Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

13.8.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 13.8.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Český skiklub Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1165

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Kubr Václav557
Mazač Jaroslav687
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Groh Stanislav466
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Hlusička Josef386
Šmída Oldřich486
Žák Jiří715
Šlechta Dan765
Kolínek František565
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Navrátilová Lucie805
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Václ Tomáš645
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Paulů Blanka545

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ103Kubíček PetrDukla Liberec8100:31:0320
2MJ174Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:31:5919
3MJ185Kožíšek DušanDukla Liberec8300:32:1018
4MJ246Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:33:1517
5MJ267Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4116
6MJ288Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:33:4915
7MJ309Růžička MarekSKI Harrachov8500:33:5914
8MJ3210Břečka MartinDukla Liberec8100:34:1013
9MJ3711Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:35:0612
10MJ3912Chlum PatrikDukla Liberec8100:35:1411
11MJ4413Máka ZdeněkDukla Liberec8200:35:4410
12MJ4614Havelka JiříSK SKI Liberec8500:36:069
13MJ4715Pazderský MarekSK SKI Liberec8100:36:068
14MJ4816Vaňousek JakubDukla Liberec8500:36:357
15MJ5517Vodseďálek JanDukla Liberec8300:38:106
16MJ5718Slavík TomášDukla Liberec8100:38:245
17MJ6319Růžička JiříSKI Harrachov8600:39:154
18MJ6420Sucharik MichalSCWS8500:39:183
19MJ6521Cígler TomášDukla Liberec8100:39:212
20MJ7622Kumpošt MartinDukla Liberec8500:44:461
Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:27:4330
2MA266Kynčl StanislavMediplast6400:27:5729
3MA367Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:29:2928
4MA768Bětík PetrSokol Opava6900:30:1427
5MA869Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:1526
6MA1170Tomeček LubošDukla Liberec7900:31:2225
7MA1371Korunka VáclavDukla Liberec6500:31:3224
8MA1572Rys JaromírSKP Holešov6400:31:4823
9MA1673Jakoubek TomášDukla Liberec7900:31:5422
10MA2074Martin JanDukla Liberec8000:32:1421
11MA2975Kolín JanDukla Liberec7700:33:4920
12MA3176Suchánek LukášKHB Radegast7900:34:0419
13MA4177Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:35:3218
14MA4978Javůrek MilanDukla Liberec8000:36:4217
15MA5079Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:37:0816
16MA5180Vodička JanŠelasport Přerov7800:37:1815
17MA8181Cagwe JohnLTC Hradec Králové6500:49:2114
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB448Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3420
2MB549Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:29:5119
3MB650Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0518
4MB1251Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:31:2417
5MB1952Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:1116
6MB2153Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2015
7MB2354Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:33:1514
8MB2755Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:4713
9MB3456Kubr VáclavLTK Hradec Králové5500:34:2712
10MB3857Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:35:1111
11MB4058Marek DalimilASK Blansko6000:35:1410
12MB6059Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:449
13MB6260Diviš JiříSazka Praha5800:39:028
14MB7061Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:447
15MB7162Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:566
16MB7863Bedroň MiroslavTanvald5800:46:085
17MB7964Hojáč MojmírTanvald5800:47:044
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC937Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:30:3510
2MC2238Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:119
3MC2539Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:228
4MC3340Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:34:237
5MC4341Vodička JanŠelasport Přerov 00:35:396
6MC5442Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:37:565
7MC5843Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:38:334
8MC6644Kůlek VladimírSokol Lužany5000:39:303
9MC6845Hájek VladimírSKI Harrachov5000:39:522
10MC7546Nypl JaroslavStará Paka4100:43:271
11MC7747Čepelka OldřichTima Liberec4800:45:130
Muži D (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6734Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:39:4610
2MD7335Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:41:599
3MD8036Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:158
Juniorky (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ611Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:38:5810
2ŽJ722Hájková AndreaSKI Harrachov8600:41:169
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1423Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:31:3410
2ZA3524Kocumová ZuzanaDukla Liberec7900:34:309
3ZA3625Rajdlová KamilaSKP Jablonex7800:34:378
4ZA4226Havelková DagmarJilemnice7200:35:357
5ZA4527Tichotová TerezieSKP Jablonex8000:35:586
6ZA5228Hanáková MiroslavaACP Brno6600:37:295
7ZA5629Kocumová KarinSlovan Liberec7600:38:204
8ZA5930Šaldová JanaSKP Jablonex7500:38:423
9ZA6931Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:39:552
Ženy B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5332Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:37:3510
2ZB7433Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:42:399
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Dúbravčík ZdeněkBaník Stříbro6400:27:4330
2MA266Kynčl StanislavMediplast6400:27:5729
3MA367Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:29:2928
1MB448Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:3420
2MB549Kolínek FrantišekAK Perná - Břeclav5600:29:5119
3MB650Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:0518
4MA768Bětík PetrSokol Opava6900:30:1427
5MA869Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:30:1526
1MC937Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:30:3510
1MJ103Kubíček PetrDukla Liberec8100:31:0320
6MA1170Tomeček LubošDukla Liberec7900:31:2225
4MB1251Gombita JosefBKF-Č Kadaň5800:31:2417
7MA1371Korunka VáclavDukla Liberec6500:31:3224
1ZA1423Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:31:3410
8MA1572Rys JaromírSKP Holešov6400:31:4823
9MA1673Jakoubek TomášDukla Liberec7900:31:5422
2MJ174Valoušek ZbyněkSK SKI Liberec8400:31:5919
3MJ185Kožíšek DušanDukla Liberec8300:32:1018
5MB1952Špacír LadislavLoko Břeclav5500:32:1116
10MA2074Martin JanDukla Liberec8000:32:1421
6MB2153Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:32:2015
2MC2238Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:119
7MB2354Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:33:1514
4MJ246Valoušek TomášSK SKI Liberec8200:33:1517
3MC2539Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:33:228
5MJ267Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:4116
8MB2755Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:33:4713
6MJ288Nesvadba PetrSKI Vysoké nad Jizerou8600:33:4915
11MA2975Kolín JanDukla Liberec7700:33:4920
7MJ309Růžička MarekSKI Harrachov8500:33:5914
12MA3176Suchánek LukášKHB Radegast7900:34:0419
8MJ3210Břečka MartinDukla Liberec8100:34:1013
4MC3340Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:34:237
9MB3456Kubr VáclavLTK Hradec Králové5500:34:2712
2ZA3524Kocumová ZuzanaDukla Liberec7900:34:309
3ZA3625Rajdlová KamilaSKP Jablonex7800:34:378
9MJ3711Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:35:0612
10MB3857Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:35:1111
10MJ3912Chlum PatrikDukla Liberec8100:35:1411
11MB4058Marek DalimilASK Blansko6000:35:1410
13MA4177Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:35:3218
4ZA4226Havelková DagmarJilemnice7200:35:357
5MC4341Vodička JanŠelasport Přerov 00:35:396
11MJ4413Máka ZdeněkDukla Liberec8200:35:4410
5ZA4527Tichotová TerezieSKP Jablonex8000:35:586
12MJ4614Havelka JiříSK SKI Liberec8500:36:069
13MJ4715Pazderský MarekSK SKI Liberec8100:36:068
14MJ4816Vaňousek JakubDukla Liberec8500:36:357
14MA4978Javůrek MilanDukla Liberec8000:36:4217
15MA5079Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:37:0816
16MA5180Vodička JanŠelasport Přerov7800:37:1815
6ZA5228Hanáková MiroslavaACP Brno6600:37:295
1ZB5332Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:37:3510
6MC5442Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:37:565
15MJ5517Vodseďálek JanDukla Liberec8300:38:106
7ZA5629Kocumová KarinSlovan Liberec7600:38:204
16MJ5718Slavík TomášDukla Liberec8100:38:245
7MC5843Kadavý ZdeněkOK Chrastava4900:38:334
8ZA5930Šaldová JanaSKP Jablonex7500:38:423
12MB6059Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:449
1ŽJ611Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:38:5810
13MB6260Diviš JiříSazka Praha5800:39:028
17MJ6319Růžička JiříSKI Harrachov8600:39:154
18MJ6420Sucharik MichalSCWS8500:39:183
19MJ6521Cígler TomášDukla Liberec8100:39:212
8MC6644Kůlek VladimírSokol Lužany5000:39:303
1MD6734Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:39:4610
9MC6845Hájek VladimírSKI Harrachov5000:39:522
9ZA6931Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:39:552
14MB7061Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:40:447
15MB7162Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:566
2ŽJ722Hájková AndreaSKI Harrachov8600:41:169
2MD7335Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:41:599
2ZB7433Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:42:399
10MC7546Nypl JaroslavStará Paka4100:43:271
20MJ7622Kumpošt MartinDukla Liberec8500:44:461
11MC7747Čepelka OldřichTima Liberec4800:45:130
16MB7863Bedroň MiroslavTanvald5800:46:085
17MB7964Hojáč MojmírTanvald5800:47:044
3MD8036Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:47:158
17MA8181Cagwe JohnLTC Hradec Králové6500:49:2114

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód