Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů

10.4.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů
  • datum konání: 10.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zámecká ulice, Náchod
11 hodin

Přihlášky

restaurace Vatikán od 9 hodin

Startovné

70 Kč, v ceně startovného je občerstvení a jídlo po závodě

Popis tratě

délka: 11,2 km
převýšení: 380 m
Okruhová trať je celá vedena terénem po lesních a polních cestách v okolí náchodského zámku a v přilehlých lesích (asfalt cca 1 km).

Ceny pro vítěze

věcné a finanční pro první tři v kategorii, v absolutním pořadí bude odměněno deset mužů a čtyři ženy, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jirí Wiesner
telefon: 606 551 510

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

wortega@email.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 25.07.2011, 15:24
  • zobrazeno 1297x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ556Štoček FabiánSki Jilemnice9400:43:5835
2MJ1125Papík RomanAC Česká Lípa9200:45:3031
3MJ2278Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:0627
4MJ2316Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:48:1424
5MJ2960Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:50:1922
6MJ5977Šimon MarekČervený Kostelec9101:02:0120
Juniorky 19 let a mladší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5350Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:2235
Muži A 20-39 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:40:2635
2MA238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3831
3MA313Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0027
4MA632Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1824
5MA855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2122
6MA93Herda JanMytreneek cz8300:44:4320
7MA1233Kruml KamilSpálené7200:45:5219
8MA1349Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:45:5318
9MA1522Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2517
10MA1674Beran JanSpartak Police nad Metují8300:46:3616
11MA2090Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:47:5015
12MA2691Bielčik PetrISRT C7100:49:2814
13MA3492Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:51:0613
14MA3793Jirka JanSTAMP Náchod8300:52:0012
15MA4594Svoboda PavelJeníkovice7600:53:4011
16MA4895Šulc RadekTJ Milovice7500:54:5910
17MA5296Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7600:56:209
18MA5697Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:148
19MA6798Šťovíček MartinBaduna Team7901:04:447
20MA7399Štěp IgorTAKT Náchod8501:07:216
21MA82100Wiesner RadekBaduna Team8001:12:195
22MA87101Vondráček JakubStart Náchod8701:17:124
Muži B 40-49 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB770Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2035
2MB1415Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:46:1531
3MB1968Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:47:4827
4MB2117Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:47:5824
5MB2421Vanta JosefTC Dobruška6200:48:2022
6MB2724Klimeš JiříAC Náchod6100:49:3620
7MB3046Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:2019
8MB3136Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2118
9MB3380Zelený LuděkAC Náchod6100:50:5917
10MB3623Holický MilanPardubice6500:51:5416
11MB3976Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:52:1815
12MB4173Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:52:3714
13MB4958Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:55:4313
14MB5475Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:57:0112
15MB6989Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6201:05:3411
Muži C 50-59 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:5735
2MC176Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:5831
3MC1829Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2727
4MC2843Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:1524
5MC3865Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:52:1722
6MC43107Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:5820
7MC44108Štoček MichalSKI Jilemnice6000:53:2419
8MC46109Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:5418
9MC47110Šnajdr JiříSK AUTOREST5400:54:2017
10MC51111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:0316
11MC55112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:57:1015
12MC78113Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5401:09:4914
13MC86114Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:4713
Muži D 60-69 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2511Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:2735
2MD4034Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:52:3431
3MD5742Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:00:0027
4MD5810Marek FrantišekSK Hronov4101:00:0424
5MD6072Nejman BedřichAC Náchod5001:02:1222
6MD74102Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:07:3420
7MD76103Tučný JanMK Pardubice4701:08:4919
8MD77104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:0718
9MD80105Linhart MilošTC Dobrošov4401:10:1217
10MD83106Čepelka OldřichTima Liberec4801:13:3916
Muži E 70 let a starší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6428Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:0535
2ME6837Bielčik JindřichLichkov4001:05:3131
3ME7126Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:06:2627
4ME8464Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:15:2324
Ženy A 20-34 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3580Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:3035
2ZA4279Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:52:5431
3ZA6283Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:03:2227
4ZA7577Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:0824
Ženy B 35-44 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1044Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:4535
2ZB3240Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:2931
3ZB6584Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:04:2827
Ženy C 45-54 let (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:0235
2ŽC6364Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:4331
3ŽC6687Vacková HanaSK Hronov5601:04:3027
4ŽC7956Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:0024
5ŽC8148Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:12:0022
6ŽC8579Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:4820
7ŽC8853Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:0019
8ŽC8912Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:20:4318
Ženy D 55 let a starší (trať 11,2 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6119Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:03:0735
2ZD702Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:05:5231
3ZD7241Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1827
Trať 11,2 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:40:2635
2MA238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3831
3MA313Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0027
1MC451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:5735
1MJ556Štoček FabiánSki Jilemnice9400:43:5835
4MA632Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1824
1MB770Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2035
5MA855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2122
6MA93Herda JanMytreneek cz8300:44:4320
1ZB1044Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:44:4535
2MJ1125Papík RomanAC Česká Lípa9200:45:3031
7MA1233Kruml KamilSpálené7200:45:5219
8MA1349Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:45:5318
2MB1415Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:46:1531
9MA1522Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2517
10MA1674Beran JanSpartak Police nad Metují8300:46:3616
2MC176Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:5831
3MC1829Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2727
3MB1968Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:47:4827
11MA2090Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:47:5015
4MB2117Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:47:5824
3MJ2278Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:0627
4MJ2316Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:48:1424
5MB2421Vanta JosefTC Dobruška6200:48:2022
1MD2511Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:2735
12MA2691Bielčik PetrISRT C7100:49:2814
6MB2724Klimeš JiříAC Náchod6100:49:3620
4MC2843Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:50:1524
5MJ2960Kopecký MichalHvězda SKP Pardubice9400:50:1922
7MB3046Karlík MichalLoko Trutnov6400:50:2019
8MB3136Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:50:2118
2ZB3240Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:50:2931
9MB3380Zelený LuděkAC Náchod6100:50:5917
13MA3492Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:51:0613
1ZA3580Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:3035
10MB3623Holický MilanPardubice6500:51:5416
14MA3793Jirka JanSTAMP Náchod8300:52:0012
5MC3865Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:52:1722
11MB3976Fišer JiříTJ Sokol Říkov6700:52:1815
2MD4034Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:52:3431
12MB4173Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:52:3714
2ZA4279Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:52:5431
6MC43107Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:52:5820
7MC44108Štoček MichalSKI Jilemnice6000:53:2419
15MA4594Svoboda PavelJeníkovice7600:53:4011
8MC46109Kučera ZdeněkAC Náchod5500:53:5418
9MC47110Šnajdr JiříSK AUTOREST5400:54:2017
16MA4895Šulc RadekTJ Milovice7500:54:5910
13MB4958Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:55:4313
1ŽC5047Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:0235
10MC51111Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:0316
17MA5296Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7600:56:209
1ŽJ5350Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:56:2235
14MB5475Lanta StanislavTJ Spartak Police nad Metují6300:57:0112
11MC55112Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:57:1015
18MA5697Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:148
3MD5742Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:00:0027
4MD5810Marek FrantišekSK Hronov4101:00:0424
6MJ5977Šimon MarekČervený Kostelec9101:02:0120
5MD6072Nejman BedřichAC Náchod5001:02:1222
1ZD6119Kováříková PavlaKRB Chrudim5501:03:0735
3ZA6283Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:03:2227
2ŽC6364Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:03:4331
1ME6428Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:0535
3ZB6584Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:04:2827
3ŽC6687Vacková HanaSK Hronov5601:04:3027
19MA6798Šťovíček MartinBaduna Team7901:04:447
2ME6837Bielčik JindřichLichkov4001:05:3131
15MB6989Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6201:05:3411
2ZD702Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:05:5231
3ME7126Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:06:2627
3ZD7241Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:1827
20MA7399Štěp IgorTAKT Náchod8501:07:216
6MD74102Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:07:3420
4ZA7577Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:08:0824
7MD76103Tučný JanMK Pardubice4701:08:4919
8MD77104Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:0718
12MC78113Weisse FrankMezium o.s. Pěčín5401:09:4914
4ŽC7956Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:10:0024
9MD80105Linhart MilošTC Dobrošov4401:10:1217
5ŽC8148Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:12:0022
21MA82100Wiesner RadekBaduna Team8001:12:195
10MD83106Čepelka OldřichTima Liberec4801:13:3916
4ME8464Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:15:2324
6ŽC8579Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:15:4820
13MC86114Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:4713
22MA87101Vondráček JakubStart Náchod8701:17:124
7ŽC8853Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:0019
8ŽC8912Friebelová EvaMaratonstav Úpice6201:20:4318
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:40:2635
2MA238Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3831
3MA313Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:43:0027
4MC451Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:5724
5MJ556Štoček FabiánSki Jilemnice9400:43:5822
6MA632Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1820
7MB770Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:2019
8MA855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2118
9MA93Herda JanMytreneek cz8300:44:4317
10MJ1125Papík RomanAC Česká Lípa9200:45:3016
11MA1233Kruml KamilSpálené7200:45:5215
12MA1349Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:45:5314
13MB1415Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6400:46:1513
14MA1522Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:2512
15MA1674Beran JanSpartak Police nad Metují8300:46:3611
16MC176Kolínek FrantišekAK Perná5600:46:5810
17MC1829Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:279
18MB1968Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:47:488
19MA2090Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:47:507
20MB2117Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:47:586
21MJ2278Nechvíl PetrAC Choceň9100:48:065
22MJ2316Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:48:144
23MB2421Vanta JosefTC Dobruška6200:48:203
24MD2511Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:272
25MA2691Bielčik PetrISRT C7100:49:281

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 99%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 76%
Ceny vítězům: 83%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Lenko a Jirko povedlo se vám to.Moc se mi u vás líbilo.Ota
ota.la
Moc pěkný závod super trať i značení,ale na Béčko fakt dost těžký a ten Grúnik to je asi nejkolmější stráň celého poháru.
Klusoe
Krásná trať, opravdu nahoru - dolů... Souhlasím s tím, že je to sakra těžké béčko:-)
adela.stranska
Trať náročná jak na mistrovství světa. Ještě že pršelo jen před závodem. Zázemí velmi dobré. Sál na jídlo a vyhlášení. Nápoje v cíli moc studené. Chyběly mi předběžné výsledky k nahlédnutí. Závod si dám do plánu i za rok.
krásný závod:-), hlavně organizace, trať a její značení bylo na 1s*!
lubos.sulc
vskutku náročný, ale krásný závod. Trať super, byť na mě seběhů až moc. Výborná polévka!
honzaherda
Úžasný závod! Opravdu peprný kros, při kterém se člověk nenudí. Dobře zorganizované, něco sladkého v cíli a poté polévka s rohlíkem. No a zádrhel při vyhlašování? To se stane a aspoň jsme se zasmáli :-) Evina K.
evakollertova
Jedním slovem všechno S U P E R !!!
kheya
Pěkné zahájení vrchařského poháru, na výbornou!Závod mě sice překvapil svou obtížností, ale vše bylo prima. Díky. Dáša K.
Dagmar.Kubrova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód