Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

18.7.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 18.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici z České Třebové na vrchol Kozlovského kopce.

délka 5,2 km
převýšení 234 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování
Nouzové, ve vlastních spacích pytlích. ČTBK ISCAREX Česká Třebová Moravská 340 560 02 Česká Třebová tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2709

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8219
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Svatoš Otakar3416
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Červ Miloslav5012
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Wendlig Miroslav5311
Doleček Josef7911
Kostřicová Blanka6111
Merta Jaroslav3511
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010
Vítek Miroslav7210
Kubišta Oto5310
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 18.07.2010, 13:31
  • zobrazeno 1375x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1035Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:20:1235
2MJ1926Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:20:5231
3MJ2079Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:1327
4MJ2962Hošek OndřejKB OEZ Letohrad9500:22:1124
5MJ3570Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:22:5122
6MJ3661Španihel DavidKB OEZ Letohrad9500:22:5620
7MJ3799Živný MarekOrel Orlice9100:23:0419
8MJ4027Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:23:1818
9MJ4128Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:23:2617
10MJ6452Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:2716
11MJ91103Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:29:1215
12MJ106110Knápek MatějLK Šumperk9600:33:2214
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:3735
2MB2272Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:1831
3MB2598Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:3427
4MB2730Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4824
5MB2874Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:0122
6MB3155Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1820
7MB4737Krátký LubošLanškroun6200:24:1019
8MB6559Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3518
9MB8551Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:28:2217
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1435
2MC173Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4531
3MC188Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:5027
4MC2381Siegel JosefAC Choceň5800:21:2124
5MC3433Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:4922
6MC39107Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1320
7MC457Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:0319
8MC5142Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4518
9MC54109Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:1217
10MC5673Sedlák JiříPřelouč5800:25:4016
11MC5871Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:4815
12MC60105Tománek PavelLKVE Veřovice5500:26:0914
13MC8245Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0313
14MC9729Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:30:1612
15MC110101Velechovský JiříSAZS Králíky5500:41:3811
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD322Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:2235
2MD381Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:23:0831
3MD5775Vodička JanMK Radslavice4500:25:4627
4MD6294Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1624
5MD66111Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4122
6MD6720Stráník AlešBlansko5000:26:4320
7MD8631Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:28:3419
8MD9024Beskydský DědekKlub Důchodců4500:29:0818
9MD9390Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2417
10MD10314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:32:4816
11MD10416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0915
12MD10840Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:38:2214
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8892Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:28:5535
2ME9534Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:4031
3ME9867Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2827
4ME10044Bielčik JindřichLichkov4000:31:1424
5ME10277Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:3922
6ME11147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:5820
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4664Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:24:1035
2ŽJ5254Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:0031
3ŽJ5366Bílá TerezaKB OEZ Letohrad9200:25:1027
4ŽJ6968Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:26:4524
5ŽJ7219Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0622
6ŽJ73106Pláničková LenkaORRERO9100:27:0920
7ŽJ7463Kavanová KrystínaKB OEZ Letohrad9500:27:1819
8ŽJ7865Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:27:3618
9ŽJ10538Krátká HanaLanškroun9500:33:2017
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2653Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:4135
2ZA3393Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:2931
3ZA4241Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou8900:23:3327
4ZA4386Vévodová MartinaAK Perná9000:23:5224
5ZA4413Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5722
6ZA7125Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8300:26:5320
7ZA7512Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2819
8ZA7617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3218
9ZA835Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:0717
10ZA8797Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3416
11ZA949Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:29:3515
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1569Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:4235
2ZB7736Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:3531
3ZB8422Matalová JanaSlezská Ostrava7300:28:1327
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1135
2ŽC7011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:4731
3ŽC8015Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:27:3927
4ŽC9680Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:30:0324
5ŽC1014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:2722
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8118Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:27:5735
2ZD9960Kašová HanaBarnex sport Brno5400:30:5331
3ZD10791Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1527
4ZD10976Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:41:2824
-ZD-100Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53DNF-
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:2935
2MA210Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:3531
3MA383Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:0127
4MA449Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:19:1024
5MA585Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:19:2522
6MA648Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:19:3120
7MA784Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:19:4819
8MA878Řemínek MatějISRT8600:19:5118
9MA982Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:20:0217
1MJ1035Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:20:1235
1MC1150Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1435
10MA1246Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:3116
1MB1395Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:3735
11MA1421Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:3915
1ZB1569Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:4235
12MA1632Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:20:4414
2MC173Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:4531
3MC188Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:20:5027
2MJ1926Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:20:5231
3MJ2079Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:1327
13MA2156Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1413
2MB2272Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:1831
4MC2381Siegel JosefAC Choceň5800:21:2124
14MA2443Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:21:2212
3MB2598Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:21:3427
1ZA2653Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:4135
4MB2730Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:21:4824
5MB2874Jokel LubomírŠSK Palestra Praha6400:22:0122
4MJ2962Hošek OndřejKB OEZ Letohrad9500:22:1124
15MA3087Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:22:1611
6MB3155Buriánek RomanČeská Třebová6500:22:1820
1MD322Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:22:2235
2ZA3393Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:2931
5MC3433Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:4922
5MJ3570Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:22:5122
6MJ3661Španihel DavidKB OEZ Letohrad9500:22:5620
7MJ3799Živný MarekOrel Orlice9100:23:0419
2MD381Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:23:0831
6MC39107Knápek LubomírLK Šumperk5900:23:1320
8MJ4027Žák MartinHvězda SKP Pardubice9600:23:1818
9MJ4128Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:23:2617
3ZA4241Johanidesová LeaSKP Jablonec nad Nisou8900:23:3327
4ZA4386Vévodová MartinaAK Perná9000:23:5224
5ZA4413Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:5722
7MC457Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:24:0319
1ŽJ4664Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:24:1035
7MB4737Krátký LubošLanškroun6200:24:1019
16MA48108Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:24:1310
17MA4939Boháč JaroslavPolička8500:24:149
18MA5057Marhold PetrChoceň7800:24:388
8MC5142Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:4518
2ŽJ5254Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:0031
3ŽJ5366Bílá TerezaKB OEZ Letohrad9200:25:1027
9MC54109Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:25:1217
19MA55102Kalous PetrSK Žamberk7700:25:327
10MC5673Sedlák JiříPřelouč5800:25:4016
3MD5775Vodička JanMK Radslavice4500:25:4627
11MC5871Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:4815
20MA5989Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:25:586
12MC60105Tománek PavelLKVE Veřovice5500:26:0914
1ŽC6196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:1135
4MD6294Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:1624
21MA6388Sedláček TomášMAKASPORT7100:26:175
10MJ6452Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:2716
8MB6559Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:3518
5MD66111Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:4122
6MD6720Stráník AlešBlansko5000:26:4320
22MA6858Marhold LubošChoceň7700:26:444
4ŽJ6968Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:26:4524
2ŽC7011Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:4731
6ZA7125Macháčková ŠárkaAC Moravská Slavia Brno8300:26:5320
5ŽJ7219Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0622
6ŽJ73106Pláničková LenkaORRERO9100:27:0920
7ŽJ7463Kavanová KrystínaKB OEZ Letohrad9500:27:1819
7ZA7512Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:2819
8ZA7617Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:3218
2ZB7736Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:3531
8ŽJ7865Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:27:3618
23MA7923Havelka MiloslavHaka Sport Running Team Moravská Třebová8000:27:383
3ŽC8015Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:27:3927
1ZD8118Kováříková PavlaKRB Chrudim5500:27:5735
13MC8245Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:0313
9ZA835Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:28:0717
3ZB8422Matalová JanaSlezská Ostrava7300:28:1327
9MB8551Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:28:2217
7MD8631Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:28:3419
10ZA8797Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:28:3416
1ME8892Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:28:5535
24MA89112Škop MilanZdružení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ7600:29:072
8MD9024Beskydský DědekKlub Důchodců4500:29:0818
11MJ91103Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:29:1215
25MA92104Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:29:131
9MD9390Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:29:2417
11ZA949Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:29:3515
2ME9534Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:4031
4ŽC9680Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:30:0324
14MC9729Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:30:1612
3ME9867Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:30:2827
2ZD9960Kašová HanaBarnex sport Brno5400:30:5331
4ME10044Bielčik JindřichLichkov4000:31:1424
5ŽC1014Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:2722
5ME10277Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:3922
10MD10314Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:32:4816
11MD10416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:0915
9ŽJ10538Krátká HanaLanškroun9500:33:2017
12MJ106110Knápek MatějLK Šumperk9600:33:2214
3ZD10791Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:38:1527
12MD10840Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:38:2214
4ZD10976Krejčí InkaPepa Team Frýdek Místek5300:41:2824
15MC110101Velechovský JiříSAZS Králíky5500:41:3811
6ME11147Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:5820

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód