Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.

15.10.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r.
  • datum konání: 15.10.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ165Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:56:2020
2MJ186Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:56:5419
3MJ278Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:59:0818
4MJ427Strmadel OndřejJanda Team8501:04:2617
4MJ429Němeček RadimOlomouc8101:04:2617
6MJ5910Janáč LukášJanda Team 01:09:0015
7MJ7285Stržínek KarelCK Stará Ves6401:14:5914
Muži A (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:49:1430
2MA257Kynčl StanislavMediplast6400:49:3029
3MA358Klech RichardSK OB HOBES H. Benešov7200:51:1328
4MA459Horák OndřejKHB Radegast7500:51:4427
5MA660Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:52:3826
6MA761Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:52:5125
7MA862Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:53:1024
8MA1063Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:54:0623
9MA1264Šesták RadimOlympia Bruntál7100:55:2722
10MA1365Zatloukal MarekKopečkáři6500:55:4021
11MA1466Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:5220
12MA1567Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:55:5719
13MA1968Havelka JanMaratonstav Úpice7900:57:0518
14MA2169Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:57:5017
15MA2270Kokeš VlastimilRýmařov6500:58:0116
16MA2471Škapa MarekMariánské Hory7100:58:2715
17MA2572Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:58:3114
18MA2673Kočvara JindřichHZB6200:58:3513
19MA3074Dvořák PavelPřerov7701:00:4112
20MA3675Mikulík DanielPřerov7301:02:1211
21MA3776Pánek LiborPřerov7901:02:3410
22MA3877Batěk JosefOlomouc6101:02:389
23MA4978Hnat PetrDUKO Rýmařov7401:06:308
24MA5279Zabloudil PetrŠternberk6201:07:167
25MA5380Mikeska MiroslavRýmařov6101:07:246
26MA5481Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6901:07:305
27MA5682Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:114
28MA6183Kozák RadimBrno8001:09:263
29MA6484Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:532
30MA8386Kočvara JiříCK Stará Ves7101:30:431
Muži B (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB534Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:2220
2MB935Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:5819
3MB1136Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:1118
4MB1737Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:56:3017
5MB2038Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:57:4716
6MB2839Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:59:5515
7MB3140Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:01:3914
8MB3241Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:01:4613
9MB3342Obručník JanLiga 100 Olomouc5401:01:5112
10MB3543Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:02:1111
11MB4244Balcar LubošPolice nad Metují5801:04:2610
12MB4545Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:04:589
13MB4646Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5901:05:048
14MB4747Kovář LeopoldSK Gymnázium Vrbno pod Pradědem5401:05:377
15MB4848Křenek LubomírCK Stará Ves5701:06:156
16MB5149Martínek VladimírSKP Holešov5601:06:405
17MB5750Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:164
18MB6051Krejsa VáclavBering Praha5201:09:113
19MB6752Komárek BedřichSC Hlubočky5301:12:122
20MB7153Urbiš VilémBruntál5401:13:171
21MB7554Němeček JiříLiga 100 Olomouc5601:17:490
22MB8055Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:26:270
Muži C (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2323Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:58:1810
2MC3424Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:02:099
3MC4025Lerch VladislavMILO Olomouc4801:03:248
4MC4126Volek IvoRýmařov4801:03:427
5MC5027Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:06:336
6MC5528Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:07:405
7MC6229Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:09:314
8MC6330Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:10:103
9MC6931Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4801:12:442
10MC7332Soviš IvanHS Jeseníky4601:15:111
11MC7933Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:060
Muži D (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5818Jankra JosefTJ Hlučín4001:08:5010
2MD6819Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3601:12:409
3MD7420Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:17:288
4MD8221Cahel PavelSokol Brno3801:27:137
5MD8522Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:46:006
Juniorky (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ391Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:02:5510
2ŽJ662Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:12:049
3ŽJ783Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:22:228
4ŽJ844Voráčová MonikaDUKO8501:36:177
Ženy A (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2915Havelková DagmarJilemnice7201:00:2710
2ZA7716Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:22:079
3ZA8617Matherová AnežkaTJ LIGA 100 Olomouc7301:56:568
Ženy B (trať 14,000 km, 430,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6511Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:11:3010
2ZB7012Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:12:509
3ZB7613Janečková AnežkaAK Zlín4701:18:498
4ZB8014Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:26:277
Trať 14,000 km, 430,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA156Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:49:1430
2MA257Kynčl StanislavMediplast6400:49:3029
3MA358Klech RichardSK OB HOBES H. Benešov7200:51:1328
4MA459Horák OndřejKHB Radegast7500:51:4427
1MB534Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:2220
5MA660Jakob PetrSKI OB Šternberk6200:52:3826
6MA761Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:52:5125
7MA862Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:53:1024
2MB935Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:5819
8MA1063Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:54:0623
3MB1136Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:1118
9MA1264Šesták RadimOlympia Bruntál7100:55:2722
10MA1365Zatloukal MarekKopečkáři6500:55:4021
11MA1466Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:55:5220
12MA1567Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:55:5719
1MJ165Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:56:2020
4MB1737Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:56:3017
2MJ186Sedláček ŠtěpánTJ Jiskra Rýmařov8300:56:5419
13MA1968Havelka JanMaratonstav Úpice7900:57:0518
5MB2038Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:57:4716
14MA2169Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:57:5017
15MA2270Kokeš VlastimilRýmařov6500:58:0116
1MC2323Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:58:1810
16MA2471Škapa MarekMariánské Hory7100:58:2715
17MA2572Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:58:3114
18MA2673Kočvara JindřichHZB6200:58:3513
3MJ278Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:59:0818
6MB2839Talaš JaromírSHD Otrokovice5400:59:5515
1ZA2915Havelková DagmarJilemnice7201:00:2710
19MA3074Dvořák PavelPřerov7701:00:4112
7MB3140Václavek JiříSKI OB Šternberk5701:01:3914
8MB3241Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:01:4613
9MB3342Obručník JanLiga 100 Olomouc5401:01:5112
2MC3424Ženčák MiroslavTJ Tovačov5001:02:099
10MB3543Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:02:1111
20MA3675Mikulík DanielPřerov7301:02:1211
21MA3776Pánek LiborPřerov7901:02:3410
22MA3877Batěk JosefOlomouc6101:02:389
1ŽJ391Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8201:02:5510
3MC4025Lerch VladislavMILO Olomouc4801:03:248
4MC4126Volek IvoRýmařov4801:03:427
11MB4244Balcar LubošPolice nad Metují5801:04:2610
4MJ427Strmadel OndřejJanda Team8501:04:2617
4MJ429Němeček RadimOlomouc8101:04:2617
12MB4545Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:04:589
13MB4646Barbořák BohušLiga 100 Olomouc5901:05:048
14MB4747Kovář LeopoldSK Gymnázium Vrbno pod Pradědem5401:05:377
15MB4848Křenek LubomírCK Stará Ves5701:06:156
23MA4978Hnat PetrDUKO Rýmařov7401:06:308
5MC5027Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:06:336
16MB5149Martínek VladimírSKP Holešov5601:06:405
24MA5279Zabloudil PetrŠternberk6201:07:167
25MA5380Mikeska MiroslavRýmařov6101:07:246
26MA5481Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6901:07:305
6MC5528Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4601:07:405
27MA5682Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:08:114
17MB5750Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:08:164
1MD5818Jankra JosefTJ Hlučín4001:08:5010
6MJ5910Janáč LukášJanda Team 01:09:0015
18MB6051Krejsa VáclavBering Praha5201:09:113
28MA6183Kozák RadimBrno8001:09:263
7MC6229Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:09:314
8MC6330Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4501:10:103
29MA6484Pečenka LiborKHB Radegast6101:10:532
1ZB6511Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:11:3010
2ŽJ662Soukupová AlenaSki Jilemnice8201:12:049
19MB6752Komárek BedřichSC Hlubočky5301:12:122
2MD6819Ondrák BohumírSK Nové Město na Mor.3601:12:409
9MC6931Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4801:12:442
2ZB7012Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:12:509
20MB7153Urbiš VilémBruntál5401:13:171
7MJ7285Stržínek KarelCK Stará Ves6401:14:5914
10MC7332Soviš IvanHS Jeseníky4601:15:111
3MD7420Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:17:288
21MB7554Němeček JiříLiga 100 Olomouc5601:17:490
3ZB7613Janečková AnežkaAK Zlín4701:18:498
2ZA7716Popovová MartinaMaraton Club Kladno7401:22:079
3ŽJ783Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:22:228
11MC7933Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:23:060
22MB8055Štverák JaroslavTJ LIGA 100 Olomouc5901:26:270
4ZB8014Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:26:277
4MD8221Cahel PavelSokol Brno3801:27:137
30MA8386Kočvara JiříCK Stará Ves7101:30:431
4ŽJ844Voráčová MonikaDUKO8501:36:177
5MD8522Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:46:006
3ZA8617Matherová AnežkaTJ LIGA 100 Olomouc7301:56:568

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód