Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

20.6.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 20.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Český Krumlov - střelnice Policie ČR, bývalé vojenské cvičiště u obce Vyšný
11:30 hodin

Popis tratě

délka: 10,8 km
převýšení: 541 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Turek
Nad Cihelnou 603
382 32 Velešín
tel. 728 833 103

E-mailová adresa

behnaklet@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 21.06.2010, 08:32
  • zobrazeno 1294x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ59Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:49:4270
2MJ64Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:50:1262
3MJ95Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:51:1654
4MJ1170Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:3748
5MJ246Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:56:2444
6MJ5160Prais MarcelSokol Křemže9301:04:5440
7MJ6212Medek MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9601:11:0538
8MJ652Mikšl MiroslavČeské Budějovice9901:11:4036
Muži A 20-39 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:1570
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:46:4062
3MA38Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:48:2254
4MA446Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:49:1448
5MA771Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:50:4044
6MA1023Havelka JanMaratonstav Úpice7900:51:4040
7MA1275Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:52:5938
8MA1362Gregor JanVelešín7900:53:0836
9MA1636Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:53:5934
10MA2047Suchánek LukášKHB Radegast7900:55:3132
11MA2337Sládek DanielČeské Budějovice7100:55:5430
12MA2953Vopat JanAC Český Krumlov8100:57:3928
13MA3041Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:58:0626
14MA3134Dvořák JanČeské Budějovice 00:58:4624
15MA3256Hebík ŠtěpánSK Včelná 00:58:5622
16MA3576Janoušek HynekFFÚK 00:59:5220
17MA3778Meloun OndřejVCB České Budějovice 01:00:2418
18MA3842Kysel JirkaČeské Budějovice8401:00:5416
19MA4110Honner JakubDubné 01:02:3314
20MA4448Dubský RomanSK Přibyslav7801:02:5912
21MA5239Gregor RadekTáčekistán7401:05:4910
22MA5758Staněk LumírČeské Budějovice 01:09:118
23MA661Mikšl RostislavČeské Budějovice7201:11:416
Muži B 40-49 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB882Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:0570
2MB143Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:53:3262
3MB1720Petrou JanSKI klub Velešín6400:54:1154
4MB1854Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:54:5248
5MB1950Švirk RobertYork Dobříš6500:55:1044
6MB267Turek JiříSKP Český Krumlov7000:57:0040
7MB2738Kříž VáclavHlincova Hora6400:57:0138
8MB2811Medek RomanBH Triatlon České Budějovice6500:57:3536
9MB3359Paštika JiříTrisk České Bodějovice6500:59:0734
10MB3467Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6600:59:3732
11MB3672Jančář StanislavSK Čtyři Dvory České Budějovice6701:00:0830
12MB4316Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6401:02:5828
13MB4652Pláteník LadislavKokosy na Kleti 01:03:3826
14MB4977Mikolášek ArnoštNákří6501:04:3024
15MB5043Čeloud MilanVětřní 01:04:5022
16MB5380Malát MichalBorek 01:07:0620
17MB5474Miler LubošStrunkovice nad Blanicí6501:08:1318
18MB5679Malát JanBoršov nad Vltavou6901:09:1016
Muži C 50-59 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2264Gombita JosefLoučná 9565800:55:4370
2MC2549Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:56:3562
3MC4273Vorel JanČeský Krumlov 01:02:4754
4MC4827Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:2048
5MC5817Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:10:1744
6MC5965Voda JanSŠT Most5901:10:3540
7MC6961Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:13:2638
Muži D 60-69 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1532Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:53:4970
2MD2131Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:55:3662
3MD4035Svoboda VáclavSŽDC Praha4901:02:0254
4MD4525Vodička JanMK Radslavice4501:03:0848
5MD6015Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:10:4244
6MD6440Študlar JiříSedlce 01:11:2240
7MD7122Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:14:5938
8MD7351Milfait JiříSokol Dobříš4101:15:4036
9MD7755Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:19:4734
10MD8030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:27:3232
Muži E 70 let a starší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6144Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:10:5570
2ME6319Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3901:11:2162
3ME6818Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:12:2254
4ME7424Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:16:4548
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3926Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:5970
2ZA7081Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:14:4562
3ZA7814Tetourová MichalaMladá Boleslav 01:21:2554
Ženy B 35-49 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4729Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:04:1270
2ZB5533Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:08:5370
3ZB6763Vorlová DanaČeský Krumlov6501:12:1062
4ZB8166Bumbová MartinaČeské Budějovice6901:32:0054
Ženy C 50 let a starší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC7245Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3370
2ŽC7557Procházková IrenaTJ Háje5701:17:0962
3ŽC7621Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:5354
4ŽC7969Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:0148
5ŽC8213Tetourová PavlaRudolfov 01:34:0862
Ženy D 55 let a starší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 10,8 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:1570
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:46:4062
3MA38Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:48:2254
4MA446Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:49:1448
1MJ59Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:49:4270
2MJ64Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:50:1262
5MA771Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:50:4044
1MB882Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:0570
3MJ95Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:51:1654
6MA1023Havelka JanMaratonstav Úpice7900:51:4040
4MJ1170Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:3748
7MA1275Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:52:5938
8MA1362Gregor JanVelešín7900:53:0836
2MB143Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:53:3262
1MD1532Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:53:4970
9MA1636Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:53:5934
3MB1720Petrou JanSKI klub Velešín6400:54:1154
4MB1854Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:54:5248
5MB1950Švirk RobertYork Dobříš6500:55:1044
10MA2047Suchánek LukášKHB Radegast7900:55:3132
2MD2131Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:55:3662
1MC2264Gombita JosefLoučná 9565800:55:4370
11MA2337Sládek DanielČeské Budějovice7100:55:5430
5MJ246Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:56:2444
2MC2549Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:56:3562
6MB267Turek JiříSKP Český Krumlov7000:57:0040
7MB2738Kříž VáclavHlincova Hora6400:57:0138
8MB2811Medek RomanBH Triatlon České Budějovice6500:57:3536
12MA2953Vopat JanAC Český Krumlov8100:57:3928
13MA3041Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:58:0626
14MA3134Dvořák JanČeské Budějovice 00:58:4624
15MA3256Hebík ŠtěpánSK Včelná 00:58:5622
9MB3359Paštika JiříTrisk České Bodějovice6500:59:0734
10MB3467Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6600:59:3732
16MA3576Janoušek HynekFFÚK 00:59:5220
11MB3672Jančář StanislavSK Čtyři Dvory České Budějovice6701:00:0830
17MA3778Meloun OndřejVCB České Budějovice 01:00:2418
18MA3842Kysel JirkaČeské Budějovice8401:00:5416
1ZA3926Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:5970
3MD4035Svoboda VáclavSŽDC Praha4901:02:0254
19MA4110Honner JakubDubné 01:02:3314
3MC4273Vorel JanČeský Krumlov 01:02:4754
12MB4316Novák JaroslavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice6401:02:5828
20MA4448Dubský RomanSK Přibyslav7801:02:5912
4MD4525Vodička JanMK Radslavice4501:03:0848
13MB4652Pláteník LadislavKokosy na Kleti 01:03:3826
1ZB4729Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:04:1270
4MC4827Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:2048
14MB4977Mikolášek ArnoštNákří6501:04:3024
15MB5043Čeloud MilanVětřní 01:04:5022
6MJ5160Prais MarcelSokol Křemže9301:04:5440
21MA5239Gregor RadekTáčekistán7401:05:4910
16MB5380Malát MichalBorek 01:07:0620
17MB5474Miler LubošStrunkovice nad Blanicí6501:08:1318
2ZB5533Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:08:5370
18MB5679Malát JanBoršov nad Vltavou6901:09:1016
22MA5758Staněk LumírČeské Budějovice 01:09:118
5MC5817Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:10:1744
6MC5965Voda JanSŠT Most5901:10:3540
5MD6015Mikšovský ZdeněkSK Včelná4501:10:4244
1ME6144Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:10:5570
7MJ6212Medek MartinSK Čtyři Dvory Č. Budějovice9601:11:0538
2ME6319Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3901:11:2162
6MD6440Študlar JiříSedlce 01:11:2240
8MJ652Mikšl MiroslavČeské Budějovice9901:11:4036
23MA661Mikšl RostislavČeské Budějovice7201:11:416
3ZB6763Vorlová DanaČeský Krumlov6501:12:1062
3ME6818Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:12:2254
7MC6961Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice5201:13:2638
2ZA7081Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:14:4562
7MD7122Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:14:5938
1ŽC7245Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3370
8MD7351Milfait JiříSokol Dobříš4101:15:4036
4ME7424Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:16:4548
2ŽC7557Procházková IrenaTJ Háje5701:17:0962
3ŽC7621Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:5354
9MD7755Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:19:4734
3ZA7814Tetourová MichalaMladá Boleslav 01:21:2554
4ŽC7969Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:0148
10MD8030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:27:3232
4ZB8166Bumbová MartinaČeské Budějovice6901:32:0054
5ŽC8213Tetourová PavlaRudolfov 01:34:0862
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA168Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:1570
2MA228Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:46:4062
3MA38Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:48:2254
4MA446Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:49:1448
5MJ59Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:49:4244
6MJ64Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:50:1240
7MA771Frelich MartinSOKOL České Budějovic7100:50:4038
8MB882Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:51:0536
9MJ95Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:51:1634
10MA1023Havelka JanMaratonstav Úpice7900:51:4032
11MJ1170Nechvíl PetrAC Choceň9100:52:3730
12MA1275Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice7900:52:5928
13MA1362Gregor JanVelešín7900:53:0826
14MB143Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:53:3224
15MD1532Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:53:4922
16MA1636Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice7700:53:5920
17MB1720Petrou JanSKI klub Velešín6400:54:1118
18MB1854Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov6100:54:5216
19MB1950Švirk RobertYork Dobříš6500:55:1014
20MA2047Suchánek LukášKHB Radegast7900:55:3112
21MD2131Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:55:3610
22MC2264Gombita JosefLoučná 9565800:55:438
23MA2337Sládek DanielČeské Budějovice7100:55:546
24MJ246Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:56:244
25MC2549Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:56:352
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3926Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:00:5970
2ZB4729Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:04:1262
3ZB5533Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:08:5354
4ZB6763Vorlová DanaČeský Krumlov6501:12:1048
5ZA7081Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:14:4544
6ŽC7245Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:15:3340
7ŽC7557Procházková IrenaTJ Háje5701:17:0938
8ŽC7621Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:18:5336
9ZA7814Tetourová MichalaMladá Boleslav01:21:2534
10ŽC7969Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:22:0132
11ZB8166Bumbová MartinaČeské Budějovice6901:32:0030
12ŽC8213Tetourová PavlaRudolfov01:34:0828

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód