Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

24.9.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 24.9.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Lhota u Machova

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
28.9.2008Běh na Hejšovinu72
30.9.2007Lhota u Machova - Hejšovina102
19.9.2004Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu57
21.9.2003Lhota u Machova - Hejšovina86
29.9.2002Lhota u Machova - Hejšovina53
30.9.2001Běh na Hejšovinu62

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1235

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8015
Šrůtek Stanislav5813
Pohl Jan7612
Javůrek Jiří4812
Beran Jan8312
Hájková Renata7511
Jirka Jan8311
Tichý Pavel6310
Němec Miloš5910
Vraštilová Miloslava5610
Krejsa Václav5210
Mazač Jaroslav6810
Hejnyš Miroslav6010
Pechek František5310
Doucha Jiří719
Jirásková Eva649
Vacarda Vladimír599
Ulich Petr688
Rücker Oldřich558
Metelková Táňa728
Tučný Jan478
Paulů Blanka548
Polej Jiří718
Šimůnek Jan498
Štolfa Martin748
Scholz Vladimír798
Žák Jiří717
Petr Jiří747
Šesták Karel717
Keprtová Miloslava487
Stránský Aleš607
Marek František417
Plný David936
Beran Jiří776
Friede Jan776
Kubr Václav556
Sadílek Jan676
Vlach Miroslav606
Linhart Miloš446
Sejkorová Lenka636
Trnovský Miloslav656
Nečas Josef586
Klampflová Eva646
Rücker Jakub886
Cipl František516
Král Jindřich736
Kollertová Eva836
Kubrová Dagmar636
Beranová Anna916
Metelka Josef446

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:36:4820
2MJ113Olah JanJiskra Horní Maršov8400:40:4019
3MJ124Beran JanSpartak Police nad Metují8300:40:5618
4MJ275Matěna JosefSKI Radvanice8400:46:0217
5MJ556Hornych VítHronov8801:00:5816
6MJ567Winter JakubHronov9101:03:1915
Muži A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA28Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:36:5130
2MA49Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:37:5129
3MA610Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:39:3728
4MA711Tichý PavelAC Náchod6300:40:1427
5MA812Doucha JiříStart Náchod7100:40:1626
6MA1013Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:3525
7MA1614Scholz VladimírMachov7900:42:2024
8MA1815Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:42:4723
9MA2116Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:43:5322
10MA2217Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:0221
11MA2418Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:4020
12MA2819Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:46:0719
13MA3320Šrůtek DavidBKL Machov8000:48:0418
14MA4321Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:50:1617
15MA4422Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:53:1416
16MA4523Gruml VilémSokol Kolín6700:53:4315
17MA5424Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:00:4014
Muži B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB340Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2120
2MB541Beran JiříSP Police nad Metují5200:38:5019
3MB1442Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:0018
4MB1543Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:0817
5MB1744Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:4116
6MB1945Balcar LubošPolice nad Metují5800:43:1215
7MB2346Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:44:3314
8MB2647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5913
9MB3048Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:46:1612
10MB3649Rücker OldřichLhota u Machova5500:48:1711
11MB3950Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:49:2210
12MB4051Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:339
13MB4152Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:348
Muži C (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC925Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2910
2MC1226Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:569
3MC2027Winter PavelHronov5000:43:408
4MC2928Linhart MilošAC Náchod4400:46:117
5MC3229Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:47:046
6MC3830Hornych VáclavHronov4800:49:185
7MC5231Král AntonínSokol Heřman.4600:57:234
Muži D (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3353Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:48:0410
2MD3754Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:449
3MD4255Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:49:488
4MD4756Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:007
Juniorky (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ531Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:00:1110
Ženy A (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2532Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:44:5710
2ZA3033Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:46:169
3ZA4534Kostomlatská IvanaTrutnov7100:53:438
4ZA4835Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:54:227
Ženy B (trať 9,000 km, 480,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3336Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:0410
2ZB4937Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:179
3ZB5038Johnová IvanaMachov6400:56:568
4ZB5139Hornychová HelenaHronov5400:57:147
Trať 9,000 km, 480,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:36:4820
1MA28Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:36:5130
1MB340Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:37:2120
2MA49Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:37:5129
2MB541Beran JiříSP Police nad Metují5200:38:5019
3MA610Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:39:3728
4MA711Tichý PavelAC Náchod6300:40:1427
5MA812Doucha JiříStart Náchod7100:40:1626
1MC925Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2910
6MA1013Čipera RadekSKI Radvanice6400:40:3525
2MJ113Olah JanJiskra Horní Maršov8400:40:4019
3MJ124Beran JanSpartak Police nad Metují8300:40:5618
2MC1226Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:569
3MB1442Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:42:0018
4MB1543Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:42:0817
7MA1614Scholz VladimírMachov7900:42:2024
5MB1744Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:42:4116
8MA1815Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:42:4723
6MB1945Balcar LubošPolice nad Metují5800:43:1215
3MC2027Winter PavelHronov5000:43:408
9MA2116Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:43:5322
10MA2217Trnovský MiloslavHOBUK6500:44:0221
7MB2346Šlégr JiříMaratonstav Úpice5400:44:3314
11MA2418Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:44:4020
1ZA2532Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:44:5710
8MB2647Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5913
4MJ275Matěna JosefSKI Radvanice8400:46:0217
12MA2819Hynek PetrTC Nové Město n. Metují6300:46:0719
4MC2928Linhart MilošAC Náchod4400:46:117
9MB3048Řezníček JaroslavMaratonstav Úpice5300:46:1612
2ZA3033Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:46:169
5MC3229Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:47:046
1MD3353Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:48:0410
13MA3320Šrůtek DavidBKL Machov8000:48:0418
1ZB3336Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:0410
10MB3649Rücker OldřichLhota u Machova5500:48:1711
2MD3754Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:48:449
6MC3830Hornych VáclavHronov4800:49:185
11MB3950Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:49:2210
12MB4051Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:49:339
13MB4152Tylš JaroslavMaratonstav Úpice5300:49:348
3MD4255Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:49:488
14MA4321Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:50:1617
15MA4422Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7500:53:1416
3ZA4534Kostomlatská IvanaTrutnov7100:53:438
16MA4523Gruml VilémSokol Kolín6700:53:4315
4MD4756Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:54:007
4ZA4835Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:54:227
2ZB4937Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:56:179
3ZB5038Johnová IvanaMachov6400:56:568
4ZB5139Hornychová HelenaHronov5400:57:147
7MC5231Král AntonínSokol Heřman.4600:57:234
1ŽJ531Středová JitkaMaratonstav Úpice8101:00:1110
17MA5424Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:00:4014
5MJ556Hornych VítHronov8801:00:5816
6MJ567Winter JakubHronov9101:03:1915

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód