Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

14.8.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 14.8.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Bystřice pod Hostýnem - náměstí TGM
14:00 hodin

Přihlášky

Elektronicky na: http://www.behnasvatyhostyn.cz/registrace.html nebo v den startu od 12:00 do 13:45 hodin, sportovní hala Sušil, 350 m od náměstí (49°24'6.23N; 17°40'14.92E)

Startovné

80,- Kč pro přihlášené elektronicky,
100,- Kč v případě přihlášení v den startu,
50,- Kč členové Orla (v ceně guláš)

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 422 m
povrch: silnice, lesní a turistické cesty

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží medaili a diplom. Mimo to bude rozděleno formou finančních cen 9 000 Kč a věcné ceny i tombola v částce nejméně 12 000 Kč. Každý závodník obdrží dárek.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel. 737 273 893

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz/

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
14.6.2008Bystřice pod Hostýnem - Hostýn107
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1036

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Lanta Jiří4410
Kolínek František569
Sehnal Tomáš739
Vodička Jan459
Zátopek Jiří608
Suchánek Lukáš798
Špacír Ladislav557
Přívětivý Miroslav537
Keller Antonín637
Blaha Tomáš767
Ševčík Pavel616
Krejčí Josef496
Škapa Marek716
Dvořák Pavel826
Bejdák Silvestr436
Vévodová Martina906
Jirásková Eva646
Vraštilová Miloslava566
Šnevajs Radomír635
Škorňa Vlastimil555
Rapčan Lukáš785
Gaman Jaroslav355
Lenhart Vít825
Tomíšek Jindřich395
Dřímalová Martina895
Hrozová Milena535
Šimůnek Jan495
Novotná Martina885
Prokop Jiří565
Knebl Vladislav355
Polášek Jan835
Lubínek Lubomír604
Wálek Bronislav574
Holec Pavel854
Šitka Josef864
Petráš Rostislav654
Dvořák Miroslav734
Čáp Bohuslav514
Haluzík Marek744
Palla Radovan804
Švihel Miroslav584
Bambušek Petr724
Paus Aleš784
Bělka Jaroslav524
Merta Jaroslav354
Fritscher Adam754
Vodák Jiří714
Bednarz Libor804
Frydrych Martin834
Adamec Milan774

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 15.09.2010, 14:15
  • zobrazeno 1522x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ487Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:23:4535
2MJ760Fojtík VáclavLK Veřovice9400:24:0631
3MJ993Dvorník TomášVelké Karlovice9100:24:3127
4MJ1941Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:26:0024
5MJ2695Petráš MichalSK Hranice9300:27:2922
6MJ40119Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:29:2220
7MJ4373Netočný JiříPřerov Lověšice9400:29:3519
8MJ4835Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:29:5518
9MJ7072Fojtů OndřejPřerov Lověšice9400:32:3517
10MJ1123Lieneke JulianTým city partnerství Salzkotten-Bystrice9400:38:58-
11MJ121145Bucek OtakarBystřice pod Hostýnem0100:41:2516
12MJ13166Gülle DennisSalzkotten9400:49:28-
13MJ13265Esser StefanSalzkotten9900:52:05-
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ125106Šimíčková KláraHorní Moštěnice9900:44:5435
2ŽJ13468Meschede YvonneSalzkotten9400:57:53-
3ŽJ13567Zumbrock LisaSalzkotten9700:57:55-
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5235
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:0531
3MA525Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:5127
4MA889Pelíšek DavidAK Olomouc9000:24:2624
5MA10138Sehnal TomášKHB Radegast7300:24:3222
6MA15120Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:25:0420
7MA1817Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:3119
8MA2169Šplíchal JanTJ Starkoč8300:26:1618
9MA22125Prášil VítězslavRossignol Racing Team Ostrava8100:26:3517
10MA2722Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:27:3816
11MA2844Dvořák PavelFosa Prostějov8200:27:4615
12MA3012Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:27:4914
13MA34122Kopřiva JosefKB Bystřice pod Hostýnem8800:28:3013
14MA35113Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:28:3512
15MA37103Man Jan-7400:28:4311
16MA3830Suchánek LukášKHB Radegast7900:28:4710
17MA4283Mlýnek VojtěchOrel Huslenky - Halenkov9000:29:339
18MA5224Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:30:188
19MA5345Korábečný Jakub-8000:30:267
20MA5598Rapčan LukášTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7800:30:326
21MA56139Vizner MarekHO Holešov7200:30:485
22MA5854Frydrych MartinLíšná8300:31:054
23MA59141Palla RadovanBystřice p.H.8000:31:083
24MA6199Ostrčilík TomášMartinice8300:31:232
25MA6252Švihel MiroslavBS Slopné8600:31:351
26MA6556Vajda Roman-7900:32:111
27MA6814Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7300:32:331
28MA73136Bolek JanZašová8000:32:521
29MA7690Šerý PavelZruč - Senec7100:33:131
30MA7843Smetana JiříThaiboxing gym Zlín9000:33:281
31MA7923Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:341
32MA8197Haluzík MarekDracy Radslavice7400:33:481
33MA829Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7700:33:531
34MA8491Sýkora MiroslavÚstí nad Labem8100:34:041
35MA8532Složil JiříTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7700:34:081
36MA8946Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:34:391
37MA9253Zbranek Jan-9000:35:241
38MA9488Klenner RomanTJ Házená Bystřice pod Hostýnem8900:35:341
39MA106127Bambušek PetrLoučka7200:37:421
40MA109100Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:38:371
41MA11840Lenhart VítSKP Přerov8200:39:401
42MA125107Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:44:541
43MA1335Jolmes HenningTým city partnerství Salzkotten-Bystrice8900:54:21-
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB319Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:23:4035
2MB684Bětík PetrSokol Opava6900:24:0031
3MB11116Zajíc AlešSKMP Opava6900:24:3827
4MB12109Vrana VladislavTJ Slovan Skaliště6600:24:42-
5MB13135Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:24:4724
6MB1664Malík VítSokol České Budějovice6900:25:0822
7MB2039Szebesta PavelDresy Buřík6800:26:0920
8MB23112Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:4219
9MB2955Ševčík PavelZombie Opava6100:27:4818
10MB3382Keller AntonínOrel Veřovice6300:28:2017
11MB36102Miléř PetrZlín Podvesná6300:28:3916
12MB3926Dočkal RadekRila Team - Brno6600:28:5915
13MB4192Haničinec IvoBS Slopné6700:29:3114
14MB4579Březina RadomírOstrava6700:29:3913
15MB4942Pitel PavelVeřovice7000:29:5812
16MB51134Černoch JiříTRISK Olomouc6700:30:1511
17MB60108Mojžíšek PavelHorní Datyně6500:31:1210
18MB6938Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:32:349
19MB7774Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:33:228
20MB8747Zbořil JosefKroměříž6200:34:317
21MB9333Sigmund RadekTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7000:35:316
22MB1042Ruhose RudiTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6700:37:16-
23MB1241Voecks ChristianTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6300:43:27-
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1418Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:5235
2MC1716Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:2031
3MC2586Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:27:0927
4MC32117Kaše JaroslavAgri Ramp Brno5300:28:1924
5MC4462Vynikal BedřichOlomouc5200:29:3822
6MC4731Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:29:4920
7MC50114Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:30:0019
8MC5480Kollárik PavolStříbrnice5800:30:27-
9MC6458Švihel MiroslavBS Slopné5800:32:0618
10MC66137Tománek PavelLKVE Veřovice5500:32:1617
11MC677Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:32:3116
12MC7596Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:33:1015
13MC8659Hanzl VlastimilOrel Brno-Bohunice5300:34:2014
14MC90146Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4413
15MC9981Lubínek LubomírSVT Zlín6000:36:1912
16MC105110Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:37:4011
17MC10837Rinka ErichMK Seitl Ostrava5400:38:0610
18MC11320Kovář RostislavAK Olomouc5100:39:169
Muži D 60-69 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2475Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:0335
2MD63111Vodička JanMK Radslavice4500:31:5131
3MD72115Chytil VladimírDD Všechovice5000:32:4927
4MD748Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:33:0424
5MD8363Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:33:5822
6MD100131Sloboda JosefTrnava4600:36:23-
7MD10276Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4620
8MD11477Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:39:1919
9MD11594Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:39:2918
10MD122121Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:42:1517
11MD12915Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:47:2316
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9529Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:35:4035
2ME9821Lajčík AloisAK Olomouc4000:36:1631
3ME116130Sedláček JosefBoleráz3900:39:31-
4ME120133Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3900:40:5527
5ME12785Knebl VladislavToma Otrokovice3500:45:2924
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4636Pastorová PetraBaláž extreme Team Ostrava7700:29:4735
2ZA57144Sadílková ZuzanaEkodrill7800:31:0431
3ZA9149Otáhalová LucieBystřice pod Hostýnem8000:35:0127
4ZA9778Macháčková ŠárkaAC Moravská Slávia Brno8300:36:0124
5ZA101124Dřímalová MartinaPřerov8900:36:3222
6ZA11951Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:40:2620
Ženy B 35-44 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3161Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:27:5835
2ZB8071Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:33:4631
3ZB88101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:34:3627
4ZB123142Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:43:1224
Ženy C 45-54 let (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC71105Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:32:3735
2ŽC96118Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:35:4131
3ŽC11170Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:5327
4ŽC1174Krueger AnnetteTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6400:39:35-
5ŽC1286Morpho JuliaGeorge H. Team6300:46:3624
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km, 422 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD103104Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:1035
2ZD107123Cahlová SlavomíraLCE Luhačovice5400:37:4631
3ZD11028Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:3827
4ZD13010Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:49:2324
Trať 5 km, 422 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5235
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:0531
1MB319Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:23:4035
1MJ487Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:23:4535
3MA525Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:5127
2MB684Bětík PetrSokol Opava6900:24:0031
2MJ760Fojtík VáclavLK Veřovice9400:24:0631
4MA889Pelíšek DavidAK Olomouc9000:24:2624
3MJ993Dvorník TomášVelké Karlovice9100:24:3127
5MA10138Sehnal TomášKHB Radegast7300:24:3222
3MB11116Zajíc AlešSKMP Opava6900:24:3827
4MB12109Vrana VladislavTJ Slovan Skaliště6600:24:42-
5MB13135Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:24:4724
1MC1418Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:5235
6MA15120Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:25:0420
6MB1664Malík VítSokol České Budějovice6900:25:0822
2MC1716Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:2031
7MA1817Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:3119
4MJ1941Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:26:0024
7MB2039Szebesta PavelDresy Buřík6800:26:0920
8MA2169Šplíchal JanTJ Starkoč8300:26:1618
9MA22125Prášil VítězslavRossignol Racing Team Ostrava8100:26:3517
8MB23112Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:4219
1MD2475Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:0335
3MC2586Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:27:0927
5MJ2695Petráš MichalSK Hranice9300:27:2922
10MA2722Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:27:3816
11MA2844Dvořák PavelFosa Prostějov8200:27:4615
9MB2955Ševčík PavelZombie Opava6100:27:4818
12MA3012Šitka JosefDrnovice u Vyškova8600:27:4914
1ZB3161Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:27:5835
4MC32117Kaše JaroslavAgri Ramp Brno5300:28:1924
10MB3382Keller AntonínOrel Veřovice6300:28:2017
13MA34122Kopřiva JosefKB Bystřice pod Hostýnem8800:28:3013
14MA35113Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:28:3512
11MB36102Miléř PetrZlín Podvesná6300:28:3916
15MA37103Man Jan-7400:28:4311
16MA3830Suchánek LukášKHB Radegast7900:28:4710
12MB3926Dočkal RadekRila Team - Brno6600:28:5915
6MJ40119Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:29:2220
13MB4192Haničinec IvoBS Slopné6700:29:3114
17MA4283Mlýnek VojtěchOrel Huslenky - Halenkov9000:29:339
7MJ4373Netočný JiříPřerov Lověšice9400:29:3519
5MC4462Vynikal BedřichOlomouc5200:29:3822
14MB4579Březina RadomírOstrava6700:29:3913
1ZA4636Pastorová PetraBaláž extreme Team Ostrava7700:29:4735
6MC4731Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:29:4920
8MJ4835Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:29:5518
15MB4942Pitel PavelVeřovice7000:29:5812
7MC50114Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:30:0019
16MB51134Černoch JiříTRISK Olomouc6700:30:1511
18MA5224Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:30:188
19MA5345Korábečný Jakub-8000:30:267
8MC5480Kollárik PavolStříbrnice5800:30:27-
20MA5598Rapčan LukášTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7800:30:326
21MA56139Vizner MarekHO Holešov7200:30:485
2ZA57144Sadílková ZuzanaEkodrill7800:31:0431
22MA5854Frydrych MartinLíšná8300:31:054
23MA59141Palla RadovanBystřice p.H.8000:31:083
17MB60108Mojžíšek PavelHorní Datyně6500:31:1210
24MA6199Ostrčilík TomášMartinice8300:31:232
25MA6252Švihel MiroslavBS Slopné8600:31:351
2MD63111Vodička JanMK Radslavice4500:31:5131
9MC6458Švihel MiroslavBS Slopné5800:32:0618
26MA6556Vajda Roman-7900:32:111
10MC66137Tománek PavelLKVE Veřovice5500:32:1617
11MC677Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:32:3116
27MA6814Karásek LiborFrýdlant nad Ostravicí7300:32:331
18MB6938Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:32:349
9MJ7072Fojtů OndřejPřerov Lověšice9400:32:3517
1ŽC71105Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:32:3735
3MD72115Chytil VladimírDD Všechovice5000:32:4927
28MA73136Bolek JanZašová8000:32:521
4MD748Bednařík JiříLBK Kopřivnice4500:33:0424
12MC7596Škorňa VlastimilTS Vizovice5500:33:1015
29MA7690Šerý PavelZruč - Senec7100:33:131
19MB7774Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6500:33:228
30MA7843Smetana JiříThaiboxing gym Zlín9000:33:281
31MA7923Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:33:341
2ZB8071Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:33:4631
32MA8197Haluzík MarekDracy Radslavice7400:33:481
33MA829Žídek RomanBaláž Extreme Team Ostrava7700:33:531
5MD8363Peška AntonínTJ Sokol Holešov4800:33:5822
34MA8491Sýkora MiroslavÚstí nad Labem8100:34:041
35MA8532Složil JiříTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7700:34:081
13MC8659Hanzl VlastimilOrel Brno-Bohunice5300:34:2014
20MB8747Zbořil JosefKroměříž6200:34:317
3ZB88101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:34:3627
36MA8946Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:34:391
14MC90146Kobliha MilanLRS Vyškov5700:34:4413
3ZA9149Otáhalová LucieBystřice pod Hostýnem8000:35:0127
37MA9253Zbranek Jan-9000:35:241
21MB9333Sigmund RadekTým city partnerství Salzkotten-Bystrice7000:35:316
38MA9488Klenner RomanTJ Házená Bystřice pod Hostýnem8900:35:341
1ME9529Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:35:4035
2ŽC96118Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:35:4131
4ZA9778Macháčková ŠárkaAC Moravská Slávia Brno8300:36:0124
2ME9821Lajčík AloisAK Olomouc4000:36:1631
15MC9981Lubínek LubomírSVT Zlín6000:36:1912
6MD100131Sloboda JosefTrnava4600:36:23-
5ZA101124Dřímalová MartinaPřerov8900:36:3222
7MD10276Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4620
1ZD103104Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:1035
22MB1042Ruhose RudiTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6700:37:16-
16MC105110Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:37:4011
39MA106127Bambušek PetrLoučka7200:37:421
2ZD107123Cahlová SlavomíraLCE Luhačovice5400:37:4631
17MC10837Rinka ErichMK Seitl Ostrava5400:38:0610
40MA109100Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:38:371
3ZD11028Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:3827
3ŽC11170Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:5327
10MJ1123Lieneke JulianTým city partnerství Salzkotten-Bystrice9400:38:58-
18MC11320Kovář RostislavAK Olomouc5100:39:169
8MD11477Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:39:1919
9MD11594Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:39:2918
3ME116130Sedláček JosefBoleráz3900:39:31-
4ŽC1174Krueger AnnetteTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6400:39:35-
41MA11840Lenhart VítSKP Přerov8200:39:401
6ZA11951Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:40:2620
4ME120133Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3900:40:5527
11MJ121145Bucek OtakarBystřice pod Hostýnem0100:41:2516
10MD122121Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:42:1517
4ZB123142Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:43:1224
23MB1241Voecks ChristianTým city partnerství Salzkotten-Bystrice6300:43:27-
1ŽJ125106Šimíčková KláraHorní Moštěnice9900:44:5435
42MA125107Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7100:44:541
5ME12785Knebl VladislavToma Otrokovice3500:45:2924
5ŽC1286Morpho JuliaGeorge H. Team6300:46:3624
11MD12915Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:47:2316
4ZD13010Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:49:2324
12MJ13166Gülle DennisSalzkotten9400:49:28-
13MJ13265Esser StefanSalzkotten9900:52:05-
43MA1335Jolmes HenningTým city partnerství Salzkotten-Bystrice8900:54:21-
2ŽJ13468Meschede YvonneSalzkotten9400:57:53-
3ŽJ13567Zumbrock LisaSalzkotten9700:57:55-
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1126Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:5235
2MA250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:0531
3MB319Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:23:4027
4MJ487Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:23:4524
5MA525Navrátil OndřejSokol Vsetín8100:23:5122
6MB684Bětík PetrSokol Opava6900:24:0020
7MJ760Fojtík VáclavLK Veřovice9400:24:0619
8MA889Pelíšek DavidAK Olomouc9000:24:2618
9MJ993Dvorník TomášVelké Karlovice9100:24:3117
10MA10138Sehnal TomášKHB Radegast7300:24:3216
11MB11116Zajíc AlešSKMP Opava6900:24:3815
12MB13135Martinek JaroslavTRISK Olomouc6900:24:4714
13MC1418Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:5213
14MA15120Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:25:0412
15MB1664Malík VítSokol České Budějovice6900:25:0811
16MC1716Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:25:2010
17MA1817Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:25:319
18MJ1941Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:26:008
19MB2039Szebesta PavelDresy Buřík6800:26:097
20MA2169Šplíchal JanTJ Starkoč8300:26:166
21MA22125Prášil VítězslavRossignol Racing Team Ostrava8100:26:355
22MB23112Sadílek MartinOB Vizovice6900:26:424
23MD2475Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:27:033
24MC2586Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:27:092
25MJ2695Petráš MichalSK Hranice9300:27:291
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3161Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:27:5835
2ZA4636Pastorová PetraBaláž extreme Team Ostrava7700:29:4731
3ZA57144Sadílková ZuzanaEkodrill7800:31:0427
4ŽC71105Vaněčková LadaSK Štípa Zlín6200:32:3724
5ZB8071Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:33:4622
6ZB88101Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:34:3620
7ZA9149Otáhalová LucieBystřice pod Hostýnem8000:35:0119
8ŽC96118Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:35:4118
9ZA9778Macháčková ŠárkaAC Moravská Slávia Brno8300:36:0117
10ZA101124Dřímalová MartinaPřerov8900:36:3216
11ZD103104Kašová HanaBarnex sport Brno5400:37:1015
12ZD107123Cahlová SlavomíraLCE Luhačovice5400:37:4614
13ZD11028Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:38:3813
14ŽC11170Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:38:5312
15ZA11951Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:40:2611
16ZB123142Vaňková EvaOrel Vysoké Mýto6700:43:1210
17ŽJ125106Šimíčková KláraHorní Moštěnice9900:44:549
18ŽC1286Morpho JuliaGeorge H. Team6300:46:368
19ZD13010Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:49:237

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím o opravu mého ročníku narození z 83 na 86. Díky, J. Šitka Až na zpracování výsledků - seřazení výsledků vyvěšených po závodě podle startovního čísla se jen tak nevidí (navíc očividně by se našlo víc překlepů než v mém případě) - opět velmi podařený závod.
josefsitka
Fotky jsou na http://elekol.rajce.idnes.cz/
elekol
Zdravim, rocnik narozeni jsem opravil
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód