Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME)

19.6.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME)
  • datum konání: 19.6.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Besednice - koupaliště
13:00 - 14:00 hodin

Přihlášky

zašlete na níže uvedenou adresu či email

Startovné

Žactvo 10 Kč, dospělí 120 Kč

Popis tratě

délka: 10,5 km
převýšení: 380 m
Náročný běh nahoru a dolů, vede po lesních cestách.

Ceny pro vítěze

Celkové pořadí: 1000, 800, 600, 400, 200
Věcné ceny a tombola.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

manželé Kožíškovi
Kyjevská 56
370 05 České Budějovice
tel. 602 840 067

Propozice ve formátu MS Word

E-mailová adresa

behnakohout@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 10)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 25.06.2010, 09:04
  • zobrazeno 1232x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0131Obrinová NatálieBesednice0500:01:06-
2Ž0152Strusková AnetaSK Čečova České Budějovice0600:01:11-
3Ž0183Ardamcová AnetaKaplice0700:01:29-
-Ž0-4Brožová AnetaSK Čečova České Budějovice07DNF-
Chlapci r. 2005 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M011Mikšl RostislavVčelná0500:00:49-
2M022Ballák PetrKaplice0500:00:51-
3M053Beneš PetrKaplice0500:00:53-
4M084Soukup MartinSK Čečova České Budějovice0600:00:57-
5M0105Krejčí RadovanSK Čečova České Budějovice0600:01:01-
6M0146Tvrz JanVčelná0600:01:08-
7M0187Mikšl MartinVčelná0600:01:29-
8M0218Šidelíř JakubBesednice0600:01:46-
Dívky r. 2003-2004 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž131Krejčí PavlaSK Čečova České Budějovice0300:00:53-
1Ž132BalbákováKaplice0300:00:53-
3Ž163Čutková MonikaBesednice0400:00:57-
4Ž1124Hulmáková NikolaSK Čečova České Budějovice0400:01:05-
5Ž1165Šindelářová LucieBesednice0400:01:12-
6Ž1176Kysnarová AnetaČeské Budějovice0400:01:15-
Chlapci r. 2003-2004 (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M161Stejskal FilipZŠ Máj 2, České Budějovice0300:00:57-
2M192Šuhaj JanBesednice0300:01:00-
3M1113Zeman FilipBesednice0400:01:02-
4M1204Pőschko FrantišekBesednice0400:01:34-
Dívky r. 2001-2002 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž221Strusková KateřinaSK Čečova České Budějovice0200:01:51-
2Ž242Fiebelová JanaSK Čečova České Budějovice0200:02:05-
3Ž273Šimerová AnetaSK Čečova České Budějovice0200:02:15-
Chlapci 2001-2002 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Soukup PetrSK Čečova České Budějovice0100:01:49-
2M232Pőschko PavelBesednice0100:02:01-
3M253Obrin TadeášBesednice0200:02:09-
4M264Ardamica DavidDolní Bukovsko0100:02:11-
5M285Stejskal LadislavZŠ Máj 2, České Budějovice0100:02:18-
6M296Beneš PavelKaplice0200:02:19-
7M2107Štěpánek DominikKaplice0200:02:21-
Dívky 1999-2000 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž311Kunová EvaSK Čečova České Budějovice9900:02:52-
2Ž332Tvrzová VeronikaAK Včelná9900:02:54-
3Ž343Surá TerezaSK Čečova České Budějovice0000:03:04-
4Ž364Vilímková MichaelaKaplice9900:03:08-
5Ž375Klímová MichaelaSK Čečova České Budějovice0000:03:18-
Chlapci 1999-2000 (trať 0,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší r. 1997-1998 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM21Novotná AdélaSK Čečova České Budějovice9800:02:53-
2ŽM52Čechová JohanaSK Čečova České Budějovice9700:03:06-
Žáci mladší r. 1997-1998 (trať 0,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně starší r. 1995-1996 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS81Kožíšková KristýnaAO Sokol České Budějovice9600:06:17-
Žáci starší r. 1995-1996 (trať 3,83 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky r. 1993-1994 (trať 3,83 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci r. 1993-1994 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Ballák AntonínKaplice9400:19:02-
Junioři 18-19 let (trať 7,23 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ159Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:29:13105
2MJ242Kaminski PetrAO Slávia Havířov9200:29:3393
3MJ358Schejbal OldřichAK Olymp Brno9200:30:1081
4MJ414Papík RomanACC II9200:30:3572
5MJ548Voják MartinMílaři Domažlice9300:31:0366
6MJ732Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:31:1660
7MJ864Svěchota OndřejSpartak Praha 49300:32:4857
-MJ-56Frühauf PetrPSK Olymp Praha91DNF-
-MJ-100Vařeka MartinAC Pardubice91DNF-
-MJ-101Rypl MiroslavOLYPH92DNF-
Muži A 20-39 let (trať 10,63 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:16105
2MA250Voják JiříMílaři Domažlice8800:40:2493
3MA355Kučera MartinVSK UNI Brno8000:40:3981
4MA413Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:0672
5MA519Losman PetrPSK Olymp Praha7900:41:2966
6MA665Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:0960
7MA729Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:42:2257
8MA836Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4054
9MA947Kořán JakubTatran Železná Ruda8800:43:3251
10MA1040Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:4248
11MA1266Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:3845
12MA1320Boček JanLokomotiva Beroun9000:45:4942
13MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4639
14MA164Stejskal Ladislav4DVCB9700:47:2636
15MA1731Friček MartinPlzeň7900:47:5133
16MA1846Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:47:5830
17MA1969Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:48:2927
18MA2224Varga TomášČeské Budějovice7300:54:4524
Muži B 40-49 let (trať 10,63 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1461Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:59105
2MB2463Kříž VáclavHlincova Hora6400:56:0993
3MB2557Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6401:01:1481
4MB2767Mikolášek ArnoštNákří6501:01:4172
5MB2852Zdeněk LiborUZ Škoda Plzeň6601:03:3966
6MB3052Bělka JanDukla Banská Bystrica6301:08:30-
Muži C 50-59 let (trať 10,63 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1144Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:41105
2MC2054Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:5393
3MC2153Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:53:4881
4MC2338Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3672
5MC263Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:01:1766
6MC2933Mražik KarelKaplice5901:06:5660
7MC3168Navrátil BedřichČeský Krumlov5201:26:2357
Muži D 60-69 let (trať 3,83 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD139Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:19:08105
2MD237Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:20:0793
3MD722Vodička JanMK Radslavice4500:22:4981
4MD1015Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:24:1472
5MD1218Mikšovský ZdeněkAK Včelná4500:25:1366
6MD1341Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:26:5960
7MD1521Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:1857
-MD-102Tučný JanPardubice47DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 3,83 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME617Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:22:06105
2ME112Palkovič VladislavBobo Team Větřní3900:24:1793
3ME1423Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:1381
Juniorky 18-19 let (trať 3,83 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ343Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:02105
2ŽJ428Šambergerová AnnaOlymp Praha9500:21:4093
3ŽJ58Procházková MichaelaUSK Praha9500:21:4981
Ženy A 20-34 let (trať 7,23 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1030Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:33:38105
2ZA1135Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5893
3ZA137Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:43:3681
4ZA1451Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:44:3372
5ZA1660Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:2466
-ZA-5Gregorová KamilaAC Tepo Kladno81DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 7,23 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB634Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:14105
2ZB927Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:33:0293
3ZB1249Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:42:4681
Ženy C 45-54 let (trať 7,23 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC159Procházková IrenaUSK Praha5700:46:04105
2ŽC186Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:3493
3ŽC1926Varholíková IvanaVK Slavia Praha6300:49:2581
Ženy D 55 let a starší (trať 7,23 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:18105
Příchozí muži (trať 3,83 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM811Mikšl MiroslavČeské Budějovice9900:22:56-
2PM910Mikšl RostislavČeské Budějovice7200:22:56-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M011Mikšl RostislavVčelná0500:00:49-
2M022Ballák PetrKaplice0500:00:51-
1Ž131Krejčí PavlaSK Čečova České Budějovice0300:00:53-
1Ž132BalbákováKaplice0300:00:53-
3M053Beneš PetrKaplice0500:00:53-
1M161Stejskal FilipZŠ Máj 2, České Budějovice0300:00:57-
3Ž163Čutková MonikaBesednice0400:00:57-
4M084Soukup MartinSK Čečova České Budějovice0600:00:57-
2M192Šuhaj JanBesednice0300:01:00-
5M0105Krejčí RadovanSK Čečova České Budějovice0600:01:01-
3M1113Zeman FilipBesednice0400:01:02-
4Ž1124Hulmáková NikolaSK Čečova České Budějovice0400:01:05-
1Ž0131Obrinová NatálieBesednice0500:01:06-
6M0146Tvrz JanVčelná0600:01:08-
2Ž0152Strusková AnetaSK Čečova České Budějovice0600:01:11-
5Ž1165Šindelářová LucieBesednice0400:01:12-
6Ž1176Kysnarová AnetaČeské Budějovice0400:01:15-
3Ž0183Ardamcová AnetaKaplice0700:01:29-
7M0187Mikšl MartinVčelná0600:01:29-
4M1204Pőschko FrantišekBesednice0400:01:34-
8M0218Šidelíř JakubBesednice0600:01:46-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Soukup PetrSK Čečova České Budějovice0100:01:49-
1Ž221Strusková KateřinaSK Čečova České Budějovice0200:01:51-
2M232Pőschko PavelBesednice0100:02:01-
2Ž242Fiebelová JanaSK Čečova České Budějovice0200:02:05-
3M253Obrin TadeášBesednice0200:02:09-
4M264Ardamica DavidDolní Bukovsko0100:02:11-
3Ž273Šimerová AnetaSK Čečova České Budějovice0200:02:15-
5M285Stejskal LadislavZŠ Máj 2, České Budějovice0100:02:18-
6M296Beneš PavelKaplice0200:02:19-
7M2107Štěpánek DominikKaplice0200:02:21-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11Ballák AntonínKaplice9400:19:02-
Trať 3,83 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD139Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:19:08105
2MD237Javůrek JiříMaratonstav Úpice4800:20:0793
1ŽJ343Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:02105
2ŽJ428Šambergerová AnnaOlymp Praha9500:21:4093
3ŽJ58Procházková MichaelaUSK Praha9500:21:4981
1ME617Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:22:06105
3MD722Vodička JanMK Radslavice4500:22:4981
1PM811Mikšl MiroslavČeské Budějovice9900:22:56-
2PM910Mikšl RostislavČeské Budějovice7200:22:56-
4MD1015Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:24:1472
2ME112Palkovič VladislavBobo Team Větřní3900:24:1793
5MD1218Mikšovský ZdeněkAK Včelná4500:25:1366
6MD1341Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:26:5960
3ME1423Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:1381
7MD1521Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:1857
Trať 7,23 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ159Ondrášek PavelFenix Ski Team Jeseník9200:29:13105
2MJ242Kaminski PetrAO Slávia Havířov9200:29:3393
3MJ358Schejbal OldřichAK Olymp Brno9200:30:1081
4MJ414Papík RomanACC II9200:30:3572
5MJ548Voják MartinMílaři Domažlice9300:31:0366
1ZB634Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:14105
6MJ732Čabala VojtěchTJ Znojmo9300:31:1660
7MJ864Svěchota OndřejSpartak Praha 49300:32:4857
2ZB927Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:33:0293
1ZA1030Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:33:38105
2ZA1135Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5893
3ZB1249Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:42:4681
3ZA137Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:43:3681
4ZA1451Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:44:3372
1ŽC159Procházková IrenaUSK Praha5700:46:04105
5ZA1660Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:2466
1ZD1716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:18105
2ŽC186Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:3493
3ŽC1926Varholíková IvanaVK Slavia Praha6300:49:2581
Trať 10,63 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:16105
2MA250Voják JiříMílaři Domažlice8800:40:2493
3MA355Kučera MartinVSK UNI Brno8000:40:3981
4MA413Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:0672
5MA519Losman PetrPSK Olymp Praha7900:41:2966
6MA665Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:0960
7MA729Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:42:2257
8MA836Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4054
9MA947Kořán JakubTatran Železná Ruda8800:43:3251
10MA1040Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:4248
1MC1144Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:41105
11MA1266Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:3845
12MA1320Boček JanLokomotiva Beroun9000:45:4942
1MB1461Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:59105
13MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4639
14MA164Stejskal Ladislav4DVCB9700:47:2636
15MA1731Friček MartinPlzeň7900:47:5133
16MA1846Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:47:5830
17MA1969Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:48:2927
2MC2054Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:5393
3MC2153Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:53:4881
18MA2224Varga TomášČeské Budějovice7300:54:4524
4MC2338Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:3672
2MB2463Kříž VáclavHlincova Hora6400:56:0993
3MB2557Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6401:01:1481
5MC263Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:01:1766
4MB2767Mikolášek ArnoštNákří6501:01:4172
5MB2852Zdeněk LiborUZ Škoda Plzeň6601:03:3966
6MC2933Mražik KarelKaplice5901:06:5660
6MB3052Bělka JanDukla Banská Bystrica6301:08:30-
7MC3168Navrátil BedřichČeský Krumlov5201:26:2357
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Havlíček JanASK Slavia Praha7900:39:16105
2MA250Voják JiříMílaři Domažlice8800:40:2493
3MA355Kučera MartinVSK UNI Brno8000:40:3981
4MA413Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:41:0672
5MA519Losman PetrPSK Olymp Praha7900:41:2966
6MA665Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:42:0960
7MA729Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:42:2257
8MA836Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:4054
9MA947Kořán JakubTatran Železná Ruda8800:43:3251
10MA1040Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:4248
11MC1144Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:4145
12MA1266Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:45:3842
13MA1320Boček JanLokomotiva Beroun9000:45:4939
14MB1461Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:45:5936
15MA1545Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4633
16MA164Stejskal Ladislav4DVCB9700:47:2630
17MA1731Friček MartinPlzeň7900:47:5127
18MA1846Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:47:5824
19MA1969Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:48:2921
20MC2054Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:5318
21MC2153Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:53:4815
22MA2224Varga TomášČeské Budějovice7300:54:4512
23MC2338Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:55:369
24MB2463Kříž VáclavHlincova Hora6400:56:096
25MB2557Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6401:01:143
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB634Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:31:14105
2ZB927Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:33:0293
3ZA1030Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:33:3881
4ZA1135Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:36:5872
5ZB1249Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:42:4666
6ZA137Faktorová VeronikaAO Sokol České Budějovice8400:43:3660
7ZA1451Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:44:3357
8ŽC159Procházková IrenaUSK Praha5700:46:0454
9ZA1660Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:46:2451
10ZD1716Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:48:1848
11ŽC186Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:3445
12ŽC1926Varholíková IvanaVK Slavia Praha6300:49:2542

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý večer, perfektní trať, krásnej krosík. Prosím opět o opravu jména z Kollerové na Kollertovou. Musím si to radši furt hlídat :-) Díky, Evina Kollertová
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód