Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

9.10.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 9.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště HVĚZDA nad Karlovou Studánkou, okr. Bruntál.
13:05 hodin

Přihlášky

parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 10:45 hodin

Startovné

70 Kč

Popis tratě

délka: 9,6 km
převýšení: 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n. v. 1492 metrů, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.-9,6 km stoupání. Trať nebude na základě vyjádření Správy CHKO Jeseníky označena kilometry. Silnice z Hvězda na Ovčárnu bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy podle možností pořadatele. Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s emblémem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
PhDr. Miloslav Čermák, CSc.
tel. 602 752 447

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 11.10.2010, 07:14
  • zobrazeno 1410x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:40:38105
2MJ162Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:42:3393
3MJ213Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:42:5581
4MJ274Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:43:5472
5MJ335Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:45:3466
6MJ376Thomas PatrikSKVP9300:45:5360
7MJ457Kautz RobertFenix SKI team Jeseník9400:47:0357
8MJ468Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:0654
9MJ479Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9100:47:0851
10MJ5610Kloda PetrAO Slávia Havířov9200:48:4548
Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:16105
2MA22Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:1993
3MA33Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1281
4MA44Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0972
5MA55Polášek JanAO Slavia Havířov8000:40:2166
6MA76Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:5460
7MA87Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:41:0957
8MA108Pelíšek DavidAK Olomouc9000:41:2054
9MA129Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:41:3751
10MA1510Wurst MilanBIATLON Břidličná8200:42:2848
11MA1912Zahrádka TomášZ hor Team7100:42:4345
11MA1911Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:42:4345
13MA2113Sedláček VáclavFeje8600:42:5539
14MA2314Kostrzewski JaroslavEntre.PL team7600:43:03-
15MA2415Haltof AlešFBC Redwolfs Ostrava8300:43:1836
16MA2516Zapalač MartinISRT8600:43:2933
17MA2617Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:3630
18MA2918Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2527
19MA3119Krumpl KamilSpálené7200:44:5524
20MA3420Hudeček PetrCampagnolo elektric8200:45:3921
21MA3621Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:45:4518
22MA3822Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:45:5815
23MA3923Šitka JosefDrnovice8600:46:1212
24MA4024Škapa MarekX-Air Ostrava7100:46:139
25MA4225Šplíchal JanTJ Starkoč8300:46:406
26MA4426Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:503
27MA4827Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:47:343
28MA5028Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:47:563
29MA5129Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:023
30MA5230Kokošek OldřichCycling Opava8800:48:203
31MA5331Kopecký TomášZ hor Team8300:48:263
32MA5432Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:48:273
33MA5533Barvínek LadislavČeská Třebová7700:48:353
34MA5934Sás LadislavSK Vyhlídka Šternberk7200:49:103
35MA6135Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:413
36MA6236Gromus TomášHoral Rýmařov7600:49:433
37MA6337Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:49:503
38MA6738Chlup JiříStaré Město7400:50:303
39MA6839Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:50:363
40MA6940Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:383
41MA7241Frnka DavidJeliman team7900:50:593
42MA7342Sichálek TomášHO Holešov7300:51:073
42MA7343Kempa JanFialové Kobry7900:51:073
44MA7744Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7200:51:393
45MA7845Neset TomášHO Horal Rýmařov7700:51:403
46MA8046Friedel JanPřátelé zeleného údolí7900:51:433
47MA8247Blaha MilanVyšehoří7700:51:503
48MA8448Odstrčilík TomášMartinice8300:52:193
49MA8549Palla Radovan-8000:52:323
50MA8650Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:52:463
51MA9051Šišma MartinAC Prostějov8900:53:213
52MA9152Slaměník OndřejSlaměník Ondřej :-)7500:53:433
53MA9453Večeřa ZdeněkStrážnice8300:53:583
54MA9554Němeček RadimSK Ježíš8100:54:183
55MA9655Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:54:223
56MA9856Pavlů RobertSK Ježíš8000:54:393
57MA10057Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:55:023
57MA10058Stejskal PřemyslOlomouc8700:55:023
59MA10261Spisar MartinSK K2 Prostějov7400:55:103
59MA10260Křenek AlešCK Stará Ves8500:55:103
59MA10259Hrouza MichalKOS Krnov7800:55:103
62MA10662Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:55:113
63MA10763Štěpánek JiříSK Ježíš7800:55:163
64MA11864Škurek ViktorBrantice7100:56:363
65MA11965Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7800:56:443
66MA12166Herman Jakub-7500:56:593
67MA12667Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8200:57:513
68MA12968Krejčí OndřejOlomouc8700:58:343
69MA13069Ondřej František-8400:58:373
70MA13270Novák Lukáš-8700:58:513
71MA13371Vařeka PavelLitovel - Orrero7500:58:593
72MA13672Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:59:573
73MA13873Bacho Jiří-7401:00:073
74MA14374Soviš IvoCK Stará Ves7101:00:493
75MA14575Kašpar PetrBIKE TEAM Zlaté Hory7501:01:153
76MA14676Holub PavelCK Stará Ves7301:01:163
77MA14877Kovář DanielJeseník8001:02:503
78MA15878Štefík DušanSK Ježíš7401:05:283
78MA15879Nedbal AlešSK Ježíš8001:05:283
80MA16280Varady JanAbadzikra team7901:06:403
81MA16481Wagner PetrLysacup8301:06:573
82MA16582Haladěj TomášKrnov8201:07:043
83MA17083Vodák JiříSmart team Olomouc7101:07:463
84MA17184Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:07:583
85MA17485Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:09:493
86MA18286Kozák PavelSK Ježíš7601:12:573
87MA18587Pokorný PavelSK Ježíš8101:15:093
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:41:31105
2MB132Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0593
3MB143Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:1581
4MB174Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3472
5MB185Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:4266
6MB356Minařík MartinTTC Olomouc6700:45:4060
7MB417Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:46:1557
8MB438Havlíček IvoKrkonoše Lánov6600:46:4954
9MB579Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:48:4951
10MB6010Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:49:3148
11MB6511Kudrna PavelKarviná6800:50:2445
12MB6612Miléř PetrPodvesná IV6300:50:2642
13MB7813Menšík RadekZ hor Team7000:51:4039
14MB8114Havlík RomanLošov6500:51:4636
15MB8315Hejtmánek Jindřich-6900:52:0733
16MB8716Vodička JanTTC Olomouc6800:52:5430
17MB8817Mařák TomášZ hor Team7300:53:0027
18MB9318Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:53:5024
19MB12219Pytela PavelHO Vrbno pod Pradědem6300:57:2021
20MB12820Heger JiříSmart team6900:58:2818
21MB14721Zbořil JosefKroměříž6201:01:2015
22MB15522Stržínek KarelCK Stará Ves6401:04:2812
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:17105
2MC302Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:4393
3MC323Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:2581
4MC644Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5772
5MC715Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:4766
6MC976Kovařík OldřichTTC Olomouc6000:54:3860
7MC1097Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5300:55:3257
8MC1118Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:55:4554
9MC1149Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:56:0351
10MC12310Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:3048
11MC12511Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:57:3845
12MC14112Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:00:2342
13MC15113Komárek BedřichHlubočky5301:04:0239
14MC15214Zelínski JerzyCiezyn5201:04:08-
15MC16315Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:06:4336
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD281Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:16105
2MD583Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:5693
3MD764Vodička JanMK Radslavice4500:51:3181
4MD1155Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:56:0772
5MD1242Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:57:3166
6MD1396Hožczek JanCiezyn4201:00:16-
7MD1427Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2960
8MD1508Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:4557
9MD1679Volek IvoCK Stará Ves4801:07:1954
10MD16910Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:07:3751
11MD17511Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:1648
12MD18112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:4745
13MD18313Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:13:1042
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1341Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:59:10105
2ME1532Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:1593
3ME1683Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3901:07:2181
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1131Pláničková LenkaAK Olomouc9100:55:51105
2ŽJ1312Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:58:4693
3ŽJ1443Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun9101:00:5681
4ŽJ1574Knápková MichalaSG Vrbno pod Pradědem9301:05:1072
5ŽJ1785Síbrová LucieAC Prostějov9101:12:0766
6ŽJ1876Nováková Eliška-9501:18:3760
Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA491Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:42105
2ZA702Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:50:4493
3ZA753Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1781
4ZA894Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:1872
5ZA1025Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:1066
6ZA1126Filipiová EvaTJ Šumperk8600:55:4760
7ZA1207Urbánková Helena-7700:56:5457
8ZA1408Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:2054
9ZA1729Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:08:2551
10ZA17310Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7901:09:1648
11ZA17711Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:11:2545
12ZA17912Stachová Hana-8701:12:0842
13ZA18013Volčková IvanaSK Ježíš8201:12:2739
14ZA18414Janžurová OlgaSK Ježíš8401:14:1536
15ZA18815Kohoutková MichaelaSK Ježíš8201:18:4833
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1081Mikulecká MarcelaSloupnice7300:55:26105
2ZB1092Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:55:3293
3ZB1163Šutová HanaPraha 67300:56:2481
4ZB1274Matalová JanaSlezská Ostrava7300:58:2272
5ZB1545Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:04:2466
Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC921Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:45105
2ŽC992Krcháková AlenaAC Moravská Slávia Brno5700:54:4093
3ŽC1173Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:56:3081
4ŽC1344Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:1072
5ŽC1365Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:59:5766
6ŽC1566Poklopová IvanaSK UP Olomouc6401:04:3660
7ŽC1607Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:05:3857
8ŽC1618Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:05:5154
9ŽC1669Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:1451
10ŽC17610Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:0348
11ŽC18611Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3345
Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1491Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:30105
Trať 9,6 km, 660 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:37:16105
2MA22Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:37:1993
3MA33Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:39:1281
4MA44Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:40:0972
5MA55Polášek JanAO Slavia Havířov8000:40:2166
1MJ61Žák MichalTechnika Brno EXTREME9100:40:38105
6MA76Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:40:5460
7MA87Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova7500:41:0957
1MC91Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:17105
8MA108Pelíšek DavidAK Olomouc9000:41:2054
1MB111Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:41:31105
9MA129Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun8800:41:3751
2MB132Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:42:0593
3MB143Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:42:1581
10MA1510Wurst MilanBIATLON Břidličná8200:42:2848
2MJ162Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9200:42:3393
4MB174Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:3472
5MB185Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:4266
11MA1912Zahrádka TomášZ hor Team7100:42:4345
11MA1911Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:42:4345
3MJ213Pinkas MichalAO Slávia Havířov9400:42:5581
13MA2113Sedláček VáclavFeje8600:42:5539
14MA2314Kostrzewski JaroslavEntre.PL team7600:43:03-
15MA2415Haltof AlešFBC Redwolfs Ostrava8300:43:1836
16MA2516Zapalač MartinISRT8600:43:2933
17MA2617Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:43:3630
4MJ274Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:43:5472
1MD281Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:16105
18MA2918Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:2527
2MC302Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:44:4393
19MA3119Krumpl KamilSpálené7200:44:5524
3MC323Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:2581
5MJ335Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9400:45:3466
20MA3420Hudeček PetrCampagnolo elektric8200:45:3921
6MB356Minařík MartinTTC Olomouc6700:45:4060
21MA3621Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:45:4518
6MJ376Thomas PatrikSKVP9300:45:5360
22MA3822Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:45:5815
23MA3923Šitka JosefDrnovice8600:46:1212
24MA4024Škapa MarekX-Air Ostrava7100:46:139
7MB417Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:46:1557
25MA4225Šplíchal JanTJ Starkoč8300:46:406
8MB438Havlíček IvoKrkonoše Lánov6600:46:4954
26MA4426Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:46:503
7MJ457Kautz RobertFenix SKI team Jeseník9400:47:0357
8MJ468Nechvíl PetrAC Choceň9100:47:0654
9MJ479Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9100:47:0851
27MA4827Večeřa RomanBiatlon Prostějov8000:47:343
1ZA491Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:47:42105
28MA5028Čermák DavidRožnov pod Radhoštěm7600:47:563
29MA5129Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:48:023
30MA5230Kokošek OldřichCycling Opava8800:48:203
31MA5331Kopecký TomášZ hor Team8300:48:263
32MA5432Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:48:273
33MA5533Barvínek LadislavČeská Třebová7700:48:353
10MJ5610Kloda PetrAO Slávia Havířov9200:48:4548
9MB579Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:48:4951
2MD583Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:5693
34MA5934Sás LadislavSK Vyhlídka Šternberk7200:49:103
10MB6010Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:49:3148
35MA6135Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:49:413
36MA6236Gromus TomášHoral Rýmařov7600:49:433
37MA6337Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:49:503
4MC644Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:5772
11MB6511Kudrna PavelKarviná6800:50:2445
12MB6612Miléř PetrPodvesná IV6300:50:2642
38MA6738Chlup JiříStaré Město7400:50:303
39MA6839Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:50:363
40MA6940Staněk PetrTJ Velké Těšany7400:50:383
2ZA702Adamíková EliškaFenix Ski Team Jeseník8600:50:4493
5MC715Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:50:4766
41MA7241Frnka DavidJeliman team7900:50:593
42MA7342Sichálek TomášHO Holešov7300:51:073
42MA7343Kempa JanFialové Kobry7900:51:073
3ZA753Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:1781
3MD764Vodička JanMK Radslavice4500:51:3181
44MA7744Vizner MarekHorolezecký oddíl Holešov7200:51:393
45MA7845Neset TomášHO Horal Rýmařov7700:51:403
13MB7813Menšík RadekZ hor Team7000:51:4039
46MA8046Friedel JanPřátelé zeleného údolí7900:51:433
14MB8114Havlík RomanLošov6500:51:4636
47MA8247Blaha MilanVyšehoří7700:51:503
15MB8315Hejtmánek Jindřich-6900:52:0733
48MA8448Odstrčilík TomášMartinice8300:52:193
49MA8549Palla Radovan-8000:52:323
50MA8650Strouhal TomášFORTEX SKI Moravský Beroun7400:52:463
16MB8716Vodička JanTTC Olomouc6800:52:5430
17MB8817Mařák TomášZ hor Team7300:53:0027
4ZA894Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:1872
51MA9051Šišma MartinAC Prostějov8900:53:213
52MA9152Slaměník OndřejSlaměník Ondřej :-)7500:53:433
1ŽC921Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:53:45105
18MB9318Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:53:5024
53MA9453Večeřa ZdeněkStrážnice8300:53:583
54MA9554Němeček RadimSK Ježíš8100:54:183
55MA9655Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:54:223
6MC976Kovařík OldřichTTC Olomouc6000:54:3860
56MA9856Pavlů RobertSK Ježíš8000:54:393
2ŽC992Krcháková AlenaAC Moravská Slávia Brno5700:54:4093
57MA10057Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:55:023
57MA10058Stejskal PřemyslOlomouc8700:55:023
59MA10261Spisar MartinSK K2 Prostějov7400:55:103
5ZA1025Strháková ZuzanaAO Slavia Havířov9000:55:1066
59MA10260Křenek AlešCK Stará Ves8500:55:103
59MA10259Hrouza MichalKOS Krnov7800:55:103
62MA10662Rumpertesz PetrFenix Jeseník7800:55:113
63MA10763Štěpánek JiříSK Ježíš7800:55:163
1ZB1081Mikulecká MarcelaSloupnice7300:55:26105
7MC1097Šíma JosefPolicie ČR Bruntál5300:55:3257
2ZB1092Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:55:3293
8MC1118Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:55:4554
6ZA1126Filipiová EvaTJ Šumperk8600:55:4760
1ŽJ1131Pláničková LenkaAK Olomouc9100:55:51105
9MC1149Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:56:0351
4MD1155Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:56:0772
3ZB1163Šutová HanaPraha 67300:56:2481
3ŽC1173Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:56:3081
64MA11864Škurek ViktorBrantice7100:56:363
65MA11965Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7800:56:443
7ZA1207Urbánková Helena-7700:56:5457
66MA12166Herman Jakub-7500:56:593
19MB12219Pytela PavelHO Vrbno pod Pradědem6300:57:2021
10MC12310Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:57:3048
5MD1242Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4700:57:3166
11MC12511Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:57:3845
67MA12667Krejčí TomášFBC Redwolfs Ostrava8200:57:513
4ZB1274Matalová JanaSlezská Ostrava7300:58:2272
20MB12820Heger JiříSmart team6900:58:2818
68MA12968Krejčí OndřejOlomouc8700:58:343
69MA13069Ondřej František-8400:58:373
2ŽJ1312Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:58:4693
70MA13270Novák Lukáš-8700:58:513
71MA13371Vařeka PavelLitovel - Orrero7500:58:593
4ŽC1344Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:59:1072
1ME1341Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:59:10105
72MA13672Odehnal AlešBiatlon Prostějov7500:59:573
5ŽC1365Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:59:5766
73MA13873Bacho Jiří-7401:00:073
6MD1396Hožczek JanCiezyn4201:00:16-
8ZA1408Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:00:2054
12MC14112Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem5401:00:2342
7MD1427Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:00:2960
74MA14374Soviš IvoCK Stará Ves7101:00:493
3ŽJ1443Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun9101:00:5681
75MA14575Kašpar PetrBIKE TEAM Zlaté Hory7501:01:153
76MA14676Holub PavelCK Stará Ves7301:01:163
21MB14721Zbořil JosefKroměříž6201:01:2015
77MA14877Kovář DanielJeseník8001:02:503
1ZD1491Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:03:30105
8MD1508Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:03:4557
13MC15113Komárek BedřichHlubočky5301:04:0239
14MC15214Zelínski JerzyCiezyn5201:04:08-
2ME1532Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:1593
5ZB1545Minaříková JanaTJ Liga 100 Olomouc6601:04:2466
22MB15522Stržínek KarelCK Stará Ves6401:04:2812
6ŽC1566Poklopová IvanaSK UP Olomouc6401:04:3660
4ŽJ1574Knápková MichalaSG Vrbno pod Pradědem9301:05:1072
78MA15878Štefík DušanSK Ježíš7401:05:283
78MA15879Nedbal AlešSK Ježíš8001:05:283
7ŽC1607Sejkorová LenkaČeská Třebová6301:05:3857
8ŽC1618Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:05:5154
80MA16280Varady JanAbadzikra team7901:06:403
15MC16315Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:06:4336
81MA16481Wagner PetrLysacup8301:06:573
82MA16582Haladěj TomášKrnov8201:07:043
9ŽC1669Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:07:1451
9MD1679Volek IvoCK Stará Ves4801:07:1954
3ME1683Tomíšek JindřichStřechy Macháček Říkovice3901:07:2181
10MD16910Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:07:3751
83MA17083Vodák JiříSmart team Olomouc7101:07:463
84MA17184Machaň VáclavKarate klub Jeseník8301:07:583
9ZA1729Metelková ZuzanaHO Vrbno pod Pradědem8501:08:2551
10ZA17310Veličková MarkétaX-AIR Ostrava7901:09:1648
85MA17485Posker PřemyslKarate klub Jeseník8301:09:493
11MD17511Soviš IvanCK Stará Ves4601:10:1648
10ŽC17610Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:11:0348
11ZA17711Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:11:2545
5ŽJ1785Síbrová LucieAC Prostějov9101:12:0766
12ZA17912Stachová Hana-8701:12:0842
13ZA18013Volčková IvanaSK Ježíš8201:12:2739
12MD18112Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:4745
86MA18286Kozák PavelSK Ježíš7601:12:573
13MD18313Husička JiříTJ Liga 100 Olomouc4801:13:1042
14ZA18414Janžurová OlgaSK Ježíš8401:14:1536
87MA18587Pokorný PavelSK Ježíš8101:15:093
11ŽC18611Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:17:3345
6ŽJ1876Nováková Eliška-9501:18:3760
15ZA18815Kohoutková MichaelaSK Ježíš8201:18:4833

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód