Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Cena Zadova

24.6.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Cena Zadova
  • datum konání: 24.6.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
28.4.2012Velká cena Zadova34
30.4.2011Velká cena Zadova46
1.5.2010Velká cena Zadova41
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
19.6.2004Velká cena Zadova, MČR veteránů122

Statistika závodu Velká Cena Zadova

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 761

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava5611
Šimurda Martin729
Valíček Radek747
Valíček Václav507
Turek Martin807
Dokulilová Ludmila626
Jirásková Eva646
Vacarda Vladimír595
Milesová Iva775
Pechek František535
Žák Jiří715
Voják Jiří885
Ulich Petr685
Vaněk Petr615
Jelínek Karel515
Les Josef475
Kolínek František564
Stránský Aleš604
Paulů Blanka544
Rus Zdeněk524
Šrůtek Stanislav584
Westrmaier Jiří534
Královec Jiří514
Kollertová Eva834
Šimůnek Jan494
Černý Vladimír524
Rypl Miroslav923
Grabmüllerová Šárka693
Procházková Irena573
Sekyrová Ivana713
Svatoš Otakar343
Chlada Martin933
Pechek Petr833
Havlíčková Barbora003
Řehoř František703
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Havlová Pavla823
Janů Jan933
Ožana Václav643
Neubauer Ludvík493
Vanta Josef623
Friček Martin793
Lichý Tomáš943
Kovář Jáchym963
Stránská Michaela973
Herda Jan833
Stránská Adéla913
Metelka Josef443
Kortus František403

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101Černý LukášSKI Klub Šumava Vimperk8200:29:1220
2MJ162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:2919
3MJ203Novák JanSKI Klub Šumava Vimperk8600:33:0118
4MJ294Kovařík KarelSKI Klub Šumava Vimperk8600:35:4817
5MJ315Hrubý JiříTJ Přeštice8400:36:2216
Muži A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:1030
2MA27Soukup RadomírKABLO Kladno6800:27:1829
3MA68Poduška JosefAC Kladno6200:28:2828
4MA79Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:4527
5MA810Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:29:0126
6MA911Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:0825
7MA1112Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:29:2524
8MA1213Hajzler JiříAHA Vyškov6300:30:0223
9MA1414Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:1222
10MA2115Weiter RomanLRS Vyškov7500:33:1421
11MA2516Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:0220
12MA3517Kubů JaroslavPSK Olymp Praha6700:37:5219
13MA5418Pagáč RadoslavFitness Slovensko7300:53:17-
Muži B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB319Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:28:0220
2MB420Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:1019
3MB521Tesáček LubomírOlymp Praha5700:28:1418
4MB1322Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:0217
5MB1523Mrva PavelČeská Kamenice6000:32:1816
6MB1924Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:32:5515
7MB2225Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:33:2114
8MB2326Rodina BohuslavŠtěkeň5900:34:0913
9MB3627Hrubý JiříTJ Přeštice5500:37:5512
10MB3728John VladimírOlymp Praha5500:38:4111
11MB3829Kunc JosefLRS Vyškov6000:39:1910
Muži C (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1730Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:3410
2MC1831Biemann GötzSKI Harrachov4300:32:379
3MC2732Neubauer LudvíkStrakonice4900:35:328
4MC4733Černovský JiříMeteor Kačerov 00:43:137
5MC4834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:346
Muži D (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3935Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:2510
2MD4136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:139
3MD4437Pokorný IvanBK HP Praha4000:41:468
4MD4638Sochorec AntonínAVC Praha4000:42:577
5MD4939Kintzl EmilTJ Kašperské Hory3400:44:016
6MD5340Domanský IvoAVC Praha3800:52:475
Juniorky (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3341Ptáčková LenkaŠkoda Plzeň8500:36:4910
2ŽJ4342Hudečková KateřinaSKI Klub Šumava8400:41:059
3ŽJ5543Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:348
Ženy A (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2644Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:35:2910
2ZA2845Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:35:389
3ZA4046Neubauerová JanaČZÚ Praha7900:39:408
4ZA5047Kobrlová GabrielaTJ Koberovy7600:44:027
Ženy B (trať 7,100 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2448Paulů BlankaVrchlabí5400:34:2010
2ZB3049Mališová KarlaUSK Praha6000:35:519
3ZB3250Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:36:468
4ZB3451Pokorná VěnceslavaBKHP Praha4800:37:187
5ZB4252Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:40:256
6ZB4553Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:305
7ZB5154Sochorcová RůženaAVC Praha4100:44:154
8ZB5255Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:363
Trať 7,100 km, 410,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:1030
2MA27Soukup RadomírKABLO Kladno6800:27:1829
1MB319Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:28:0220
2MB420Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:1019
3MB521Tesáček LubomírOlymp Praha5700:28:1418
3MA68Poduška JosefAC Kladno6200:28:2828
4MA79Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:4527
5MA810Šimurda MartinTJ Kašperské Hory7200:29:0126
6MA911Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:29:0825
1MJ101Černý LukášSKI Klub Šumava Vimperk8200:29:1220
7MA1112Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:29:2524
8MA1213Hajzler JiříAHA Vyškov6300:30:0223
4MB1322Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:31:0217
9MA1414Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:1222
5MB1523Mrva PavelČeská Kamenice6000:32:1816
2MJ162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:2919
1MC1730Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:32:3410
2MC1831Biemann GötzSKI Harrachov4300:32:379
6MB1924Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:32:5515
3MJ203Novák JanSKI Klub Šumava Vimperk8600:33:0118
10MA2115Weiter RomanLRS Vyškov7500:33:1421
7MB2225Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:33:2114
8MB2326Rodina BohuslavŠtěkeň5900:34:0913
1ZB2448Paulů BlankaVrchlabí5400:34:2010
11MA2516Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:35:0220
1ZA2644Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:35:2910
3MC2732Neubauer LudvíkStrakonice4900:35:328
2ZA2845Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:35:389
4MJ294Kovařík KarelSKI Klub Šumava Vimperk8600:35:4817
2ZB3049Mališová KarlaUSK Praha6000:35:519
5MJ315Hrubý JiříTJ Přeštice8400:36:2216
3ZB3250Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:36:468
1ŽJ3341Ptáčková LenkaŠkoda Plzeň8500:36:4910
4ZB3451Pokorná VěnceslavaBKHP Praha4800:37:187
12MA3517Kubů JaroslavPSK Olymp Praha6700:37:5219
9MB3627Hrubý JiříTJ Přeštice5500:37:5512
10MB3728John VladimírOlymp Praha5500:38:4111
11MB3829Kunc JosefLRS Vyškov6000:39:1910
1MD3935Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:39:2510
3ZA4046Neubauerová JanaČZÚ Praha7900:39:408
2MD4136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:40:139
5ZB4252Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:40:256
2ŽJ4342Hudečková KateřinaSKI Klub Šumava8400:41:059
3MD4437Pokorný IvanBK HP Praha4000:41:468
6ZB4553Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:42:305
4MD4638Sochorec AntonínAVC Praha4000:42:577
4MC4733Černovský JiříMeteor Kačerov 00:43:137
5MC4834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:346
5MD4939Kintzl EmilTJ Kašperské Hory3400:44:016
4ZA5047Kobrlová GabrielaTJ Koberovy7600:44:027
7ZB5154Sochorcová RůženaAVC Praha4100:44:154
8ZB5255Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:363
6MD5340Domanský IvoAVC Praha3800:52:475
13MA5418Pagáč RadoslavFitness Slovensko7300:53:17-
3ŽJ5543Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:54:348

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód