Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Chřibská - Studenec

18.4.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Chřibská - Studenec
  • datum konání: 18.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Chřibské v 10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin
Městský úřád Chřibská (náměstí)

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 6,1 km
převýšení: 397 m

Ceny pro vítěze

finanční: 500 - 300 - 200 - obdrží první tři ve všech kategoriích
další finanční ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Šulc
407 44 Chřibská 307
tel. 728 249 791

Internetové stránky

http://studenec.kavan.eu/

E-mailová adresa

jiri0207@seznam.cz

Výsledky závodu

  • platné k 24.05.2010, 16:13
  • zobrazeno 1223x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ108Papík RomanAC Česká Lípa9200:30:0135
2MJ2942Motl OndřejTJ Rumburk9400:33:1931
3MJ3753Doležal MichalChřibská9400:35:2927
Muži A 20-39 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0135
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:3831
3MA333Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:27:1227
4MA537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0224
5MA1730Jetelina PetrJavorník8500:31:2022
6MA1949Novotný JiříKateřinky7100:31:4820
7MA2248Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:0819
8MA2811Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7900:33:1518
9MA3523Stezka MartinChřibská8400:34:5317
10MA3941Hendrych JakubChřibská8300:35:5516
11MA4412Králíček OtaHorní Podluží7900:38:0115
12MA5454Holub JosefChřibská8800:43:5814
Muži B 40-49 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4635
2MB74Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5031
3MB816Holický MilanPardubice6500:29:2127
4MB918Serafin MilanSK Aritma Praha6500:29:4124
5MB1562Kaván LubomírChřibská6100:31:0722
6MB2324Valenta MichalAVC Praha6200:32:2720
7MB2434Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:32:4019
8MB3163Beznoska KamilČermná6300:33:5818
9MB3461Suchý PavelTJ Cyklorenova Cvikov6900:34:3917
10MB4013Janík TomášSPOMA Teplice6800:36:1916
Muži C 50-59 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:3835
2MC1119Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:3231
3MC1235Gombita JosefLoučná 9565800:30:4627
4MC186Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:2324
5MC2515Flegl VlastimilBrtev5300:32:4522
6MC2738Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:33:0320
7MC3859Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:5119
8MC427Chroust JanKrásná Lípa6000:37:0218
Muži D 60-69 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1327Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:5735
2MD2026Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5531
3MD3260Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:0327
4MD5550Tučný JanMK Pardubice4700:44:5924
5MD5831Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4400:45:5422
6MD5952Čepelka OldřichTima Liberec4800:47:2620
Muži E 70 let a starší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME481Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:41:5435
2ME5021Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:42:4931
3ME5220Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:43:2827
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3039Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:3135
2ŽJ463Procházková MichaelaUSK Praha9500:40:0731
3ŽJ6156Sismilichová JitkaChřibská9500:57:1027
4ŽJ6258Sismilichová KateřinaChřibská9900:57:1124
5ŽJ6357Sismilichová JiřinaChřibská9601:00:2722
Ženy A 20-34 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0635
2ZA1655Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:1331
3ZA2128Stružková HanaRačí Údolí8300:32:0527
4ZA3329Stružková RadkaUSK Praha8900:34:0624
5ZA3647Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:1422
6ZA4736Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:5120
7ZA515Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1619
8ZA5745Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:45:2418
Ženy B 35-44 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4351Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:37:5935
2ZB4525Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:39:5031
3ZB6010Popovová MartinaSNB Praha7400:47:3927
Ženy C 45-54 let (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4143Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0135
2ŽC492Procházková IrenaTJ Háje5700:42:1031
3ŽC539Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:43:3727
4ŽC5614Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:1624
Ženy D 55 let a starší (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2622Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:32:5035
Trať 6,1 km, 397 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0135
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:3831
3MA333Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:27:1227
1MB446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4635
4MA537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0224
1MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:3835
2MB74Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5031
3MB816Holický MilanPardubice6500:29:2127
4MB918Serafin MilanSK Aritma Praha6500:29:4124
1MJ108Papík RomanAC Česká Lípa9200:30:0135
2MC1119Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:3231
3MC1235Gombita JosefLoučná 9565800:30:4627
1MD1327Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:5735
1ZA1444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0635
5MB1562Kaván LubomírChřibská6100:31:0722
2ZA1655Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:1331
5MA1730Jetelina PetrJavorník8500:31:2022
4MC186Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:2324
6MA1949Novotný JiříKateřinky7100:31:4820
2MD2026Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:5531
3ZA2128Stružková HanaRačí Údolí8300:32:0527
7MA2248Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:0819
6MB2324Valenta MichalAVC Praha6200:32:2720
7MB2434Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:32:4019
5MC2515Flegl VlastimilBrtev5300:32:4522
1ZD2622Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:32:5035
6MC2738Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:33:0320
8MA2811Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7900:33:1518
2MJ2942Motl OndřejTJ Rumburk9400:33:1931
1ŽJ3039Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:3135
8MB3163Beznoska KamilČermná6300:33:5818
3MD3260Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:34:0327
4ZA3329Stružková RadkaUSK Praha8900:34:0624
9MB3461Suchý PavelTJ Cyklorenova Cvikov6900:34:3917
9MA3523Stezka MartinChřibská8400:34:5317
5ZA3647Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:1422
3MJ3753Doležal MichalChřibská9400:35:2927
7MC3859Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:35:5119
10MA3941Hendrych JakubChřibská8300:35:5516
10MB4013Janík TomášSPOMA Teplice6800:36:1916
1ŽC4143Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0135
8MC427Chroust JanKrásná Lípa6000:37:0218
1ZB4351Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:37:5935
11MA4412Králíček OtaHorní Podluží7900:38:0115
2ZB4525Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:39:5031
2ŽJ463Procházková MichaelaUSK Praha9500:40:0731
6ZA4736Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:5120
1ME481Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:41:5435
2ŽC492Procházková IrenaTJ Háje5700:42:1031
2ME5021Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:42:4931
7ZA515Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1619
3ME5220Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:43:2827
3ŽC539Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:43:3727
12MA5454Holub JosefChřibská8800:43:5814
4MD5550Tučný JanMK Pardubice4700:44:5924
4ŽC5614Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:1624
8ZA5745Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:45:2418
5MD5831Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4400:45:5422
6MD5952Čepelka OldřichTima Liberec4800:47:2620
3ZB6010Popovová MartinaSNB Praha7400:47:3927
3ŽJ6156Sismilichová JitkaChřibská9500:57:1027
4ŽJ6258Sismilichová KateřinaChřibská9900:57:1124
5ŽJ6357Sismilichová JiřinaChřibská9601:00:2722
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0135
2MA217Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:26:3831
3MA333Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:27:1227
4MB446Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:4624
5MA537Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:0222
6MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:3820
7MB74Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:5019
8MB816Holický MilanPardubice6500:29:2118
9MB918Serafin MilanSK Aritma Praha6500:29:4117
10MJ108Papík RomanAC Česká Lípa9200:30:0116
11MC1119Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:3215
12MC1235Gombita JosefLoučná 9565800:30:4614
13MD1327Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:5713
14MB1562Kaván LubomírChřibská6100:31:0712
15MA1730Jetelina PetrJavorník8500:31:2011
16MC186Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:2310
17MA1949Novotný JiříKateřinky7100:31:489
18MD2026Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:31:558
19MA2248Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:32:087
20MB2324Valenta MichalAVC Praha6200:32:276
21MB2434Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:32:405
22MC2515Flegl VlastimilBrtev5300:32:454
23MC2738Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:33:033
24MA2811Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7900:33:152
25MJ2942Motl OndřejTJ Rumburk9400:33:191
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1444Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:0635
2ZA1655Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:31:1331
3ZA2128Stružková HanaRačí Údolí8300:32:0527
4ZD2622Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:32:5024
5ŽJ3039Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:33:3122
6ZA3329Stružková RadkaUSK Praha8900:34:0620
7ZA3647Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:35:1419
8ŽC4143Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:0118
9ZB4351Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:37:5917
10ZB4525Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:39:5016
11ŽJ463Procházková MichaelaUSK Praha9500:40:0715
12ZA4736Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:40:5114
13ŽC492Procházková IrenaTJ Háje5700:42:1013
14ZA515Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:43:1612
15ŽC539Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:43:3711
16ŽC5614Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:45:1610
17ZA5745Mrskošová MartinaŠK Sukorady8100:45:249
18ZB6010Popovová MartinaSNB Praha7400:47:398
19ŽJ6156Sismilichová JitkaChřibská9500:57:107
20ŽJ6258Sismilichová KateřinaChřibská9900:57:116
21ŽJ6357Sismilichová JiřinaChřibská9601:00:275

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 88%
Značení závodu: 86%
Vyhlášení výsledků: 82%
Zpracování výsledků: 88%
Ceny vítězům: 88%
Celkový dojem ze závodu: 94%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Blahopřeji a děkuji pořadatelům. Vhodně zvolená trasa, start na náměstí a cíl s rozhlednou, vše prakticky bez chyb. Těšíme se na další ročníky.
vladimir.vacarda
Díky všem pořadatelům za krásný závod.Studenec je můj oblíbený kopec a jsem moc ráda, že se na něj pořádá závod.Budeme se s kamarády těšit na další ročníky.
pstrossovam
Díky všem pořadatelům za krásný závod.Studenec je můj oblíbený kopec a jsem moc ráda, že se na něj pořádá závod.Budeme se s kamarády těšit na další ročníky.
pstrossovam
Docela dobrý
lados
První r.se povedl,jen tak dál.
mero

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód