Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Čerchov

13.5.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 13.5.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.5.2018Běh na Čerchov75
28.5.2017Běh na Čerchov74
11.6.2016Běh na Čerchov54
7.6.2015Běh na Čerchov46
8.6.2014Běh na Čerchov56
30.6.2012Běh na Čerchov45
25.6.2011Běh na Čerchov52
26.6.2010Běh na Čerchov60
27.6.2009Běh na Čerchov50
29.6.2008Běh na Čerchov77
25.6.2005Klenčí - Čerchov45
26.6.2004Klenčí - Čerchov61
28.6.2003Klenčí - Čerchov44
19.5.2001Běh na Čerchov40
15.5.1999Klenčí - Čerchov63
17.5.1998Klenčí - Čerchov49
11.5.1996Klenčí - Čerchov44
7.6.1992Klenčí - Čerchov36
9.6.1991Klenčí - Čerchov49

Statistika závodu Běh na Čerchov

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1020

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
März František4318
Hojda Petr5715
Novák Zdeněk5214
Fait Karel5013
Benda Miroslav6210
Váchal Martin6410
Vraštilová Miloslava5610
Štefek Josef7110
Rus Zdeněk5210
Kuželka Petr6410
Švarc Norbert729
Strnad Karel779
Beroušek Pavel629
Fronková Vendula849
Šroubková Marta618
Valtr Bohumil418
Veber Tomáš748
Královec Jiří518
Šír Václav488
Šroubek Vlastimil617
Ledvina Jan747
Peteřík Tomáš807
Dufek Václav587
Frei Martin867
Beroušková Kateřina917
Šimůnek Jan497
Kolář Petr727
Höll Petr687
Les Josef477
Janový Petr457
Pechek František536
Voják Jiří886
Hammerle Petr726
Pospíšil Antonín606
Gombita Josef586
Veselý Petr736
Levička Zbyněk695
Zálešák František375
Kubal Vlastimil505
Beroušek Petr625
Majer Pavel765
Černý Bohumil495
Razým Vladislav885
Málek Zdeněk435
Konop Jiří495
Krejsa Václav525
Duchek Karel575
Brunát Vlastimil715
Fronk Vítězslav745
Kubiska Miroslav625

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:42:4640
2MJ162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:4738
3MJ324Hojda JanSpartak Klenčí8301:00:0936
3MJ335Dekárny JanJiskra Domažlice8501:00:0934
Muži A (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:40:0360
2MA27Poduška JosefAC Kladno6200:41:4958
3MA38Veber TomášTatran Chodov7400:42:0456
4MA79Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:5754
5MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5052
6MA1011Švarc NorbertSKP Domažlice7200:44:5050
7MA1212Benda MiroslavKeramika Ticháčková Domažlice6200:47:1648
7MA1213Váchal MartinTatran Chodov6400:47:1648
9MA1914Apfelbeck MarekSokol Kout7900:53:1544
10MA2115Kellner TomášSpartak Klenčí7900:54:1842
Muži B (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB416Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:1540
2MB517Smrčka MilošBK Říčany5400:42:3738
3MB818Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:43:2936
4MB1119Duchek KarelAWT servis Kdyně5700:44:5934
5MB1420Mrva PavelČeská Kamenice6000:48:1632
6MB1721Dufek VáclavRONDO Domažlice5800:52:2530
7MB2322Hojda PetrSpartak Klenčí5700:54:4428
8MB2423Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:55:1826
9MB2624Krejsa VáclavBering Praha5200:56:0424
10MB2825Hrubý JiříTJ Přeštice5500:56:4822
11MB3726Kellner JosefSpartak Klenčí5301:03:5720
12MB4027Altman VratislavSKP Domažlice5401:07:3818
Muži C (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1528Biemann GötzSKI Harrachov4300:49:1920
2MC1829Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:53:0518
3MC2230Černý BohumilCelnice Domažlice4900:54:2716
4MC2531Cetkovský VladimírARC Brno4500:55:3014
5MC2932Langmajer JiříSlávie VŠ Plzeň4600:57:5112
6MC3033Valtr BohumilZZN Domažlice4100:57:5610
7MC3834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:208
8MC3935Podestát VáclavDraženov4601:07:106
Muži D (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2036Zálešák FrantišekKD Havířov3700:53:2820
2MD2737Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:56:0718
3MD3138Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:3716
Ženy (neomezeno) (trať 9,800 km, 580,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3439Mrázová BarboraSpartak Klenčí8001:00:4820
2Ž3540Mrázová PavlínaSpartak Klenčí8401:01:3420
3Ž3641Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:5018
Trať 9,800 km, 580,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:40:0360
2MA27Poduška JosefAC Kladno6200:41:4958
3MA38Veber TomášTatran Chodov7400:42:0456
1MB416Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:1540
2MB517Smrčka MilošBK Říčany5400:42:3738
1MJ61Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:42:4640
4MA79Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:5754
3MB818Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:43:2936
5MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:5052
6MA1011Švarc NorbertSKP Domažlice7200:44:5050
4MB1119Duchek KarelAWT servis Kdyně5700:44:5934
7MA1213Váchal MartinTatran Chodov6400:47:1648
7MA1212Benda MiroslavKeramika Ticháčková Domažlice6200:47:1648
5MB1420Mrva PavelČeská Kamenice6000:48:1632
1MC1528Biemann GötzSKI Harrachov4300:49:1920
2MJ162Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:51:4738
6MB1721Dufek VáclavRONDO Domažlice5800:52:2530
2MC1829Zetek JiříAK Valašské Meziříčí4600:53:0518
9MA1914Apfelbeck MarekSokol Kout7900:53:1544
1MD2036Zálešák FrantišekKD Havířov3700:53:2820
10MA2115Kellner TomášSpartak Klenčí7900:54:1842
3MC2230Černý BohumilCelnice Domažlice4900:54:2716
7MB2322Hojda PetrSpartak Klenčí5700:54:4428
8MB2423Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:55:1826
4MC2531Cetkovský VladimírARC Brno4500:55:3014
9MB2624Krejsa VáclavBering Praha5200:56:0424
2MD2737Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:56:0718
10MB2825Hrubý JiříTJ Přeštice5500:56:4822
5MC2932Langmajer JiříSlávie VŠ Plzeň4600:57:5112
6MC3033Valtr BohumilZZN Domažlice4100:57:5610
3MD3138Miles PetrKrnap Vrchlabí3700:58:3716
3MJ324Hojda JanSpartak Klenčí8301:00:0936
3MJ335Dekárny JanJiskra Domažlice8501:00:0934
1Ž3439Mrázová BarboraSpartak Klenčí8001:00:4820
2Ž3540Mrázová PavlínaSpartak Klenčí8401:01:3420
3Ž3641Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:5018
11MB3726Kellner JosefSpartak Klenčí5301:03:5720
7MC3834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:208
8MC3935Podestát VáclavDraženov4601:07:106
12MB4027Altman VratislavSKP Domažlice5401:07:3818

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód