Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy

24.4.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy
  • datum konání: 24.4.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Bertholdovo náměstí v Horním Maršově
10:00 hodin

Přihlášky

hřiště TJ Jiskra Horní Maršov, do 30 minut před startem závodu

Startovné

80 Kč (výsledková listina - 10 Kč)

Popis tratě

délka: 13,6 km
převýšení: 540 m
Trasa závodu vede z náměstí po silnici III. třídy do Horních Albeřic a dále po místní komunikaci k Lysečinské boudě, sedlu Cestník, kostelu v Dolní Malé Úpě a kolem Nových Domků na Pomezní Boudy. Převládá asfaltový povrch, ve vyšších polohách možnost sněhu.
Juniorky a muži nad 70 let - trať 5 000m, start Spálený Mlýn

Ceny pro vítěze

Finanční a věcné ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiskra Horní Maršov
Jiří Javůrek
Horská 212
542 24 Svoboda nad Úpou
tel. 739 771 443

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

dvu@volny.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 24.05.2010, 16:13
  • zobrazeno 1434x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1764Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:01:2670
2MJ1865Papík RomanAC Česká Lípa9201:01:4762
3MJ2766Nechvíl PetrAC Choceň9101:04:4754
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 285 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ183Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:0170
Muži A 20-39 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:0570
2MA23Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:52:5362
3MA34Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:54:3354
4MA75Herda JanMytreneek cz8300:57:1248
5MA86Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:0744
6MA107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:1140
7MA218Flegl VlastimilVrchlabí8601:02:2938
8MA259Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:3436
9MA2910Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:04:5434
10MA3211Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:05:4632
11MA3512Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:06:3330
12MA3713Houska JindřichHO Koudel7601:06:4528
13MA4214Šplíchal JanTJ Starkoč8301:07:3726
14MA5615Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:14:1224
15MA5916Kostadinov JiříJiskra Horní Maršov7701:15:3422
16MA6117Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:15:5620
17MA6418Schotner DavidJiskra Horní Maršov7801:20:1018
18MA6619Rucker JakubMachov - Lhota8801:21:1516
19MA7120Šanovec PetrTenis Centrum H. K.7501:27:4314
20MA7221Hep PavelTenis Centrum H. K.7701:27:4412
21MA7722Haisman FilipTenis Centrum H. K.7401:36:0110
Muži B 40-49 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB423Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:56:0970
2MB524Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:1162
3MB1125Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:1954
4MB1226Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:59:3148
5MB1327Škrabálek JanKrčský Prales7000:59:4344
6MB1428Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6401:00:0440
7MB2229Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:02:4538
8MB2430Vanta JosefTC Dobruška6201:04:2436
9MB2831Holický MilanPardubice6501:04:4934
10MB3332Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:05:4832
11MB3933Tichý PavelAC Náchod6301:07:0730
12MB4334Vojtěch TomášJanské Lázně6501:07:4228
13MB4735Zelený LuděkAC Náchod6101:09:0026
14MB4936Valenta MichalAVC Praha6201:09:4724
15MB5337Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:12:2222
16MB5838Jirásek StanislavHradec Králové6501:15:0420
17MB6939Dvořáček VáclavEtriatlon6901:24:0018
Muži C 50-59 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5570
2MC1541Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:1462
3MC1642Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:4554
4MC2043Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:02:1948
5MC3044Gombita JosefLoučná 9565801:05:2444
6MC3145Flegl VlastimilBrtev5301:05:4340
7MC4046Horák JiříMP Praha5801:07:1438
8MC4447Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4536
9MC4548Malatín ŠtefanAAC Brno5501:08:4234
10MC4649Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:4332
11MC5150Kučera ZdeněkAC Náchod5501:10:4930
12MC5451Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:12:4928
13MC5552Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:13:0926
14MC5753Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:14:4424
15MC6054Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:15:5322
16MC6355Eppert RomanCanis Team5901:19:4220
17MC6556Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5901:20:1918
18MC7057Rucker OldřichBonbon Lhota5501:26:2116
Muži D 60-69 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1958Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:01:5270
2MD2359Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:04:1062
3MD4860Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:09:0754
4MD7361Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:29:2148
5MD7562Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:31:5244
6MD7663Linhart MilošTC Dobrošov4401:35:4340
Muži E 70 let a starší (trať 5 km, 285 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME280Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:31:4370
2ME381Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:2462
3ME482Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:36:2854
Ženy A 20-34 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2667Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:04:3970
2ZA3468Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:06:0962
3ZA5069Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:0054
4ZA6870Vyčítalová PavlaKutná Hora7901:23:5448
Ženy B 35-44 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB971Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:58:5470
2ZB3872Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:06:5962
3ZB4173Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:07:3054
4ZB5274Jančaříková LenkaAAC Brno7001:11:0348
Ženy C 45-54 let (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:3670
2ŽC6776Procházková IrenaTJ Háje5701:23:4162
3ŽC7477Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5454
4ŽC7878Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:36:2048
Ženy D 55 let a starší (trať 13,6 km, 540 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3679Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:06:3470
Trať 5 km, 285 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ183Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:31:0170
1ME280Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:31:4370
2ME381Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:2462
3ME482Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:36:2854
Trať 13,6 km, 540 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:0570
2MA23Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:52:5362
3MA34Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:54:3354
1MB423Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:56:0970
2MB524Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:1162
1MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5570
4MA75Herda JanMytreneek cz8300:57:1248
5MA86Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:0744
1ZB971Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:58:5470
6MA107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:1140
3MB1125Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:1954
4MB1226Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:59:3148
5MB1327Škrabálek JanKrčský Prales7000:59:4344
6MB1428Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6401:00:0440
2MC1541Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:1462
3MC1642Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:4554
1MJ1764Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:01:2670
2MJ1865Papík RomanAC Česká Lípa9201:01:4762
1MD1958Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:01:5270
4MC2043Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:02:1948
7MA218Flegl VlastimilVrchlabí8601:02:2938
7MB2229Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:02:4538
2MD2359Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:04:1062
8MB2430Vanta JosefTC Dobruška6201:04:2436
8MA259Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:3436
1ZA2667Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:04:3970
3MJ2766Nechvíl PetrAC Choceň9101:04:4754
9MB2831Holický MilanPardubice6501:04:4934
9MA2910Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:04:5434
5MC3044Gombita JosefLoučná 9565801:05:2444
6MC3145Flegl VlastimilBrtev5301:05:4340
10MA3211Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:05:4632
10MB3332Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:05:4832
2ZA3468Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:06:0962
11MA3512Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7101:06:3330
1ZD3679Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:06:3470
12MA3713Houska JindřichHO Koudel7601:06:4528
2ZB3872Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:06:5962
11MB3933Tichý PavelAC Náchod6301:07:0730
7MC4046Horák JiříMP Praha5801:07:1438
3ZB4173Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:07:3054
13MA4214Šplíchal JanTJ Starkoč8301:07:3726
12MB4334Vojtěch TomášJanské Lázně6501:07:4228
8MC4447Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4536
9MC4548Malatín ŠtefanAAC Brno5501:08:4234
10MC4649Trnka MilanLoko Trutnov5601:08:4332
13MB4735Zelený LuděkAC Náchod6101:09:0026
3MD4860Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:09:0754
14MB4936Valenta MichalAVC Praha6201:09:4724
3ZA5069Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:0054
11MC5150Kučera ZdeněkAC Náchod5501:10:4930
4ZB5274Jančaříková LenkaAAC Brno7001:11:0348
15MB5337Fátor MiloslavMaratonstav Úpice6401:12:2222
12MC5451Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5601:12:4928
13MC5552Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:13:0926
14MA5615Šulc LubošTEAM-PAVLIŠOV7601:14:1224
14MC5753Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:14:4424
16MB5838Jirásek StanislavHradec Králové6501:15:0420
15MA5916Kostadinov JiříJiskra Horní Maršov7701:15:3422
15MC6054Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:15:5322
16MA6117Odvárka JiříJiskra Horní Maršov7701:15:5620
1ŽC6275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:3670
16MC6355Eppert RomanCanis Team5901:19:4220
17MA6418Schotner DavidJiskra Horní Maršov7801:20:1018
17MC6556Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5901:20:1918
18MA6619Rucker JakubMachov - Lhota8801:21:1516
2ŽC6776Procházková IrenaTJ Háje5701:23:4162
4ZA6870Vyčítalová PavlaKutná Hora7901:23:5448
17MB6939Dvořáček VáclavEtriatlon6901:24:0018
18MC7057Rucker OldřichBonbon Lhota5501:26:2116
19MA7120Šanovec PetrTenis Centrum H. K.7501:27:4314
20MA7221Hep PavelTenis Centrum H. K.7701:27:4412
4MD7361Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:29:2148
3ŽC7477Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5454
5MD7562Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:31:5244
6MD7663Linhart MilošTC Dobrošov4401:35:4340
21MA7722Haisman FilipTenis Centrum H. K.7401:36:0110
4ŽC7878Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:36:2048
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:0570
2MA23Kunst MichalSK Nové Město n. M.8000:52:5362
3MA34Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:54:3354
4MB423Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:56:0948
5MB524Jančík BořekSVARTES Hořice6400:56:1144
6MC640Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5540
7MA75Herda JanMytreneek cz8300:57:1238
8MA86Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:58:0736
9MA107Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:59:1134
10MB1125Serafin MilanSK Aritma Praha6500:59:1932
11MB1226Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov6600:59:3130
12MB1327Škrabálek JanKrčský Prales7000:59:4328
13MB1428Ožana VáclavSK Nové Město na Moravě6401:00:0426
14MC1541Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:00:1424
15MC1642Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:00:4522
16MJ1764Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice9401:01:2620
17MJ1865Papík RomanAC Česká Lípa9201:01:4718
18MD1958Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:01:5216
19MC2043Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:02:1914
20MA218Flegl VlastimilVrchlabí8601:02:2912
21MB2229Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:02:4510
22MD2359Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:04:108
23MB2430Vanta JosefTC Dobruška6201:04:246
24MA259Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8301:04:344
25MJ2766Nechvíl PetrAC Choceň9101:04:472
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB971Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:58:5470
2ZA2667Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:04:3962
3ZA3468Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:06:0954
4ZD3679Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:06:3448
5ZB3872Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:06:5944
6ZB4173Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7301:07:3040
7ZA5069Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:10:0038
8ZB5274Jančaříková LenkaAAC Brno7001:11:0336
9ŽC6275Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:17:3634
10ŽC6776Procházková IrenaTJ Háje5701:23:4132
11ZA6870Vyčítalová PavlaKutná Hora7901:23:5430
12ŽC7477Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:29:5428
13ŽC7878Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:36:2026

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 86%
Značení závodu: 82%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 74%
Ceny vítězům: 85%
Celkový dojem ze závodu: 88%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

krásné proběhnutí po krkonoších:-)
lubos.sulc
pěknej závod,jen ty fotky jsou nějaký divný :)
mikespikes
Zavod byl super, pocasi bylo vybrane take skvele, jen misto klobasek po zavode bych privital neco lehciho - treba spenat :-)
mserafin
klasika v krkonoších úvítal bych lepší značení,jinak super
janza
klasika, rád se na Pomezky vracím. Panoramata super! Značení ok, km přesně umístěny, nemám výtky. Nahoře možná víc kelímků, jinak závod má spád a vyhlášení bylo taky brzy, díky Jirkovi Javůrkovi za pěkný závod.
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód