Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Sokolí vrch

6.6.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Sokolí vrch
  • datum konání: 6.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jeseník - Masarykovo náměstí
11:00 hodin
juniorky a dorost v prostoru před sanatoriem Priessnitz v lázních v 11:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

100,- Kč; žákovské kategorie startovné neplatí
Startující mohou po závodě využít rehabilitační bazén s vířivkou od 13 do 14 hodin zdarma v sanatoriu Priessnitz, tradiční polévka a chléb.

Popis tratě

délka: 8 km
převýšení: 540 m
Jeseník - po Muzikantské stezce - lázně - Ripperův kámen - Sokolí vrch
povrch: 50 % asfalt, 50 % terén

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcnou cenu. První tři v absolutním pořadí mužů a žen finanční prémii, také první tři v pořadí juniorů a juniorek.Tombola s hodnotnými cenami pro všechny kategorie hlavního závodu po vyhlášení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Teichman
790 65 Lipová 411
tel. 724 335 962

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.feje.cz

E-mailová adresa

feje@feje.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 28.06.2010, 07:04
  • zobrazeno 1147x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1030Trávníček MatějHvězda SK Pardubice9200:43:3670
2MJ1334Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:44:2762
3MJ152Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:45:2154
4MJ2131Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:46:5548
5MJ247Pňáček TomášFenix Ski Team Jeseník9400:47:3444
6MJ2664Šmerda TomášFenix Ski Team Jeseník9100:47:5740
7MJ2832Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:0438
8MJ323Thomas PatrikFortex Mor.Beroun9300:52:5636
9MJ341Fellner AdamFenix Ski Team Jeseník9300:53:1234
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA348Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:4370
2MA433Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:3762
3MA722Rosenberg DavidMizuno World Sport8600:43:0254
4MA970Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:43:1448
5MA1126Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:5744
6MA1242Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:44:1140
7MA1643Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:46:0538
8MA1747Pelíšek DavidFortex Ski Moravský Beroun9000:46:1236
9MA1837Němec KamilHZS Vlašim7500:46:2734
10MA2244Prášil VítězslavRosignol Racing Team8100:47:0332
11MA2367Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:47:3030
12MA3056Jetelina PetrJavorník8500:51:3228
13MA3925Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:55:4426
14MA4065Knotek OndřejFenix Ski Team Jeseník9000:55:4724
15MA4166Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:56:2922
16MA6472Lenhart VítSKP Přerov8201:17:3020
-MA-28Tarchala MarcinGlucholazy79DNF-
-MA-57Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB515Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:42:4670
2MB860Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:0962
3MB2040Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:46:4654
4MB2569Szebesta PavelDresy Buřík6800:47:4948
5MB3876Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:55:4244
6MB4324Černoch JiříTRISK Olomouc6700:57:4540
7MB4917Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6801:04:4038
8MB5218Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:06:3136
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1450Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5170
2MC1939Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:3362
3MC2712Špacír LadislavLoko Břeclav5500:49:5854
4MC3768Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc o.s.5900:55:0848
5MC458Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5644
6MC5352Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:5740
Muži D 60-69 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2927Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:5370
2MD3136Němec JiříLOCKAR4800:52:3362
3MD4216Vodička JanMK Radslavice4500:56:3354
4MD4641Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:00:4348
5MD4746Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:01:4544
6MD5461Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:08:1040
7MD5573Beskydský DědekKlub Důchodců4501:08:3038
8MD5719Lerch VladislavČD Olomouc4801:10:3536
9MD6751Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:43:3634
Muži E 70 let a starší (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5862Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:10:5470
2ME5914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:3362
3ME6529Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:20:2654
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 367 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:37:3670
2ŽJ255Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:0762
3ŽJ635Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:0154
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3353Stružková HanaRačí Údolí8300:53:0270
2ZA366Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:1362
3ZA5054Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5354
4ZA6371Dřímalová MartinaPřerov8901:17:2948
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3575Piklová AliceVětřní7300:53:3970
2ZB5174Matalová JanaSlezská Ostrava7301:06:0062
3ZB6259Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:15:0054
Ženy C 45-54 let (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4070
2ŽC4823Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:3262
3ŽC5638Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:09:2954
4ŽC6113Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:13:4348
5ŽC665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:2744
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6063Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:1770
Trať 5,5 km, 367 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:37:3670
2ŽJ255Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:0762
3ŽJ635Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:0154
Trať 8 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA348Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:4370
2MA433Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:3762
1MB515Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:42:4670
3MA722Rosenberg DavidMizuno World Sport8600:43:0254
2MB860Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:43:0962
4MA970Novotný ViktorFenix ski team Jeseník8200:43:1448
1MJ1030Trávníček MatějHvězda SK Pardubice9200:43:3670
5MA1126Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:43:5744
6MA1242Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:44:1140
2MJ1334Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:44:2762
1MC1450Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5170
3MJ152Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:45:2154
7MA1643Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova7500:46:0538
8MA1747Pelíšek DavidFortex Ski Moravský Beroun9000:46:1236
9MA1837Němec KamilHZS Vlašim7500:46:2734
2MC1939Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:3362
3MB2040Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:46:4654
4MJ2131Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:46:5548
10MA2244Prášil VítězslavRosignol Racing Team8100:47:0332
11MA2367Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:47:3030
5MJ247Pňáček TomášFenix Ski Team Jeseník9400:47:3444
4MB2569Szebesta PavelDresy Buřík6800:47:4948
6MJ2664Šmerda TomášFenix Ski Team Jeseník9100:47:5740
3MC2712Špacír LadislavLoko Břeclav5500:49:5854
7MJ2832Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:0438
1MD2927Tempír FrantišekSokol Štíty4900:50:5370
12MA3056Jetelina PetrJavorník8500:51:3228
2MD3136Němec JiříLOCKAR4800:52:3362
8MJ323Thomas PatrikFortex Mor.Beroun9300:52:5636
1ZA3353Stružková HanaRačí Údolí8300:53:0270
9MJ341Fellner AdamFenix Ski Team Jeseník9300:53:1234
1ZB3575Piklová AliceVětřní7300:53:3970
2ZA366Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:1362
4MC3768Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc o.s.5900:55:0848
5MB3876Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:55:4244
13MA3925Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:55:4426
14MA4065Knotek OndřejFenix Ski Team Jeseník9000:55:4724
15MA4166Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:56:2922
3MD4216Vodička JanMK Radslavice4500:56:3354
6MB4324Černoch JiříTRISK Olomouc6700:57:4540
1ŽC4449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4070
5MC458Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:58:5644
4MD4641Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:00:4348
5MD4746Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4501:01:4544
2ŽC4823Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:3262
7MB4917Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané6801:04:4038
3ZA5054Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5354
2ZB5174Matalová JanaSlezská Ostrava7301:06:0062
8MB5218Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:06:3136
6MC5352Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:07:5740
6MD5461Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:08:1040
7MD5573Beskydský DědekKlub Důchodců4501:08:3038
3ŽC5638Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:09:2954
8MD5719Lerch VladislavČD Olomouc4801:10:3536
1ME5862Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:10:5470
2ME5914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:11:3362
1ZD6063Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:1770
4ŽC6113Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:13:4348
3ZB6259Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:15:0054
4ZA6371Dřímalová MartinaPřerov8901:17:2948
16MA6472Lenhart VítSKP Přerov8201:17:3020
3ME6529Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:20:2654
5ŽC665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:2744
9MD6751Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:43:3634
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Rosenbergová MichaelaFenix Ski team Jeseník9300:37:3670
2ŽJ255Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:39:0762
3ŽJ635Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:43:0154
4ZA3353Stružková HanaRačí Údolí8300:53:0248
5ZB3575Piklová AliceVětřní7300:53:3944
6ZA366Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:54:1340
7ŽC4449Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:58:4038
8ŽC4823Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:3236
9ZA5054Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:04:5334
10ZB5174Matalová JanaSlezská Ostrava7301:06:0032
11ŽC5638Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5901:09:2930
12ZD6063Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:13:1728
13ŽC6113Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:13:4326
14ZB6259Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:15:0024
15ZA6371Dřímalová MartinaPřerov8901:17:2922
16ŽC665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:27:2720

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

super počasí, bazén po závodě skvělý a polévka výborná. Lázně Jeseník a hotel Priessnitz mají užasnou scenérii.rád se vrátím. David
david.ek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód