Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

17.4.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)
  • datum konání: 17.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

na hřišti sportovního areálu v Jiřetíně pod Jedlovou
13:00 hodin

Přihlášky

od 11 h ve sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 6 km (4 km pro Juniorky a Muži E a F)
převýšení: 334 m

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích:
1. - 500 Kč
2. -300 Kč
3. - 200 Kč
celkové pořadí muži a celkové pořadí ženy:
1.-6. muži / 1.-5. ženy: finanční odměny dle možností pořadatele
finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu - 500 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Krupka
407 55 Dolní Podluží 468
tel. byt: 412 384 222
mobil: 728 679637

Internetové stránky

http://jedlova.kavan.eu/

E-mailová adresa

milankrupka@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1308

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 24.05.2010, 16:13
  • zobrazeno 1346x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ732Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:26:3935
2MJ1549Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1931
3MJ347Motl OndřejTJ Rumburk9400:31:4927
4MJ4290Müller JanTJ Slovan Varnsdorf9300:34:2024
5MJ4723Holas JakubTJ Sokol Holé Vrchy9100:35:1122
6MJ7153Hahn MartinSC Kohmar9700:42:32-
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ158Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:1035
2ŽJ212Procházková MichaelaUSK Praha9500:28:2431
3ŽJ333Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:29:1427
Muži A 20-39 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Havlíček JanASK Slavia Praha7900:23:3435
2MA287Skalský RomanSalomon7500:24:5631
3MA344Linhart RadekKerda Team7600:25:2027
4MA448Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:2824
5MA513Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:0422
6MA865Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:26:4420
7MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:0319
8MA1161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2718
9MA1781Zajac LeszekWalbrzych8300:29:04-
10MA2322Králíček OtaHorní Podluží7900:30:2717
11MA2551Novotný JiříKateřinky7100:30:5316
12MA261Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:5715
13MA2950Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7900:31:0914
14MA4131Stezka MartinChřibská8400:33:5213
15MA446Žákovský FilipČLK Mladá Boleslav8100:34:4512
16MA4683Kubr MartinAC Laura Praha7400:34:5811
17MA5784Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:36:1010
18MA682Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:189
19MA8327Gros PetrJiřetín pod Jedlovou8300:51:598
Muži B 40-49 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2535
2MB1286Škrabálek JanPraha7000:27:4031
3MB1374Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:5627
4MB1470Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:28:0624
5MB163Serafin MilanSK Aritma Praha6500:28:5122
6MB2140Kaván LubomírChřibská6100:30:1220
7MB3215Valenta MichalAVC Praha6200:31:4619
8MB3452Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:4918
9MB4368Janík TomášSpona Teplice6800:34:3917
10MB4482Kubr VáclavAC Laura Praha6200:34:4516
11MB5477Louda PetrAC Česká Lípa6400:35:4215
12MB609Slanec JanOsečná6900:37:5614
13MB6130Kunovjánek AlešAVC Praha6500:38:2013
14MB6279Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:38:2512
15MB6610Škoda MartinOsečná6300:40:1211
16MB7388Fiala PetrŠluknov - Království6500:42:5610
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1060Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:1735
2MC1819Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:5831
3MC1939Suchý JiříPraha5900:30:0627
4MC2063Gombita JosefLoučná 9565800:30:0924
5MC2721Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:30:5822
6MC2972Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:0920
7MC3617Flegl VlastimilBrtev5300:32:0619
8MC3856Šrachta VladimírCyklosprint Cvikov6000:32:2918
9MC4876Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:1917
10MC5124Čižinský JaromírSAB 20 Praha5500:35:2416
11MC5471Chroust JanKrásná Lípa6000:35:4215
12MC5680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:5414
13MC5959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:0013
14MC6455Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:3412
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2229Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:1535
2MD3128Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:2631
3MD3757Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:32:2727
4MD3989Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:32:4924
5MD4985Kuthan VojtaKrásná Lípa5000:35:2122
6MD5766Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:36:1020
7MD7038Tučný JanMK Pardubice4700:42:1119
8MD7835Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:46:3018
9MD8069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4317
Muži E 70-79 let (trať 4 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME414Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:29:5935
2ME520Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:5831
3ME626Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:3627
Muži F 80 let a starší (trať 4 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF742Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:38:1024
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2441Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:30:3735
2ZA2873Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:0731
3ZA4047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0927
4ZA6546Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:5824
5ZA6975Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2522
6ZA764Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:44:2820
7ZA7764Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou8800:45:4119
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5262Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:35:4035
2ZB5378Loudová PavlaJilemnice6800:35:4131
3ZB6325Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:38:2627
4ZB7267Horáková RenataAC Ústí nad Labem7200:42:5124
5ZB7936Popovová MartinaSNB Praha7400:47:4022
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:2235
2ŽC6711Procházková IrenaTJ Háje5700:40:4131
3ŽC7337Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:42:5627
4ŽC7518Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:2324
5ŽC8254Hahn ClaudiaSC Kohmcir6300:51:15-
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km, 336 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3316Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:31:4735
2ZD815Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:0231
Trať 4 km, 336 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ158Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:24:1035
2ŽJ212Procházková MichaelaUSK Praha9500:28:2431
3ŽJ333Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice9200:29:1427
1ME414Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:29:5935
2ME520Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:5831
3ME626Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:3627
1MF742Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:38:1024
Trať 6 km, 336 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Havlíček JanASK Slavia Praha7900:23:3435
2MA287Skalský RomanSalomon7500:24:5631
3MA344Linhart RadekKerda Team7600:25:2027
4MA448Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:2824
5MA513Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:0422
1MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2535
1MJ732Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:26:3935
6MA865Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:26:4420
7MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:0319
1MC1060Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:1735
8MA1161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2718
2MB1286Škrabálek JanPraha7000:27:4031
3MB1374Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:5627
4MB1470Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:28:0624
2MJ1549Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1931
5MB163Serafin MilanSK Aritma Praha6500:28:5122
9MA1781Zajac LeszekWalbrzych8300:29:04-
2MC1819Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:5831
3MC1939Suchý JiříPraha5900:30:0627
4MC2063Gombita JosefLoučná 9565800:30:0924
6MB2140Kaván LubomírChřibská6100:30:1220
1MD2229Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:1535
10MA2322Králíček OtaHorní Podluží7900:30:2717
1ZA2441Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:30:3735
11MA2551Novotný JiříKateřinky7100:30:5316
12MA261Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:5715
5MC2721Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:30:5822
2ZA2873Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:0731
6MC2972Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:0920
13MA2950Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7900:31:0914
2MD3128Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:2631
7MB3215Valenta MichalAVC Praha6200:31:4619
1ZD3316Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:31:4735
3MJ347Motl OndřejTJ Rumburk9400:31:4927
8MB3452Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:31:4918
7MC3617Flegl VlastimilBrtev5300:32:0619
3MD3757Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:32:2727
8MC3856Šrachta VladimírCyklosprint Cvikov6000:32:2918
4MD3989Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:32:4924
3ZA4047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0927
14MA4131Stezka MartinChřibská8400:33:5213
4MJ4290Müller JanTJ Slovan Varnsdorf9300:34:2024
9MB4368Janík TomášSpona Teplice6800:34:3917
15MA446Žákovský FilipČLK Mladá Boleslav8100:34:4512
10MB4482Kubr VáclavAC Laura Praha6200:34:4516
16MA4683Kubr MartinAC Laura Praha7400:34:5811
5MJ4723Holas JakubTJ Sokol Holé Vrchy9100:35:1122
9MC4876Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:1917
5MD4985Kuthan VojtaKrásná Lípa5000:35:2122
1ŽC5043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:2235
10MC5124Čižinský JaromírSAB 20 Praha5500:35:2416
1ZB5262Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:35:4035
2ZB5378Loudová PavlaJilemnice6800:35:4131
11MB5477Louda PetrAC Česká Lípa6400:35:4215
11MC5471Chroust JanKrásná Lípa6000:35:4215
12MC5680Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:35:5414
6MD5766Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:36:1020
17MA5784Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:36:1010
13MC5959Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:37:0013
12MB609Slanec JanOsečná6900:37:5614
13MB6130Kunovjánek AlešAVC Praha6500:38:2013
14MB6279Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:38:2512
3ZB6325Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:38:2627
14MC6455Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:38:3412
4ZA6546Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:5824
15MB6610Škoda MartinOsečná6300:40:1211
2ŽC6711Procházková IrenaTJ Háje5700:40:4131
18MA682Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:189
5ZA6975Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2522
7MD7038Tučný JanMK Pardubice4700:42:1119
6MJ7153Hahn MartinSC Kohmar9700:42:32-
4ZB7267Horáková RenataAC Ústí nad Labem7200:42:5124
3ŽC7337Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:42:5627
16MB7388Fiala PetrŠluknov - Království6500:42:5610
4ŽC7518Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:2324
6ZA764Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:44:2820
7ZA7764Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou8800:45:4119
8MD7835Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:46:3018
5ZB7936Popovová MartinaSNB Praha7400:47:4022
9MD8069Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:4317
2ZD815Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:0231
5ŽC8254Hahn ClaudiaSC Kohmcir6300:51:15-
19MA8327Gros PetrJiřetín pod Jedlovou8300:51:598
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA134Havlíček JanASK Slavia Praha7900:23:3435
2MA287Skalský RomanSalomon7500:24:5631
3MA344Linhart RadekKerda Team7600:25:2027
4MA448Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:2824
5MA513Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:0422
6MB645Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:2520
7MJ732Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9400:26:3919
8MA865Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:26:4418
9MA98Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:27:0317
10MC1060Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:1716
11MA1161Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2715
12MB1286Škrabálek JanPraha7000:27:4014
13MB1374Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:27:5613
14MB1470Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:28:0612
15MJ1549Papík RomanAC Česká Lípa9200:28:1911
16MB163Serafin MilanSK Aritma Praha6500:28:5110
17MC1819Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:589
18MC1939Suchý JiříPraha5900:30:068
19MC2063Gombita JosefLoučná 9565800:30:097
20MB2140Kaván LubomírChřibská6100:30:126
21MD2229Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:155
22MA2322Králíček OtaHorní Podluží7900:30:274
23MA2551Novotný JiříKateřinky7100:30:533
24MA261Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:30:572
25MC2721Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:30:581
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2441Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:30:3735
2ZA2873Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:0731
3ZD3316Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:31:4727
4ZA4047Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:0924
5ŽC5043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:2222
6ZB5262Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:35:4020
7ZB5378Loudová PavlaJilemnice6800:35:4119
8ZB6325Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:38:2618
9ZA6546Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:5817
10ŽC6711Procházková IrenaTJ Háje5700:40:4116
11ZA6975Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:2515
12ZB7267Horáková RenataAC Ústí nad Labem7200:42:5114
13ŽC7337Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:42:5613
14ŽC7518Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:44:2312
15ZA764Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:44:2811
16ZA7764Kvapilová LenkaTJ LIAZ Jablonec nad Nisou8800:45:4110
17ZB7936Popovová MartinaSNB Praha7400:47:409
18ZD815Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:028

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 84%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Pěkné počasí i závod.
Klusoe
Dobrým pořadatelům moc pomohlo jasné počasí. Výhledy do okolí byly vynikající. Setkání a utkání vrchařů tak nemělo chybu. Jen tak dál.
veteráni nejstarší a ženy tytéž běželi jen 4 km. Ve výsledcích takto dochází ke zkreslení. Je třeba to opravit. Jarda.
Jandecek
Hlavně dík krásnému počasí se hezky závodilo.
lados
dobry
jaromir.sramek
Ahoj, závod byl skvělý, díky moc pořadatelům a hlavně řediteli závodu. Pro Jardu chci vzkázat, že 4km běželi pouze muži nad 70let a juniorky-všechny ostatní ženy běželi 6km.
pstrossovam

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód