Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

17.7.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 17.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí u tělocvičny
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v Kulturním domě v Mladkově

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 9,5 km
převýšení: 522 m
lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční pro první 3 v kategorii (300, 200, 100)
věcné v hodnotě 300 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sport Mladkov
Theodor Šmok
561 67 Mladkov
tel. 739 780 951

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2653

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4821
Bielčik Jindřich4019
Pechek František5319
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Sadílek Václav5012
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Dobšíček Pavel8011
Šmída Oldřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Tichý Pavel6311
Zdeněk Bílý5911
Vodička Jan4511
Koblížek Jindřich4811
Mertová Michaela7610
Kalousek Jan4110
Dušková Lenka8010
Gombita Josef5810
Hejl Jan5310
Paulů Blanka5410
Keprtová Miloslava4810
Horáček Michal7510
Fejgl Zdeněk429
Jandejsek Zdeněk619
Krejčí Stanislav639
Krunčík Pavel859
Palko Aleš719
Krejsa Václav529
Šrutek Stanislav589
Navrátilová Lucie809
Špacír Ladislav559
Vraštilová Miloslava569
Červ Miloslav509
Vítek Miroslav729

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 17.07.2010, 14:59
  • zobrazeno 1335x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:0570
2MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:1662
3MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5654
4MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3348
5MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4444
6MJ2872Kodl JanISRT9300:49:1840
7MJ3441Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:4538
8MJ4242Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:51:2536
9MJ5143Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:53:5734
10MJ6059Živný MarekOrel Orlice9100:57:0032
11MJ6371Kostecký JanTJ Šumperk9100:58:1930
12MJ9140Vodička MirekHradec Králové9201:10:2128
13MJ9338Štrait FrantišekHradec Králové9201:11:2026
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:1770
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3462
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5654
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3748
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5544
6MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3240
7MA876Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:42-
8MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1338
9MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5636
10MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:0434
11MA2944Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:49:2532
12MA32100Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:1530
13MA3530Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:50:5428
14MA3633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:0026
15MA3884Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:0424
16MA3922Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:0922
17MA4383Hubáček PavelSporton Šumperk7600:52:0720
18MA4755Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:52:5618
19MA563Šulc LubošTeam Pavlišov7600:55:1516
20MA6727Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:2114
21MA6834Sejkora PatrikLanškroun7800:59:2912
22MA8768Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:06:3510
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1370
2MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5262
3MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0754
4MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3948
5MB3019Vojtěch TomášSKMS Janské Lázně6500:49:3344
6MB4669Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:5040
7MB4936Valenta MichalAVC Praha6200:53:4938
8MB5780Dostálek PetrASPV Těchonín6700:55:3336
9MB5852Hejtmánek JiříŠumperk6900:56:1734
10MB7065Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0332
11MB8053Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:03:2730
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:1170
2MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1962
3MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2254
4MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0148
5MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1644
6MC379Flegl VlastimilBrtev5300:51:0140
7MC4537Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:52:4738
8MC4873Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:53:1236
9MC5312Bombera JiříMoravská Třebová5500:54:2834
10MC6411Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:58:4532
11MC7458Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:01:2130
12MC7688Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5901:01:3928
13MC8554Sedlák JiříPřelouč5801:06:0426
14MC981Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:5324
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:1070
2MD338Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4162
3MD4126Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:1554
4MD5577Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0448
5MD5929Vodička JanMK Radslavice4500:56:5644
6MD6218Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:57:2940
7MD6589Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:0738
8MD7294Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:01:0436
9MD795Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2434
10MD8317Beskydský DědekKlub Důchodců4501:04:5832
11MD9056Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:3630
12MD9666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:0828
13MD10116Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:3926
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8285Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:1770
2ME8913Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:0062
3ME10021Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:4654
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:1470
2ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5962
3ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3754
4ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5248
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:0970
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5662
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0354
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1148
5ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1644
6ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4140
7ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1938
8ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1636
9ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:3334
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:3870
2ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5762
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3254
4ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:0048
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1070
2ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4962
3ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3654
4ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1648
5ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3744
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:5270
2ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:4262
3ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:4454
Lidový běh (trať 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Profous DanielFenix SKI Jeseník9600:26:11-
2LB210Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:28:26-
3LB313Kotrle JakubŠumperk9800:55:45-
Trať 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB111Profous DanielFenix SKI Jeseník9600:26:11-
2LB210Schreier JakubFenix SKI Jeseník9600:28:26-
3LB313Kotrle JakubŠumperk9800:55:45-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:1770
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3462
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5654
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3748
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5544
1MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1370
6MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3240
7MA876Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:43:42-
1MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:0570
1MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:1170
8MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1338
2MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:1662
2MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5262
3MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5654
3MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0754
2MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1962
9MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5636
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:0970
3MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2254
4MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3348
4MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3948
5MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4444
4MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0148
1MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:1070
5MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1644
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5662
10MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:0434
6MJ2872Kodl JanISRT9300:49:1840
11MA2944Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:49:2532
5MB3019Vojtěch TomášSKMS Janské Lázně6500:49:3344
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0354
12MA32100Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:1530
2MD338Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:4162
7MJ3441Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:50:4538
13MA3530Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:50:5428
14MA3633Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:0026
6MC379Flegl VlastimilBrtev5300:51:0140
15MA3884Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8000:51:0424
16MA3922Abrahám LuděkSK Hronov7500:51:0922
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1148
3MD4126Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:1554
8MJ4242Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:51:2536
17MA4383Hubáček PavelSporton Šumperk7600:52:0720
1ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:3870
7MC4537Martinák JiříFort SMC Ústí nad Orlicí6000:52:4738
6MB4669Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:52:5040
18MA4755Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:52:5618
8MC4873Kosek MiroslavSPV Těchonín5500:53:1236
7MB4936Valenta MichalAVC Praha6200:53:4938
1ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:5270
9MJ5143Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:53:5734
5ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1644
9MC5312Bombera JiříMoravská Třebová5500:54:2834
6ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4140
4MD5577Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0448
19MA563Šulc LubošTeam Pavlišov7600:55:1516
8MB5780Dostálek PetrASPV Těchonín6700:55:3336
9MB5852Hejtmánek JiříŠumperk6900:56:1734
5MD5929Vodička JanMK Radslavice4500:56:5644
10MJ6059Živný MarekOrel Orlice9100:57:0032
1ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1070
6MD6218Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4700:57:2940
11MJ6371Kostecký JanTJ Šumperk9100:58:1930
10MC6411Uhrner PetrTJ Sport Mladkov5800:58:4532
7MD6589Červ MiloslavAtletika Polička5000:59:0738
1ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:1470
20MA6727Štefek RichardSKI Skuhrov nad Bělou7400:59:2114
21MA6834Sejkora PatrikLanškroun7800:59:2912
2ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4962
10MB7065Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6401:00:0332
2ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5962
8MD7294Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:01:0436
7ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1938
11MC7458Kaše JaroslavAgricomp Brno5301:01:2130
3ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3654
12MC7688Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5901:01:3928
3ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3754
2ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5762
9MD795Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:03:2434
11MB8053Chmel ZdeněkRC PIM Praha6201:03:2730
4ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1648
1ME8285Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:04:1770
10MD8317Beskydský DědekKlub Důchodců4501:04:5832
3ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3254
13MC8554Sedlák JiříPřelouč5801:06:0426
8ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1636
22MA8768Vařeka PavelLitovel - ORRERO7501:06:3510
4ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5248
2ME8913Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:09:0062
11MD9056Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:09:3630
12MJ9140Vodička MirekHradec Králové9201:10:2128
5ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3744
13MJ9338Štrait FrantišekHradec Králové9201:11:2026
2ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:4262
4ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:0048
12MD9666Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:14:0828
3ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:4454
14MC981Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:14:5324
9ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:3334
3ME10021Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:17:4654
13MD10116Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:3926
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:38:1770
2MA232Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:3462
3MA339Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:41:5654
4MA464Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:3748
5MA593Palko AlešVSK Univerzita Brno7100:42:5544
6MB628Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:1340
7MA745Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:43:3238
8MJ931Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:44:0536
9MC1050Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:1134
10MA1163Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:1332
11MJ1297Ondrášek PavelFenix SKI Jeseník9200:44:1630
12MB1391Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5228
13MJ1495Šmerda TomášFenix SKI Jeseník9100:44:5626
14MB1547Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:0724
15MC1624Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:46:1922
16MA1710Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5620
17MC1923Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:47:2218
18MJ2070Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:3316
19MB2182Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:47:3914
20MJ2296Fellner AdamFenix SKI Jeseník9300:47:4412
21MC2325Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:48:0110
22MD246Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:48:108
23MC2581Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:166
24MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:49:044
25MJ2872Kodl JanISRT9300:49:182
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1849Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:47:0970
2ZA2687Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:48:5662
3ZA3114Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:50:0354
4ZA4061Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1148
5ZB4479Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:52:3844
6ZD5035Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:53:5240
7ZA5267Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:54:1638
8ZA5446Vévodová MartinaAK Perná9000:54:4136
9ŽC6186Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:1034
10ŽJ6698Rosenbergová MichaelaFenix SKI Jeseník9300:59:1432
11ŽC6978Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:59:4930
12ŽJ71101Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9901:00:5928
13ZA7320Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8301:01:1926
14ŽC7599Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5801:01:3624
15ŽJ7748Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:02:3722
16ZB782Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:02:5720
17ŽC8175Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:04:1618
18ZB8415Matalová JanaSlezská Ostrava7301:05:3216
19ZA8690Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1614
20ŽJ8851Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9101:08:5212
21ŽC927Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:10:3710
22ZD9457Kašová HanaBarnex sport Brno5401:11:428
23ZB954Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6601:12:006
24ZD9762Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:14:444
25ZA9992Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:15:332

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

moc se mi tady líbila trasa závodu:-), a celkově to byla myslím dobrá akce...
lubos.sulc
Pěkný závod ve vražedném vedru...a všem kteří doběhli, ať již jakkoli co do umístění, patří obdiv. Luboš J.
Lubomir.Jadrny
Vzhledem k tomu, že počasí pořadatelé ovlivnit nemohou, a v té sobotní mikrovlnce to bylo kruté :), se ze 100% hodnocení nedá ubrat ani procentíko. Myslím, ne, vím/!/, že se každý do Mladkova rád vrací, a to je prima, to je ta nejlepší vizitka závodu. Pozdrav panu starostovi a jeho obětavé rodině i všem ostatním, kteří závod výborně zajistili, pozdrav i panu Marečkovi!
jak123

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód