Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kleť

25.6.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kleť
  • datum konání: 25.6.2000
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2929Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2640
2MJ6262Vopat JanAC Český Krumlov8100:58:5938
Muži A (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:42:3860
2MA33Dryák LubošSlavoj Stará Boleslav7600:43:5458
3MA44Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:44:4356
4MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0154
5MA88Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:45:2152
6MA99Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:1350
7MA1414Sladký RomanVSŽ Praha7200:47:4548
8MA1818Straka KamilDačice6900:48:5446
9MA1919Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:1244
10MA2323Weiter RomanLRS Vyškov7500:50:2942
11MA2828Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:51:1340
12MA3939Krejčů VáclavLiga 2000 Kamenice n Lipou6500:54:1938
13MA4242Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:4036
14MA4444Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:55:1434
15MA5454Čečil MilanKVS Plzeň 20006500:56:5732
16MA7575Lácha MiroslavFMCZ České Budějovice6701:06:5930
Muži B (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:43:2840
2MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5338
3MB1111Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:0936
4MB1313Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:47:3934
5MB1515Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:48:2832
6MB1717Mrva PavelČeská Kamenice6000:48:5230
7MB2020Gregor AntonínKaplice5200:49:3928
8MB2121Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:50:0826
9MB2424Elster PetrDačice5400:50:3224
10MB2727Marek DalimilASK Blansko6000:51:0222
11MB3232Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:52:1120
12MB3636Rokos IvanStart Třeboň5900:53:4518
13MB3838Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:54:1516
14MB4040Kubr VáclavTRIKLUB Labe Hradec Králové5500:54:2214
15MB4343Černý VladimírOlymp Praha5200:55:0612
16MB5151Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:3810
17MB5656Kunc JosefLRS Vyškov6000:57:188
18MB6767Krejsa VáclavBering Praha5201:02:046
19MB7070Košař MilanPraha 65501:04:434
20MB8181Kraus JanMediace Plzeň5501:12:402
21MB8383Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:15:140
Muži C (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:45:1320
2MC1010Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:46:4518
3MC1212Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:3416
4MC1616Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem4800:48:4614
5MC2222Biemann GötzJiskra Harrachov4300:50:2112
6MC2525Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:50:4510
7MC2626Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:50:568
8MC3030Vodička JanŠelasport Přerov 00:51:436
9MC3131Pánek PavelFŘ České Budějovice5000:52:004
10MC4848Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:56:042
11MC5353Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:56:520
12MC5555Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:57:010
13MC5858Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:58:330
14MC6060Pech VladimírLiga 2000 Písek4900:58:460
15MC6969Málek ZdeněkAVC Praha4301:03:460
16MC7474Čenovský JiříMeede Kačerov4901:05:510
17MC7676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:510
Muži D (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3535Merunka JanMK Kladno4000:53:3520
2MD4646Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:55:3318
3MD4747Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:55:5716
4MD5050Zálešák FrantišekKD Havířov3700:56:2614
5MD5757Nanke WernerBK Kravaře3800:57:3412
6MD5959Petrouš FrantišekSK Včelná4000:58:3610
7MD6363Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:59:228
8MD6464Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:066
9MD6565Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:00:354
10MD6666Sládek MiloslavSpiridonČeské Budějovice3901:00:392
11MD6868Palkovič VladislavVětřní3901:02:340
12MD7171Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:04:460
13MD7373Retinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:05:170
14MD7777Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:09:070
15MD7979Kadlec FrantišekBorovany3001:11:090
16MD8080Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:11:430
17MD8282Fiedler JindřichTatran Prachatice3401:14:590
-MD-85Domanský IvoAVC Praha38DNF-
Juniorky (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8484Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:4220
Ženy A (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3434Zvoníčková DanielaSokol Jitex Písek7900:52:3720
2ZA3737Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:53:5718
3ZA4545Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:55:2416
Ženy B (trať 10,800 km, 542,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3333Paulů BlankaVrchlabí5400:52:2120
2ZB4141Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:54:2518
3ZB4949Mališová KarlaUSK Praha6000:56:2316
4ZB5252Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:4714
5ZB6161Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:4812
6ZB7272Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:0710
7ZB7878Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:008
Trať 10,800 km, 542,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:42:3860
1MB22Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:43:2840
2MA33Dryák LubošSlavoj Stará Boleslav7600:43:5458
3MA44Hajzler JiříAHA Vyškov - Nike Team6300:44:4356
2MB55Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:44:5338
4MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:0154
1MC77Mach FrantišekJablonec nad Nisou5000:45:1320
5MA88Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:45:2152
6MA99Laštovka FrantišekAC Český Krumlov6600:46:1350
2MC1010Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:46:4518
3MB1111Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:0936
3MC1212Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:3416
4MB1313Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:47:3934
7MA1414Sladký RomanVSŽ Praha7200:47:4548
5MB1515Jašarov ZdeněkPolicie České Budějovice5700:48:2832
4MC1616Němec JiříSach Louňovice pod Blaníkem4800:48:4614
6MB1717Mrva PavelČeská Kamenice6000:48:5230
8MA1818Straka KamilDačice6900:48:5446
9MA1919Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:1244
7MB2020Gregor AntonínKaplice5200:49:3928
8MB2121Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:50:0826
5MC2222Biemann GötzJiskra Harrachov4300:50:2112
10MA2323Weiter RomanLRS Vyškov7500:50:2942
9MB2424Elster PetrDačice5400:50:3224
6MC2525Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:50:4510
7MC2626Koreš ArnoštAC Maraton Třebíč5000:50:568
10MB2727Marek DalimilASK Blansko6000:51:0222
11MA2828Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6200:51:1340
1MJ2929Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:2640
8MC3030Vodička JanŠelasport Přerov 00:51:436
9MC3131Pánek PavelFŘ České Budějovice5000:52:004
11MB3232Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:52:1120
1ZB3333Paulů BlankaVrchlabí5400:52:2120
1ZA3434Zvoníčková DanielaSokol Jitex Písek7900:52:3720
1MD3535Merunka JanMK Kladno4000:53:3520
12MB3636Rokos IvanStart Třeboň5900:53:4518
2ZA3737Hajzlerová MagdaAHA Vyškov - Nike Team7300:53:5718
13MB3838Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:54:1516
12MA3939Krejčů VáclavLiga 2000 Kamenice n Lipou6500:54:1938
14MB4040Kubr VáclavTRIKLUB Labe Hradec Králové5500:54:2214
2ZB4141Kubrová DagmarLABE TRI CLUB HK6300:54:2518
13MA4242Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:54:4036
15MB4343Černý VladimírOlymp Praha5200:55:0612
14MA4444Fiedler JindřichTatran Prachatice7500:55:1434
3ZA4545Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:55:2416
2MD4646Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:55:3318
3MD4747Nechvátal JanAC Maraton Třebíč3500:55:5716
10MC4848Mikšovský ZdeněkSK Včelná4500:56:042
3ZB4949Mališová KarlaUSK Praha6000:56:2316
4MD5050Zálešák FrantišekKD Havířov3700:56:2614
16MB5151Potůček JiříVelké Přítočno5300:56:3810
4ZB5252Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:56:4714
11MC5353Škrleta JanLiga 2000 Písek4600:56:520
15MA5454Čečil MilanKVS Plzeň 20006500:56:5732
12MC5555Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:57:010
17MB5656Kunc JosefLRS Vyškov6000:57:188
5MD5757Nanke WernerBK Kravaře3800:57:3412
13MC5858Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:58:330
6MD5959Petrouš FrantišekSK Včelná4000:58:3610
14MC6060Pech VladimírLiga 2000 Písek4900:58:460
5ZB6161Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:58:4812
2MJ6262Vopat JanAC Český Krumlov8100:58:5938
7MD6363Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:59:228
8MD6464Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3701:00:066
9MD6565Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:00:354
10MD6666Sládek MiloslavSpiridonČeské Budějovice3901:00:392
18MB6767Krejsa VáclavBering Praha5201:02:046
11MD6868Palkovič VladislavVětřní3901:02:340
15MC6969Málek ZdeněkAVC Praha4301:03:460
19MB7070Košař MilanPraha 65501:04:434
12MD7171Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3701:04:460
6ZB7272Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:05:0710
13MD7373Retinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:05:170
16MC7474Čenovský JiříMeede Kačerov4901:05:510
16MA7575Lácha MiroslavFMCZ České Budějovice6701:06:5930
17MC7676Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:510
14MD7777Merta JaroslavESPRO Jeseník3501:09:070
7ZB7878Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:008
15MD7979Kadlec FrantišekBorovany3001:11:090
16MD8080Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:11:430
20MB8181Kraus JanMediace Plzeň5501:12:402
17MD8282Fiedler JindřichTatran Prachatice3401:14:590
21MB8383Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:15:140
1ŽJ8484Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:23:4220

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód