Zubří8000:42:0030
10MC6870Balko PeterFrýdek Místek4400:42:012
23MB6959Tučný JanPardubice4700:42:450
3ZA7085Koucká IvanaEkonom Praha6800:43:2116
7MJ718Kvita PavelMK Kopřivnice7900:43:4528
25MA7235Stříž RomanFrýdlant nad Ostravicí7600:44:1712
11MC7371Jelínek MiroslavHranice4100:44:500
12MC7472Miencil MiroslavOstrava4500:45:100
24MB7560Mika PavelSPŠ Vítkovice5100:45:140
26MA7636Pavelek JakubFrýdlant nad Ostravicí7500:45:4210
13MC7773Straka JosefŠumperk3900:46:270
5MD7878Čižmar PetrSKP Nový Jičín2700:46:3712
8MJ799Pařízek JiříTJ Frenštát pod Radhoštěm8400:48:1526
6MD8079Volný JaromírSSK Vítkovice3500:48:1710
9MJ8110Švrček RostislavMEZ Frenštát pod Radhoštěm8400:49:3224
1ŽJ8280Šrubařová KateřinaTrojanovice8300:49:3314
1ZB8286Novotná EvaOEZ Letohrad4800:49:3320
2ŽJ8481Koutná KateřinaFrenštát pod Radhoštěm8100:51:4412
3ŽJ8582Pribulová DanielaFrenštát pod Radhoštěm8400:58:2010

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód