Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

4.9.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 4.9.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

školní hřiště, Výprachtice
9:30 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 9:00 hodin, ZŠ Výprachtice

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 370 m
lesní a horské cesty

Ceny pro vítěze

Muži A . prvních pět obdrží diplom a finanční prémii, v dalších kategoriích první tři

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Výprachtice - oddíl lyžování
Miroslav Křenek
Výprachtice 94
mobil 731 313 799

Propozice ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1804

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5320
Sadílek Ota4619
Stránský Aleš6017
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6414
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Javůrek Jiří4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Zdeněk Bílý5912
Dostálek Petr6712
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Merta Jaroslav3511
Keprtová Miloslava4811
Šalplachta Jindřich4711
Dušková Lenka8010
Žák Jiří7110
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Mannlová Jana8010
Fajfr František7210
Špacír Ladislav5510
Kalousek Jan4110
Šrutek Stanislav589
Vítek Miroslav729
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Vodička Jan459
Pechek František539
Krupička Robert788
Krňávek Vojtěch548
Marek Dalimil608
Šilar Tomáš638
Tučný Jan478
Kolínek František568
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Šmída Oldřich488
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Ehrig Rudolf487
Hrdina Pavel887
Zapalač Martin867
Červ Miloslav507
Šesták Karel717
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 04.09.2010, 11:32
  • zobrazeno 1288x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2058Nechvíl PetrAC Choceň9100:34:0435
2MJ2371Teplý JanMARS Svratka9300:34:5731
3MJ3470Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:37:3527
4MJ387Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:38:1224
5MJ4451Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:40:0622
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:27:3535
2MA278Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:29:0831
3MA365Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:29:3227
4MA428Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:4124
5MA58Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5722
6MA76Zapalač MartinISRT8600:31:0220
7MA1061Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:32:1319
8MA1120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:2418
9MA1217Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:2617
10MA1542Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:33:0716
11MA1760Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:33:3915
12MA2129Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:34:3214
13MA2244Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:34:3413
14MA2557Nechvíl LukášAC Choceň8300:35:0212
15MA2726Barvínek LadislavČeská Třebová7700:35:4411
16MA2850Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:5310
17MA3372Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7100:37:069
18MA3663Stříhavka JindřichAC Choceň7100:38:038
19MA3733Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:107
20MA459Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:40:106
21MA5137Sejkora PatrikLanškroun7800:41:295
22MA5577Hála FilipVýprachtice8500:43:114
23MA6274Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:44:173
24MA6347Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:44:242
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB621Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:5735
2MB848Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:31:3631
3MB976Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:5927
4MB1438Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:5324
5MB1615Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:1422
6MB2656Buriánek RomanČeská Třebová6500:35:2220
7MB2985Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:0119
8MB3973Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:38:2418
9MB4780Šilar TomášSK Staročernsko6300:40:2717
10MB5931Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:43:5116
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1353Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:4635
2MC1954Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:34:0331
3MC2464Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:0127
4MC3510Bombera JiříMoravská Třebová5500:38:0224
5MC4123Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:38:5222
6MC4925Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:40:5920
7MC5345Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:5119
8MC7049Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5718
9MC7452Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:48:0117
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD183Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4035
2MD3014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:2731
3MD3167Tempír FrantišekSokol Štíty4900:36:4227
4MD4216Vodička JanMK Radslavice4500:39:4324
5MD4655Vaško BohuslavLanškroun4800:40:1722
6MD504Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4700:41:2020
7MD5268Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:3719
8MD6746Koblížek JindřichSK Žamberk4800:45:3118
9MD6881Beskydský DědekKlub Důchodců4500:46:0817
10MD7283Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:2216
11MD7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:1215
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6518Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:45:0635
2ME7332Bielčik JindřichLichkov4000:47:4531
3ME7511Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:1627
4ME8541Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:2024
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5436Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:5635
2ŽJ6430Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:44:5031
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA321Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5735
2ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4531
3ZA4824Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:40:3227
4ZA5739Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:3324
5ZA6662Stříhavková PetraAC Choceň7900:45:2222
6ZA6975Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:4120
7ZA7666Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:49:2119
8ZA8112Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:4418
9ZA8227Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:51:2917
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5682Matalová JanaSlezská Ostrava7300:43:1535
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:5735
2ŽC582Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:43:3531
3ŽC6084Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:43:5827
4ŽC6119Procházková IrenaTJ Háje5700:44:1224
5ŽC7734Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:49:3322
6ŽC785Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0420
7ŽC8359Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1519
8ŽC8435Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:5918
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:1435
2ZD8069Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:50:3531
Trať 7 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:27:3535
2MA278Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:29:0831
3MA365Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:29:3227
4MA428Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:4124
5MA58Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:29:5722
1MB621Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:30:5735
6MA76Zapalač MartinISRT8600:31:0220
2MB848Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:31:3631
3MB976Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:31:5927
7MA1061Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:32:1319
8MA1120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:2418
9MA1217Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:32:2617
1MC1353Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:4635
4MB1438Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:32:5324
10MA1542Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:33:0716
5MB1615Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:1422
11MA1760Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:33:3915
1MD183Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:33:4035
2MC1954Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:34:0331
1MJ2058Nechvíl PetrAC Choceň9100:34:0435
12MA2129Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7500:34:3214
13MA2244Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:34:3413
2MJ2371Teplý JanMARS Svratka9300:34:5731
3MC2464Šrámek JaromírKUS Šumperk5800:35:0127
14MA2557Nechvíl LukášAC Choceň8300:35:0212
6MB2656Buriánek RomanČeská Třebová6500:35:2220
15MA2726Barvínek LadislavČeská Třebová7700:35:4411
16MA2850Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:35:5310
7MB2985Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:36:0119
2MD3014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:36:2731
3MD3167Tempír FrantišekSokol Štíty4900:36:4227
1ZA321Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5735
17MA3372Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7100:37:069
3MJ3470Pekař ŠtěpánMARS Svratka9400:37:3527
4MC3510Bombera JiříMoravská Třebová5500:38:0224
18MA3663Stříhavka JindřichAC Choceň7100:38:038
19MA3733Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:38:107
4MJ387Zahradník VojtaHvězda SKP Pardubice9400:38:1224
8MB3973Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:38:2418
2ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:4531
5MC4123Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:38:5222
4MD4216Vodička JanMK Radslavice4500:39:4324
1ŽC4343Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:5735
5MJ4451Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:40:0622
20MA459Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:40:106
5MD4655Vaško BohuslavLanškroun4800:40:1722
9MB4780Šilar TomášSK Staročernsko6300:40:2717
3ZA4824Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:40:3227
6MC4925Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:40:5920
6MD504Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4700:41:2020
21MA5137Sejkora PatrikLanškroun7800:41:295
7MD5268Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:3719
7MC5345Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:41:5119
1ŽJ5436Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:42:5635
22MA5577Hála FilipVýprachtice8500:43:114
1ZB5682Matalová JanaSlezská Ostrava7300:43:1535
4ZA5739Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:3324
2ŽC582Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:43:3531
10MB5931Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6900:43:5116
3ŽC6084Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:43:5827
4ŽC6119Procházková IrenaTJ Háje5700:44:1224
23MA6274Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:44:173
24MA6347Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:44:242
2ŽJ6430Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:44:5031
1ME6518Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:45:0635
5ZA6662Stříhavková PetraAC Choceň7900:45:2222
8MD6746Koblížek JindřichSK Žamberk4800:45:3118
9MD6881Beskydský DědekKlub Důchodců4500:46:0817
6ZA6975Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:4120
8MC7049Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5718
1ZD7122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:47:1435
10MD7283Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:2216
2ME7332Bielčik JindřichLichkov4000:47:4531
9MC7452Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:48:0117
3ME7511Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:49:1627
7ZA7666Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:49:2119
5ŽC7734Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:49:3322
6ŽC785Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0420
11MD7940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:50:1215
2ZD8069Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:50:3531
8ZA8112Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:50:4418
9ZA8227Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:51:2917
7ŽC8359Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:1519
8ŽC8435Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:59:5918
4ME8541Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:20:2024

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód