19.6.2010, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž0 | 13 | 1 | Obrinová Natálie | Besednice | 05 | 00:01:06 | - |
2 | Ž0 | 15 | 2 | Strusková Aneta | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:01:11 | - |
3 | Ž0 | 18 | 3 | Ardamcová Aneta | Kaplice | 07 | 00:01:29 | - |
- | Ž0 | - | 4 | Brožová Aneta | SK Čečova České Budějovice | 07 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 1 | 1 | Mikšl Rostislav | Včelná | 05 | 00:00:49 | - |
2 | M0 | 2 | 2 | Ballák Petr | Kaplice | 05 | 00:00:51 | - |
3 | M0 | 5 | 3 | Beneš Petr | Kaplice | 05 | 00:00:53 | - |
4 | M0 | 8 | 4 | Soukup Martin | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:00:57 | - |
5 | M0 | 10 | 5 | Krejčí Radovan | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:01:01 | - |
6 | M0 | 14 | 6 | Tvrz Jan | Včelná | 06 | 00:01:08 | - |
7 | M0 | 18 | 7 | Mikšl Martin | Včelná | 06 | 00:01:29 | - |
8 | M0 | 21 | 8 | Šidelíř Jakub | Besednice | 06 | 00:01:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 1 | Krejčí Pavla | SK Čečova České Budějovice | 03 | 00:00:53 | - |
1 | Ž1 | 3 | 2 | Balbáková | Kaplice | 03 | 00:00:53 | - |
3 | Ž1 | 6 | 3 | Čutková Monika | Besednice | 04 | 00:00:57 | - |
4 | Ž1 | 12 | 4 | Hulmáková Nikola | SK Čečova České Budějovice | 04 | 00:01:05 | - |
5 | Ž1 | 16 | 5 | Šindelářová Lucie | Besednice | 04 | 00:01:12 | - |
6 | Ž1 | 17 | 6 | Kysnarová Aneta | České Budějovice | 04 | 00:01:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 1 | Stejskal Filip | ZŠ Máj 2, České Budějovice | 03 | 00:00:57 | - |
2 | M1 | 9 | 2 | Šuhaj Jan | Besednice | 03 | 00:01:00 | - |
3 | M1 | 11 | 3 | Zeman Filip | Besednice | 04 | 00:01:02 | - |
4 | M1 | 20 | 4 | Pőschko František | Besednice | 04 | 00:01:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 1 | Strusková Kateřina | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:01:51 | - |
2 | Ž2 | 4 | 2 | Fiebelová Jana | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:02:05 | - |
3 | Ž2 | 7 | 3 | Šimerová Aneta | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:02:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Soukup Petr | SK Čečova České Budějovice | 01 | 00:01:49 | - |
2 | M2 | 3 | 2 | Pőschko Pavel | Besednice | 01 | 00:02:01 | - |
3 | M2 | 5 | 3 | Obrin Tadeáš | Besednice | 02 | 00:02:09 | - |
4 | M2 | 6 | 4 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 01 | 00:02:11 | - |
5 | M2 | 8 | 5 | Stejskal Ladislav | ZŠ Máj 2, České Budějovice | 01 | 00:02:18 | - |
6 | M2 | 9 | 6 | Beneš Pavel | Kaplice | 02 | 00:02:19 | - |
7 | M2 | 10 | 7 | Štěpánek Dominik | Kaplice | 02 | 00:02:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Kunová Eva | SK Čečova České Budějovice | 99 | 00:02:52 | - |
2 | Ž3 | 3 | 2 | Tvrzová Veronika | AK Včelná | 99 | 00:02:54 | - |
3 | Ž3 | 4 | 3 | Surá Tereza | SK Čečova České Budějovice | 00 | 00:03:04 | - |
4 | Ž3 | 6 | 4 | Vilímková Michaela | Kaplice | 99 | 00:03:08 | - |
5 | Ž3 | 7 | 5 | Klímová Michaela | SK Čečova České Budějovice | 00 | 00:03:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 1 | Novotná Adéla | SK Čečova České Budějovice | 98 | 00:02:53 | - |
2 | ŽM | 5 | 2 | Čechová Johana | SK Čečova České Budějovice | 97 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 1 | Kožíšková Kristýna | AO Sokol České Budějovice | 96 | 00:06:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 1 | Ballák Antonín | Kaplice | 94 | 00:19:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 59 | Ondrášek Pavel | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:29:13 | 105 |
2 | MJ | 2 | 42 | Kaminski Petr | AO Slávia Havířov | 92 | 00:29:33 | 93 |
3 | MJ | 3 | 58 | Schejbal Oldřich | AK Olymp Brno | 92 | 00:30:10 | 81 |
4 | MJ | 4 | 14 | Papík Roman | ACC II | 92 | 00:30:35 | 72 |
5 | MJ | 5 | 48 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 00:31:03 | 66 |
6 | MJ | 7 | 32 | Čabala Vojtěch | TJ Znojmo | 93 | 00:31:16 | 60 |
7 | MJ | 8 | 64 | Svěchota Ondřej | Spartak Praha 4 | 93 | 00:32:48 | 57 |
- | MJ | - | 56 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | DNF | - |
- | MJ | - | 100 | Vařeka Martin | AC Pardubice | 91 | DNF | - |
- | MJ | - | 101 | Rypl Miroslav | OLYPH | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 62 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 00:39:16 | 105 |
2 | MA | 2 | 50 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 00:40:24 | 93 |
3 | MA | 3 | 55 | Kučera Martin | VSK UNI Brno | 80 | 00:40:39 | 81 |
4 | MA | 4 | 13 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 00:41:06 | 72 |
5 | MA | 5 | 19 | Losman Petr | PSK Olymp Praha | 79 | 00:41:29 | 66 |
6 | MA | 6 | 65 | Brýdl Pavel | SK Nové Město nad Metují | 80 | 00:42:09 | 60 |
7 | MA | 7 | 29 | Podroužek Dušan | AC Slovan Liberec | 74 | 00:42:22 | 57 |
8 | MA | 8 | 36 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:42:40 | 54 |
9 | MA | 9 | 47 | Kořán Jakub | Tatran Železná Ruda | 88 | 00:43:32 | 51 |
10 | MA | 10 | 40 | Havelka Jan | Maratonstav Úpice | 79 | 00:43:42 | 48 |
11 | MA | 12 | 66 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 00:45:38 | 45 |
12 | MA | 13 | 20 | Boček Jan | Lokomotiva Beroun | 90 | 00:45:49 | 42 |
13 | MA | 15 | 45 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:46:46 | 39 |
14 | MA | 16 | 4 | Stejskal Ladislav | 4DVCB | 97 | 00:47:26 | 36 |
15 | MA | 17 | 31 | Friček Martin | Plzeň | 79 | 00:47:51 | 33 |
16 | MA | 18 | 46 | Hochmut Milan | Spartak Rožmitál | 87 | 00:47:58 | 30 |
17 | MA | 19 | 69 | Frelich Martin | SOKOL České Budějovice | 71 | 00:48:29 | 27 |
18 | MA | 22 | 24 | Varga Tomáš | České Budějovice | 73 | 00:54:45 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 14 | 61 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:45:59 | 105 |
2 | MB | 24 | 63 | Kříž Václav | Hlincova Hora | 64 | 00:56:09 | 93 |
3 | MB | 25 | 57 | Novák Jaroslav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 64 | 01:01:14 | 81 |
4 | MB | 27 | 67 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 01:01:41 | 72 |
5 | MB | 28 | 52 | Zdeněk Libor | UZ Škoda Plzeň | 66 | 01:03:39 | 66 |
6 | MB | 30 | 52 | Bělka Jan | Dukla Banská Bystrica | 63 | 01:08:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 44 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:44:41 | 105 |
2 | MC | 20 | 54 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:49:53 | 93 |
3 | MC | 21 | 53 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 00:53:48 | 81 |
4 | MC | 23 | 38 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:55:36 | 72 |
5 | MC | 26 | 3 | Krčka Bohuslav | Bobo Team Větřní | 59 | 01:01:17 | 66 |
6 | MC | 29 | 33 | Mražik Karel | Kaplice | 59 | 01:06:56 | 60 |
7 | MC | 31 | 68 | Navrátil Bedřich | Český Krumlov | 52 | 01:26:23 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 39 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:19:08 | 105 |
2 | MD | 2 | 37 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 00:20:07 | 93 |
3 | MD | 7 | 22 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:22:49 | 81 |
4 | MD | 10 | 15 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:24:14 | 72 |
5 | MD | 12 | 18 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 00:25:13 | 66 |
6 | MD | 13 | 41 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 00:26:59 | 60 |
7 | MD | 15 | 21 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:28:18 | 57 |
- | MD | - | 102 | Tučný Jan | Pardubice | 47 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 6 | 17 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:22:06 | 105 |
2 | ME | 11 | 2 | Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 39 | 00:24:17 | 93 |
3 | ME | 14 | 23 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:27:13 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 3 | 43 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:02 | 105 |
2 | ŽJ | 4 | 28 | Šambergerová Anna | Olymp Praha | 95 | 00:21:40 | 93 |
3 | ŽJ | 5 | 8 | Procházková Michaela | USK Praha | 95 | 00:21:49 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 30 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:33:38 | 105 |
2 | ZA | 11 | 35 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:36:58 | 93 |
3 | ZA | 13 | 7 | Faktorová Veronika | AO Sokol České Budějovice | 84 | 00:43:36 | 81 |
4 | ZA | 14 | 51 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:44:33 | 72 |
5 | ZA | 16 | 60 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:46:24 | 66 |
- | ZA | - | 5 | Gregorová Kamila | AC Tepo Kladno | 81 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 6 | 34 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:31:14 | 105 |
2 | ZB | 9 | 27 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:33:02 | 93 |
3 | ZB | 12 | 49 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 00:42:46 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 15 | 9 | Procházková Irena | USK Praha | 57 | 00:46:04 | 105 |
2 | ŽC | 18 | 6 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:48:34 | 93 |
3 | ŽC | 19 | 26 | Varholíková Ivana | VK Slavia Praha | 63 | 00:49:25 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 17 | 16 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:48:18 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PM | 8 | 11 | Mikšl Miroslav | České Budějovice | 99 | 00:22:56 | - |
2 | PM | 9 | 10 | Mikšl Rostislav | České Budějovice | 72 | 00:22:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M0 | 1 | 1 | Mikšl Rostislav | Včelná | 05 | 00:00:49 | - |
2 | M0 | 2 | 2 | Ballák Petr | Kaplice | 05 | 00:00:51 | - |
1 | Ž1 | 3 | 1 | Krejčí Pavla | SK Čečova České Budějovice | 03 | 00:00:53 | - |
1 | Ž1 | 3 | 2 | Balbáková | Kaplice | 03 | 00:00:53 | - |
3 | M0 | 5 | 3 | Beneš Petr | Kaplice | 05 | 00:00:53 | - |
1 | M1 | 6 | 1 | Stejskal Filip | ZŠ Máj 2, České Budějovice | 03 | 00:00:57 | - |
3 | Ž1 | 6 | 3 | Čutková Monika | Besednice | 04 | 00:00:57 | - |
4 | M0 | 8 | 4 | Soukup Martin | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:00:57 | - |
2 | M1 | 9 | 2 | Šuhaj Jan | Besednice | 03 | 00:01:00 | - |
5 | M0 | 10 | 5 | Krejčí Radovan | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:01:01 | - |
3 | M1 | 11 | 3 | Zeman Filip | Besednice | 04 | 00:01:02 | - |
4 | Ž1 | 12 | 4 | Hulmáková Nikola | SK Čečova České Budějovice | 04 | 00:01:05 | - |
1 | Ž0 | 13 | 1 | Obrinová Natálie | Besednice | 05 | 00:01:06 | - |
6 | M0 | 14 | 6 | Tvrz Jan | Včelná | 06 | 00:01:08 | - |
2 | Ž0 | 15 | 2 | Strusková Aneta | SK Čečova České Budějovice | 06 | 00:01:11 | - |
5 | Ž1 | 16 | 5 | Šindelářová Lucie | Besednice | 04 | 00:01:12 | - |
6 | Ž1 | 17 | 6 | Kysnarová Aneta | České Budějovice | 04 | 00:01:15 | - |
3 | Ž0 | 18 | 3 | Ardamcová Aneta | Kaplice | 07 | 00:01:29 | - |
7 | M0 | 18 | 7 | Mikšl Martin | Včelná | 06 | 00:01:29 | - |
4 | M1 | 20 | 4 | Pőschko František | Besednice | 04 | 00:01:34 | - |
8 | M0 | 21 | 8 | Šidelíř Jakub | Besednice | 06 | 00:01:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Soukup Petr | SK Čečova České Budějovice | 01 | 00:01:49 | - |
1 | Ž2 | 2 | 1 | Strusková Kateřina | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:01:51 | - |
2 | M2 | 3 | 2 | Pőschko Pavel | Besednice | 01 | 00:02:01 | - |
2 | Ž2 | 4 | 2 | Fiebelová Jana | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:02:05 | - |
3 | M2 | 5 | 3 | Obrin Tadeáš | Besednice | 02 | 00:02:09 | - |
4 | M2 | 6 | 4 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 01 | 00:02:11 | - |
3 | Ž2 | 7 | 3 | Šimerová Aneta | SK Čečova České Budějovice | 02 | 00:02:15 | - |
5 | M2 | 8 | 5 | Stejskal Ladislav | ZŠ Máj 2, České Budějovice | 01 | 00:02:18 | - |
6 | M2 | 9 | 6 | Beneš Pavel | Kaplice | 02 | 00:02:19 | - |
7 | M2 | 10 | 7 | Štěpánek Dominik | Kaplice | 02 | 00:02:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Kunová Eva | SK Čečova České Budějovice | 99 | 00:02:52 | - |
1 | ŽM | 2 | 1 | Novotná Adéla | SK Čečova České Budějovice | 98 | 00:02:53 | - |
2 | Ž3 | 3 | 2 | Tvrzová Veronika | AK Včelná | 99 | 00:02:54 | - |
3 | Ž3 | 4 | 3 | Surá Tereza | SK Čečova České Budějovice | 00 | 00:03:04 | - |
2 | ŽM | 5 | 2 | Čechová Johana | SK Čečova České Budějovice | 97 | 00:03:06 | - |
4 | Ž3 | 6 | 4 | Vilímková Michaela | Kaplice | 99 | 00:03:08 | - |
5 | Ž3 | 7 | 5 | Klímová Michaela | SK Čečova České Budějovice | 00 | 00:03:18 | - |
1 | ŽS | 8 | 1 | Kožíšková Kristýna | AO Sokol České Budějovice | 96 | 00:06:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 1 | Ballák Antonín | Kaplice | 94 | 00:19:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 39 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:19:08 | 105 |
2 | MD | 2 | 37 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 00:20:07 | 93 |
1 | ŽJ | 3 | 43 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:02 | 105 |
2 | ŽJ | 4 | 28 | Šambergerová Anna | Olymp Praha | 95 | 00:21:40 | 93 |
3 | ŽJ | 5 | 8 | Procházková Michaela | USK Praha | 95 | 00:21:49 | 81 |
1 | ME | 6 | 17 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:22:06 | 105 |
3 | MD | 7 | 22 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:22:49 | 81 |
1 | PM | 8 | 11 | Mikšl Miroslav | České Budějovice | 99 | 00:22:56 | - |
2 | PM | 9 | 10 | Mikšl Rostislav | České Budějovice | 72 | 00:22:56 | - |
4 | MD | 10 | 15 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 00:24:14 | 72 |
2 | ME | 11 | 2 | Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 39 | 00:24:17 | 93 |
5 | MD | 12 | 18 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 00:25:13 | 66 |
6 | MD | 13 | 41 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 00:26:59 | 60 |
3 | ME | 14 | 23 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:27:13 | 81 |
7 | MD | 15 | 21 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:28:18 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 59 | Ondrášek Pavel | Fenix Ski Team Jeseník | 92 | 00:29:13 | 105 |
2 | MJ | 2 | 42 | Kaminski Petr | AO Slávia Havířov | 92 | 00:29:33 | 93 |
3 | MJ | 3 | 58 | Schejbal Oldřich | AK Olymp Brno | 92 | 00:30:10 | 81 |
4 | MJ | 4 | 14 | Papík Roman | ACC II | 92 | 00:30:35 | 72 |
5 | MJ | 5 | 48 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 00:31:03 | 66 |
1 | ZB | 6 | 34 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:31:14 | 105 |
6 | MJ | 7 | 32 | Čabala Vojtěch | TJ Znojmo | 93 | 00:31:16 | 60 |
7 | MJ | 8 | 64 | Svěchota Ondřej | Spartak Praha 4 | 93 | 00:32:48 | 57 |
2 | ZB | 9 | 27 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:33:02 | 93 |
1 | ZA | 10 | 30 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:33:38 | 105 |
2 | ZA | 11 | 35 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:36:58 | 93 |
3 | ZB | 12 | 49 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 00:42:46 | 81 |
3 | ZA | 13 | 7 | Faktorová Veronika | AO Sokol České Budějovice | 84 | 00:43:36 | 81 |
4 | ZA | 14 | 51 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:44:33 | 72 |
1 | ŽC | 15 | 9 | Procházková Irena | USK Praha | 57 | 00:46:04 | 105 |
5 | ZA | 16 | 60 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:46:24 | 66 |
1 | ZD | 17 | 16 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:48:18 | 105 |
2 | ŽC | 18 | 6 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:48:34 | 93 |
3 | ŽC | 19 | 26 | Varholíková Ivana | VK Slavia Praha | 63 | 00:49:25 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 6 | 34 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:31:14 | 105 |
2 | ZB | 9 | 27 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:33:02 | 93 |
3 | ZA | 10 | 30 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:33:38 | 81 |
4 | ZA | 11 | 35 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:36:58 | 72 |
5 | ZB | 12 | 49 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 00:42:46 | 66 |
6 | ZA | 13 | 7 | Faktorová Veronika | AO Sokol České Budějovice | 84 | 00:43:36 | 60 |
7 | ZA | 14 | 51 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:44:33 | 57 |
8 | ŽC | 15 | 9 | Procházková Irena | USK Praha | 57 | 00:46:04 | 54 |
9 | ZA | 16 | 60 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 00:46:24 | 51 |
10 | ZD | 17 | 16 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:48:18 | 48 |
11 | ŽC | 18 | 6 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 00:48:34 | 45 |
12 | ŽC | 19 | 26 | Varholíková Ivana | VK Slavia Praha | 63 | 00:49:25 | 42 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
evakollertova