Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina

8.5.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina
  • datum konání: 8.5.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Šárovcova Lhota - most u železničního přejezdu
13:30 hodin

Přihlášky

Přihlášky on-line pouze od 12. dubna do 6. května 2010

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 13,6 km
převýšení: 393 m

Ceny pro vítěze

hodnotné ceny pro první tři závodníky v každé kategori

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Liboslav Knězáček
Šárovcova Lhota 4
tel. 602 381 163

Internetové stránky

http://www.zvicina.cz

E-mailová adresa

obec@sarovcova-lhota.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
6.5.1995Šárovcova Lhota - Zvičina114
8.5.1994Šárovcova Lhota - Zvičina95
8.5.1993Šárovcova Lhota - Zvičina101
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
23.5.1990Šárovcova Lhota - Zvičina106
7.5.1989Šárovcova Lhota - Zvičina132
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3598

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4725
Plašil Milan5922
Javůrek Jiří4819
Jančík Bořek6419
Brunclík Ivo5818
Hochman Filip7318
Karlík Michal6417
Pechek František5317
Pešek Milan6016
Svatoň Jiří8516
Jandura Pavel4616
Marek František4115
Krejcar Petr4514
Havlíček Zdeněk3514
Záveský Vojtěch7814
Šimůnek Jan4914
Zoubek Zdeněk6914
Vávra Martin6314
Šulc Vladimír6914
Tučný Jan4714
Paulů Blanka5413
Šír Václav4813
Vimr Adolf4313
Tauchman Miloš5313
Čeřovský Josef4113
Groh Stanislav4613
Holeček Martin7412
Čipera Radek6412
Vávra Radek6312
Kozel Karel5212
Krejsa Václav5212
Šklíba Karel5012
Janata Milan8512
Horčička Vratislav4911
Vraštilová Miloslava5611
Čeřovský Jan7511
Malý Jan7311
Zajíček Tomáš9211
Šulc Jan7011
Jarkovský Oldřich3411
Pomikálek Josef7510
Kutnar Jiří4810
Horáčková Jana8510
Hovorka Karel5110
Klampflová Eva6410
Buchar Jan3310
Mach Jiří5210
Kupka Martin8210
Flegl Vlastimil5310
Brendl Jan7510

Výsledky závodu

  • platné k 03.06.2010, 07:30
  • zobrazeno 1252x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14139Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9101:03:2235
2MJ62112Zajíček Tomáš Mlázovice9201:18:0231
3MJ84111Zajíček LiborMlázovice9501:22:5027
4MJ10795Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:30:4024
5MJ117136Blaha JindřichBK Vísky9101:35:0822
6MJ1301Šulc JanMicrorisc Sobotka9601:48:1120
-MJ-113Fyrýt RadekMlázovice91DNF-
Juniorky 19 let a mladší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7233Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:21:2735
Muži A 20-39 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Havlíček JanASK Slavia Praha7900:50:4235
2MA492Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3431
3MA6101Kupka MartinNová Paka8200:59:4327
4MA843Pomikálek JosefStochov7501:01:1224
5MA930Malý JiříSKP Atletik Nymburk8001:02:1922
6MA1188Vágenknecht FrantišekNová Paka7701:02:5620
7MA1378Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:02:5919
8MA1631Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7401:03:5418
9MA17106Kožíšek PavelHořice7201:04:0117
10MA2050Erlebach DavidKunčice7101:04:5016
11MA2115Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:0415
12MA2421Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:3914
13MA26140Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:06:2413
14MA2748Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:06:3912
15MA2951Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:07:1511
16MA3089Nosek OndřejHorní Kalná9001:07:1910
17MA3740Jirka JanSTAMP Náchod8301:09:099
18MA3987Polák MichalBakako Nová Paka7701:10:038
19MA41130Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:10:237
20MA43110Šulc RadekTJ Milovice7501:10:416
21MA4477Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:10:425
22MA457Matějovský JanPraha8101:12:124
23MA47102Janák JaroslavSokol Dolní Brusnice8901:12:393
24MA4890Mašek PetrFC Vrchlabí7901:13:262
25MA5053Bílek JiříOOP - Jičín7601:13:441
26MA5173Dubský AlešXXX7101:13:561
27MA5234Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:14:211
28MA5632Cuc TomášPoděbrady8001:16:031
29MA58103Kučera MarcelStružinec8501:16:461
30MA6399Sůva PetrAC AKK Hořice8001:18:221
31MA69108Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:20:531
32MA7084Herčík TomášSplašená lokomotiva Chlumec8601:21:091
33MA7114Mácha DanielJičín9001:21:201
34MA7349Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:21:291
35MA74128Škvrna PavelChodovice7801:21:321
36MA7554Březina MartinOOP - Jičín7801:21:481
37MA7666Rücker JakubMachov-Lhota8801:21:571
38MA77122Juriček TomášSporting Havana8001:21:591
39MA8545Červenka JaroslavDobřenice7901:23:001
40MA9110Čeřovský JanHořice7501:25:251
41MA9486Polák MartinBakako ZV 80 Nová Paka7901:25:541
42MA9682Aleksič MarkoPraha8701:26:431
43MA99129Juríček MartinSporting Havana7701:27:091
44MA10372Strnad KarelSQS Vláknová optika Nová Paka7901:29:201
45MA108127Žďárský VáclavRC Narval7101:30:531
46MA1123Holman PetrMicrorisc Jičín8901:32:331
47MA11357Seneta LiborBlaženky s.r.o.7201:33:441
48MA114124Rejf LojzaSVARTES Hořice7201:34:041
49MA11512Skyba PavelMilovice7401:34:301
50MA119109Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:36:101
51MA123119Fof LadislavVřesník8301:37:281
52MA124120Lámr TomášBukovina8801:37:291
53MA126133Holeček MartinDvůr Králové7401:42:581
54MA128126Křovina RadekSvartes - divize maratonců7701:43:201
55MA1335Špinar RosťaMicrorisc7901:54:301
56MA1356Špiller MartinMicrorisc7801:55:031
-MA-114Novák OndřejHořice84DNF-
-MA-4Líbal PetrMicrorisc90DNF-
Muži B 40-49 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB229Jančík BořekSVARTES Hořice6400:55:4835
2MB394Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:57:3831
3MB523Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:4127
4MB1576Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6401:03:2324
5MB1985Kaván LubomírChřibská6101:04:4222
6MB2260Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:0620
7MB2835Klimeš JiříAC Náchod6101:06:5319
8MB3156Vojtěch TomášJanské Lázně6501:07:2218
9MB33105Zelený LuděkAC Náchod6101:07:5917
10MB38115Fiala LubošPodhorní Újezd6901:09:3316
11MB4027Skřivánek MiloslavGYTRIO Jičín6201:10:0915
12MB4646Pour PavelRH Kartouzy Valdice6901:12:2914
13MB492Šulc JanContinentál7001:13:3313
14MB5398Falta VladanJičín6701:14:3412
15MB55121Vejvara MilanMarathon club Syřenov6901:14:5511
16MB60104Kučera PetrStružinec6101:17:4710
17MB6426Havíř JosefTruhlářství Josef Havíř Chýnice6701:18:569
18MB6616Kozák JanVinohradské šlapky6201:20:028
19MB7864Ušák JiříHostinné6901:22:057
20MB7962Minka MartinDolní Lánov6501:22:086
21MB8268Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:22:395
22MB83129Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:22:434
23MB8652Machek PavelVidoň6101:23:523
24MB8761Špringr ZdeněkSokol Milovice7001:24:222
25MB8969Čapek MilanSyřenov6501:24:471
26MB9511Keclík PetrTilius Praha7001:26:101
27MB1008Nádhera PetrHradec Králové6701:28:131
28MB105107Kulík VlastimilBakov nad Jizerou6601:29:531
29MB11196Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:32:231
30MB132116Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:54:101
31MB136125Tomášek PetrSVARTES Hořice7002:04:301
Muži C 50-59 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7138Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:0135
2MC1017Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:02:5131
3MC1213Suchý JiříPraha 45901:02:5727
4MC3220Flegl VlastimilBrtev5301:07:5824
5MC4239Kučera ZdeněkAC Náchod5501:10:2422
6MC5437Křížek KvětoslavZKO Turnov5701:14:3820
7MC5938Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:16:5319
8MC6722Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:20:0518
9MC88142Langr JiříTřebnouševec5701:24:2317
10MC10465Rücker OldřichLhota u Machova5501:29:4316
11MC1299Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:45:0815
-MC-74Trnka MilanLoko Trutnov56DNF-
Muži D 60-69 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1881Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:04:1835
2MD2579Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:1131
3MD3444Honzák JiříJičín5001:08:1027
4MD36131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2024
5MD6570Groh StanislavAC Vrchlabí4601:19:2722
6MD8040Mach LadislavŠachy Lužany4701:22:2120
7MD9218Zubatý JiříAVERFLOR, a.s.4701:25:3419
8MD9855Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:27:0418
9MD109100Jandura PavelSokol Jičín4601:31:0717
10MD11642Linhart MilošTC Dobrošov4401:34:5916
11MD11847Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:35:5215
12MD12197Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:36:3814
Muži E 70 let a starší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6825Kohout TomášBlata Kooperativa3701:20:0935
2ME9367Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:25:5031
3ME12071Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:36:1627
Ženy A 20-34 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2368Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:05:1635
2ZA5728Cermanová AlenaDoubravice7601:16:3031
3ZA8198Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:22:2927
4ZA90117Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:24:5924
5ZA110137Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:32:1622
6ZA13483Bajorová KamilaFARNELL Praha8301:54:3220
-ZA-118Cihlářová MartinaMaraton centrum Jičín79DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6191Rychnovská DagmarHorní Branná7501:18:0035
2ZB97141Rachová MarieVodochody - Hoštice7301:26:5331
3ZB102135Crhová IvanaBK Vísky6601:28:3527
4ZB122134Bláhová JaroslavaBK Výsky6701:36:4024
5ZB125132Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:3622
6ZB12758Senetová MílaBlaženky s.r.o.7201:42:5920
Ženy C 45-54 let (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10619Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:2135
2ŽC13159Poživilová KateřinaBlaženky s.r.o.6101:48:5931
-ŽC-36Vergeinerová EvaOsečná62DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 13,6 km, 393 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3575Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:08:1735
2ZD10180Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:1831
Trať 13,6 km, 393 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Havlíček JanASK Slavia Praha7900:50:4235
1MB229Jančík BořekSVARTES Hořice6400:55:4835
2MB394Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:57:3831
2MA492Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3431
3MB523Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:4127
3MA6101Kupka MartinNová Paka8200:59:4327
1MC7138Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:0135
4MA843Pomikálek JosefStochov7501:01:1224
5MA930Malý JiříSKP Atletik Nymburk8001:02:1922
2MC1017Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:02:5131
6MA1188Vágenknecht FrantišekNová Paka7701:02:5620
3MC1213Suchý JiříPraha 45901:02:5727
7MA1378Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:02:5919
1MJ14139Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9101:03:2235
4MB1576Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6401:03:2324
8MA1631Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7401:03:5418
9MA17106Kožíšek PavelHořice7201:04:0117
1MD1881Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:04:1835
5MB1985Kaván LubomírChřibská6101:04:4222
10MA2050Erlebach DavidKunčice7101:04:5016
11MA2115Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:0415
6MB2260Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:0620
1ZA2368Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:05:1635
12MA2421Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:3914
2MD2579Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:1131
13MA26140Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:06:2413
14MA2748Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7401:06:3912
7MB2835Klimeš JiříAC Náchod6101:06:5319
15MA2951Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice7301:07:1511
16MA3089Nosek OndřejHorní Kalná9001:07:1910
8MB3156Vojtěch TomášJanské Lázně6501:07:2218
4MC3220Flegl VlastimilBrtev5301:07:5824
9MB33105Zelený LuděkAC Náchod6101:07:5917
3MD3444Honzák JiříJičín5001:08:1027
1ZD3575Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:08:1735
4MD36131Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:08:2024
17MA3740Jirka JanSTAMP Náchod8301:09:099
10MB38115Fiala LubošPodhorní Újezd6901:09:3316
18MA3987Polák MichalBakako Nová Paka7701:10:038
11MB4027Skřivánek MiloslavGYTRIO Jičín6201:10:0915
19MA41130Hochman FilipFLOPY Software Praha7301:10:237
5MC4239Kučera ZdeněkAC Náchod5501:10:2422
20MA43110Šulc RadekTJ Milovice7501:10:416
21MA4477Brzák MilanRCP Hradec Králové7101:10:425
22MA457Matějovský JanPraha8101:12:124
12MB4646Pour PavelRH Kartouzy Valdice6901:12:2914
23MA47102Janák JaroslavSokol Dolní Brusnice8901:12:393
24MA4890Mašek PetrFC Vrchlabí7901:13:262
13MB492Šulc JanContinentál7001:13:3313
25MA5053Bílek JiříOOP - Jičín7601:13:441
26MA5173Dubský AlešXXX7101:13:561
27MA5234Kahánek RadekLázně Bělohrad9001:14:211
14MB5398Falta VladanJičín6701:14:3412
6MC5437Křížek KvětoslavZKO Turnov5701:14:3820
15MB55121Vejvara MilanMarathon club Syřenov6901:14:5511
28MA5632Cuc TomášPoděbrady8001:16:031
2ZA5728Cermanová AlenaDoubravice7601:16:3031
29MA58103Kučera MarcelStružinec8501:16:461
7MC5938Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:16:5319
16MB60104Kučera PetrStružinec6101:17:4710
1ZB6191Rychnovská DagmarHorní Branná7501:18:0035
2MJ62112Zajíček Tomáš Mlázovice9201:18:0231
30MA6399Sůva PetrAC AKK Hořice8001:18:221
17MB6426Havíř JosefTruhlářství Josef Havíř Chýnice6701:18:569
5MD6570Groh StanislavAC Vrchlabí4601:19:2722
18MB6616Kozák JanVinohradské šlapky6201:20:028
8MC6722Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:20:0518
1ME6825Kohout TomášBlata Kooperativa3701:20:0935
31MA69108Černý VáclavLempl Boys Hořice7201:20:531
32MA7084Herčík TomášSplašená lokomotiva Chlumec8601:21:091
33MA7114Mácha DanielJičín9001:21:201
1ŽJ7233Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:21:2735
34MA7349Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7401:21:291
35MA74128Škvrna PavelChodovice7801:21:321
36MA7554Březina MartinOOP - Jičín7801:21:481
37MA7666Rücker JakubMachov-Lhota8801:21:571
38MA77122Juriček TomášSporting Havana8001:21:591
19MB7864Ušák JiříHostinné6901:22:057
20MB7962Minka MartinDolní Lánov6501:22:086
6MD8040Mach LadislavŠachy Lužany4701:22:2120
3ZA8198Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:22:2927
21MB8268Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:22:395
22MB83129Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6301:22:434
3MJ84111Zajíček LiborMlázovice9501:22:5027
39MA8545Červenka JaroslavDobřenice7901:23:001
23MB8652Machek PavelVidoň6101:23:523
24MB8761Špringr ZdeněkSokol Milovice7001:24:222
9MC88142Langr JiříTřebnouševec5701:24:2317
25MB8969Čapek MilanSyřenov6501:24:471
4ZA90117Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:24:5924
40MA9110Čeřovský JanHořice7501:25:251
7MD9218Zubatý JiříAVERFLOR, a.s.4701:25:3419
2ME9367Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:25:5031
41MA9486Polák MartinBakako ZV 80 Nová Paka7901:25:541
26MB9511Keclík PetrTilius Praha7001:26:101
42MA9682Aleksič MarkoPraha8701:26:431
2ZB97141Rachová MarieVodochody - Hoštice7301:26:5331
8MD9855Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:27:0418
43MA99129Juríček MartinSporting Havana7701:27:091
27MB1008Nádhera PetrHradec Králové6701:28:131
2ZD10180Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:1831
3ZB102135Crhová IvanaBK Vísky6601:28:3527
44MA10372Strnad KarelSQS Vláknová optika Nová Paka7901:29:201
10MC10465Rücker OldřichLhota u Machova5501:29:4316
28MB105107Kulík VlastimilBakov nad Jizerou6601:29:531
1ŽC10619Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:2135
4MJ10795Beznoska JanFK AGRIA Choceň9701:30:4024
45MA108127Žďárský VáclavRC Narval7101:30:531
9MD109100Jandura PavelSokol Jičín4601:31:0717
5ZA110137Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:32:1622
29MB11196Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:32:231
46MA1123Holman PetrMicrorisc Jičín8901:32:331
47MA11357Seneta LiborBlaženky s.r.o.7201:33:441
48MA114124Rejf LojzaSVARTES Hořice7201:34:041
49MA11512Skyba PavelMilovice7401:34:301
10MD11642Linhart MilošTC Dobrošov4401:34:5916
5MJ117136Blaha JindřichBK Vísky9101:35:0822
11MD11847Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:35:5215
50MA119109Košťál KarelLempl Boys Hořice7201:36:101
3ME12071Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:36:1627
12MD12197Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:36:3814
4ZB122134Bláhová JaroslavaBK Výsky6701:36:4024
51MA123119Fof LadislavVřesník8301:37:281
52MA124120Lámr TomášBukovina8801:37:291
5ZB125132Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:3622
53MA126133Holeček MartinDvůr Králové7401:42:581
6ZB12758Senetová MílaBlaženky s.r.o.7201:42:5920
54MA128126Křovina RadekSvartes - divize maratonců7701:43:201
11MC1299Fendrych FrantišekSK Hakoach Praha5201:45:0815
6MJ1301Šulc JanMicrorisc Sobotka9601:48:1120
2ŽC13159Poživilová KateřinaBlaženky s.r.o.6101:48:5931
30MB132116Novák JanTJ Sokol Ostroměř7001:54:101
55MA1335Špinar RosťaMicrorisc7901:54:301
6ZA13483Bajorová KamilaFARNELL Praha8301:54:3220
56MA1356Špiller MartinMicrorisc7801:55:031
31MB136125Tomášek PetrSVARTES Hořice7002:04:301
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA124Havlíček JanASK Slavia Praha7900:50:4235
2MB229Jančík BořekSVARTES Hořice6400:55:4831
3MB394Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:57:3827
4MA492Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:3424
5MB523Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:4122
6MA6101Kupka MartinNová Paka8200:59:4320
7MC7138Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:0119
8MA843Pomikálek JosefStochov7501:01:1218
9MA930Malý JiříSKP Atletik Nymburk8001:02:1917
10MC1017Šrámek JaromírKVS Šumperk5801:02:5116
11MA1188Vágenknecht FrantišekNová Paka7701:02:5615
12MC1213Suchý JiříPraha 45901:02:5714
13MA1378Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7601:02:5913
14MJ14139Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice9101:03:2212
15MB1576Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6401:03:2311
16MA1631Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7401:03:5410
17MA17106Kožíšek PavelHořice7201:04:019
18MD1881Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:04:188
19MB1985Kaván LubomírChřibská6101:04:427
20MA2050Erlebach DavidKunčice7101:04:506
21MA2115Záveský VojtěchLázně Bělohrad7801:05:045
22MB2260Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:064
23MA2421Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:05:393
24MD2579Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:06:112
25MA26140Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9001:06:241
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2368Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:05:1635
2ZD3575Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:08:1731
3ZA5728Cermanová AlenaDoubravice7601:16:3027
4ZB6191Rychnovská DagmarHorní Branná7501:18:0024
5ŽJ7233Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:21:2722
6ZA8198Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:22:2920
7ZA90117Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8001:24:5919
8ZB97141Rachová MarieVodochody - Hoštice7301:26:5318
9ZD10180Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:28:1817
10ZB102135Crhová IvanaBK Vísky6601:28:3516
11ŽC10619Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:30:2115
12ZA110137Hanzlová VeronikaKER Team Praha8101:32:1614
13ZB122134Bláhová JaroslavaBK Výsky6701:36:4013
14ZB125132Fialová RenataBílá Třemešná7301:38:3612
15ZB12758Senetová MílaBlaženky s.r.o.7201:42:5911
16ŽC13159Poživilová KateřinaBlaženky s.r.o.6101:48:5910
17ZA13483Bajorová KamilaFARNELL Praha8301:54:329

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Skvělý závod, super rozmanitá trať, nádherné okolí. Za rok běžím určitě zas. (jen doufám, že výsledky se ještě upravují, nejsem muž do 49, ale žena)
marie.rachová
Diky za upozorneni, opraveno. Iscarex team
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód